Споделена история от Секс и интимност

Желание за секс и овулация.
Здравейте, моето не е история, а въпрос към всички жени. Има ли връзка овулацията на месечния цикъл и желанието за секс. Питам защото понякога имам голямо желание за секс и може би тогава съм в овулация. Някъде по средата на мц. И при вас ли е така? Споделете, моля.

Коментари

1.   Има нещо такова - и аз съм го забелязала при себе си. логично е - тялото ти само ти подсказва... Но за да си сигурна, ако искаш си вземи тест за овулация - продават ги в аптеките.

2.   Със сигурност има връзка. Особено ако имаш желание да заченеш. Пък и хормоните си покачват нивото-така мисля.

3.   При мен е обикновенно 2 седмици преди началото на менструацията. Има такова нещо. И секса по това време е божествен!

4.   И аз съм го забелязала това!!! Предполагам, че
подсъзнателно всяка жена иска да изпълни "мисията" си и за зачене и за това е така. Но и хормоните са от огромно значение.

5.   Абсолютно вярно и научно доказано е ! Най-готино ми е когато съм в овулация!

6.   Така е! Научно е доказано.

8.   Снощи правих секс по време на цикъла ми втори ден ми беше искам да попитам възможно ли е забременяване по времв на цикъл и какво да правя?

9.   Невъзможно е да забременееш по врене на цикъл.

10.   Номер 9, ти някакъв непросветен пубер ли си, какво си?
Какви глупости бръщолевиш, че и си вярваш!
Стига сте дразнили с тъпотията си, просветете се!
Не можело да се забременее по време на цикъл!!! Не е истина колко тъпи и необразовани хора има, но нужно ли е да се правят на умни и да дават съвети?!?!

11.   Аз не съм номер 9 но ти нешто на адвокат ли се правиш или не разбирам.

Всеки има право да си каже мнението.

12.   Aз мисля че 10 има нужда да се просвети ебати глупака си...

13.   Ами да ти кажа НЕ, НЕ РАЗБИРАШ!

Явно не си много наясно и с това какво е "адвокат", защото именно ти се опитваш да се изявяваш като такъв, защитавайки непросветялниците!

И НЕ, нямат право на мнение хора, които понятие си нямат по какви въпроси взимат отношение! Това не ти е форум от типа "За и против", че да си изказваш мнението! Това са неоспорими факти, които много векове назад, много по - умни от нас хора са открили и описали. Някакви пикли като теб, дето не знаят какво е менструация и овулация и че едното не изключва по никакъв начин другото, нямат право да съветват! Никой не иска пубертетчетата да започнат да забременяват, само защото някакви дървени философи като теб и номер 9 са им казали, че не било възможно да се забременее по време на цикъла!

Не искам да се принизявам до вас, но вашите "мнения" стават само да си ги заврете...някъде!

14.   Номер 13 не схващаш ли че 1 и същи глупак се прави на умен ..

15.   Разбира се че е възможно да се забременее по време на менструация ,Както и всяко друго нещо овулацията също не е фиксирана. Много често се развиват по различно време 2 яйцеклетки , т.е. има риск от овулация във всеки един момент.Случва се рядко ,но при нередовен цикъл по често.когато жената води активен полов живот винаги има циркулиращи яйцеклетки, които могат да бъдат оплодени. Трябва да внимавате повече.И наистина е прав номер 13 че по такива вапроси в които не сте компетентни вие номер 9 не даваите съвети,на теб би ли ти харесало да ти дадат такъв съвет?

17.   Чудя се защо задавате глупави въпроси.Ако нещо не ви е ясно, потърсете си отговорите сами в търсачката на гугал, там поне никой няма да ви се смее на некомпетентноста.

18.   Cмисъл за каране НЯМА пък и когато попиташ нещо някого то това значи , че незнаеш какво да правиш и имаш нужда от съвет,а колкото до овулацията различно е при всяка една жена

19.   Здравеите!! аз съм с нередовен цикъл и незнам как да разбера кога съм в овулация моля кажете :)