Споделена история от Секс и интимност

Гей ли съм или не ?
Здравейте. На 18 год съм, момче. Имам проблем, на който не мога да си отговоря. Ако може ще съм Ви много благодарен ако ми отговорите чесно. Възбуждам се от клипчета - момиче с пенис колан да ... мъж и много ми се иска да го пробвам някое момиче да ме ..... с пенис колан.

Според вас гей ли съм или не. Не си падам по момчета, падам си по момичета.

Коментари

1.   Аз мисля, че не си гей. Според мен, хомосексуалиста се влюбва в такъв. Пък ти не можеш да се влюиш в мъж, надявам се. И на мен са ми попадали клипчета в които жена бърка с пръст... в задника на мъжа и оня се кефи. Явно му е яко да му масажират простата :D :D Поразрови се из нета и ще видиш, че такъв масаж даже е бил полезен. Твоя въпрос ме накара да се поразровя :D :D

2.   Само ще си отговориш някой ден, но ще ти споделя нещо. Веднъж гледах порно с жени и животни (коне, кучета и т. н. ) Жените естествено не бяха привлекателни, но самият факт, че гледах нещо нередно (и може би забранено) казваше на мозъка ми, че картината е възбуждаща. Другото което, е че не се възбуждам от самото животно, нито от непривлекателната жена - просто мислено прехвърлям физическото удоволствие, което изпитва жената върху моя ум и от това произтича възбудата. Сексуалността за мен е много сложен комплекс от връзки, както физически, така и умствени, така че дали си гей или не - сам ще си отговориш. Имай и едно наум, че донякъде е глупаво деленето на хората според сексуалността им, защото не сексуалността, а човешкото у тебе те прави човек, т. е. може да си хетеро, но ако си убиец или изнасилвач... мисля, че ме разбираш.

3.   Еми, живота е кратък... >пробвай се, пък ако прецениш, че това е за теб-продължи така. Аз имам приятели гейове и са страшни пичове. Даже с единия се стигна до 'там'. Ти си избираш. Пиши, питай__мога да ти дам съвети, ако искаш.

5.   Да, и аз имам много приятели гейове и лезбийки ама не е там въпроса яки хора ли са и т. н. та ти Не си гей, много неща могат да те възбуждат, например аз си падам по грубия секс, че това те възбужда не означава, че си гей. Различно е при някой хора, имам приятелка, което гледа порно единствено с гейове, а друга - такова с жени над 40 с малки момчета, но това не значи, че точно тва ги привлича, ако искаш опитай, но не си гей, вярвай ми. Ти сам си каза, че не си падаш по мъже тъй че...

6.   Ще си гей ако изпитваш полово влечение към мъж, пък ти говориш за жена с пенис колан, не си гей и то категорично, съжалявам ако те разочаровам.
Зорба.

7.   Все още не си, но ако интересът ти към подобни занимания се засили и ти му даваш "храна", любопитството и въображението ти ще преминат в хомо-влечение и е въпрос на време да му се отдадеш. Всичко е в твоите ръци (и глава).

8.   Глупости, номер 7.

Сексуалността на мъжа е вродена, не може с „интерес“ да си я превъзпита.
Авторе, просто си имаш някаква секс-фантазия, дори не е толкова „извратена“ и рядка, колкото си мислиш.
Доста мъже практикуват това с ЖЕНИТЕ СИ, става дума за масаж на простатата, което е много хубаво и полезно за мъжа

9.   Съгласен съм с номер 8, но само искам да допълня от личен опит, че това може и да е само временно влечение. Аз лично сам минал през този период и бях точно на твойте години (17, 18). За добро или за лошо, това вече не фигурира във фантазиите ми. Всичко ще си дойде на мястото след като си намериш приятелка. В момента съм сигурен, че си без гадже и със всеки изминал ден търсиш все по извреатени неща из нета за да ти става оназ работа.

Повечето мъже сме минали по тоз път.

Успех

Вълчо

11.   Хах, номер 9, не съм авторът, но благодаря, че ме успокои с коментара си.

12.   А ти си чист и неосъзнат гей!

13.   Напълно съм съгласен с коментара на 9,
определено е някаква фаза, през която всеки един мъж минава и решава сексуалните си граници. Особено ако няма обект на влечение мозъка сам си намира разнообразие :)