Споделена история от Секс и интимност

Мазета, бой, робство?
На 41 съм, мъж, гей, добре изглеждащ. От известно време си мечтая да изчезна от света и да бъда затворен в мазе и да изживея живота си там.

Да съм бит, унижаван, да чистя на някого, да ме използва като свой роб и прислужница и след задълженията ми да ме заключва в някое мазе, гараж....

Когато съм на работа се чудя аз нормален ли съм за да искам това? На какво се дължи това? Ясно ми е, че няма кой да се навие на подобно нещо - поне не и тук в БГ. Сигурно ще ме пратите на психиатър (и това съм си го мислил), но в нашите условия на живот не мога да дам и луди пари за това.

"Мъжете" минават ли критическа? Дали няма да отмине, но не вярвам защото наблюдавайки се ми се струва, че все повече затъвам в желанията (извращенията) си?

Коментари

1.   В такъв случай мога само да ти дам номера на един приятел който е психиатър да поговориш с него за проблема си ;)

3.   Ела моля те да ми чистиш в къщи. Живеем в голям апартамент. Има много за чистене, гладене, готвене. Имам папагал, който хвърля семки наляво и надясно. Можеш да чистиш пода на колене. Няма да те бия, но имам зъл вибратор. Имам и досадна съседка. Можеш да чистиш и на нея. Има само един проблем - мазето често се наводнява.

5.   мога да те заключа в нашето мазе. Като преспиш една вечер на студено, ще се оправиш

6.   Ами върви да те бият и е**т някъде другаде по света. Холандските и белгийски или пък австрийски извратеняци ще те лапнат като топъл хляб. лесно ще ги намериш в нета.

8.   Леле майко!!!

9.   Банално е вече това ;)
Защо пишеш именно тук и се правиш, че не знаеш за многото сайтове за фетишисти, садисти, мазохисти, в които ще откриеш това, което търсиш. Още повече там 95% са хомосексуални мъже, като теб.