Споделена история от Секс и интимност

Относно секса
Здравейте. Момче на 14 години съм. Незнам дали ще прозвучи странно но от 2-3 години желанието за секс ми е силно.

Реших да си намеря момиче за да го направим. Тя се съгласи. Но имам два въпроса по темата:

- може ли докато го правя, от вълнение да ми прилушее?
- като нямам сперма трябва ли да използвам презарватив?

Дано сте ме разбрали. Благодаря :)

Коментари

1.   Ами зависи, но все пак използвай презерватив

2.   Извинявам се за очевидния офтопик, но...
Олеле майко! о.О

bile

4.   Да, трябва да използваш презерватив дори ако нямаш сперма. Щом нямаш сперма, ти не можеш да заразиш момичето, с което го правиш, но тя теб може.

Относно първият въпрос, има хора, които са умирали докато правят секс - Иван Вазов, онова 17-годишно момче за което четох в един сайт. Не искам да те плаша, де.
~Кървава победа~

5.   Презерватив ползвай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

6.   Бегай в тинейджърски бе дечко

7.   Не го плашете, за да умре човек от секс си има проблем. Здрав човек не умира. Оказа се, че онова 17 годишно момче си имапо рождение уголемено сърце, а Вазов е бил на 71 години. Млад здрав чове к не може да умре току така, освен ако не е пил нещо.

9.   нямаш сперма, какво трябва да значи това?

10.   Ами на мен ми е прилушавало 2 пъти, но от притеснение. Но не знам дали от вълнението ще стане същото. От:Автора

11.   Няма да ти прилошее! :)

Ненн

12.   4, със спермата не се заразява, а се опложда. Заразяванията стават по кръвен път /разбирай от силното търкане се появяват миниатюрни ранички по лигавицата и вирусът преминава по кръвен път, при спин например/, и със секрети при бактерийни инфекции и тн, но както и да е.
За автора - няма да ти прилошее бе, я се стягай :D и няма да умира от секс, той не е Иван Вазов на 100 години, а е на 14. Може обаче много да сдухаш, така че се отпуснете преди тва с нещо /да пиеш на 14 не е хубаво, така че по - добре нещо друго си измисли/
И да, не е задължително да хванеш нещо шото и двамата сте малки и се съмнявам въобще да сте сменили някакви партньори, ама голяма е вероятността да се изпуснеш, и както нямаш сперма /каквото и да значи тва/, да напълниш момичето и да и скапеш ситуацията, така че на 14 с кондом, ако ти е скъп живота.