Споделена история от Секс и интимност

Странно възбуждане
Здравейте, направо карам към проблема. Възбуждам се адски много когато някое момиче настъпи буболечка с крака си. ВЛУДЯВА ме само като видя как си слага крака отгоре и нежно и завърта. А още повече когато видя, че на самата нея и харесва. НЕЗНАМ, брутално яко е. Какво мислите вие, момичетата по тази тема, освен, че е странно - това на всеки е ясно. Има ли някоя от вас, която се наслаждава да прави това нещо, или просто да го е правила за забавление, или е имала гадже, който е харесвал подобно нещо. Как бихте реагирали ако сегашното ви гадже ви го каже.

Коментари

1.   Мисля, че си луд.. :))
kZzx

2.   Ами като дете съм го правила за забабление. Иначе всеки го възбуждат различни неща, аз нямам проблем с това(изключвам насилието над други хора)Вероятно подсъзнателно си представяш да завърти крака си и върху теб. Малко ми е трудно да кажа. Пищи малко повече откога е това и казвал ли си и. Ако да как е реагирала. И не се притеснявай.
Маги

3.   Не одобрявам насилието над животни под каквато и да било форма. Вегетарианка съм, освен това. Това, което описваш е извратено. Как може да ти харесва причиняването на смърт???
Ж25

4.   подозирам ранна форма на садизъм у тебе

5.   Бих му се изсмяла в лицето.

Шегата настрана.
Всички си имат различни фетиши, по-голямата част са странни. Не се притеснявай. Мисля, че не би споделил това с което и да е момиче. Когато намериш момиче, което искрено харесваш, на което да вярваш и да можеш да споделяш, тогава й го кажи. Внимавай занапред, знай, че е моментно. По написаното личи, че си тийнейджър, така че, успокой се, ще премине (:.

GG

9.   Всъщност, не съм луд, със сигурност и не съм тъп. И аз не одобрявам насилието върху животни :). Обожавам адски много животните, имам 7 котки и 1 куче. Никога в живота си не съм убивал каквото и да било животно. И ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ САДИСТ.
Автора

10.   И също така, няма да отмине, убеден съм. :)

11.   Оооо много пъти!
Обичам да обувам много високи обувки... с тънък и остър ток!
От долу прозрачни черни чорапки с дантелка....
Когато видя някоя гадинка, плавно да спускам крачето си и нежно, но сигурно да натисна и да усетя пропукването на телцето й!

12.   Авторът към Маги :
Имам приятелка от 2 години и повече сме заедно и съм и казвал не реагира странно, не и харесва, но каза че ако на мен това ми харесва би го правила. Аз помислих, че е егоистично от моя страна и не съм го искал. :)
For the record : Приятелката ми е с 2 години по-голяма от мен

13.   Как бих реагирал? Ще го за режа, та това е отвратително. Всяко животно има права, големината и наличието на мозък или сърце не са от значение. Важното е че и те са на тази планета и са равни на човека. Не трябва да показваш силата си пред по-слабия.
До 9: обожаваш ги живи или с готвени, има разлика. Не приемам това да казваш, че ги обожаваш, а в същото време тъпче животни. Не е нормално поведение за такъв човек.

14.   Нарича се crushing fetish :) няма българска дума, а още повече инфо на български за фетиша в интернет. Дано имаш познания по английски и да почетеш малко за него, интересно е и бих ти обяснила, но не ми се пише толкова. В сайта xnxx има такива клипчета, потърси. Успех, образовай се за фетиша си и не се впускай в крайностите му, защото те вече са брутални ;)

от една образована в сферата на секса 17-годишна тийнейджърка (не се шегувам)