Споделена история от Секс и интимност

Музика по време на секс
Здравейте,
Предложете и споделете, каква музика слушате по време на секс (изобщо дали слушате)?
На мен ми хареса, достааааа, музиката от едно, бих казал доста ЕРОТИЧНО, а не порнографско клипче.

Надявам се да се допусне линка и ако някой се сети да ми каже, от къде да се сдобия, с тази музика. Та и аз да я слушам по време на секс :)

Коментари

1.   rihanna - skin
rihanna - sexuality
velvet - play
christina aguilera - sex for breakfast
christina aguilera - get mine get yours
chrisrina aguilera - so emotional
jeremih - birthday sex
brothers conti - automatic
chris brown - wet the bed
madonna - fustify my love

2.   Снощи гледах филма The Girl with the Dragon Tattoo (много як! препоръчвам!), още първите секунди като чух песента, с която почва, си казах "Е тва е песен за секс". Разрових се за саундтрака, и ето резултата:

Karen O, Trent Reznor, Atticus Ross - "Immigrant Song"

Също мога да добавя:

Joi - Lick (от саундтрака на "xXx" - става дума за "Трите хикса", не за порно :-) )
Madonna - Secret
Madonna - Erotica
Guano Apes - Lords of the Boards
Rammstein - Pussy
Billy Idol - Sweet Sixteen
Billy Idol - Cradle of Love

Има и много други, ама не се сещам сега :-)

Кубрат

3.   Кубрате, да ти имам вкуса. Тая имигрантска песен, сигурно свива от страх жена ти, и ти става хубаво.

4.   Sade, of course. :)

5.   Честно казано приятеля ми най-много го възбужда ''Тихо ми пази'' на Галена, ''Justufay my love'' на Madona и ''You can leave your heat on'''на Joe Cocker :)

6.   Номер 3, имигрантската песен не сме я "пробвали" още, но филма го гледахме заедно и в момента, в който започна (а той почва с песента) и двамата почти едно временно казахме "Това е музика за секс".

Между другото версията, която намерих в нета, не е с много добро качество, но пусната от DVD на съраунд в хола е направо "разтърсваща".

Кубрат

7.   Ох, не искам да издребнявам, ама поне веднъж напишете името на песента правилно: Justify My Love се казва. И впрочем да, яка е, но както и тази на Джо Кокър са по-скоро за стриптийз, а не за самия секс...

8.   От автора: Не ми публикуваха линка, ще опитам с обеснение, да Ви опътя, как да стигнете до клипчето. И музиката към клипчето, за мен е перфектна за правене, бих казал на любов... В небезисвестният сайт, завършващ на "хуб", името на клипчето е "Х-Арт тинейдждатите в любовта", разбирасе написано на английски :) Та, ако ми публикуват коментара, много бих се радвал, ако някой ми каже, как да се сдобия с музиката...

9.   До номер 7: Знам че ''You can leave your heat on'' е за стриптийз, но само казвам на каква музика ни кефи да го правим :)

10.   Муахаха, авторе, знам го тоя клип :-) Само от описанието го познах, не съм го търсил изобщо, защото съм го гледал, макар че беше под друго име. Има го и в друг небезизвестен сайт, подобен на youtube, ама не е с tube накрая :-) И при това положение какво искаш, много ясно, че няма да ти публикуват линка...

Иначе музиката не знам на кого е и как се казва, ама подобна музика на пиано може да намериш дет се вика в почти всеки диск с класическа музика...

А и не знам, то е въпрос на вкус, но на мен подобна музика не ми се връзва за по време на секс, ние ще спиме ли или кво? Може би за когато съм сдухан, но определено не за секс.

Кубрат

11.   От автора: Тази музика ми хареса, за начало на секс... за любовна игричка... А след това нещо по-хард.... Мисля да си ги подредя, няколко мелодийки и да си ги пусна. Та на първо място да сложа тази, за романтично начало... хах. А и да спомена, че съм на 21 с НЕзавиден сексуален опит (Не знам дали има значение това)

12.   Авторе, еми пусни директно клипчето :-)

Кубрат

13.   Hess Is More-Yes Boss
Kylie-Slow
Kylie-Where The Wild Roses Grow
Serge Gainsbourg- Moi Non Plus
Alizee-Moi Lolita
Madona- Erotica
Duran Duran-Come Undone
Byz-Do You Wanna Fuck
Triple X Rated Dupstep
Обожавам да го правя на фона на някоя готина песничка!
Но тези са предимно за нежни и бавнииии пъти!
В останалите случаи за които са подходящи някои "по-брутални" обикновенно е толкова разгорещено, че последното за което се сещам е да пусна музика!
btw на Кобрата ми харесаха най-много предложенията имаме сходни вкусове относно музиката

14.   Touch & Go - Straight To Number One :) Другите, за които се сещам вече са ги написали преди мен :))

15.   Номер 13, да призная и сред твоите намерих добри попадения, особено това на Serge Gainsbourg винаги съм се чудил тая песен как се казва. Много яка за увертюра! Само да не гледаш клипа, че тоя пич на някои сцени изглежда малко като рецидивист... За сметка на това мацката, мммм....

Duran Duran също много добро попадение! Ето още няколко които се сетих:

Enya - Orinoco Flow
Madonna - Rain
Neneh Cherry - Seven Seconds
Marilyn Manson - Tainted Love

И да не забравя любимата ми:

The Prodigy - Diesel Power

Кубрат

16.   Супер песнички сте написали.

Но моята си остава ATB - Black nights, за бавен, нежен секс, с много любов.

Лоша

18.   The Voice TV слушам аз :)

19.   Предимно балади или релаксираща музика- от тия дето пускат в порно филмите или еротичните филми. Доста помага за разсейване и задържане :)

20.   ENIGMA е истината!!! Препоръчвам ти всичките им албуми...

21.   Paula Cole-Feelin love
Led zeppelin-Whole lotta love колкото и странно да звучи
West end girls-sexy (soudtrack към Better than chocolate)
Michael Bolton-Can I touch you there
всичко е въпрос на вкус

22.   В тази тема не бива да отсъства още една песен, която съвсем наскоро "открих" точно в този сайт (имаше линк някъде из коментарите в другите теми). Не я бях чувал преди това, но много добра!

Jos? Nunez - Bilingual

Човек за да я разбере трябва първите 3 пъти да я слуша с английски речник по ръка и да спира на всяка секунда, но си заслужава, защото текста кърти!

Кубрат