Споделена история от Секс и интимност

Нямам желание
На 17 съм и не съм правила секс до сега!
Красива съм и винаги е имало момчета които са се навъртат-някои от тях стават, други не толкова!

Не съм се влюбвала истински до сега имала съм връзки само заради ползата!
За да ми купуват парцалки и парфюми и такива неща.
Проблемът е че в повечето случаи са били доста добре изглеждащи опитни и по-големи от мен но никога не успяват да ме предразположат!
Чудя се в мен или в тях е проблема!

Едните са твърде прибързани няма и месец и вече искат да го правим, други пък са толокова отчаяни и ми целуват задника заради единят секс, което от своя страна ме отвръщава!!!
Погледа им един такъв все едно са деца в магазин за играчки!

Жалко ми е ясно че го искат, но толкова ли не могат да се прикриват!
Аз обичам да ми се дърпат леко... не да се унижават и да търпят всичко заради един физически акт който едва ли ще продължи повече от петнайсет минути!

Играла съм си... до къде може да стигне само заради 15 минутно удоволствие което може и сам да си осигури!
Наистина ли са толкова глупави!
Или пък аз съм А сексуална!

До сега ми се е случвало да се възбудя, но онази изпепеляваща страст която те обзема и не ти пука дали си в киното или асансьора-няма такова нещо!
До сега съм правила само свирки и на мен съответно, но до там понякога до такава степен ми падат в очите че ме е гнус дори да си помисля че може да е в мен.
е това е не ме съдете много:)

Коментари

1.   Абе и ти си перверзна - искаш да го правиш, ама искаш и да ти се дърпат? А любовта в твоя живот къде я слагаш или викаш - "нема такова нещо".... И най-красивата да си, ти за мен си посредствено нищожество, защото даже и по красота ги подбираш... просто си самовлюбена, не се обиждай и не се дразни.

Ian_the fucker

2.   Ти си още малка... гледай до 3 години да се влюбиш, че после трудно...
Ако до 20 не си се влюбил, до 30 оженил, а до 40 създал семейство, нищо не си видял...

3.   Всички девствени в тоя сайт са и красиви.

4.   На 17 съм и не съм правила секс до сега!
Красива съм... До сега съм правила само свирки.... За да ми купуват парцалки и парфюми и такива неща
привет, малко разбърках изреченията, но се получи добре, мерси

5.   "Не съм се влюбвала истински до сега имала съм връзки само заради ползата!"

Тази ме разби! хахаха

6.   Избий си от главата, че щом някой иска да прави секс с теб е нищожество
В противен случай те чака мнооого самота.

7.   До н 2, Господ пише в сайта!!! Сложил е възрастова граница за всичко! Благодаря, Господи, че каза кое как до коя възраст се прави! Амин!

8.   ''Не съм се влюбвала истински до сега имала съм връзки само заради ползата!
За да ми купуват парцалки и парфюми и такива неща. ''- моето момиче ти си започнала да се превръщаш в поредната префърцунена мутреса, търсеща единствено изгодата в една връзка! Продължиш ли в същия дух, а особено ако започнеш да правиш и секс за мен ти ще станеш една от многото по околовръстното! :) Дано да греша!