Споделена история от Секс и интимност

Къде да държим презервативите?
Здравейте! Имам един въпрос.. Много ли е лошо да се носи презерватив в портмоне? Бях си носила един в портмонето един ден мисля, и го използвахме с приятеля ми, пък после стана нещо на въпрос, че не трябвало да се носи, че вакуума се прецаквал ако има натиск и някакви такива... Моля ви без излишен хейт и коментари от сорта "да се образовам, че сексът не е за незнаещи" и тн. :)

Коментари

1.   ъъъ не че нещо, ама презерватива не е ли редно да се носи от мъжа, все пак той го ползва? !?

2.   най-добре в къщи в шкафа :Д

3.   Еми носи си го в някое странично джобче на чантата, където няма такъв натиск и готово. :) М. П. =]

4.   Ами, да знам, ама се наложи да остане в мене ;д. За в бъдеще ще знам. И въпреки че приятелят ми каза, че е проверил и нищо му е нямало, там вакуум, въздух и да, все пак исках да попитам дали е задължително да се повреди, ако седи там..

5.   до номер 1: мъжа го ползва, но той няма да забременее, нали? :D

6.   Абсолютно съгласна съм с номер 5 ;). И все пак аз не смятам, че ако се носи малко и няма кой знае какъв натиск, ще се повреди. Все пак не е стоял там една седмица.. Не знам другите какво мислят...

8.   Kaкво може да му се повреди на единично опакован презерватив ми стана интересно, ако се носи в портфейл... Той си е опакован и материалът, от който ги правят е особено гъвкав.
Аз лично нося в портфейла 1-2...

9.   Може и да не е тук мястото, но исках да попитам ако се прави секс с презерватив, в което и да е време от месеца (дори по време на овулация) и момчето все пак се дръпне преди да свърши, има ли шанс да стане гаф?

11.   Пффф.... Няма значение дали презерватива е в момичето или в момчето... Момичето друго пита. Не е проблем да се носи в портмоне, но не е за предпочитане например да си го сложиш в дънките и да сядаш върху него :)

12.   Да, това питах ;д. Мерси много ^^