Споделена история от Секс и интимност

Не иска да ме лиже
Здравейте!

С приятеля ми сме заедно от половин година. В чудесни взаимоотношения сме, всичко върви много добре. Въпросът опира до там, че не ме лиже. За тези шест месеца го е правил едва 4-5 пъти. Явно не е фен на тези удоволствия. Но ми е малко кофти от този факт. Аз се раздавам в леглото, мисля главно за неговото удоволствие, правя му френска и то с голямо желание, а пък и той остава много доволен. Но ужасно ми се иска и той да ме зарадва с малко орални ласки. Говорили сме по темата, той дори ми обясни, че съм момичето, което е лизал най-много досега (а е странно, предвид че е на 28).

Аз пък му казах, че обожавам да ме лижат, но ето че нищо не се случва. Поддържам отлична хигиена, не в това проблемът. Какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1.   зарежи го!

2.   здражей :)
интересен случай е твоя :). И при мен е почти същото, но рзликата е там че аз съм момче и обичам да лижа жените, както и на мен да ми правят френска любов. Моята приятелка много рядко ми позволява да я лижа, знам че и харесва но е много притеснена а и тя не харесва много много да ми го засмуква. Tъй че въпрос на късмет на какво ще случиш :)

3.   При мен пък е обратното. Аз много желая да лижа приятелката ми, но тя необича и това много ми липсва в секса(((

4.   Може би му е гадно и го е гнус

5.   Това е отвратително, ГНУСНО Е!! ОТВРАТ!

6.   Ох, и аз имах едно такова гадже. Изключително рядко го правеше и то след като аз го насоча на долу. Просто има някои мъже, които си мислят, че едва ли не, не е "мъжкарско" да те лижат. Или просто си е егоист в леглото.
След като той постъпва егоистично, спри да се раздаваш чак толкова. Гледай си твоето удоволствие, така както прави и той. Иначе по време на самия акт как се отнася? Старае ли се да те изчака да свършиш и ти? Поне с пръсти пипа ли те?

7.   Егоист. Зарежи го!

8.   Зарежи го

9.   ОМГ, да го зареже заради такова нещо, такава глупост :0 ШОК! Вие не сте добре!

10.   Не го зарязвай заради едно лизане, може наистина да го е гнус.

11.   Авторке, предалагам ти да намериш някой фен на лизането. Така ти ще бъдеш изключително доволна, защото повечето жени бъркат секса с щастието. Заради едното лизане изневеряват на свестните си половинки, а после през сълзи обясняват, че нещо им липсвало във връзката. Разберете най-накрая - няма идеален мъж, както няма и идеална жена (въпреки че от гледане в огледалото сте се самоубедили, че вие сте такава)! Животът е низ от компромиси и всеки решава колко да направи. В резултат от това си намирате половинка, която не е съвършена, но покрива повече от 50% от изискванията ви или слагате твърде високо летвата и оставате стари моми. Изборът е изцяло ваш!

12.   Прегледай се. Възможно е да имаш някаква гъбична инфекция, която да прави "вкуса" там отвратителен. Не се обиждай, че го споменавам, но хигиената ти е на ниво, след като искаш подобни ласки, нали?

Дядо Торбалан

13.   9, абе глупост, глупост, ама не е баш глупост... Глупост е ако си от партията на героя от темата, който явно не е фен на лизането, или от братската партия на жените, които не са фенове на свирките, тогава е глупост. Иначе си е много кофти тръпка...

Кубрат

14.   Аз съм пич и не лижа.

16.   Спри му свирките и ще сте квит!

17.   Ох и аз съм като теб. Всичко правя в леглото, но моят човек не ме лиже. А аз какви свирчоци му правя- да ти падне шапката. Мечтата ми е да се отпусне и да направим 69- това е за мен върховното удоволствие. Но да го зарязвам въобще и не си помислям-не може всичко да е перфектно.

