Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е
Мъжа ме ми масторбира а правим редовно секс чувствам се предадена...

Коментари

1.   И моят мастрУбира. Отказва да каже колко често. Но като причини изтъква, че не му е достатъчен сексът веднъж седмично. В същото време нищо не прави, за да го правим по-често. От своя страна, аз отказвам нещата да нямат плам. Не искам да го правим просто от негова нужда, а моя просто отсъства по-често.

Виж в какъв век живеем? Всичко наоколо е толкова директно цинично представено. Няма време за романтика и ухажване, а покрай останалите, предполагам няма и желание от него страна.

Безмилостните парадигми на обществото определят, за жалост, и желанията на различните. Мелачка от пошлост, цинизъм и реклами.

Ужасното е не предателството, което усещащ, а най-вече идеята, че принцът е просто един консуматор (на ХХХ мечти).

Добре дошла в клуба.
Ема

2.   Нормално е.

3.   На колко си? Какво значи редовно? Според мен правите секс толкова, колкото ти смяташ за "редовно". Може би трябва да поговорите на тема секс. По отворено. Освен това, при мастурбирането, фантазията му работи на други вълни - неща, които може би смята, че ти не би приела или биха те обидили като орални, анални и т. н. изпълнения. Това не значи че те е предал, дори напротив, защото тези неща се намират не много трудно, но той е при теб все пак. Мисля, че имате нужда от откровен разговор. Успех! :)

4.   Еми и аз понякога го правя въпреки че редовно ч*кам гаджето... Тряя си понякога човек да си остане сам със себе си хаха

5.   Здравей, аз съм момче и първото нещо дето ми хрумва да те питам е: какво значи редовно?
- всеки ден;
- всяка седмица;
- всеки месец?

6.   Ще мастурбира разбира се явно нищо не разбираш от мъже и тяхната физиологична нужда -вземи прочети малко книжки и тогава говори за предателства!

7.   Снощи си легнах по-рано от моя приятел (живеем на семейни начала). По едно време станах да го извикам и го заварих да гледа порно и да мастурбира. Почувствах се ужасно, т.е. веднага си помислих- защо не дойде да правим секс, явно по-отпускащо е за него да си направи чикия. Даже си помислих, че вече предпочита да прави това- вместо секс с мен. Той ме погледна като дете, което върши някаква беля, виновно. Между другото и аз често мастурбирам. Така че няма какво да се засягам. Поглеждайки обективно. Трябва да бъдем много разкрепостени с мъжете в секса, като порно актриси. Това е много възбуждащо за тях. Все пак е по-добре да си прави чекии, отколкото секс с др. жени, нали?

8.   НОРМАЛНО Е ТОВА Е МЪЖКА ПРИРОДА

9.   Това е напълно нормално не се притеснявай мъжете имат такива нужди! Поговорете!

10.   Да, според мен е съвсем нормално. Щом му е хубаво да си го прави. Ти не го ли правиш :)

Бтв, ако е пред късните нощни програми... има елемент на престрастяване. Собсвен опит :)

12.   А вторката ...благодаря на всички говорих с него той ми каза че не му липсва нищо просто заигравка примерно в банята...а иначе правим секс почти всеки ден.

13.   На мен пък ще ми е интересно дали ще се намери някой, който има жена или приятелка и не си го прави сам. Това според мен е по ненормалното :)л.

14.   Аз съм № 7. А нормално ли е това: Аз разбирам всички фантазиии на приятеля ми, бих му позволила всичко, което е по силите ми, за да ни е хубаво и на двамата. Но след като бях свидетел на неговото мастурбиране, гледайки порно, се натъках и на хисторито на компютъра. От него разбрах, че той през деня (защото е в отпуск) влиза в страшно много порно сайтове- секс с животни, с малолетни и всякакви неща. Да, аз също понякога съм любопитствала, но се почувствах ужасно. Видях, че най редоввно влиза в най-различни сайтове. Представих си го как по цял ден стои пред компютъра, гледа порно и си прави чекии. Радвам се, че е свръх сексуален, но искам тази енергия да тече само към мен. Не съм му казала, че знам. Не искам да го притеснявам. Но нака се чувствам изолирана от неговия таен сексуален свят.

