Споделена история от Секс и интимност

1-вия път
Обръщам се към мъже и жени :)
Предстои ми 1-вия път и искам да знам има ли нещо спецялно което да очаквам??? Има ли нещо което да направя за да стане наистина незабравимо...? (аз съм момче бтв :) )

Коментари

1.   Ами пич, ако е с момиче, с което се обичате е хубава нали свещички по затъмнено, може малко музика (но тва е леко банално). Важна е любовната игра. Трябва целувки, мелувки, така че да можеш да я възбудиш много и да не може да ти устой. :)

2.   Бъди по-внимателен с приятелката си, не бързай в никакъв случай и просто се наслаждавай ..

3.   Човече аз бих те посъветвал, да не и го вкарваш веднага:)) може да ти звучи смешно или нз си още как, но се постарай да ме послушаш. Поиграйте си, целувки мелувки, гали я повече и такам.. :) успех ;]
by Spinki ;]

4.   Да и аз съм съгласен с другитеее... Отложи колкото можеш самото проникване... Целувки, пипане, лизане, после с пръстчета и накрая с твоя малак приятел... така ще е най-добре... И най-лесно ще се получи :) Пийни една две чашки преди това за пауър, но не се напивай де хаах... И така нежно лека полекаа и така :) айде успех !

5.   Внимавай само от притеснение да не би да не го видгнеш. Случвало се е. Пийни за кураж, но съвсем малко. Отидете на място, където знаете, че никой няма да ви притеснява. Не бързай. Бъди нежен и внимателен и леко романтичен. Ако и на нея и е за първи път гледай да е по влажна /така ще е по лесно и за двама ви/. Успокой се и дишай дълбоко. Това е твоята "звездна" нощ. Успех, приятел! Стискам палци! /Може после да споделиш как е минало! :)))

7.   Съгласна съм с всиччки. Гледай милувките и целувките да са повече така ще можете и двамата да се отпуснете. Не давай много зор. Това може да продължи повече време отколкото си мислиш.Не се стряскай. УСПЕХ! Представи се супер.

8.   Не отваряй презарватива с уста и гледай да го вкараш както трябва за да не се изложиш.

9.   Еми свещички, малко алкохол околко 2-3 ботилки и гледаи да не се напиеш гали я, милваи я и то натам си става само.

10.   Виж сега. Наистина си трябва да си по внимателен в преценката на точния момент. наблюдавай я внимателно кога е достигнала върховна възбуда и не избързвай но и не прекалявай защото ако изтървеш момента е еднакво лошо. Ако например я превъзбудиш, после следва фаза на моментално отпускане и нежелание за секс и става по трагично отколкото ако избързаш. Като усетиш че е готова и го вкарай бавно за да си сигурен че е точно в средата на отвора и разкъсването ще е правилно. Иначе рискуваш да я боли повече. След това по бавничко и после смело защото ще и хареса, въпреки началната болка. Не бъдете алчни и двамата от първия път. Оставете най сладкото от ,,тортата" за след седмица.

11.   Бьди много внимателен с нежния пол. Трябва да се отпуснеш и да накараш и момичето да се отпусне и да бьде сигурна в твоите рьце.

12.   Да определино трябва да очакваш мн. Аз съм момиче, но повярвай всички са минали приз това :) Успех с момичето ... по добре следвай съвета на номир 10. А аз имам интересен въпрос към него - как му е скайпа?

13.   12 Скайпа ми е instrukktora, ако имаш някакви въпроси можеш да питаш.

14.   ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕййййййййййй Хора мерси много, ^_^ макар че пиша след толкова много време. Отдавна мина първия път и сега вече съм с друго мимиче и ми е 100000 00000 пъти по-добре с нея. Секса е Перфектен, а 1-вия път беше незабравим. Мерси отново за помоща ^^ :)