Споделена история от Секс и интимност

Потни слипове в устата й
Здравейте, аз съм автора на "Гащички на гаджето под възглавницата". Обичам да си представям как като правя секс с някое момиче й свалям сутиена и гащичките със зъби и вкарвам слиповете си в устата й. Но понеже съм срамежлив не говоря с момичета и не знам дали имам момичета, на които това би им харесало! Според вас има ли момичета с такива фетиши? И преди някой да се заяде - пазя отлична хигиена, къпя се по 2 пъти на ден и не си напикавам/посирам слиповете!

Коментари

1.   Отвратителноо!! Как може да има такива первезници!!!

2.   Изобщо не е отвратително! Яко някоя жена обича истински би дъвкала слиповете на мъжа с удоволствие и обратното - ако той я обича истински ще обича да й сваля бельото със зъби.

3.   И че кое му е перверзното.
Жена съм, на 24 години и често си представям как завързвам приятеля си и му тикам нещо в устата - но по-често си го представям с чорап, който после той напъхва в мен с оная си работа и го вади много бавно - но от онези дългите чорапи 7/8 :)))
А може и първо чорапчето да мине оттам, а после в устата му..ох!

Но съм си представяла, че и с бикините ми му запушвам устата. Не съм си мислила той да наблъска боксерките си в устата ми, но определено ако поиска да види какво е чувството няма да се противя, е ще се дърпам, заради играта, ама това е друго. А ако ми вкара бельото си в устата ми като си помага с оная работа и ми говори мърсотии през това време...направо ще потека цялата!

5.   Мъжките слипове миришат ужасно. Аз бих се отвратила.
Защо ще искаш някой да се отврати от теб, не ми е ясно?

6.   Леле, къпеш се по два пъти на ден?! Един път на ден е достатъчен, но както и да е. Има жени, на които би им харесало, но те са толкова малко, че не знам дали ще попаднеш точно на такава. По-голямата част от жените или ще откажат на такова предложение с леко странен поглед или тотално ще се отвратят и няма да те погледнат повече. Не мисля, че това е най-добрия похват в сексуалната игра, но няма лошо да имаш такива фантазии щом ти харесва.

7.   5, как реши, че мъжките слипове миришат ужасно? !
Сигурно си попадала на нечистоплътници...
А иначе, ние си падаме по по-груби игрички. Често ми е вкарвал слиповете си в устата ми, както и аз прашките ми - в неговата.

8.   до 6 - много се потя и затова!

9.   Номер 2, нали правиш разлика между "свалям със зъби" и "пъхам потни слипове в устата"? Второто е меко казано... необичайно :))) И, предполагам, неприятно. Но хора всякакви. Вероятно има хора, на които това се харесва... (? !? ) Колкото и да ми е противно на мен.

10.   Супер е обожавам така

11.   Гадост!

13.   Много тесногръди и задръстени хора има бе.... нямам думи :) И мен ме възбужда мисълта с бельото в устата и дори не ми се струва никак перверзна на фона на другите фантазии в главата ми. Момиче съм на 20 години :)

14.   Хмм... момиче съм на 13 години /малка съм, да, но не прибързвайте, чуйте ме/ и като порасна малко, може би на 15-16 години бих се зарадвала на такъв жест, но да е от един специален човек, който обичам от година :)

15.   Ами да, готино е да и свалиш прашките или бикините със зъби, ама това със завирането на''потни'' слипове в устата и, това си е малко, много гнусничко, друго е да речем, да и ги подхвърлиш и тя да се опита да ги хване със зъби, ама да и ги натикаш в устата си е извратено според мен, не се обиждай:))ма си е така пич, опитай да ти ги свали докато си страшно възбуден, много бавно с ръце, като те гледа мръсно и страстно, ще се побъркаш, гаранция!!!