Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми свършва за 5 минути
Здравейте,

Искам да споделя с вас моята история и да ме посъветвате какво да правя. С приятеля ми сме заедно от 3 години и живеем заедно. Секса винаги е продължавал по 5 минути, но явно в началото съм била влюбена и не ми пречеше толкова. Сега правим секс веднъж седмично, и то не всяка седмица. Не че не ми се прави секс, но само като се замисля, че се събличам по-бавно, отколкото продължава половият акт и се отказвам. Винаги сме се разбирали много добре, той е страхотен човек, но на последък нещата се влошиха и стават все по-зле. Предполагам, че двете неща са свързани. Опитвала съм се да говоря с него, но никакъв резултат. Той може да свърши 6 пъти за 1 час с почивките. Не знам какво да правя, а така нещата няма да стигнат до никъде. Спим в едно легло, а вече 3 месеца не сме правили нищо. 100% съм, че не спи с друга. Вече не знам какво да правя.

Коментари

1-50 от 74

1.   Аз имах подобен проблем със съпруга си. Той обаче може да свърши и за една минута понякога. Както каза ти, отначало съм била прекалено влюбена и не отдаваща значение на проблема, но..... след известно време /в което успяхме да се оженим/, проблемът си излезе на яве. Опитах да говоря с мъжа ми, но ефектът беше удар по самочувствието и нежелание от негова страна да прави секс. Видях, че ефект няма да има, започнах да го заблуждавам, че всичко е наред, а аз спрях да го желая....и естествено започнах да желая друг мъж. Имам любовник от 7 години, а бързото свършване на съпругът ми е добре дошло вече.
Но според мен това не е решение на проблема. Ако все още желаеш този човек, ако той е обекта на сексуалните ти желания.... не се отказвай да говориш с него. Знам, колко е трудно, защото аз самата съм минала от там, но примиряването не е решение. Ако трябва се обърнете към сексолог, потърсете помощ, но не се отказвай. Всъщност най-лошото в случая е, че мъжът не осъзнава, че има проблем и трябва тепърва ти да го убедиш, че е така, което е голям удар по егото, мъжете са толкова чувствителни... Пожелавам ти успех!
И още нещо.... ако не се реши проблема и със секса нещата не са добре, в никакъв случай не се съгласявай да се омъжиш за него. Сексът има огромно значение за бракар повярвай ми!

2.   Направо на темата. Мой близък сега е с едно момиче което е ходило с един пич който е свършвал за 3 минути!
определено от там идват проблемите. Моя познат не е цвете за мирисане, обаче и дава поне по 1 час качествен секс всеки ден, и нещата са супер. Според мен има 2 варианта, или късате, или си намираш партньор за секс, и запазваш връзката ако държиш на нея.

3.   Потърсете консултация със сексолог. За бързото свършване може да има много причини, но според мен първо трябва да потърсите помощ именно от специалист-сексолог. А може и да се разделите, но ако държите един на друг, преодолейте проблема, ако е възможно. Успех!

4.   Па ти кво изкаш от човека.80% от мъжете по света са така.Съмнявам се де е хванал друга просто човека не може.Н ходете на сексулог тия нищо не разбират по добре взимайте виагра или друга хапчета.

5.   Искам да Ви благодаря за съветите. Решихме си взаимно проблемите като се разделихме :)) Аз лично се чуствам по-добре :)))

6.   Със сигурност няма друга приятеля ти, но просто си свършва бързо и това му харесва и при мисълта, че трябва да се въздържа по време на секс и на него не му се почва и може би затова не правите секс често. Аз може би съм един бързак знам го ето имела ми. [censored]

7.   ами явно го възбуждаш прекалено :)

8.   Не става дума само за женски потребности. Няма смисъл от това да го зарежеш ако го обичаш. Защо не пробваш с презерватви с NANOXINOL? Или изчакваш 3 мин. да свърши и след 30 мин. следва и твоя ред да се насладиш на матрака и мъжа. Чувала съм да казват, че трябва да се опитва секс на земя и на легло, и на леглото мъжете свършвали по бавно. Не е зле да опиташ и се надявам да не съм закъсняла много.