15.   №7 (14), мисля, че № 10 е прав. За съжаление и порносайтовете са факт, но са факт и малолетните и зоосексът. Не мисли, че някой дава съвети да реализирате фантазиите на приятелите си. Но тях ги има и им действат възбуждащо. Ако това не ви допада, го решавате сами. Не е необходимо да робувате никому. Това са неща, които ако не ги коментирате помежду си, наистина могат да доведат до пристрастяване, с непредвидимо поведение впоследствие. Естествено, че не можете всичко да му поднесете, дори ако искате, така, че не бива да тръгвате по такава плоскост. Но в самия факт, че мастурбира няма нищо обезспокоително. Не е правилно за това като изолиран факт да го обвинявате.

16.   Секса е за престиж, ч...ята за удоволствие. Да, нормално е.

17.   Е жените като мастурбираме какво? Мъжете трябва ли да се притесняват ? :) Нещо нормално си е, не се притеснявай.

18.   И според мен е нормално, аз съм жена и го правя също, даже понякога в любовната игра го правя пред него, или с вибратор -това го възбужда. Според мен мъжете също имат различни фантазии и в това няма нищо лошо. Съгласна съм с номер 15 и се обръщам към номер 7. За да не се чувствате пренебрегната и да не се притеснявате поговорете с приятеля си, ако някои порно сайтове му харсеват/мъжете а и жените също обичат перверзното /, защо да не гледате заедно и да правите секс. Не го приемайте като обида, а се опитайте да разберете неговите фантазии, можете да участвате и вие в тях. Според мен само можете да спечелите от това - в смисъл по разнообразен секс. Говоря от собствен опит защото с моя приятел правим секс и като гледаме клипове от порно сайтове и тогава и двамата се възбуждаме. Трябва да намерите правилния подход и съответно и на вас да допада не само на него.

19.   Моя пък не само маструбира, ами направо го хванах да си прави чикия.

20.   МАСТРУБИРАМ И ЧИКИЯ НЕ Е ЛИ ЕДНО?

21.   Да! Едно и също нещо са, но се пишат: "мастУрбирам" и "чЕкия"!!! Айде научете се, бе хора!

22.   Абе 21 - явно си учен / а .. - ела да ни научиш как да ги дялкаме чЕкиите, докато си мастУрбираме между другото в свободното време ...

23.   Абе 22, аз не съм учена, просто не съм илитерат като теб! А ти, като до днес не си се научил/а да го правиш, не те ли е срам да си го казваш пред хората?!?
Оригиналоността не е за теб, дори и на бледа имитация не го докарваш, задръж си чекибойските коментари в ръчички, където най - често е и микроскопичния ти "инструмент"!

24.   На кратко казано - абсолютно е нормално.

25.   Според мен е нормално. Аз имам приятел, правим секс, но и мастурбирам понякога. имам си фантазии, това си е личното ми време, в което и аз мога да си доставя удоволствие. така, че не го съди.

26.   Предателство а? Един път седмично е крайно малко!! Той може да не пристъпва към теб толкова често колкото му се изка защото може би вижда, че ти нямаш желание или поне не го показваш ако е така

27.   Не си мислете, че мастурбацията е престъпление! Тя е като яденето-не можеш да не ядеш, не можеш да не мастурбираш! Не сме машини-всеки от нас има преди всичко чувства, които трябва да задоволи незабавно! Всеки е гледал трите "ТЕРМИНАТОР"-А, няма какво да обяснявам повече! Само ще кажа: Уважаеми дами, моля, не съдете вашите мъже! Те все пак мастурбират, за да сменят ритъма! Ако на някой от тях му хрумне, може да отиде на гарата, да тръгне по коловоза и след като вече е напуснал цивилизацията да започне да лъска бастуна, гледайки порносписанието, което е взел! За да не се стига дотам, дами, направете всичко възможно, за да оберете точките! Знам, че можете!

29.   а моя приятел си гледа порно и лъска всеки ден, а правим секс веднъж в месеца - за 3 мин. Смята, че секса е мръсно нещо. А е на 28. и се чуди защо ме боли в началото - ами като не съм правила нищо един месец ми е като за първи път. Имала съм гадже, с което сме го правили редовно и не съм имала проблеми... просто се чувствам много обидена. В същото време ми вика, че съм нимфоманка. Жена която иска секс 1-2 пъти седмично не е нимфоманка според мен?!

30.   Номер 29, смени приятеля :)

31.   ми купих си вибратор :) и сега аз пък няма да ми пускам за да види кво е.

