Споделена история от Секс и интимност

Липсва ми секс
Аз съм на 39 г. Преди 1 година родих сина си. Не знам, дали това е причината, но с мъжа ми не сме правили секс, откакто забременях, та до ден днешен. Преди това имахме съвсем нормален полов живот, женени сме от 9 години. Не съм се променила след раждането, което беше секцио, не съм дебела, във форма съм, но за секс и двамата дума не обелваме.

Всъщност нямам никакво желание да спя с него, а вероятно и той, май сме си омръзнали. Сексът ужасно ми липсва, но не искам да спя с него, дори обмислям вариант да си хвана любовник. Иначе обичам съпруга си, нямаме сериозни проблеми вкъщи. Какво мога да направя!?

Коментари

1.   Всъщност, проблема в теб ли е?
Започваш историята, все едно мъжът ти е виновен, а в крайна сметка заявяваш, че ти нямаш желание. Кажи ни, в кой е причината, за да ти дадем съвет - стига това да търсиш!

2.   Можеш да седнеш и да се замислиш какво си направила с живота си - това можеш да анправиш.. или хвани се гръмни

3.   Няма я тръпката ли? !? ! ... Създайте я.... Отидете някъде сами, танцувайте, "замотайте" леко главите... със или без любовник ако продължавате така ще стигнете до съда. А е много рано до си омръзвате, това според мен е временно, но не чакайте от самосебеси да се оправи... зависи от вас.

4.   И аз съм на същия хал горе-долу!

5.   Според мен идете на семеен терапевт. не бързай да си хващаш любовник, това е май-лесното. По трудно е да намериш отново онова, което те е свързвало в началото с мъжа ти. Трудна, но не и невъзможна задача. Заслужава си- та вие сте семейство и имате дете!

6.   Момче на 20 : Защо веднага до любовник опря? Неможе ли да седнете, да поговорите какво се случи след раждането и тн.

7.   Е как какво-или обсъждате нещата, защото не е като да няма какво да се обсъжда или наистина си хващаш любовник. Нещо, което той най-вероятно отдавна е сколасал да направи. В края на краищата сексът не е най-важното в една връзка, ама без него няма пълноценна такава.

10.   Виж какво, аз съм М39 и знам за какво говориш. Не сте си омръзнали. Трябва някой да направи първата стъпка - ти с твоя акъл най-много да си разрушип желия брак и да направиш детето си нещастно. Вместо да си търсиш любовник, вземи и изгради отново връзката си с мъжа си, покажи че го желаеш и укрепи семейните си устои. Направо не ви разбирам жените - като станете на повече от 35 и пощурявате за чужди мъже. Гледай си съпруга - обичайте си и си гледайте семейството!

11.   Трябва да се легализира платената любов за експресни нужди и да се направят повече заведения за свободно запознанство и отношения!

12.   Номер 10 е много прав, забравили сте как се прави. Припомнете си и по честичко го правете!
Този момент провали първия ми брак, овладей ситуацията своевременно, после ще е късно....

13.   Подкрепям No. 10 с двете си ръце - М37

14.   "Всъщност нямам никакво желание да спя с него, а вероятно и той, май сме си омръзнали.... Иначе обичам съпруга си "
Абсурд!

15.   14- ти кое му е абсурдното? И аз обичам мъжа си, ама вече сме като братче и сестриче, въобще не искам да спя с него! Разбирам жената

16.   Защо не желаеш да спиш вече с него? Иначе с любовник е най лесно, но не решава проблема, а и може рано или късно и семейство да нямаш. Имате дете, и твърдиш, че го обичаш. Как е било преди забременяването? 1 година не е малко. Прави ти се секс а, "за секс и двамата дума не обелваме", "Всъщност нямам никакво желание да спя с него", "Сексът ужасно ми липсва, но не искам да спя с него", "Иначе обичам съпруга си". Замисли се от кога и защо, може би там е отговора. Такива неща не стават току така. Първо си изясни причините, ако трябва отиди на специалист. Не трябва да се отказваш.

19.   Бъди открита пред него, предложи му тройка с жена, по-натам може би и с мъж или пък по-добре опитайте с друга двойка. Никога не прави зад гърба му такива курвенски мизерии, ако се уважавате и сте приятели преди всичко, трябва заедно да вършите както сериозни и отговорни неща, така и забавления и щуротии.