Споделена история от Секс и интимност

Мога ли да забременея така?
Имам връзка с момче по-голямо от мен с което правим от скоро секс. Проблема е, че той свършва в мен и казва, че няма страшно имало само няколко опасни дни в месеца и тогава няма да правим секс. Каза, че през другото време няма значение дали свършва отвън или вътре нямало да забременея. Аз малко се усъмних в това и първо отказах, но той ме успокои като ми каза, че и преди го е правил с предишните си приятелки и проблем не е имало. Вие какво ще кажете по този въпрос?

Коментари

1.   Леле, леле! И ти си се вързала? Марш веднага за презервативи! И само се надявай, вече да не е станал фал =)

bile

2.   Не е така, да правялно е, че има дни в месеца - овуацията - до 5-7 дни след менструалния цикъл в който шансът е най - голям да забременееш, но иначе сега можш да забременееш, така че използвайте презервативи.
S. I. S.

3.   :D:D:D... И ти му вярваш??? на по 13 ли сте??

4.   Аз ще кажа, че така наречения ти приятел е КРЕТЕН! Без извинение! Той като няма нищо в главата, поне ти бъди по-разумна.

5.   Да може!!!

6.   Поздравления за глупостта ти! Считай се за бременна.

7.   СТ1: Както бях написал на една друга. МОМИЧЕНЦА не ходете с батковци щото много лесно се лъжете.

8.   Това някаква шега ли е? Дано е шега...

9.   О.... Даже не мога да повярвам, че си се хванала на това.... Абе момиче ти на колко години си?
Разбира се, че може!!! Тея 2-3 дни, за които ти е казал се наричат овулация и общо взето това е момента, в който яйцеклетката се отделя и тогава забременяването е по-лесно. Но това не значи, че през останалото време е невъзможно-напротив възможно е почти на 100%, ако всичко е наред разбира се...

11.   Разбира се, че може! Може по абсолютно ВСЯКО време да се забременее, ако не се пазите! Хич не му вярвай на този глупак, той или нищо не разбира, или го мързи да сложи някоя гумичка! А и го е правил същото с друргите му приятелки? ! Моляя? ! Щом с тях е правил секс без презерватив, това означава, че сега може и да ти е лепнал нещо. Отиди най-добре на преглед при гинеколог и повече не позволявай на НИКОЙ такова нещо, ако не искаш да забременееш! Няма такова нещо „на доверие“ и други глупости.
Момичета, пазете телата си! Не си струва заради 20-минутно удоволствие да рискувате и здравето ви, и психиката ви! ПАЗЕТЕ СЕ!
*Яса

12.   Добре де, не че аз съм най-големия разбирач, НО как може в 21 век, при наличието на толкова много информация, заливаща ни от телевизията, от интернет, от училище (имаше навремето СИП свързън със половото съзряване и т. н. ) да има толкова НЕУСВЕДОМЕНИ дечица, как може... Вместо, по цял ден да пушите и да ходите по кафета, вземете се позаинтересовайте... сещам се за един случай, в който момиче пита професор във ВУЗ, може ли да се забременее, ако правела фелацио и глътнела спермата... това е реален случай на студентка, а професора го каза в някакво предаване свързано със сексуалното поведение на младите.... Това не мога да си го обесня...

13.   И ти, и приятелят ти нямате никаква сексуална култура. Вероятноста да забременееш е огромна, още повече в тийн възрастта когато менструацуята не е редовна. Този метод на предпазване е много риков и въобще не е препоръчителен. Тож може да се използва само от зрели жени, които от години имат абсолютно редовна менструацуя, но дори и тогава ефективността е само 70%.
Мило момиче, времи прочети някоя книжка по тези въпроси и разчитай на собствените си знания, а не на това какво ти казал някой си. Бъди отговорна към себе си. Винаги ще име момчета, които ще те убеждават, че така не се забременява, ще те пази и т. н. Запомни, че каквото и да се случи всички последствия ще са за теб, затова добре мисли преди да правиш секс когато и с когото и да било.

14.   12 остава студентката да е била с профил медицина.

16.   Може да се забременее през всеки един ден от месеца.

17.   Със сигурност не си повече от 15 годишна, но това не те оправдава да нямаш никаква секслална култура.

18.   Той правилно ти е казал, обаче за да е вярно това трябва да имаш абсолютно точен цикъл, което едва ли е така. Ама и така да е - риск съществува. Прекъснатият полов акт също не е надежден, ако вземе да ти ги обяснява и такива. Ползвайте презерватив, ама то си е голям зор да накараш средностатистически мъж да го прави, камо ли някакво същество под 20.

Другият вариант е да ползваш вагинални глобули Фарматекс, които не са хормонални. Да ти припомня обаче, че нежеланата бременност е едното неприятно нещо, което може да ти се случи. Другото си е доста болести, които можеш да лепнеш и то няма да разбереш веднага. Така че - презерватив. Който не иска да ползва-прав му път. И запомни, че контрата винаги остава у жената и е желателно да вземаш предпазни мерки ти, а не да разчиташ че ще внимава някой вместо теб.

Ели

19.   Такъв секс практикувам само с омъжени жени :)
М35

20.   Вземи да му кажеш да ти се празни в дупето и ще сте спокойни и двамата!

22.   И като забременееш, после как ще ти се оправдава приятеля ти - че си заченала непорочно ли? Ужас! Всеми се ограмоти малко, как стоят нещата и вземай мерки да пазиш себе си от нежелана бременност!