9.   И аз имам същия проблем. Не знам дали може се оправи. Просто се чудя, къде съм дремала в началото и не съм обърнала внимание на този проблем. Всъщност, той винаги си е имал този проблем, аз просто не предполагах, че това ще е голям проблем и за мен. Ако това те успокоява малко, моя много често свършва за по-малко от 5 минути. Направо - аз не съм почнала, той свършил!

А за коментара на 7 - мъжете все така се оправдават. Ако можеш - сменяй го.

Колкото и грубо да звучи, не е редно и ти да се увреждаш заради него. Бъди егоист - много здравословни проблеми могат да се появят поради непълноценен полов живот.
Аз все още нямам тая смелост. Но нали отстрани е по-лесно да се дават съвети.

10.   Това, че свършва за пет минути няма нищо лошо,
ако преди това те е докарал по много други начини до полудяване - точно пет минути ще ти трябват за да си изживеете и двамата всичко, а й в такива случай мъжете
после бързо са готови да втори дубъл така че няма нищо
страшно, ВАЖНОТО Е ДА ИМА ЖЕЛАНИЕ И СТРАСТ - другото да технически подробности.

11.   Проблемът е, че правите секс само по един път седмично и в него се събира много сперма и бързо се вазбужда, и затова, ако правите всеки ден, според мен, няма да има проблем, няма да има толкова сперма и няма да свършва толкова бързо.
Успех, опитайте!

12.   И аз имам този проблем. Обичам го и немога да го оставя само заради това. Ако може ми предложете хабчета, които да забавят еякулацията му.

13.   Мисля,че няма хапчета това се проблем и то голям не може да се примиряваме с него дано открият лек ,ако не вземеш мерки ще си намериш любовник това са вариянтите.
Знам ,че има мъже които се владеят познавах само един такъв НЕ МОЖЕХ ДА ПОВЯРВАМ

15.   При мен приятеля ми е много добре .Не правим секс,само се прегръщаме .Петокласник е

16.   Обичам приятеля ми много .Голям пич е и е моето сладурче .Рижко се казва.Пленява ме !

17.   Това е за мъжете: набийте си чекия преди да чукате и се издържа поне 20 минути, ако нямате проблем с ерекцията, и по важното бийте повече чекии че като чукате да не свършвате бързо а има и презервативи за на durex за по дълго удоволствие (не си правя майтап, изпробвал съм го)

18.   12, пробвайте с Виагра 25, или българските Еротон25. На мен ми удължава първият акт и след половин час става отново и тогава мога да издържа и цял час. М50+

19.   Мръсното курве го остави човечеца! Долна работа са това жените, какво да направи момчето! Ужас

20.   N:19 не обиждай момичето. Така ще е като се правите на мъжкари, а се оказва че за най-елементарното нещо не ставате!

И дори не си признавате... сигурна съм че сега момичето си е щастливо с няйкой който си я иска и желая, а не с оня пън лишен от мъжки хормони!

21.   Здравейте и при мен секса не е от най-великите изживявания. С предишният ми приятел секса беше вълшебен, , свършвах секи път, даже сме свършвали заедно. Обичах да го правим и това ме зареждаше супер много.

Но пък той си имаше други кусури и се разделихме.
Сегашния ми приятел е много добър и отговорен човек, но секса е супер зле. Вече не изпитвам удоволствие и оргазма ми изчезна... пълна трагедия.
Вече не желая даго допускам до себе си. Чувствам се обидена.
А и нещо желанието ми изчезна :((((((

22.   А пробвали ли сте с лизане ВЪЛШЕБНО Е МОЯТА Е КАТО ГЕЙЗЕР

23.   Да така е, но той не си пада по този тип любов. Много претупва работите. И това убива всичко.
Абе... както писъх погоре... зле са нещата.

