Споделена история от Секс и интимност

Ужасни ли саа болките при първия път?
Здравейте! Искам да ви питам нещо от което се плаша!! Когато го правихте за първи път много ли ви боля ( за момичетата) защото всички викат че болката е нетарпимаа. Моля ви кажете ми дали ви е боляло и какво да правя за да не ме боли!? Благодаря предварително!!!

Коментари

1-50 от 66

1.   При всеки е индивидуално, не може да се сравняваш с другите момичета.
Мене не ме боля, даже хич. И мен така ме плашиха едно време, но се оказа, че не е чак толкова вярно.

2.   Не съм го правила, но помисли малко - ако беше толкова нетърпима нямаше да има жени, които да НЕ са девствени нали така ;)

3.   Направо все едно те дерат :D Майтап де... не, мен лично не ме боля, имаше съвсем малко кръв, но трябва да се отбележи, че съм тренирала 8 години художествена гимнастика и химена ми беше еластичен! При всяка жена е индивидуално, но няма да разбереш, докато не опиташ!

4.   Много зависи. При мене бяха ужасни, при мои приятелки не са били нещо особено. Така че трябва да опиташ и да разбереш за себе си. :) Само гледай да си максимално отпусната и възбудена, ще ти помогне.

6.   Здравей,
Не се притеснявай, болката е лека и търпима. Е, има жени, които имат по-нисък праг на болка и ги боли повече. Кръв не е задължително да има, зависи от разтегливостта на химена. При мен нямаше кръв по време на самия акт, а някъде около половин час след това получих кървене.
Успокой се, отпусни се, не мисли за болката и всичко ще си дойде на мястото. Успех ти желая!

7.   Направо са непоносими! Затова и 99% от жените предпочитат да останат и да умрат девствени, и само 1% се осмеляват да се дефлорират, от тях пък само 1% раждат...

8.   От голямо значение е на какъв мъж ще попаднеш, по добре е да е с опит, болката при всяка е различна, едни ги боли повече, други по малко

9.   6, ти знаеш точно колко ги боли всички жени, така ли? Задължително трябва да им е нисък прагът на болката...
Авторке, при мен болката беше много силна. Очаквах нещо много по-малко и да, не успяхме да продължим, така че работата не стана за 1, а за 3 пъти, като 1-вите два много се мъчих. Приказките, че болката била ок, защото всички жени можели да минат през нея.... в такива моменти ми се иска да кажа неща, заради които няма да ми публикуват коментара.... Ако бях сега, сигурно щях да взема някакви мерки, но не и да се подлагам пак на това.

Има много жени, при които не е така, но трябва да знаеш, че може и да е. Ако се панираш е вярно, че ще е по-зле, но глупостите с овлажняването са за по-нататък. То се слага заради триенето, как можеш с него да намаляваш болка от разкъсване. Омръзна ми някои толкова много да подценяват нещата.

10.   Първо бих те попитала на колко години си, това също е от голямо значение. Не приемам за нормално да се прави секс на 14 години, прекалено е рано. Аз лично го направих за първи път на 19 и мисля че това е една напълно нормална възраст. Мъжът също е от голямо значение, ако има чувства и доверие между партньорите страхът и напрежението е по-малко. Бих ти препоръчала позата, в която ти си отгоре, а той отдолу, защото така ти можеш да контролираш ситуацията, просто трябва да си повтаряш, че го желаеш и бавно да отпускаш, ако те заболи можеш да се отдръпнеш леко нагоре и после пак да продължиш. Усеща се едно леко напрежение и малка тъпа болка, която се преодолява с желанието все повече да го почувстваш вътре в себе си. Колкото си по-възбудена и по-отпусната болката дори няма да ти направи впечатление. Успех!

11.   Да боли но за всеки pазлично

12.   Мен ме боляя много, обаче гаджето ми беше вниматилно ии след 2-3 по-силни напъна стана! Успех :))

13.   Трябва да си достатъчно възбудена и краката да са сгънати в колената, помага при проникването и намалява болката. Аз го направих със сегашния си приятел, той беше много внимателен, говореше ми, целуваше ме. Нямаше кръв и не болеше кой знае колко. Изчакай и го обмисли добре, не бързай и го направи с някой специален за теб, това е нещо за което е нужно много любов :)

15.   мен не ме болеше изобщо дори партньора ми се учуди, но това е според нагласата

17.   Здравейте, аз също не съм го правила и да при всеки е различно. Чула съм, че спортистките ги боли по-малко. Също така знам че ако не си спортувала е хубаво да правиш вкъщи някакви упражнения за разтягане от сорта на шпагат и т.н.
№-6

18.   Абе, ако толкова те е страх, няколко часа преди това вземи нещо обезболяващо като таблетки или прахчета и болката няма да я има. Нещата ще ти минат спокойно.

