Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми много се възбужда като гледа секс между мъже
Имам един въпрос към жените, а може и към мъжете.

Значи историята ми е следната. Моята приятелка много се възбужда като гледа секс между мъже (гей клипчета). По принцип сме разкрепостени в секса споделяме си всички фантазии и желания и в повечето случаи се ги изпълняваме, но на мен това ми се струва не много нормално.

Разбирам да искаше да правим троика - тя с още един мъж които да я чука, но да иска аз да чукам нея и друг мъж ми се вижда не в ред.

Та искам да попитам има ли и други такива жени и как трябва да постъпя в тази ситуация.

Коментари

1.   Здравей. жена съм и аз много обичам да гледам гей порно. много ме възбужда, но определено не искам приятелят ми да го прави с друг мъж. ти сигурен ли си, че твоята приятелка иска ти да го правиш с друг или и тя като мен просто харесва да гледа гей порно? ако иска ти да го правиш, определено не е нормално за мен.

2.   Здравей аз също се възбуждам повече от гей-порното от колкото от нормалното, но това не означава, че искам приятеля ми да участва просто ми харесва да го гледам :)

3.   О, мислех че съм само аз... И на мен ми харесва гей порното. И аз, като момиче с много фантазии съм си представяла тройка с двама мъже. Но аз искам и двамата да обръщат внимание на мен, а не те двамата да... сещате се. По мое мнение, това е нормално. А ако тя иска да те види интимен с друг мъж, наистина нещо не е наред. Освен ако няма да ти връща за нещо? !
Ж19

4.   Аз лично не обичам да гледам гей порно, но имам приятелки, които са ми споделяли, че им харесва.
Няма да се изкефя ако друг мъж чука моя приятел или пък обратното, но нямам нищо против някой друг да направи свирка на моя приятел и аз да гледам.
Иначе имах едно гадже, което много ме навиваше да направи пред мен свирна на друг или друг да го чука пред мен. Това на мен ми действа възбуждащо изобщо :)
Как да подходиш, ами просто не се съгласяваш. След време като види, че ти си категорично против ще й мине желанието :) А иначе нека си гледа гей порното, но да не намесва теб.

5.   Здрасти, аз съм мъж и до някъде я разбирам. Защото и аз обичам да гледам лесбийско порно, супер възбуждащо е... Според мен няма нищо нередно в това... ако обича само да гледа, но ако иска да те види в "действие" се вкарваш яко във филм който май-май няма да ти хареса

NoBody

6.   Бе човек половината клипове в порно сайтовете (които по принцип се посещават от мъже) са лесбийски. Следователно на мъжете им харесва лесбийско порно. Тогава защо на жените да не им харесва гейско?

7.   секса си е секс. аз се възбуждам дори и костенурки да гледам как правят секс :). според мен въздейства самата идея, не кой с кого и как.

8.   Вие мъжете харесвате, защо си мислиш, че е странно жените да харесват. Да не говорим, че ако си жена, няма какво друго да се гледа, тъй като всичко останало е за "хетеро" мъже.
Почти всички мъже биха искали приятелките им да се е*ат с други жени. Защо това да е нормално, а другото- не?

9.   Това не мога да го преживея, наистина. Направо ми се повдига, не знам защо. По принцип нямам нищо против гейовете, гледам да не деля хората по убеждения, сексуални предпочитания и прочие - ама само като попадна на такова клипче и ми призлява, направо ми пада кръвното.

Имам един познат гей, който преди време като си пиехме кафето и ми разказваше за някакво негово сексуално преживяване, честно казано едва не повърнах на масата.

Иначе и аз съм чувала от момичета, че се възбуждат от гей порно.
Аз не разбирам, пък какво остава да си представя приятеля ми с мъж, единственото нещо, което не знам дали ще преодолея.

Разни хора, разни идеали.

Лоша

10.   Ами ти не се ли възбуждаш от лесбийско порно? Нормално е приятелката ти да харесва гей порно., на мен също ми харесва да го гледам, но не харесвам лесбийки, а вие мъжете пък точно тях харесвате.

12.   До сега не бях гледала... Но тука ме навихте като казахте че е супер възбуждащо, и да, така беше! В къщи съм, родителите ми са тук а аз едвам не се навих да си бръкна в гащите...

Момиче съм, на 12 хихихи :D

13.   Аз съм същата. Не се тревожи. Възбуждат ме най много гейовете. А лесбийките ме отвръщават.
Получава се същото както при вас-мъжете. Харесвате лесбийки, а не харесвате гейове, нещо такова е.

Бялата лястовица

15.   Проблема е в това, че приятелката ми ме навива да направим такова нещо, а аз не съм убеден че го искам, а не искам да я разочаровам.

от автора

16.   По темата вече е ясно, ще отговоря на 15(Автора) - никой не може да те накара да правиш каквото и да е на сила.
Разбирам те, че не искаш да я разочароваш, но ти някога карал ли си я да прави секс с друга жена, макар и тя да не е била убедена в това? Или по-ясно - поставял ли си я в ситуацията, като твоята?