24.   Ами всъщност има и едни такива задържащи спрейове които забавят свършването. Правят чудеса, само трябва да се следват внимателно инструкциите за употреба.
Скочете до най-близкия sexwell и се поинтересувайте.

Иначе има и една друга тактика - както би трябвало да ти е ясно - всяко следващо свършване е по-бавно от предното, ако не те притеснява можеш с ръка да му изкараш първата и по-бързата и чак след това вече да се премине към акт. Като се има на предвид издръжливостта му - няма да ти отнеме много време тази гимнастика. Успех.

25.   Има спрейове, но почти всички съдържат лидокаин (продават го в аптеките като крем). Ако не ти се дават много пари. Но най-важното е, да разговаряте и взаимно да решите проблема. Знам, че не е лесно, но опитвай. Като ход ти препоръчвам преди да се възбудиш, да му помогнеш с ръка или уста да свърши. После изпушете по една цигара, баня, това-онова и когато е готов започнете по същество.

27.   Това е важно.
Имах пет омъжени жени за любовници само защото мъжете им свършвали бързо.

Жена, която веднъж усети незадоволеност от недоебаване, не се успокоява, докато не се наебе както трябва..

28.   Жените само седят с отворени крака и чакат - ние вършим цялата работа и после се оплакват:) единственото което можем да направим ние за да им е гадно е facecontrol, секс ---> шут в гъза и следващата
а някаква по-нагоре е писала че преждевременното свършване се дължи на липса на мъжки хормони на този коментар ---> хахахах
Всичко е на психическа основа и на опит с повече жени
всеки мъж може да издържа по-много време казвам го защото и аз свършвах по бързо за 5-10 мин, но след като имах повечко гадженца натрупах самочувствие и опит - умея да се контролирам и издържам доста.
С повече секс, но с ралични препоръчвам на всеки с този проблем, защото като спиш с някоя и се изложиш след като я зарежеш няма да чуеш негативната и оценка а тя си остава бройка която си направил и ти носи само самочувствие.
Ако се почувставаш разколебан в уменията си това се отразява на секса...
а жените които уж държите на мъжете си- нахъсвайте ги поне карайте ги да се чувстват като мъже.
ключат към добрият секс за вас е в отношението ви към нас

29.   Секса се прави от двама, не само да помпаш между два крака. Отношението трябва да е двустранно.

30.   Абе 2 жени и 3 патки правят цял панаир. Само искат да си седяв в къщи, а мъжете им да носят парите.
А много им е хубаво на жените, когато се омъжят за богат пич и после да кажат на приятелките си, че те са изкарали тези пари и ги заслужават.

Нали знаете - една жена си вървяла и срещнала друга змия! 1

32.   Здравейте!
С моята приятелка имаме връзка от 3 години и се обичаме така сякаш тепърва се влюбваме. За това време тя не е изпитала оргазъм нито веднъж, както и преди да се запознаем. Въпреки, че и е много тежко никога не ме е обвинила или каквото и да било по този повод. Просто заедно се стараем и винаги ни е хубаво по време на секс и след това. Продължителността на селия акт включително с любовната игра и всичко останало е от порядъка на час два в зависимост от куп фактори, като умора ранно ставане за работа и т. н.

Не може да обичаш истински човека до теб и да го зарежеш просто така щото свършвал бързо! Провери дали повредата не е в твоя телевизор:-), както се казва :)) Причини за преждевременна еякулация бол. Причини за липса на женски оргазъм - много!
Члена ми е среден 19 сантиметров и има риск просто да не пасва на влагалището на любимата. Хихики :) Да и такива мисли са ме спохождали ама не съм тръгнал да си търся нова приятелка с по тясна вагина!