19.   Не знам как ходиш на зъболекар тогава. Има къде по -болезнени процедури, че това чак пък УЖАСНА, хайде. не е повече от наместване на счупена ръка. В крайна сметка ако бяха такива болки с каквито са те наплашили нямаше населението на земята да е 7 милиарда.

пс:
Изпий 200 гр уиски като те е шубе толкова. :)

20.   При мен - никак не са ужасни. Дни преди това доста дразнене с ръка - леко и нежно, ако щете -и с уста. Усещането при мен беше като леко порязване или боцване - въпросът е ПОСЛЕ как ще продължи - ползвайте лубрикант и мнооого бавно. Препоръчително е с опитен партньор. После ден-два почивка и хигиена. Следващите 2-3 пъти пак бавно и нежно. Към 6-7 път почва да става готино и всичко отшумява.

21.   Мен не ме е боляло. Друг е въпроса, че първите години няма да изпитваш удоволствие на 100%.
Аз преди да правя секс за първи път се бях отворила сама, така че нямах никакви проблеми и момчето до ден днешен не разбра че ми е първия.

22.   Към коментар 21 - как по точно се отвори сама? Интересно ми е, защото и аз искам да пробвам нещо такова..?? До авторката - не се знае наистина колко ще боли, аз сега съм в твоето положение и също като теб съм много притеснена, но наистина е най-важното когато моментът дойде да се отпуснем и да забравим всичко останало. :)))

23.   Боли да. Но не чак убийствено.

Ако момчето те е подготвило както трябва и се отпуснеш - болката почти я няма.
В началото болката е по-скоро като по-силно обождане и после я има още малко. Лично аз повече съм се притеснявала да не би приятеля ми да го боли, защото все пак си е тесничко.
А митовете, че всяко момиче кърви ги остави назад. Лично при мен не капна и капка кръв. Всичко е строго индивидуално.

Просто се отпусни и всичко ще е наред :). Успех!

25.   Страшно е, ужасно е, направо дере ако ти го правят без упойка. Местна не става щото ще ти стане безчувствен ануса и може да се изпуснеш. Поискай да ти сложат лумбална или пълна упойка. Доктор Ох Боли

26.   Ужасни са, стой си девствена, иди в манастир по добре. Какви хора изостанали тц тц се едно живеем в крепостния строй. За един секс световен въпрос.

27.   Мани ги тези те забравиха като бяха на твоите години, че газ пикаеха от страх, сега го раздават оборотни.

28.   Това за манастира е добра идея!

29.   не боли кой знае колко. отпусни се просто и не мисли за това дали ще те боли и дали ще ти тече кръв! мисли си за това колко ще ти е хубаво и така нататък.
успех от мен. и любопитно ми е на колко си години.
късмет!!!

30.   Зависи от много неща, най-вече от самото проникване и темпото, с което се движи момчето, а също и размера му.

31.   Не, болката не е ужасна. А и от възбудата и вълнението адреналинът доста се качва и това тушира усещането за болка - така че, гледай да бъдеш с някой, когото наистина искаш и който ти въздейства.

32.   Болка не си спомням да имаше, защото бях твърде влюбена. Имаше по-скоро страх и един ШОК, когато си завря директно члена, без такива подготовки, ала-бала... Абе беше зверски неочаквано яко. После имах кръв и се биех по главата "от где се взе", при положение, че само хубави чувства и моменти остави този секс у мен, пък накрая и кръв. И то в продължение 2-3 дена... Пък и всеки следващ секс започваше с лека болка, така че не съм сметнала, че първата болка е била НАЙ-най... По-скоро на фона на всяка една имаше много по-яки неща, на които да обръщам внимание. Не го мисли много и не чети нищо повече по темата. Кажи си "майната му" и рискувай, защото подобен нелеп страх може да развали една обещаваща връзка...

