Споделена история от Секс и интимност

Свирки защо ?
Здравейте от известно време се чудя дали да правиш свирки, чекии или да те лижат отдолу са наистина нужни, тоест аз мисля, че имам самоуважение и намирам тези неща за извратени и противни, но като гледам на къде отива света май вече са задължителни когато правиш секс.

Четох някъде, че някакъв мъж изневерил на жена си само защото не искала да му лапа. И честно казано започвам да се притеснявам аз не бих правила такова нещо на 20 години съм, но имам някак по-остаряло разбиране спрямо тези неща може би така съм въспитана и се притеснявам с приятеля ми ходим от 2 месеца и още не сме спали, но се притеснявам ако поиска свирки аз ще му откажа и така сигурно ще скъсаме.

Та въпроса ми е това нещо нормално ли е? Не ви ли е противно? И въпрос към мъжете задължително ли е?

Коментари

51-58 от 58

54.   До „Един мъж“

Извинявам се - значи - „Един мъж е забравил да напише, че е ЖЕНАТА“

55.   Добре де, дявол го взел, аз ли съм единственият мъж тук, който концепцията "свирка" тотално не го кефи... Няколко госпожици са се опитвали да ми правят, по тяхна инициатива... но просто възбудата ми отива по дяволите. Не ми харесва и това е. А принципно съм доста разкрепостен.

56.   Ако тези неща ти се струват гадни, значи и сексът за теб сигурно е нещо което трябва просто да се понесе вместо да се изживее с цялата феерия от емоции и удоволствия, които го съпътстват.

57.   Здравей, аз съм момиче на 17 и съм правила свирки на приятеля ми и той на мен също.. повярвай ми не е нито гнусно нито неприятно. За мен както и за него е най-важно взаимно да си доставим удоволствие няма значение по какъв начин. Аз съм сигурна че това няма да се разчуе и затова съм много спокойна... дори ми харесва-пробвай!! Успехии :))

58.   Аз до сега никога не съм си искал от момиче да ми духа. Всички са го правели без дори да им намеквам за това. на такава като теб не съм попадал и дано не попадна никога.

59.   номер 55
явно не си уцелил майсторка... за това така говориш

60.   До 52 и 53 - двамата очевидно си поделяте един мозък, затова нека единият обясни на другия какво съм казал така, както си помогнахте предния път. :)
Значи щом не можем да докажем правотата си, ние трябва да "дискредитираме" противника, за да убедим себе си и останалите, че мнението му не може да бъде по-вярно от нашето? За всички в темата - водете си записки! Според тези двамата думата жена е достатъчна, за да обезсмисли по-нататъшен спор. Ако бяха казали блондинка, щях да реша, че просто са слушали много вицове. Но те не виждат разлика между блондинките и останалите жени. :) Аз обаче искам да видя целия им списък и явно ще имам шанс за това, защото не съм жена и никога не съм бил. Да видим кое е следващото в класацията им. Слушаме ви! Освен ако обидите ви започват и свършват с жена. Имам и друга лоша новина за вас - по-горе изказах личното си мнение. Аз знам най-добре какво мисля по даден въпрос и вие нямате как да оспорите това. Все едно аз да ви обяснявам дали обичате бирата или цигарите. Мнението ми се дължи на факта, че животът ми не зависи от половия ми орган. Вие след 50-годишна възраст ще сте живи трупове, защото всичко за вас се изчерпва със секса. Аз обаче ще продължа да живея и след онзи "страшен момент" за вас, защото използвам и мозъка си. А вие ще потънете в мъка, защото не знаете какво друго може да прави човек освен да се размножава, зайченца. Оставям ви, за да се посмея на воля на такива като вас. :)

Един мъж

61.   Н 60 не бъди така груб към хората, които мислят по различно от теб. Уважавам мнението ти и правото ти на избор дали ще правиш или ще ти правят орална Любов. Но защо мислиш, че ние които обичаме и първото и второто след 50г. ще сме живи трупове? Повярвай ми мозъка няма нищо общо със сексуалните предпочитания. Дано намериш жена с твоите възгледи и бъдеш щастлив, защото аз съм намерила човека, който може да поиска всичко от мен и няма да му откажа. Уважавам мнението ти, но щом твърдиш "че ще използваш мозъка си " уважавай и чуждите мнения.
Към авторката:не, не е задължително, но явно не си обичала така, че само като го погледнеш да ти спира въздуха. Тогава, ще искаш да дадеш всичко от себе си за него и това дали е задължително ще бъде последната ти мисъл. Ако сама го поискаш, че се увериш че няма нищо лошо и срамно в това. Жалая ти късмет.
Маги

51-58 от 58