Обичайте се и запомнете, че секса е важен за една здрава връзка, но не изпадайте в крайности!
Поздрави и повече щастливи българи:)

33.   Пробвайте с любовна игра преди акта. Върши чудесна работа. ;)

34.   Здрасти аз съм мъж на 24г. немога да се оплача от секса с жените, но понякога изкарвам до 3часа, без да свърша.
Моята "тайна", опитай го да го накараш да не се възбужда прекалено, на около 80%, без да му омеква (ако ме разбираш), 2ри вариант, спрей за задържане. Пръска се 2-3пъти на главичката на пениса, понеже 95% от рецепторите за възбудимост се намират там, 3ти вариант възбуди го, но го накарай да не мисли само за теб. От личен опит, аз мисля 80%за жената и 20% за някъкви тъпи и гадни неща, помага ми да задържа повече, 4ти вариант, ако горните не помогнат спираш акта 30секунди преди да е свършил и здраво му издърпваш топките напред. Първите 2-3 пъти е доста болезенено, но ще свикне, и няма да го боли после. Целта е забавяне на еякулацията чрез рязкото разширяване на половите каналчета :)
УСПЕХ!

35.   Нека да четат сега всички с този проблем! Има надежда! До скоро нямаше почти никакво решение на този проблем освен с антидепресанти, а те имат много неприятни странични ефекти и намаляват драстично либидото. Както и да е... Няма да се впускам в подробности за това, кое не действа, а ще премина директно на действащото. Взимате една опаковка фастум гел или нещо с подобно на неговото действие и предназначение. Всеки ден се мажете в областта между тестисите и ануса по два пъти. Хубаво втривате от край до край. Последното мазане да бъде един-два часа преди секса. Просто там се намира един мускул, пряко отговорен за еякулацията и при някои мъже той е прекалено чувствителен. Фастум гелът има за предназначение да намали изострените състояния на мускулни и ставни болки, но в нашия случай просто намаля чувствителността на мускула виновен за бързото свършване. Не се шегувам! Това действа при 80% от хората и отскоро се предписва от едни от най-известните специалисти в България. Ако добавим и една свирка от страна на дамата половин час преди същинския акт или пък просто самозадоволяване, то представянето по-късно е блестящо.

Някои хора могат да имат допълнителни проблеми с нестабилна ерекция и ще се зачудят, как да го вдигнат втори път, като едвам са успели първия. За тях също си има лек и той не е Виагра или Левитра. Не че тези двете не действат, но имат много кратък ефект, а първото и сериозни странични ефекти. Най-доброто и сравнително безвредно средство в момента е Циалис(тадалафил), който трае до 36 часа след приема му. Не че ще ходите 36 часа в пълна бойна готовност, а ще бъдете способни да го вдигнете при минимална сексуална стимулация. Това прави чудеса. Ако не си спомняте колко ви е бил твърд като сте били на 18 години, вземете едно хапче и ще си припомните :))) Не препоръчвам купуването му от България защото тук е много скъпо и почти не се намира. Има чуждестранни сайтове, които го предлагат на сносни цени.

На жените тук ще кажа следното - ако наистина обичате този човек и сте преценили, че желаете да му помогнете и двамата заедно да се справите с този проблем, то никога ама никога не показвайте, че сте недоволни от него в леглото. Знам, че е трудно и донякъде несправедливо, но повярвайте ми мъжът до вас повече от вас желае да се докаже в леглото и това го убива. Ако трябва симулирайте оргазми, но никога не се цупете и винаги казвайте, че сте много доволни. Обяснявайте колко е добър и как ви харесва да ви чука, как ви е достатъчно, но разбира се не бихте отказали още по-дълго чукане защото е страхотно.

Ние мъжете сме много глупави същества и много вярваме на измислени комплименти(защото ги получаваме рядко, за разлика от вас). Не употребявайте думи като "проблем", "не ми пречи чак толкова" и т.н. Ако го докарате до там, че да се притеснява сега дали няма да свърши бързо, очаквайте да еякулира за броени минути, някога и секунди. Боря се с това от много време и напълно съм вникнал в същината на проблема, като съм търсил какви ли не начини за решаването му. Определено партньорката е много важна, защото аз съм имал такива, с които винаги карам по 15-30 минути без да свърша и такива, с които свършвам за 5 минути. Истината е, че колкото повече те възбужда една жена, толкова повече време издържаш. Ако си полувъзбуден, свършваш много бързо. Ако си изморен, отново свършваш бързо, ако си притеснен отново.

