Споделена история от Секс и интимност

Не съм изпитвала оргазъм чрез секса
Не съм изпитвала оргазъм само чрез секса а съм на 22 и не със малко сексуален опит, нямам задръжки и така нататък. Но знам че не мога да свършвам по време на секс и винаги си казвам преди това на мъжа.

Вчера за пръв път ми се случи след такова признание, представете си 32 годишен май да ми каже че това за пръв път му се случвало и едва ли не в мен е проблема. Опитах се да му обясня че вероятно жените с които е бил (а знам със сигурност че не са малко), не може всички да са свършвали, все някои трябва да е симулирал, но той "бил сигурен, усещало се". Сега като се поразрових, само 20 процента от жените свършват така всеки път.

Така че моля ви жени, спрете да се преструвате защото така си вредим сами на себе си и оставяме грешни очаквания и впечатления !

Коментари

1.   Аз също съм на 22. За 3 годишен постоянен сексуален живот с различни партнори по време на секс съм свършвала само 2 пъти... така че 32 годишния господин е яко в грешка...

2.   На 20 съм и аз не съм свършвала никога не съм била с много с петима и никой не е могъл от тях сега имам приятел който има опит в секса заедно сме от 3 години и въпреки това не мога да свърша каквото и да става ... Хубаво ми е ама не и до крайна степен и аз не знам защо така а иначе като си правя скреч успявам за 2-3 мин и то по няколко пъти един след друг... хубавото е че поне можем да разбираме мъжете свършват ли поне това е единственото нещо за което няма как да ни излъжат....

3.   (Автора) Ами, мила да ти кажа... те хубаво свършват ама и те не всеки път изпитват истински оргазъм....

4.   Моя съвет е анален и орален секс, това е сигурен път към оргазма. Боби на 15г.

5.   Според мен първо трябва да си отговорите на един въпрос. Били ли сте с мъж който така ви привлича и харесвате, че се чудите дали сте влюбени, дали го обичате.... Или го правите просто етака за спорта, за бройката. Знайте, намерите ли подходящия човек, оргазма ви е гарантиран!

6.   Със първия мъж с когото правих секс наистина си мислех че го обичам, макар че сега знам че не е така. Не знам може и да си прав/а. Но сега смятам че трябва да пробвам с още партньори, чудила сам се дали ако попадна на партньор на които му е извит леко нагоре дали няма да се получи?

7.   На 23 съм и съм от късметлийките на които им се случва всеки път да свършат. От 6 години съм с един партньор и само броени пъти ми се е случило да не мога да свърша и то защото съм била ядосана или просто в лошо настроение.

8.   Аз съм на 21, правя секс от 16-се годишна, но нито веднъж не съм свършвала. С приятеля ми съм от година, той ме привлича страшно много обожавам го и харесвам и тялото му и т.н. не смятам че е в това причината да не стигам до оргазъм явно някои жени просто не могат да свършват по време на акт с мъж,а само "собственоръчно", имала съм контакт с 5-ма мъже и то винаги са били с опит, но нито един от тях не ме е накарал да свърша дори с орална любов. Всеки път с нов мъж смятам че ще стане, но все не става.. Някаде бях чула, че за да получи оргазъм жената трябва да е по-зряла, но какво общо има това? И това че съм на 21 не е ли достатъчна възраст да достигна до оргазъм и изобщо има ли връзка?

9.   Не знаете как да го правите. Значи много жени не са изпитвали оргазъм, защото не всеки мъж може да бъде добър в леглото, както примерно не всяка жена може да кара самолет, но има мъже, които ако не спазят формулата - 3 на жена към 1 на мъжа, независимо как, не се захващат да правят секс. :)

А и онуй между краката не е единственото, дето участва в оргазъма на жената, а и позициите играят много важна роля, просто за жените които свършват по-бавно, трябват по-професионални мъже или пък парниорите им да се постараят мааааалко повече и не казвайте пак, че сте били с 48486486 партниора и сте пробвали всичко, защото 1. не сте пробвали всичко и 2. не всички рибки в морето са златни

10.   (Автора) Номер 9, да позная ли че си мъж? А какво ще кажеш за това, че веднъж получат ли такъв оргазъм, при тези жени секса почти винаги е съпътстван с оргазъм и то не с един май... тогава какво? Веднъж като изпиташ оргазъм имаш радар за мъже които могат да те докарат до оргазъм ли? А не е и до годините, защото сам била и със 20 и със 36 годишни...