32.   31 не е лошо, че си решила да мастурбираш, да си набавиш и нужната играчка, обаче с цел „отмъщение„ и да го натриваш този вибратор в лицето на приятеля си е детинско и просто един начин да го отблъснеш още повече.
Вместо да се заяждаш като в детската градина, вземи да го съблазниш и вземи да търсиш участие в удоволствието му, но му остави и някакво лично пространство, да не ти принадлежи този човек?
Всеки е различен и да си с някого, значи да направиш компромис с неговото Аз - с това, което е, не да се заяждаш и да правиш на пук. Ще постигнеш точно обратния ефект - може и да те зареже, но и да си намери друго момиче, което го акцептира, какъвто е.

33.   еми то и аз го приемам какъвто е ама вече не издържам без секс. Та затова вместо да изневеявам - реших, че е по-добре така. Аз съм се опитвала да го съблазнявам, ама той мн пъти ми е отказвал, и всеки път са различни обяснения - измирен съм, не мога сега, стига си мислила само за секс. А в същото време, ако излеза за един час и се прибера после - той веднага е творил порно сайтовете и е лъскал....

Сега ще кажете, че не го възбуждам, щото кой знае каква съм баба Яга, но не е така. Мъжете по улиците ме заглеждат, имам ухажори и знам и с предишните ми приятели как е било.

А приятелят ми е много добро момче, но явно му е втълпено, че секса е нещо лошо и мръсно.

34.   Мисля, че не тук трябва да говорите за тези неща, а лично с него. Защо не го попиташ, какво му липсва в леглото ви? А защо не му помогнеш в начинанието? Пускате си порно и ти с ръка му доставяш удоволствието, което търси. В основата на всяка здрава връзка се намира един компромис!

35.   Радвай се, че мастурбира! Значи ти е верен и няма бюбовница!

36.   недей така 35 - когато човек си е въобразил, че притежава другия, му стига и любовницата в лицето на дясната му ръка (ха ха), за да се почувства изневерен, пренебрегван и измамен. То стига даже да намери порно на компютъра на приятеля си и издивява и прави голям театър за съседите.
Според мен, хората който преследват партньорите си и ги ограничават от най-дребните неща, страдат от големи комплекси и страх, да не бъдат зарязани и пренебрегнати и те самите нито имат женалието, нито имат въображението да се опитат да разнообразят партньора си.
Ж.

37.   Ами аз съм го питала много пъти какви са му фантазиите, той казва, че това което получава му е достатъчно. Не обича да говори за секс. Смята, че не трябва да правим много често секс, за да не си омръзнем. Ама на мен ми омръзна да НЕ правим секс. Говорила съм с него разбира се преди да пиша тук - много ясно. Той казва, че си е такъв и това е. Бяхме отишли преди готина на секс уикенд и познайте колко пъти правихме секс - 1. Бяхме на море 2 седмици и добре, че го завлякох навътре в морето и го направихме в лодката, иначе щях да си остана на сухо за цялата почивка. Винаги аз съм инициатора на нестандартните места.
И никой никого не мисля че притежава, а просто се чувствам обидена и пренебрегната. И не намирам порно еднократно, а намирам, че той ме чака да изляза за работа за да почне да си бие чекиите, същото прави и в минутите преди да се прибера - всеки ден. В същото време го играе много изморен и не му е до секс. Вие 36, как бихте се почувствала. Ще кажете - не съм имала такъв проблем. Еми и аз досега нямах...

38.   от автора- виждам, че и други имат такива "проблеми" Мина доста време и го оправдавам. Това вече не ми е проблем. Поздрави!

39.   Аз например сършвам веднъж и после мога да какам с часове, като през това време партньорката ми свършва много пъти. Тя самата казва, че не ги брои. Накрая обаче винаги на завършек за да свърша и аз още веднъж, тя мастурбира пред мен и аз пред нея и голямото момче бликва. Върховно е и свършваме едновременно. Тя много се възбужда когато го правя пред нея. Споделете ако има и други като нас.

40.   Естествено че има и други като вас. Поздравявам ви за споделеното и не мисля че е предателство спрямо партньора. За мен е удоволствие да го гледам и накрая го довършвам аз. И знам че и на него му харесва да ме гледа и го възбужда. Така че това си е в реда на нещата.