Тези жени, които изоставят мъжете си заради този проблем не ги разбирам. Аз имах дългогодишна партньорка, на която се наложи да и отрежат гърдите. До последно бях с нея. Не съм и и помислил да я оставя задето е обезобразена! Не знам дали тези мъже не са за вас, но Вие определено не сте за тях!

36.   Ех.. типпично по български по тази тема са се развихрили грозни коментари :(
Момичето е споделило проблема си, за да потърси помощ!
Номер 19-"мръсното курве" както си го нарекъл е напуснало мъжа до себе си, защото е ад една жена да се чувства системно нездоволена. Същото важи и за мъжа-я си представи да правиш секс и всеки път да оставаш превъзбуден и незадоволен!!! Това може да побърка и боболее!

Номер 28-що за дивотии лежали сме си били жените с отворени крака и сме чакали да ни направят хубавото! В кой век живееш???

Аз лично давам всичко от себе си да накарам мъжа си да полудее в леглото. Не чакам пасивно. Страстна и инициативна съм. Той наистина е на седмото небе, когато правим любов. И много други жени също са АКТИВНИ и креативни в леглото.

Секса е занимение, което трябва да носи взаимно удовлетворение, а не удоволствие само за единия партнъор.

37.   И аз свършвам бързо, но преди това или с мен карам жена ми да свърши. И тя не е от бавните. Любовна игра, играчки, камера, фотоапарат и т. н. и всички са доволни. Не бъдете егоисти и си доставяйте удоволствие.

38.   Здравейте, пише ви млада жена на 28год от гр. Кърджали, бих искала да споделя нашия проблем със вас. Семейна съм от 5години, когато се роди дъщеря ми, понеже много плачеше на сън, мъжът ми се премести да спи в другата стая и така ние повече не се събрахме като мъж и жена в една стая и в едно легло, и това вече продължава 4години и половина. В момента сме разделени, точно поради тази причина-липса на каквито и да е сексуални контакти помежду ни и той е този който ги избягва или по скоро се бои да има такива. В малкото случаи в които се е стигало до секс става така че той получава сексуална засечка или казано на прост език не може да се възбуди достатъчно да се надърви за да се стигне до проникване, извинявам се че го обяснявам по този директен начин но искам да го обясня така както си е за да ме разберете правилно, и така и не се стига до нищо. Ходи на уролог казаха му че всичко е наред и се дължи на психична основа. В момента сме разделени, защото той от своя страна не потърси никаква компетентна помощ, специалист който да му помогне.

39.   Относно темата, моя приятел сащо сваршва до 5 минути, но проблема е в това че не го правим често. Забелязала сам го че ако повторим след това продалжителноста се увеличава. Ако го правим всеки ден има големи подобрения вав времето. Ас сам на28 и тои е на толкова, но наистина зависи колко често го правите, дали сте изморени и т. н. Така се получава и при мен понякога, зависи какав активен живот водите. АС сам доволна от него и не виждам какав голям проблем е, че чак да се стига да се разделяме, познаваме се от 5години, живеем заедно от 3 години и се случва не винаги да ни се прави нещо и всяка вечер. Така че редовно когато ви се приисква го правете, не е задалжително да се повтаря акта или да е всеки ден, и да е малко времето то пак си доставя удоволствие.

40.   39
Ти по-добре не казвай че си на 28г. че като гледам елементарни правописни грешки правиш какиното.

"сащо сваршва", "продалжителноста", "вав времето"
"Ас сам на28", "АС сам"2-ри път, "задалжително"

(ШАМАНА)

42.   Браво 28, каза им го

43.   Вие не сте добре. Много често гледате порно. За колко време да свършва тоя мъж? За 1 час ли?
Не виждате ли, че в порно филмите актьорите свъшват след 20 минути, но за тия 20 минути не могат да го втвърдят, което означава, че им е поне за трети път един след друг.
Първият оргазъм е нормално да трае по-малко от 5 минути. Всеки следващ е все по-дълъг.