11.   /Номер 9/ Аз мислех, че тука целта е да си намериш помощ и съвет и сама да прецениш, кой съвет да приемеш и кой не, кое мнение е вярно и кое не е. Аз го казвам не от гледната точка на 20 годишен мъж, който е в "разгара на нещата" и за подобни работи съвсем сериозни разговори водя и с приятелки /в случай, че кажеш - ми те могат да се преструват/, ами го казвам от обективен поглед и мнение като за двата пола, даже и малко по-грубо - не всеки клати еднакво и не всяка я клатят еднакво. :)

12.   Здравей! Много жени не свършват по време на секс, но не си признават! Аз съм на почти 40г. и не съм свършвала по време на самия акт никога - само с допълнителна стимулация или с орална любов!

13.   Виж мила може би си подбираш неподходящи мъжленца, които си нимоът милите. Виж мога да направя нещо по въпроса и ако държиш да изпиташ непознатото до сега за теб удоволствие пиши.

14.   Чуйте мама! Аз съм на 45. На 30 години изпитах първия си оргазъм, като бях женена от 10 години и имах вече 2 деца. Дотогава си мислех, че ми е хубаво. Тогава случайно разбрах, че нищо не съм знаела. Сама се нагласях на определени пози, само и само да стигна до върха.
Сега имам любовник, който е 15 години по-млад - бога ми - всеки път достигам оргазма, често - много един след друг.
Изводът е - зависи от мъжа!!!
всяка жена може - зависи от опитността на партньора.

15.   Абе хора осъзнаите се .НЕ СА ВИ ВИНОВНИ МЪЖЕТЕ!!!Както казаномер14-Сама се нагласях на определени пози, само и само да стигна до върха.Жените сами го контролират и когато вземат нещата в свои ръце просто ще постигнат успех!!!А и стреса има значение - ако мислиш само за проблемите и не се отдадеш на самия секс НЕуспеха ти е в кърпа вързан!!!

16.   Тая *** 14-та май си търси оправдание за изневерите

17.   ЕХЕ
евала малоумници.. зависи и от двамата
нещата са комплексни, всичко е според случая

18.   Здравеите дами, аз съм момче на 26 и с мойта приятелка сме от три години заедно и сме доста близки-тя не изпитва всеки път оргазъм докато трае сексуалният акт и тя си ми казва, следователно ме кара да я докарам работата до край с пръсти-и както я докосна няма и една минута и сваршва-и аз доволен и тя доволна-ТА СЪВЕТЪТ МИ Е БАДЕТЕ ОТКРОВЕННИ С ПАРТНЙОРИТЕ СИ И ПОЛУЧАВАИТЕ УДОВОЛСТВИЕ ДО КРАЙ!!!

19.   Здравейте дами, аз се казжам Росен на 28 години. Започнал съм да правя секс още на 16г. Бил съм и с млади и с девствени и с 48 годишка жена. Опитвал съм много неща и на много места. Аз смятам, че една жена, ако няма нагласата за секс и иска да опита оргазъм то тя няма как да свърши. Имах секс среща с мадама, която се оказа че си ме харесва много. Преди да се случи всичкото това нещо тя самата ми каза, че иска да я чукам в дупето и само там. Аз направи това за което тя ме помоли, но в момента в, които усетих че нещата се нареждат го извадих и и го вкарах в путката. Беше доста мокра и осетих, че ня неспираше да се тресе и да вика от удоволствие. В момента в които тя спря да вика го върнах в допето и с няколко диви тласаци свърших. Когато легнах до нея чувах пусат и по цялото легло. Мисля, че нетрябва да правим всичко това което ще ни подлуди, а на другият ден ще се гледаме в очите с голяма жажда за по голям кеф... неспирайте да го правите

20.   Здравейте и от мен! Да се включа в темета... аз съм на 23. Била съм с доста мъже(не се хваля) и с никой не достигнах вагинален оргазъм. Мога да свършвам, чрез орална стимулация и като се самозадоволявам. Изпитвам голямо удоволствие от секса, но просто немога. Надявам се след време да успея, но за сега не мога да обвинявам нито мъжете с който съм била, нито себе си.

