Споделена история от Секс и интимност

Протриване
Моля за помощ! Почти всеки път щом правим секс с приятеля ми се протърквам, не винаги успявам да се овлажня добре.. образуват се ранички в долната част на влагалището и дори когато уринирам ме заболяват.. с какво да се мажа при такива ситуации? пробвах с крем Здраве, но ефектът е кратък :( моля ви, дайте ми съвет как да предотвратявам появата им. Благодаря

Коментари

1.   Лубрикант или много плюнка! И аз преди търпях и ме е боляло после, сега обаче, ако моя приятел не ме предразположи добре предварително не може, все пак после мен ме боли! Виж също дали нямаш някаква инфекция..

2.   приятелят ти трябва да те овлажни с език и после да ти го вкарва

3.   От авторката: към №2 приятелят ми винаги първо ми прави френска докато не свърша, след това правим секс, като през това време пак ме навлажнява, както и себе си.
Към №1 вече ходих на преглед, нищо сериозно ми нямаше, но аз имах силно дразнене и имах гъбички и бяло течение.. и двамата пихме хапчета, а аз ползвах и капсули. Но след последния път се протрих, тъй като не можах да се овлажня добре и вече 8 дена ме боли, , ти с какво се мажеш? Аз днес си взех Судокрем и се моля да ми помогне :(

4.   Durex Play 2in1 - 100% perfect :)

5.   Задължително с лубрикант поне докато имаш този проблем с него. Трябва да разбереш защо не можеш да се овлажняваш. Дали си от по-сухите жени или приятелят ти не те възбужда достатъчно. Аз бях така с предния и си мислех даже, че съм фригидна. Сега с новия съм същинска к.. ва :)))) Няма го проблема с претъркването :P

6.   Правилно си си взела Судокрем. Точно това щях да ти препоръчам. След 2 дни употреба, няма да те боли повече. Иначе, добре е да се мажеш и преди секс, за да избегнеш протриването. Не е необходимо да слагаш много, или дебел слой. Судокремът е като пенкилер за мен. Горе-долу всичко кожно с него го лекувам. :)

7.   пак е 1 - ако още го имаш проблема с гъбичките, понеже и аз съм имала и тях ме е боляло, няма как да ти мине.. само с крем не знам ще стане ли - пробвай клотримазол или канестен.. Но аз съм пила и хапчета много! Ти след лечението прави ли си пак изследвания да видиш дали си ги изчистила.. Аз да ти кажа честно ги лекувам от няколко години, ходила съм при няколко гинеколога, изпила съм какви ли не хапчета и все си се появяват отвреме навреме.. ужасни са. Трябва да си винаги суха отдолу (когато не правиш секс имам предвид) да носиш памучно бельо, да не е дразнещо, избягвай сладките храни, избягвай храни с мая и всякакви дрожди.. Яж кисело мляко! Чела съм, че и на тампон отдолу можеш да си сложиш кисело мляко и било ефективно за гъбите, но не знам. Антибиотиците!!! Ако взимаш антибиотик задължително искай и противогъбично с него, просто си нямаш идея каква ще станеш ако взимаш само антибиотик.. може и само витамин Б. Отнесох се.. но според мен са гъбите, просто не си ги излекувала, иди пак да ти направят изследване..

8.   Към №5 И аз съм се замисляла за това, че може да съм фригидна, но тук в сайта ми казват, че съм с неподходящия човек.. Но аз много си го обичам и не бих се разделила с него само заради това :(( а и започнахме да го правим преди около 2 месеца и мисля, че просто още не знаем кой какво харесва и какво го възбужда

9.   От авторката: Разбрах за лубриканта, но кажете как да се отърва от раничките и тази адска болка :(( Моля ви! не знам какво да правя вече..

10.   Първо и най-важно - дай си почивка малко, ако постоянно раздраваш раните естествено ще боли и по-добре няма да става и Второ - вземи си от аптеката една билка - смрадлика се казва и си прави бани с нея, сипи я в легенче и си поседни в него след баня, може поне 2 пъти дневно и чак след като всичко отмине тогава ползвай лубрикантите

11.   Пак е авторката: явно админа сега всичките съобщения наведнъж ги е приел и затова не съм ги видяла :) Към номер 1 - моята гинеколожка ми изписа капсули Полижинакс за гъбичките, тя ми каза, че видимо нямам, но щом ме сърбяло и дразнело, значи имам.. В опаковка са 6 капсулки и тя каза, че ще ми стигне, така че мисля че не са гъбички.. или поне не същите, също така тогава пих хапчета за бяло течение - Фасижин, но сега мисля че пак се появи.. Просто последният път когато го правихме беше на малко неудобно място и не можах да се отпусна и да се овлажня добре и на другия ден Хоп! отново с този проблем :/

12.   От авторката: към номер 10 не сме го правили откакто се получи това.. аз не мога да стоя на едно място от болка, камо ли да правя секс ;д и ако судокрема не ми помогне ще си взема смрадликата, благодаря :)

13.   Пак е 1 - Авторке, как твоята гинеколожка е разбрала, че имаш гъби? Пусна ли ти микробиология? Ако не, отивай да настояваш за такава или сменяй лекарката! Не може без изследване. Аз така разбирам, че е станало след като ти казва, че щом те сърби значи имаш гъби. Да, по принцип е така. Ама има и други инфекции. Направи си микробиология задължително и изобщо не се срамувай да си настояваш за твоето! Ще трябва парички да даваш, ама все пак е за здравето ти! И разбери, имаш ли гъби, ще те боли и щипе след секс, а и по време, знам колко е ужасно! Тука не става въпрос за лубриканти! А, забравих одеве да ти кажа - гъбите се появяват и от протриване! :D Смешно е, ама е така. Смисъл може да си ок, но ако случайно се протриеш и после ще трябва да се мажеш. Аз затова ти казах, че моя приятел го карам да ме изчаква, а не да ми го бута веднага! :)

14.   От авторката: Да, пусна ми изследвания и нямах абсолютно нищо. Но мен ме сърбеше и дразнеше, затова ми изписа капсулите за гъбичките и хапчетата за бялото течение, което си беше видимо.

15.   Здравейте! Често след като си протрит след секс. Влагалищо изпуска секрет с анти тела. Без паника! Когато, раничка изчезне и въпросное течение изчезва. През това време без секс, или поне в определени пози, избявайте мастубрането и неудобно белъо.... ако, до няколко дни проблема продължава.
ОБЪРНЕТЕ СЕ КЪМ ГЕНИКОЛОГ!

16.   Нежност. И достатъчно дълга подготвителна фаза. НЕ бързайте с вкарването. Вежнъж така се бяхме увлякли в подготвителната фаза, свирки, близане, целуване, 69 и 96, клиторен оргазъм в 69, пенис между циците, близане на топките... а не го бях правил близо месец след дълго пътуане... че както бях сложил дупето й под една голяма възглавница а тя си беше вирнала високо краката, търкайки главичката си в косматото и пуси се изпразних обилно върху клитора и горещия й вход на влагалището. Размазах го и с пръст прониквах в нея като вкарвах вътре всичко, което бях изпразнил отгоре. Накрая вкарах и пениса си който така и не спадна от възбудата и се чукахме д о несвяст.