Много филми гледате

44.   голямото... го правят отпочиналите мъже, които не ходят на работа или тя е лека, които не се натоварват психически, извинявам се, не искам да ви нападам но вие жените защо ни обвинявате, за вас е по важно колко ви оправя или как се държи?? , от 24 часа мъжът във фантазиите ви може ли да ви оправя 23??? , а иначе по темата, скъпа вземи си вибратор, или прави пари и го карай да почива (много време)

45.   Най-лесния начин за да удължиш акта е алкохола. Лошото е че трябва да уцелиш дозата, при мен мярката е като стана от масата да стоя на крака, тогава издържам часове.

46.   Подкрепям 43. Прочетох всички коментари и забелязвам, че повечето жени имате грешна представа за нашата сексуалност. Всеки здрав мъж свършва за около 3 минути, ако скоро не е правил секс или не е маструрбирал и не e ползваl някакви средства за контрол на възбудата. А след като свършим губим сили и възбуда. Повтарянето на акта зависи от здравословното, психическото, емоционалното и физическото ни състояние. Не може всеки ден да се връщаме смачкани психически или физически (или и двете) от работа и да очаквате да сме като мъжете от порнофилмите. И в други теми съм го казвал - бачкайте вместо нас, а ние по цял ден да си почиваме и да си гледаме здравето и кефа и почти всяка вечер ще ви задоволяваме. :D

47.   Хмм странно аз лично последният път когато правих секс свърших за 45 минути, но аз съм обрязан, а и преди това бвх мастурбирал, иначе преди да ме обрежат свършвах за около 20 минути

М19

48.   От много време не сте го правили бе аз и мъжът ми сме от 1 година заедно и всеки ден секс и то по час два. Някой път даже и два пъти на ден.

49.   Наистина не разбирам защо спорите за времетраенето, то ли е най-важното? Аз лично мога докарам жена си до оргазъм за 15-тина минути, като преди това е свършила веднъж докато я лижа. Контролирането ми се състои в това, че винаги мога свърша едновременно с нея. След това и на двамата са ни омекнали капачките и се излежаваме не заради дълго лашкане, а заради бурния и едновременен оргазъм а и когато не сме на работа го правим повече от веднъж на ден. Едночасовите бъхтания са за хамалите и любителите на рекорди.

50.   Ако държиш на него съветвам те да го правите по често или да се посъветвате при сексолог. Иначе и аз имах същтият проблем и много добре те разбирам. Жена съм на 27 и имам малко опит в това. Аз не го отрязах а просто почнах да правя секс със друг човек, който ме задоволява много повече време и прави качествен секс. Половинката ми продължава да го прави за по две три до пет минути но да ти кажа това си е негов проблем. Иначе държа на него и не искам да си развалям брака заради пет минутните удоволствия. Намерих си партниор за да получавам сексуалните си нужди а това че мъжът ми не може да постигне това и не иска си е негов проблем има си глава с която да мисли както и пенис който да контролира кога да свършва. Аз поне тека мисля и ти трябва да го разбереш. Когато има страст и тръпка това не би трябвало да е проблем. Ако няма страст между вас просто се разделете и си намери секс жребеца за който мечтаеш. Но са ряткост или са вече заети. Тека че ти прецени....

51.   Защо не го посъветваш да посети уролог? Ние с моя приятел имаме същия проблем говорих доста с него докато го убедя, но ме послуша и сам си записа час. В началото ми беше много тъпо, после желанието ми за всякакъв контакт с него изчезна и започнахме много да се караме. Добре че се реши да посети доктор.

52.   Аз пък мога да задържам когато си поискам и ми е голям.