21.   Отлично ви разбирам и аз съм така. Преди се бях притеснила, какво става с мен. Сега съм малко по-спокойна, защото започнах да получавам по-често оргазми. Ако мога да ви посъветвам нещо, то е:
1 Потърсете фетиша си. Пробвайте всичко, от най-глупавото до най-перверзното.
2 Намерете подходящ партньор. Човек, който да е готов на всичко за да ви докара до блажения край.
3 Грешка номер едно е да залъгвате себе си и другите около вас, че сте свършили.

22.   АЗ също съм достигала до клиторен оргазъм по време на секс няколко пъти преди година може и повече, а съм със един и същи партньор. не удобно ми е да му кажа да не му "смачкам" съмочувствието. но и наистина незнам защо така се получава при положение, че сега много по разнообразен и стимолиращ,
извиниявай, че го казвам, но след като прочетох статията тисякаш ми падна камък от сърцето, мислех си, че на мен нещо ми има, защото всичките ми приятелки се радват на завиден оргазъм.

23.   Здравейте!
Аз съм на 16 години.
Имам приятел от година и един месец. Правим секс от няколко месеца, но не мога да изпитам оргазъм по-време на половият акт, дори не изпитвам нищо. Приятелят ми взима всякакви презервативи, но нищо... Изпитвам клиторен оргазъм, но самочувствието ми в секса с него е много ниско :(
Някой съвет?

24.   дами, аз имах същия проблем. тогава приятеля ми имаше много голям и дебел кур, на нещата не вървяха...
докато не се качих отгоре. лелеелеллеел така свършвах, че направо го карах да се празни моментално и до ден днешен правя същото, и все същото- често партньора ми свършва преди мен, колкоо и да се опитва да се задържи.
играй доминантна и ще ти е по-лесно да отпуснеш сексуалните си фантазии. и още нещо- разучи себе си, пробвай анална мастурбация.
единствения път, когато свърших на кучешка, беше с един тип, който ме лижеше, вкарваше ми го, пак ме лижеше, пак ми го вкарваше и отново ме лижеше и като ми го вкара (eба ме поне 15 мин) колената ми се разтрепериха и свърших. пожелавам си пак да ми се случи! но уви, много малко мъже знаят как да го правят. била съм с повече от 22 момчета, и държа да ти кажа, че много от тях правят секс защото искат да задоволят себе си, а не портнорката си! в сексуалната игра по природа жената трябва да изисква и да иска, а не когато спиш с някого първата му работа е да ти навре главата в кура си... то е ясно, че той ще свърши, при жените това е един дълъг и сложен процес и малко са мъжете, които го умеят. вместо да си признаят, че не могат, лъжат всяка жена, че това е нормално, или пък им казват, че проблема е в тяхната изкривена женка сексуалност! няма фригидни жени, има кофти пишки! така де, как не се намери някои мъж, който никога не е свършвал от секс? !

27.   Всичко е индивидуално! Аз с моята бивша приятелка дълго време, може би година не успявах да стигна до оргазъм в нейно лице. Накрая си поговорихме и това, което установих беше, че чувството, което напира в нея преди оргазъм е усещането, че ще се напишка. И това беше нещото, което я спираше, т. е. психически то и влияеше да не го позволи. След този разговор и разбира се известно време, приятелката ми свършваше по неописуем за моите разбирания начин. И аз като мъж, се стараех да задържам така, че да го повторя (нещо, което след първият път идва доста бързо пак), така по няколко пъти. Накрая разбрах, че то просто е до психика. Не са нужни някакви големи усилия, но определено смятам, че мъжа и да е добър и опитен, жената трябва да "разреши" това удоволствие!

28.   така... да ви кажа мили дами, не търсете причината в мъжете само. Основното при секса е нагласата, настроението и това, че трябва да премахнете мисленето... дали днес ще свърша. а просто да се отпуснете и да се наслаждавате. И мили дами бил съм с доста жени и на някои им трябва допълнителна стимулация... А до 24 мъжете свършваме почти всеки път. защото знаем как да се отпуснем и не си тормозим мозъчетата с глупави мисли по време на секс

29.   На 24 съм. От 7 години насам водя полов живот. Да свърша без да ми се налага да стимулирам клитора си ми се е случвало 2-3 пъти. Ама при 7 години редовен полов живот - 2-3 пъти. НА господинът му предай, че не той е изклатил женките, а явно те него. Или просто като лъже да лъже себеподобните на него мъже, които явно не се научиха кога да се усещат, че жените често симулират с цел просто да не ги обидят, че не са свършили никаква работа.