33.   Зависи.. Момичета, които са по - пълни и по - малки не ги боли толкова много. Аз бях на 18, когато го направих за първи път и съм доста слаба, тааа болката при мен беше неописуема, после ме болеше и следващите 7 - 8 пъти.
Моя приятелка, която е пълничка и го направи на 15 не изпита никаква болка..

35.   Не е толкова страшно, за няколко секудни трябва да стискаш зъби, но после всичко се нормализира

36.   Искам да предупредя всички четящи това: болка НЕ трябва да има!! Този факт стана достояние на обществото чак сега, след толкова много пазене, но е наистина ФАКТ. Просто партньорът ви трябва да е много добър, да спазва правилата, да спазва дори ВАШИТЕ указания как ви харесва и как да не ви боли. Всичко е до отпускането. Не ви е нужен лубрикант, но то прави проникването по-лесно. Замислете се, всички, които ви е боляло, че при първия път партньорът ви не е бил достатъчно добър и ви е причинил дори и малко болка. Но такава не трябва да има!! Запомнете го, това ще оправи цялата бъркотия от лъжи, които са ни втълпявали. :)

37.   Забравих да кажа също, че НЕ трябва да има кръв при проникването. Кръвта във всеки случай е знак за ранички, че нещо не е наред. За тази цел трябва да сте максимално отпуснати психически и физически. Той трябва да ви е разположил. Тук не е важен той, а вие, защото е важно вас да не ви боли зверски или дори никак.

38.   Бе хора , различно е при всеки. Мен например изобщо не ме боля толкова , колкото очаквах. Даже не усетих как се ескъсал хименът и си мислех, че нещо не е наред :D Имаше само една капка кръв ,даже и толкова май не беше , а си мислех, че ще има повече.

39.   Моята приятелка е на 16, правихме го по нейно желание.. Доста е слаба, болеше я, но търпеше след 2-3 пъти всичко се нормализира, вече усеща пълното удовлствие от нещата :)

40.   Тренирала съм 8 години гимнастика и хич не ме боля :) И спокойно, никак не боли, но усещаш че е вътре в теб.Няма от какво да се страхуваш. Аз след 5 път започнах да изпитвам удоволствие :)

41.   На 15 съм и нямям приятел, но един познат ми предлага доста усърдно и попринцип не бих се и замислила дали да откажа или не, но в този случай е малко по - различно, защото той е много готин и печен и има някакво привличане и ме спира точно това, че боли, но все пак мисля да чакам не бива просто ей така с някой, не е правилно нали?

42.   Аз пък адски много се чудя дали боли когато вървиш след първия ти път и защо хората говорят за това... в какви случаи се усеща болка?

43.   Аз също се опитах сама да разкъсам химемна, преди. това се позаинтересувах как изглежда, дали има различни видове и наистина има. Има някои които са най-обикновени и приличат на халки, не са трудни за разкъсване. Моята мисля, че беше такава. Има друг вид- по-дебели едва ли не като стеничка с дупчици. Той вече е по-здрав и по-труден за разкъсване имаше и други видове, но не ги помня. Опитвах се да я разкъсам с нокти усетих, че изтъняваше малко, но не успях напълно. Веднъж, скоро след това, като пишках и се избърсах видях съвсем мъничко кръв по хартията и знаех, че не ми беше дошло. Въобще не заболя но се досетих, че химемнът се е разкъсал. След това нямах болки като убождане, нито кръв, но пак ни беше трудно с приятеля ми, защото си беше малко тесничко. И все пак не препоръчвам да си късаш ципата сама или да си пъхаш най-разни гадории, но със сигурност ако, тече кръв не е опасно, защото само ако се изпишкаш малко и каквато и да е раничка ще се дезинфектира от амоняка.

45.   Спокойно не е болка за умиране.. Мен ме болеше и то не само първия път ами болката спря чак на 5-тия! Не се плашете болката е търпима чак приятна. Първия път ще ви се стори много болезнен но се издържа. После ще дойде и насладата. Успех!

46.   Ами мен ме боля доста. Даже на следващия ден кървях и няколко дена ме боля. И на следващия път също ме боля. Не го правихме нежно и с целувки и т. н. Боля ме, но и ми беше хубаво. Защото го направих когато и където аз исках, и с човек когото обичам. А и не обръщах внимание толкова на болката, защото не мислех за нея, бях някъде другаде.... Но при всеки е индивидуално. Въобще сексът е страхотно изживяване. Ако не мислиш за болката и не се притесняваш, ако мислиш за удоволствието, всичко ще е перфектно.

