Споделена история от Секс и интимност

Никога не съм свършвала
Здравейте!
Водя полов живот от година и половина, като съм била само с един - настоящия ми приятел. Проблемът ми е, че никога не съм стигала до оргазъм, бил той вагинален или клиторен. Приятелят ми наистина ме възбужда и изпитвам удоволствие от секса, но до сега никога не съм свършвала. Мисля си, че ми има нещо на мен, дори когато съм мастурбирала не съм стигала до оргазъм, да, приятно е, но нищо повече.... Чудя се дали не правя несхто грешно, гаджето ми наистина се старае да ми достави удоволствие и от известно време симулирам, просто защото не искам да се чувства безполезен.. Моля ви, помогнете ми, ако трябва някой просто да ми обясни как да мастурбирам и не ми казвайте да правя каквото ми харесва, защото явно не успявам да се справя, на 19 години съм и имам чувството, че това моето нее нормално..

Коментари

1.   Работи първо върху това да свършиш сама! Мога да ти препоръчам да пробваш със слушалката на душа в банята. Пускаш струйка вода и обстрелваш с нея клитора :)))

2.   Ами има 6 вида женски оргазъм като първите 2 и най-разпространени са клиторният и вагиналният. Първо пробвай да постигнеш клиторен като мастурбираш.. трябва да си силно възбудена и отпусната... след това си намери клитора и почни да го стумулираш с ръка (или кръгови движения, или редуване ляво и дясно движение или нагоре и надолу - който от начините най-много ти харесва) като стимулацията трябва да е 5-10 мин докато не усетиш оргазма... след него клитора ти става адски чувствителен и не можеш да го пипнеш с ръка.. А пък при вагиналния е малко сложно... повечето жени казват че не могат да свършат вагинално защото си мислят че вагиналния оргазъм е като клиторния - не е вярно. При вагиналния оргазъм удоволствието не е толкова интензивно и не е концентрирано в един момент. Моят съвет е да се отпуснеш, почувствай се самоуверена, секси и всичко ще стане! :)
Другият вариант е обаче да имаш патологичен проблем - има жени които не могат да свършват.. за това трябва да се консултираш с лекар :) успех :)

3.   Като мастурбираш какво използваш за възбуда? Аз лично без филмче не мога да се пренеса и да свърша. А и още преди да започна полов живот си свършвах. Просто докато гледам филм постепенно ме облива възбуда и ми идва отвътре как, къде и с каква сила да се докосвам, но по принцип най-чувствителното и отвръщащо на ласки място е под клитора, над входа на влагалището. А иначе с партньор също съм изпитвала само клиторен, но предполагам, че за вагинален се изисква повече опит и отпускане.
19Ж

4.   нито пък аз:(

5.   И аз съм на 19 години. Водя полов живот от около година, че и по-малко. Аз също не съм свършвала, била съм няколко пъти "на ръба", но не стана. Не съжалявам и не се тормозя. Било ми е много, многоо хубаво и знам, че и на мен ще ми се случи. Мастурбирам си сама и свършвам.

6.   Моето мнение е като не искаш той да се чувства безполезен просто симулирай преструвай се когато ти е най хубаво се прави че свършваш