Споделена история от Секс и интимност

Той не иска секс от близо 6 месеца
С приятеля ми сме заедно от 9 години, от 3 живеем заедно на семейни начала. В продължение на 8 години връзката ни вървеше страхотно, адски много се разбирахме, обичахме се и все още се обичаме, правехме секс за чудо и приказ... и точно той е проблема от известно време.

Той не иска секс от близо 6 месеца, правим по 3-4 пъти за цял месец и това ме убива просто. Опитвам се да поговоря с него, единственото, което ми каза е, че му е все едно... какво значи това! Щом му е все едно дали ще правим секс или не, значи му е все едно дали е с мен... Имам голямо самочувствие, държа винаги да изглеждам добре и не знам, но вече започва да ми го срива в това си отношение. Опитах какво ли не за да му привлека вниманието, не мисля, че има любовница, абсолютно съм сигурна, че няма... но просто не издържам да ми прави такива тъпи номера, прилича ми на някоя женичка дето света и е крив и вечно си търси някакви оправдания - уморен бил, главата го боляла, преял бил, червила съм имала... писна ми да си искам и да се чувствам все едно съм го изнасилила, писна ми да му чакам кефа... не знам какво да правя, моля ви посъветвайте ме нещо, не искам да се разделяме, но всеки търси човека за себе си, ако не получавам това което искам, дали той не е за мен?

Коментари

51-68 от 68

51.   Мисля, че твоя пич вече си му омръзнала и имате нужда от опресняване на връзката .... намери си любовник ;) оправия иначе много трудно ще намериш ... Гледай си кефа

52.   Вече одавна нямаме такъв проблем. Имахме го преди 2 години, темата е горе долу от тогава. След това се скарахме жестоко, разделихме се, но за около 3 месеца. Сега сме заедно вече година и нещо, всичко е ок, много съм щастлива за което.

53.   № 26-ти
От авторката на колко години си и имаш ли деца ?

54.   До Авторката,ако все още следи нейната тема и комента-
ри. Моят приятел не може секс през ден,заедно сме вече
15 г. И аз не мога....
Поздрави Росирос 49г.
П.П.Защо не си омръзваме? Защото сме един за друг!

55.   Във всяко начало на една нова връзка всички знаем, колко е хубаво и секса и всичко останало, но с времето искаме или не исакаме един от двамата истива(охляднява)... мисля, че връзката ви се е насочила към друг етап(стъпка)... никога няма да е, като в самото начало, не те плаша, но това е суровата истина, незнам на колко си год. но минели човек 30год. не мисля, че много му се иска, особено ако си живял 9 год с някой, искаму се, но по рядко, или зависи от партниора(ка)... а може би приятелът ти изживява труден момонет от животът си. Поговори с него, но не за секс, а за нещо различно, накарай го да говори и може би ще разбереш какъв е проблемът, всички имаме трудни моменти в животът ни и точно тогава човек се нуждае от някой който го ряазбира, за всяки проблем си има решение, не се тревожи ще се оправят нещата.... аиде успех

56.   Просто е скопен дявол това е... годините нямат значение.. семеен съм от 20г и жена ми иска секс 2 в седмицата на мен не ми е достатъчен и си имам 2 любовници... тъй че си го правя всеки ден.. дебел кон бегашч и дебел мъж ебач няма в природата.... даже като чета за секс и веднага се възбуждам... какви мъже вече се раждат ужас... с алкохол и цигари до там се стига.... хващай си любовник и това не си губи времето един живот живееш... все пак жените страдат ако не правят секс... болести венерически колкото щеш... ще пипнеш... разкарай го. или си имал дискретни връзки с 2-3 ма.... един живот живееш... ако не се наебеш в тоя няма за кога... само секса си струва и е божествен останалото е вятър и мъгла

57.   А какво правим, ако говорим с партньора си, той открито казва, че сте му омръзнала и ако има желание ще го прави, ако не не! Същевременно обаче държи на теб и нежелае да се разделяте, напротив... говорите и градите общо бъдеще? Любовник ли, да намерих си и какво от това???

