Споделена история от Секс и интимност

Плаша мъжете в леглото
Гадно ми е, защото няма с кой да споделям тези проблеми. Най-добрата ми приятелка е майка ми, но немога да говоря с нея за тези неща.

Наскоро загубих девствеността си на 21г. (сега съм на 22). Не знам дали на това се дължи поведението ми в леглото. Ще ми бъде трудно да опиша, но ще опитам.
Когато правя секс всичко е 6... до частта, в която свършвам. В началото се контролирах и не беше толкова плашещо, но вече немога да го контролирам. Когато свършвам губя контрол. Започвам да се държа като... животно. Наранявам партньорът ми и изкарвам цялата агресия, която явно е скрита някъде дълбоко в мен. Започвам да ръмжа и да издавам супер силни стонове и треперя цялата, дера зверски.

Мъжете, с които съм била до този момент (3ма) са ми казвали, че в този момент са си мислили, че ще ги убия. Погледът ми ставал "странен", сякаш не съм аз. Дори по порното не съм виждала такъв мощен оргазъм, дори не съм виждала мъж да се държи по този начин. В този момент се чувствам като звяр, като лъв, но немога да спра-удоволствието е толкова голямо, че въобще не ми пука за партньора в този момент.

Искам да се държа като нормална жена по време на оргазъм. Да съм нежна, а не да вия като вълк. Ужас. Чудя се дали се дължи на дългото ми въздържание? И дали с годините това ще се оправи?

Коментари

1.   Може би просто си падаш по грубия секс.

2.   Има много мъже, които си умират да спят с жена, която да ги наранява за свое удоволствие.
(Разбира се под "наранява" имам предвид в границите на нормалното; мъжът да е на ръба между болката и удоволствието)
Не е нужно да се причислява към БДСМ, защото нито ти е фикс идея, нито фетиш, а просто не можеш да се контролираш и е просто... Грубо.
Просто си намери мъж с наклонности към груб секс и няма да е нужно да се контролираш, притесняваш и лишаваш от удоволствие

Gia

3.   Аз лично намирам това за ужасно секси, та според мен няма какво да правиш. Клинично доказано е че по време на оргазъм жените стават ужасно силни ( и така мъжете знаят че оргазмът им е много добър ). Но ако искаш, се опитай да се научиш на самоконтрол, но ако аз бях твой, бих искал да си го държиш това уникално качество.

-Death_Blade ^

4.   Мисля, че като попаднеш на по-зрял партньор, с твоя сексуален темперамент, този "недостатък" ще се превърне в привилегия. Няма какво да се въздържаш.

5.   А когато се оправяш сама с ръка има ли такива пристъпи?

6.   За всеки влак си има пътници...

Иначе, препоръчвам ти повечко самозадоволяване и разните му вибратори... задоволи се хубавичко... сама няма как да се уплашиш

10.   Абе който ти каже че това не е нормално и че трябва да се сдържаш го пращай по дяволите, а мъжете които се плашат от една жена в оргазъм не са никви мъже.
Радвам се че има жени като тебе да си жива и здрава.

11.   Авторке, "Искам да се държа като нормална жена по време на оргазъм. Да съм нежна, а не да вия като вълк" - няма жена, която да е "нежна" по време на оргазъм. Тия дето са нежни, симулират. И аз подкрепям мъжете по-горе, които казаха, че това е страшно възбуждащо за гледане (и слушане) отстрани. И моята ако имам "късмета" да ме е прегърнала в момента, когато свършва, имам чувството, че ще ми счупи врата. Ако ме е стиснала с крака, мое да забрайш да се измъкнеш в тоя момент. Доста крошета съм изял, дори веднъж ритник (в лицето! ). От един момент нататък наистина става неприятно, но това е само за в момента! След това си викаш "Ебааааати якия оргазъм! ". И да ти кажа това е последното, което ме "плаши"в нея.

Кубрат

12.   ти си само за човек, който много ще ти се кефи на това мен лично би ме възбуждало повече

15.   Спокойно бе! На мен понякога ми иде да вия като корабна сирена. По-крещяща жена от тази, изпитваща оргазъм е май само раждащата..

Нормално е хората малко да се стреснат, защото и на теб едни зачервени очи да ти се ококорят от раз .. ами и ти ще се стреснеш.
Аз намерих решението - затварям си очите и стискам/дращя чаршафа ..

16.   Това пък че нормалните жени по време на оргазъм са нежни откедо го измисли. Мисля, че що годе съм нормална жена, но по време на оргазъм съм ужасна, Дори съседите са ме чували и какво от това? Дера и викам, но никой не се е уплашил от мен. И не само аз и ти сме така, а и останалите жени. Няма откакво да се притесняваш.
Маги

17.   Авторке ти си съвсем нормална. Преди време правих секс с подобно на теб момиче и мога да кажа, че не сам правил по-страхотен секс:). Както при теб в момента на оргазма погледа и се промени, започна да ръмжи и впи толкова силно нокти в задника ми, че леко изтръпна:D и започна да направлява тласъците. Както казаха по-горе е много възбуждащо да го наблюдаваш отстрани аз пък ви казвам че най-голям кеф е да го изпитате заедно:)). Точно за това за всеки мъж има точната жена и обратното. Ти просто още не си го намерила :)

20.   Нямаш представа колко мъже, мечтаят жените им да ги плашат така. :)

м35

21.   Аз лично не съм попадал на такава жена, но съм гледал такова порно... Има много такива момичета, но това е вътрешно и на мен точно това би ми харесало няма защо да се преструваш. Бъди уверена и не се притеснявай от това... Хубаво е да си изразяваш емоциите които идват от вътре, не се преструвай, а се отпускай и бъди себе си...

22.   Ела ме изплаши.