Има ли някоя заинтересувана 28 годишна? :)

53.   Тези жени, които зарязват мъжете си заради това нещо, не са достойни на никакво уважение и поне според мен са по-долу в йерархията дори от проститутките(дано ме извинят администраторите). Вие не заслужавате сериозна връзка с мъж, защото не цените партньора си, не го уважавате, а за любов не може и дума да става!
А между другото много малко жени, от тези писали по-горе споменават нещо за любовта, като фактор във връзката им...
Само секса се коментира, все едно нищо друго не е от значение за тях, а само това да се начешат на едно място... И как така любовта се изпари от момента, в който спряхте да правите задоволителен секс, мили дами? Това ме навежда на мисълта, че любов изобщо не е имало, защото ако е имало любов тя не би се изпарила толкова лесно. Може би е имало страст и сексуално желание от Ваша страна, но те не бива да се бъркат с любовта! Отделен е въпросът, че бързото свършване не е никакъв медицински проблем(както някои дами се опитват да го изкарат), а явно е нещо напълно естествено и нормално, за по-голамата част от мъжкото население на тая планета. Как така никоя от вас не потърси проблема в себе си? По-лесно е да се прехвъли вината на другия, вместо да се търси общо решение. Но за да има воля за такива общи действия, първо трябва да има чувства, които да карат нещата да се случват. А при Вас, както споменах по-горе, такива чувства не виждам да има. Да не говорим, че 5 минути не са никак малко време, особено ако сексът е интензивен. Горе някои са дали пример с актовете в порно филмите, където мъжете издържат доста повече време. Но поне според мои наблюдения (а те никак не са малко), средната продължителност на един порно филм/клип е не повече от 45 минути, максимум 1 час, говоря за съвременните филми. Същинският полов акт там продължава не повече от 15-стина минути(максимум), а в не редки случаи и много по-малко. Така, че общо с любовната игра се събират някъде около 30 минути секс.
Та щом порно актьорите свършват за това време, сами си направете извода доколко вашите партньори са зле в леглото. Не казвам, че не може при желание да се постигне примерно 1 час секс, но това не може всеки ден да става, особено пък при по-продължителни връзки, когато партньорите са пренаситени от секс.
В заключение искам да кажа, че "жените" писали по-горе не бива да се приемат за представителна извадка на българските жени, защото би било жалко и срамно за обществото ни да са такава. Но въпреки това, за зло или добро, знам че ги има.

Съжалявам за гневния коментар, но ми се повдига от такива мъже и жени, за които сексът е основна и най-важна ценност в живота. :(

55.   По-нагоре прочетох някаква глупост, че здравия мъж бил свършвал за 3 минути. Това е най-голямата глупост, която съм чел относно секса. Ние не сме като животните(зайците напр. ) за 3 минути да се "напънем" бързо и да се изпразним в женската за да я оплодим. Хората влагат в секса и чувства и го разглеждат като удоволствие а не оплождане. Нормалния сексуален акт трябва да продължава средно около 20 минути. Ако има нещо допълнително като любовна игра, ласки те се добавят към тия 20 минути и не се включват в тях. Ако се обичате достатъчно и сте възбудени един от друг 20 минути са напълно достатъчни жената да свърши 2-3 пъти поне преди да свърши и мъжа накрая. Ако някоя/й не може да свърши за 20 минути значи той има проблем, а не партньора му. Или не е възбуден/а достатъчно или вече не обича партньора си. А това, че някои мъже свършват за 3 минути аз да го видя няма да го повярвам. Това да не е виц. Като съм се възбудил достатъчно, предварително доставям удоволствие на приятелката ми с език, целувки, пръсти и всичко и като се възбуди достатъчно(дори по някой път и свърши през това време) вече е достатъчно подмокрена и следва проникване. Галя си я, милвам я, сменяме няколко пози, движа се бавно, на моменти забързвам и за 20-на минути(средно-понякога повече, зависи от настроението сме стигали и до час но омръзва толкова дълго физически, понякога малко по-малко, но не по-малко от 15 минути) вече презадоволени и двамата свършваме за последно заедно. Това за 3 минути и като шевна машина да го правя пак няма да успея да свърша. Ако наистина има такива мъже - не е нормално. Това със сигурност не е нормално и нещо куца при тях.
М28

1-50 от 74