59.   Понеже тук всеки се жалва, бих искал само да спомена някои неща. Не всеки мъж се интересува чак толкова от секса, не всеки мъж задължително трябва да бъде очернян, че има любовница или някаква държанка. Аз самият съм имал възможност да бъда с момиче и съм отказвал и така. Нито съм грозен, а още по-малко прост или беден или импотентен. Просто се чудя какво се жалвате, една любов трябва да бъде на духовно ниво, а после секс. Ами може да не иска или просто вече да иска да ти покаже някаква друга част от себе си, колкото и странно да звучи. Дано съм казал нещата ясно. Просто се чудя, имам чувството, че тук бъка от комплексарщина. Щом аз съм на почти 23 и не съм умрял без секс и вие няма да умрете.
Чак се дразня, особено при условие, че някои имали деца, женени били от 20 години и прочие глупости. Абе хора, не си насилвайте късмета. Българинът е уж голям любовник, ама е преди всичко комплексар и хвалипръцко - това важи и за двата пола. Чао.

60.   59, искам да ти стисна ръката за този коментар, ама няма как през монитора, за това ще ти благодаря за хубавия коментар.
Много съм съгласна с написаното, а и малко встани от темата - обобщенията и слагането под общ знаменател говорят за тесногърдие. Не всеки изневерява, не всеки в главата му е само секс, както и не на всеки в главата му е само любов. Различни хора. Колко теми има, в които жените казват, че мъжете им не ги желаят и правят рядко секс - и коментарите веднага айде изневерява ти с комшийката, развеждай се, оставяй го, той е асексуален. Не винаги причините са масово разпространените и главните, има адски много фактори, а и най-голямо значение има човекът, само той си знае какво му е в сърцето и главата, ние можем само да се правим на психоаналитици.

Лоша

61.   59, вече те желая, сериозно. Провокираш

62.   До 61, може да оставиш поща, защото модераторите трият скайповете.

Mодератор - не сме сайт за запознанства. Опитайте другъде.

63.   До автора! Започваш тема, с цел да получиш съвет как да си решиш проблем, а като чета коментарите повечето постове са твои в които даваш съвети кой какво да направи(най вече неправилни съвети към жени по мъдри от тебе). Като знаеш много, решавай си проблема, но не обърквай други. Странна логика, заради едно ебане караш жените да зарязват мъжете си, и да помъкнат малки деца незнайно къде, някъде в случайността. Ти с ума ли си? Изглежда нямаш деца, затова разсъждаваш така. Твоят като не те гласи, защо не си отидеш, а даваш ум други, те да го направят. Твоят затова не иска секс от тебе, личи си че си куха лейка!

64.   Както виждам модераторите всеки път се опитват да ограничат писането на всякакви координати, но това е без значение като се замисля. Ако ти си писала онези неща, тоест, авторке на съобщението, се обръщаш към мен - знай, че няма да стане дори и модераторите да позволяваха обмяна на координати. Ако не си девствена, а ти явно не си, не ме търси, аз не съм влязъл тук да си търся гадже или нещо подобно - това го казвам и към модераторите, просто се поочудих на коментара ти и реших да си пишем, нищо повече. Един съвет от мен, ако искаш да решиш наистина ситуацията с мъжа си, това ти го казвам въпреки че нямам практически опит, постави го в необичайна ситуация, която да го предразположи да говори, както се казва "да се изтърве", не го притискай с въпроси, просто се направи че не забелязваш проблема, спри да му даваш секс и наблегни на леки и приятни думи от време на време. Ако той се връща уморен и най-вече отегчен от работа, не му досаждай дай му пространство, това ти го казвам, защото една моя потенциална връзка се развали именно заради това, ако искаш излизай сама с детето, рано или късно той ще усети липсата ти. Може да наблегнеш и на това да изтъкваш косвено, че си майка, ако си - не знам дали си и дали също онзи коментар към мен е от теб. Разбери едно важно нещо, след един определен период мъжът иска повече да се чувства като дете в ръцете на жена си, жарта изчезва, не може да очакваш да е като някой жребец, надявам се, че разбираш. Знам, че звучи объркано, но впрегни си мозъчето и наистина осмисли това, което съм ти писал. От собствен опит ще ти кажа, че едно от нещата, които един мъж не обича е мърмореща жена, хвали го, поласкай егото му, ако щеш представи си, че е жена и се дръж по-нестандартно. Всеки мъж има и по-нежна и уязвима част, нали има и х хромозома. Просто е възможно той да е доволен, че е постигнал, но той така си го мисли, един баланс в живота, приема нещата за даденост, вкусил ги е, както се казва. Висшето майсторство е хем да запазиш този баланс у него, хем да го пораздрусаш, но по елегантен начин, така че той да си представи, че има нови върхове, които не е изкачил. Балзак казваше, че никоя жена не може да издържи на постоянно внимание, аз ти гарантирам, че и никой мъж не може, просто не го приемай буквално всичко, което ти пиша, а някъде по средата. Това ще го накара да те приеме насериозно, ще му станеш интересна, бъди загадъчна, но не и по-начин, който да го кара да мисли, че му изневеряваш. И още едно последно предупреждение, не му изневерявай, защото в противен случай ще разбереш, че сама си се прецакала. В Интернет има всякакви и не всеки като мен, ще тръгне да ти говори реални съвети - повечето ще ти кажат да го напуснеш или да го мачкаш под някаква форма, а да мачкаш егото на един мъж е голяма грешка, повярвай. Дори едно натякване или насилване на нещата си е едно мачкане на егото и търпението му. Гаранция, че ако всичко е както пишеш, това което ти казвам, ще проработи, но само ако го приложиш точно и имаш търпение. Повече съвети няма да давам, а може би и коментари тук. Топката е в твоите ръце, стреляй внимателно към коша. ;-)
Сега призив и към модераторите - като пишеше съобщение, се пише "другаде", а не "другъде", не се обиждайте, просто това е правилно.
Успех на всички, дано не съм засегнал никого.