Просто поговорете на тази тема, надали й е някаква безумна фикс-идея. Можеш да й предложиш тройка или нещо подобно.

17.   Аз съм жена на 23 год и постоянно мастурбирам на гей порно, но най-много се кефя на мъже, които си бият чикии...мммм

18.   Пич, виж сега говори с най-добрия си приятел или нещо такова или даже ако трябва плати на някой да го опънеш пред нея. Ако я обичаш трябва да си готов на това за нея. Не знам до колко са сериозни взаимоотношенията ви, но щом имате сариозна връзка трябва да си готов на такива жертви...

19.   "Пич, виж сега говори с най-добрия си приятел или нещо такова или даже ако трябва плати на някой да го опънеш пред нея" цитатЕ по-налудничаво нещо не бях чел, а как ли, ще реагира най-добрия ти приятел, като разбере, че искаш да го е... еш в г.. за, за да угодиш на приятелката си, дали ще иска повече да ти е приятел, освен ако не сте гейове и двамата!

20.   Леле мале изперкъл народ!!! Това младите сте голям пожар никакви задръжки нямате.

21.   хвани един би-сексуален, запецкайте се с него здраво и в най-разгорещен момент, тя вероятно ще иска да се намести между вас, а вие както сте разпалени, да я сбъркате направо... Мнммм на мен това ми е фантазия отдавна, сладурче. Ж26

22.   че и аз мн харесвам гей порно и съм момиче. не знам, харесва ми възбужда ме, и познавам много такива момичета.... не е кой знае какво

23.   Аз гледам само гей порно ;) Момиче съм и не мисля че е странно

25.   Да не предпочиташ друг мъж да чука нея и теб? Поредния сбърканяк ли си?

27.   Пробвай!!!!!!

30.   Виж сега, ако правите тройка и ти се свиди другия да чука жена ти, може да му предложиш собственото си дупе, сигурно ще се навие.

33.   Жена съм, но открих ча сега, че гей порното доста ме възбужда, даже мастурбирах и скуъртнах.. Не знам това нормално ли е.. Но иначе си имам приятел о естествено не искам да го вкарвам в такова нещо..

34.   Късметлия, о боже защо моята не иска това от мен? Винаги съм искал да правя свирка и да ме чука друг мъж пред жена ми. Естествено нито бившата нито сегашната ми жена не го знае, а и няма такива желания. Направи го, ще изпиташ нереално удоволствие, тя ще ти прави свирка докато другият те чука анално, после ще ти се изразни в устата и ще се целувате с гаджето облян в сперма. Божествено, твоята е желаната от мен жена.

36.   Aз също обожавам да гледам гей порно, но групово изнасилване! Най-много ме възбужда и ми харесва, така че не е нещо ненормално :)
Момиче

37.   До 34. Пич коментарът ти е точно това което искам и аз да направя с жена ми и друг мъж. Явно не съм само аз, , сбъркан, ,

38.   Моята приятелка пък се възбужда от порно с анален секс между мъж и жена. Става похотлива и иска да правим такъв секс.

39.   На мен също ми действа много възбуждащо да гледам гей сцени, но да искам хетеро мъж да оправя гей, вече е твърде извратено.

41.   Моят приятел е правил секс с мъж но не е гей. Когато разбрах мн се разтройх от това, и започнах да гледам гей порно за да видя защо го правят мъжете дори и хетеросексуалните. И да гей порното ме възбуди и мен. Започнах да си представям когато правихме секс с моя приятел, че с нас има друг мъж на който той духа докато ме чука. Веднъж му предложих да поканим някой с нас в леглото, все пак приятелят ми вече беше се чукал с мъж та дали не иска пак да го направи. Отначало ми отказа, защото го било срам от мен и, че това било в миналото. Аз настоявах, и му казах че ще бъде просто за забавление. Направихме го, беше невероятно да гледам приятелят ми като пасивен. Той се възбуди мн, аз също. Правихме неща който само бях гледала в парното с мъже. Те се чукаха, аз мастурбирах и лапах на двете момчета.

42.   №41 ти си мечта .... Де да можехме да се свържем

43.   Много мъже се възбуждат като гледат секс между лесбийки.

44.   Еми и аз гледам само такъв тип порно, с двама мъже. Въпреки това, аз си харесвам жени и продължавам да изпитвам любовни чувства към някои от тях. Няма нищо лошо приятелката ти да гледа порно с мъже, супер е.

М23

45.   Бих пробвал следното. С някоя мацка да отидем при гаджето или любовника и, тя да ме заведе за да е тя по-отпусната и да не се притеснява. И вместо да гледа клипове между мъже как го правят, да гледа на живо как гаджето и ще ме изчука, а после той да се прехвърля и на нея, а аз ги гледам докато свършат. После ще я излижа най-старателно от краката ... през .... та чак до шията и зад ушенцата. И масаж ще и направя, а накрая ще я изкъпя в банята.
М