Споделена история от Секс и интимност

Секс или приятел?
Пиша, защото искам да споделя и ако някой преживява същото да ми каже има ли смисъл в цялата работа:)

Има едно момче, с което се познаваме от много години, и той много ме харесваше. Но така стана, че първо имаше приятелка, а после се премести в друг град и аз не отговорих по никакъв начин на чувствата му. След години, така се обърна колелото, че сега аз съм тази която страшно много го харесва, изпитвам много силни чувства, но проблема е че се виждаме рядко и той някак си промени отношението си към мен.

Преди няколко месеца излезнахме уж като приятели и познати, а свършихме в леглото. Първите няколко седмици всичко беше наред, все едно бяхме гаджета, но постепенно той престана да ми се обажда. Сега се виждаме много рядко - отношенията ни са много странни. Правим секс и всичко е прекрасно, но след това пак нищо - до следващия път. Всеки път се заричам да не стигаме до леглото, но той е единствения с когото поддържам сексуална връзка и просто ми е добре с него и като го видя не се сдържам, но на другия ден като знам че е в града, а не ми се обажда, дори да ме чуе как съм и ми става много гадно.

Незнам как да постъпя. Нямам достатъчно воля да спра да се виждам с него, а осъзнавам, че работата не е хубава и че само си причинявам болка.

Някой с нещо да ме посъветва, моля!

Коментари

1.   Прави си секс с него щом ти е добре, може скоро да намериш някой с който не само да правиш секс а да споделяш и ежедневието си, а с другия да си останете просто приятели ... Успех !

2.   И аз имах като твоята история. Но аз бях много влюбена и не можех без него, но след време станах безразлична към него и го забравих. Опитай се да го направиш и ти, тогава няма да изпитваш тази болка която сега. УСПЕХ!

3.   ако те боли бягаи малко по малко ще го забравиш аз го преживях и ти ще успееш

4.   В една връзка трябва да изживееш всичко, преди да решиш да я приключиш. Иначе може да нараниш някого в следващата. Опитай да разбереш какво чувства, приложи разни любовни техники, които да те направят мнооооого желана. Поговори открито с него какво очакваш-няма какво да губиш/покажи му отговорите на този твой въпрос?!?/.

Ако гледа на теб несериозно - КЪСАЙ, може да те боли, но ще ти мине. Той не знае какво губи. Любовта е избор и той трябва да направи своя. И не забравяй-НА СВЕТА ИМА ШЕСТ МИЛИАРДА ДУШИ, ПОЛОВИНАТА ОТ КОИТО СА МЪЖЕ.

ИСТИНСКИЯТ ТОЙ Е НЯКЪДЕ ТАМ. НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО С БЛЕДИ ПОДОБИЯ! И пиши какво се случи накрая...

5.   Искам да ти кажа нещо. Знам че съм много дирекна но... На него въобще не му пука за тебе. Сигурно после се хвали пред другите. Правейки секс със него предаваш себе си. Използва те като носна кърпичка. Иска само да си направи кефа и ако има как после да не те вижда.......извинявай, че ти го казвам но съм имала и др приятелки, които са били в същото положение и ме е яд. Ако уважаваш себе си др път ще го отрежеш. Имам чувството че си момиче на повикване. Той те прави такава. Щом може да те наранява така значи не заслужава нищо. Трябва да си най голямата глупачка ако легнеш отново със него.

Успех!

6.   Отговори ми само. Ти търсиш ли го след това? По-добре не го търси в никакъв случай, а когато иска да излезете да се видите, кажи му, че имаш уговорка и ако иска да ти се обади друг път. Избягвай го малко, дръж се студено, все едно вече си изстинала. Поиграй си малко с него, а ако не тръгне след теб, остави го. Ти трябва да се уважаваш!!! Ако не ти пукаше след това, добре, спиш с него и толкова, но пука ли ти, не се оставяй, мила!!!!
Пиши какво става и успех:))

7.   Благодаря за съветите, от четири месеца не сме правили секс, чуваме се по телефона, пишем си sms-и и така я караме, знам че във всеки момент на нужда, мога да разчитам на него.

Сега се държим като приятели, макар че момчето е много добро и ми се иска да сме заедно в бъдеще.
Но няма да насилвам нещата, каквото е писано да става помежду ни ще стане.
Благодаря ВИ!

8.   Какво става с твоя слуаи с това момченце

9.   Жертва си на особен вид приятелство.
това си е някакъв вид любовна връзка без усложнения.
Явно него го устройва това. За теб не знам.
Ако искаш сериозна връзка трябва да я поискаш от него дори ако това означава да разрушите сегашната ви връзка.
Любовта или се случва или не. Ако не е влюбен в теб не очаквай да ти даде сериозна връзка. А съществуващата ви сексуална - ми повечето мъже биха се радвали на такава неангажираща и свободна връзка.

10.   Маце, моята историика в момента е същата виждам се едно момче само за секс от един град сме и тои и аз нямаме приятел/приятелка иии така си я караме но вече стана грубо казвам месец не сме се виждали защото аз го режа...
Много ми е хубаво с него, но няма смисъл в цялата работа искам всеки ден да го правим не от дъжд на вятар/ не него му се ебе и ми звани да се видим посред нощ, отивам 2-3 часа приказката всършва/
И от цялата работа аз губя, защото си фантазирам :)

11.   Знам какво е! И аз имам едно такова ПСЕ (Приятел С Екстри) и никак не е добре, :( след като си начешем крастата и кой от каде е! Това не е любов, а временно запълване на празнотата и нуждата от секс! Аз лично умея да се държа студено и се въздържам да търся последващ контакт, но вътрешно негодувам и ми е ужасно болно, че чак по едно време изпитвах бледи чувства към него, но бързо се осъзнах хахха! Пожелавам на всички да НЕ им се налага да запълват липсата на любов и човек до себе си по този долен и болезнен начин!! Успех :)

12.   В подобно положение съм, не достигаме до етапа със секса понеже за мен това ще е знаменития пръв път, но сме говорили за това.. той ту изявява желание, ту ме съветва да намеря някой истински достоен''принц''.

Познава ме, казах му, че не мога да рискувам на несигурно, а той се почувства зле, че съм наранена, но каза ''Не мога да насиля чувствата. Аз съм свободен електрон, обвързаността ме плаши''нещо подобно.

Как да постъпя? Какво мога да направя? Сега сме приятели, но студенината се усеща, дори ''екстрите'' изчезнаха.. Гадното е че нито можеш да се откажеш, нито да направиш някаква стъпка.. Каквото е писано ще стане, май само това ми остава-да чакам следващия негов ход.. или хода на съдбата.