18.   От всеки мъж лизач не става, както от всяка жена свиркажийка.
Нямаш място за сърдитни, така както ние нямаме когато попаднем на жена казваща ''аз свирки не правя''
Ама като ги лижеш такива и те хващат за главата или ушите и по 1 час не те пускат, чак до задушаване.
Та както ние се примеряваме, примерявай се и ти и толкоз.
А на онея дето ти казаха да го зарежеш и че бил егоист искам да ги питам :
Жена която отдава толкова голямо значение на личното си удоволствие, че е стигнала чак до там, че да го прави на въпрос из интернет пространството, не е ли егоистка???
Така, че моми.. опичайте си акъла

19.   Единият вариант е спираш със свирките другия поговорете по темата.

20.   не му спирай свирките щот ше го ядосаш и нема да те клати, ептен ше си капо, мерси

23.   От авторката: Нямам намерение да го зарязвам или да му изневерявам, заради това. Да уточня, че нямам инфекции, просто явно той си е такъв особен.
До номер 19, категорично не се смятам за егоистка. Споменах, че се раздавам и мисля за него в леглото. Просто все си мисля, че като обичаш някого и ти е приятно с него, ще ти е приятно и да му доставяш удоволствие. Аз поне така правя. Замислям се дали да не му огранича оралните ласки, поне да има някакъв баланс и да усети тази кофти тръпка от подобна липса. Може пък да получи прозрение... :)

24.   Наистина лизането е върховно изживяване, което и аз много обичам. Но щом партньора ти не е по тази част поне да те докарва до оргазъм с пръсти, докато му духаш. Това удоволствие също не е за изпускане. И като ти свършиш е тогава да те чука - само какъв кеф е! Свикни с мисълта, че по- малко ще бъдеш лизана. Наблегни на другите удоволствия от секса, например докато те чука може да ти стимулира клитора с пръсти, а дори и самата ти го прави, изчаквайте се и свършете едновременно. Гледайте порно с жени и маструбирайте, покажи му, че ти доставя удоволствие да гледаш как се лижат две жени и свърши точно тогава, пък може и да заобича лизането. Всичко с времето си. Успех.

28.   абе, 9 и 18, как може да съветвате момичето да се изтерзава, бе!
Ако мъжът лиже жената, това не му причинява болка или вреда, така че е в правото си да иска да е щастлива. Сексуалният живот в интимната връзка е важен и ако за едната страна сексуалният живот е зле, не може да я карате да се примирява, че ще и липсва оргазмът, който и трябва. Въобще не може да оправдавате мъжете, дето не лижат, с отговора "ами няма идеални хора. ще търпиш". Идеални хора няма, ще има в много други области на живота хора с кусури. Във всичко друго е приемливо да не те удовлетворява - мързелив, мърляч, простак, да е маняк а тема мачове и др., обаче в леглото да те прави мъжът нещастна, си е голямо мъчение за психиката на една жена. Въобще ти 18 - не ти е логично съждението, че е егоистка. Това, че си е споделила мъката във форум, не я прави такава. Тя дава удоволствие на партньора си, което той иска, затова тя е алтруистка. Копнежът и и тя да има удоволствие не е егоизъм, щом тя в секса дава необходимото на мъжа си или приятеля си. Ако не ще да зарязва партньора си, ще е полезно тогава да си хване любовник, който да я задоволява.
И естествено, че ако при съпрузите мъжът не лижее жената, нищо че тя го иска и се е надявала той да се промени, е основателна причина за развод. Един брак не може да бъде ад, защото именно когато интимните ви отношения са засегнати, става ад - все едно че си с врага в леглото си.

34.   С моят приятел сме заедно от 9 месеца, задоволявам го напълно, но имам същия проблем, че не иска да ми достави това удоволствие... нито 1 път. А аз на него как мога редовно.

36.   Мила, колкото и да ви е "отлична" хигиената, пак ви смърдят тръбите...