48.   Боли, но не много.. Бях на 15 и ме принудиха на сила да го направя... Но не беше голяма болка :)

49.   мен почти не ме боля
и кръвта беше съвсем малко
а така се бях наплашила преди това

50.   Има значение само и единствено с кого го правиш! Първо говори с него кажи му да бъде внимателен и чак тогава минавайте нататък...

51.   при всеки е различно при мен болката беше не търпима аз се стягах което влошаваше нещата защото усилваше болката.
след четвъртия опит чак успя да ме отвори когато влезе дори не разбрах кога при мен болката идваше от напънът да влезе когато влезе няма да се усеща почти нищо

след като извършите полов акт задължително трябва да имаш най-малко мокри кърпички и превръзка или мини превръзка защото ще продължи да кърви седмица или две

52.   Болката най-вероятно ще я изтърпя, за кръвта се притеснявам, не искам да го изцапам и да изцапам леглото и всичко.

53.   разбирам, че това е тема точно за този сайт, на правилното място е зададен въпроса.. обаче.... защо не помисли преди да зададеш въпроса? ! Наистина сега ще се повторя с някои хора от по-горе, но ако беше толкова нетърпима болката, щяха ли жените да раждат и да правят секс на воля.. ДА, БОЛИ! (при 95% от жените), но се търпи.. при мен болката беше някъде 6 по скала от 1 до 10 хаха, но продължава докато не влезе цялото достойнство на момчето... ако си отгоре- ти си шефа..! смятам, че въпроса ти е неуместен, нооооо щом е публикуван, реших да си изкажа мнението.. удари 1 водка или някакъв алкохол (ако не си прекалено малка за спиртни напитки) ии бъди възбудена... ако имаш някакви и минимални съмнения, обаче, моят съвет е да не го правиш.. смисъл - Бъди на 100% сигурна, че го искаш, в този момент, с този човек... :) Успех :)
Ж 18

54.   при всяко момиче е различно и мен така ме плашиха викаха ми ще видиш колко много боли и тем по добни но не е така при мен лично не ме болеше търпима болка все едно че ме боли кърема когато ще ми идва и нямаше и кръв когато стана работата според мен повечето малко преовиличават за това

55.   темата е на повече от три години и авторката сигурно се превива от смях за отговорите. Но за другите девици, да кажа:
За мъжете отмениха казармата, ама на вас нито мензиса, нито дефлорацията, нито ражданията ще отменят. Всяко удоволствие си го плащате. Мъжете плащат по малко, но и по малко получават в секса. При тях го няма т. нар. перманентен оргазъм. Направо не знам как си се описват като велики еб*чи, като омекват още след първи опит. Изобщо, по добре да се скрият.

56.   Мен вобще не ме боля проблема е че не чуствах нищо и сега продалжавам да съм така. За мен секса не е удовлвтворяващ незнам дали е защото просто нямам чувства към човека и и физически не ми допада. Той е доста надарен просто незнам защо ама по никакав начин не ми доставя удоволствие. Случвало се е дори да се изнервя и за около 15 мин да го испратя отново в тях под претекст че имам работа. Сигурно трябва да пробвам с друг по симпатичен незнам и все пак нали го правиме на тъмно аз не го виждам как може проблема ми да е във външния му вид? !? !

57.   Здравейте. На 18 години съм. Имам си приятел от 1 година. На Новага година за първи път си легнах се заедно до сега не беше ми се случвало да си лягам с момче. Цяла вечер ме целуваше, прегръщаше, беше много възбуден на моменти се опитаваше да ме възбуди и мен но не успя. Сега преди няколко дни бяхме на вилата му само аз и той вечерта бях си легнала на леглото, почивах си докато той не дойде и почна да ме целува и прегръща.. През цялото време искаше да правим секс но аз понеже съм много слаба се притеснявам от това да спим заедно, а имаме желание да спим заедно. Искам да попитам когато съм възбудена болката от първия път много е голяма? И хубаво ли е да има презерватив кога правиш секс за пръв път? Благодаря предварително. :)

1-50 от 66