65.   Изчетох бая коментари и ето, чуйте и моето мнение. Проблема е точно в това, дали тази жена те привлича или не. Красотата понякога наистина няма особено значение. Когато се оженихме преди 30г имаше само секс... Сега е около 2-3 пъти месечно. Просто не ти става бе, спи ти се, мислиш за друго и т. н., това е. Ето запознах се с мацка по-голяма от мен с 4 г. (вече е над 52)Кефеше ме 2г и стана същото. Имам едно предишно гадже (вече 13г) по-малко от мен с 20г и то ми е омръзнало. Имам две с по 25г по малки вече 2г и страшно ме кефят. Едничка, не особено красва на 28... също. Мога да ги чукам по 2-3 часа... не цяла нощ и в 5 пак и в 9 още. Въобще правя следното обобщение. Дано е от полза за науката и да е показател за синовете ни и другите мъже. Ако след като свършиш оная ти работа си стои изправена - мацката те кефи. Обратното означава, че си там по план и задължение. Тъжно, но факт. Може и да е от годините но се съмнявам да е само от тях. Вероятно има чисто биологично обяснение - една връзка е предопределена за до 3-5г, след това Природата очаква партньорите да се разменят с оглед генетично разнообразие. И тук кафета, свинско, бира и алкохол нямат общо, освен килограмите и външния вид(които нямат особено значение междувпрочем и за двата пола) Щях да забравя парите са някакъв афродизиак, но за известно време - месец примерно след финансовия удар. После не. Моля да коментирате това нещо...

66.   Нямам думи.... , моя съпруг не ме поглежда дори да си завра вагината в лицето му, а иначе се дърви мисля да си купя вибратор че веднаж в месеца.... уж нямал проблем но се оправдава с "Не сега бубо... ще правим... ", а сме заедно от 2 год.

67.   Аз пък искам мойта да си завре вагината в лицето ми, ама не моа да чакам толко дълго... :-)

68.   Подобни истории ме изумяват, че дори и ме карат да се замисля дали и аз след 10 години (примерно) няма да съм в подобно положение. Честно казано се надявам да е строго индивидуално.

*Syndrome

69.   А бе ей, да не искате секс със жените си???? Луди ли сте бе, болни мозъци. Толкова ли тази жена не заслужава нежност и внимание. Чуждите жени повече ли са ви дали или ще ви дадат! Кое ви възбужда, чуждото ли???? А ми не се сърдете когато ви слагат рога. Болни мозъци. Лекувайте се!!!

51-68 от 68