Споделена история от Секс и интимност

Неудобен въпрос, свързан с мастурбацията
Здравейте, преди не ми правеше впечатление, но сега вече да. Значи когато мастурбирам и съответно пениса се е "дигнал" остава така за много кратко почти в същия момент спада. ААА забравих да доуточня - полов живот не водя все още, само на ръчни. ПРОСТО НЕМОГА ДА СИ ЗАДЪРЖА ПЕНИСА В ЕРЕКТИРАЛО ПОЛОЖЕНИЕ КОЛКОТО ТРЯБВА, СПАДА МНОГО БЪРЗО? Моля кажете какво да направя, случвали ли ви се е и на вас? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Коментари

1.   Да на мен ми се случва постоянно. Има ТРИБЕСТАН!!!

2.   Приятел просто ти е писнало на к. ра само на чикии да въртиш за това е така. Дай си почивка една седмица да видим дали ще ти спада :)

3.   2. сигурно си прав, но не си давам много зор с чикиите, не както преди :Д, може би при секс ще бъде друго, може би просто чикиите са ми омръзнали и вече не ме привличат както преди, но нека и други хора да споделят ще се радвам много :)

4.   Еми спри да мастурбираш бре човек, да си доубиеш пениса и сексуалния живот ли искаш. Потрай. Аз като ви разправям, че това е вредно вие не вярвате...

5.   Имай предвид, че за целия живот на мъжа му е дадено ограничено количество сперма - колкото да напълни една кофичка от кисело мляко.

Кой, как и кога да я изразходи сам си преценява! Аз бих си запазил повечко за истинския сексуален живот - за хубавите жени и за това да си направя деца.

Ти ако продължаваш така, на 25-30 години вече ще си импотентен.

6.   Номер 5, това къде го прочете/кой ти го каза :D :D :D О, не, не мога :D

7.   До номер 5Това с кофичката за мляко майка ти ли ти го каза, моля те обясни ми къде се съдържа в човешкото тяло това количество сперма, аз си мислих, че организамът ми я произвежда когато съм възбуден

8.   Номер 5, за малко да ти повярвам. А дали е така...? 1 кофичка кисело мляко съдържа от 100 до 200 "порции сперма", защото при оргазъм се отделят от 2 до 5 грама - колкото чаена лъжичка. Ако това което казваш беше истина - мъжете щяха да правят секс най-много 1 година от живота си. Виж, ако изчислиш наново количеството и дадеш по-достоверна хипотеза защо, когато мъжът прекалява с оргазмите става импотентен - тогава ще се замисля дали да повярвам ;)

9.   Не е необходимо да ми вярвате - истината сама ще ви постигне! Това, което изхвърляте не е само сперма, а е обилно разредена със секрет от каупаровите жлези - именно той се произвежда при възбуда, иначе самата сперма е малко и е гъста като паста за зъби. Можете да я видите ако от спокойно състояние много бързо, за 1-2 минути, се изпразните.
Това не е шега!

10.   не прекалявам с мастурбирането... притеснява ме това бързо спадане на пениса.. има и вариант чикиите просто да са ми омръзнали надявам се в истинския сексуален живот всичко да бъде наред :)

11.   Това с кофичката го зарежете! Има един процес - сперматогенеза, който протича при мъжа от пубертета до старостта. Та при този процес се произвеждат сперматозоидите.

12.   Абе №5 ти не си в ред, честно :) Аз съм на 34, и до момента сигурно съм изхврълил кофи със сперма :) Имам редовен сексуален живот от около 18 годишен, брой го средно 3-4 седмично, без да броим чекиите в казармата и когато съм имал нужда. Коментарът ти показва пълна профанщина и липса на елементарна култура.

13.   5 - ти май си пропуснал да влизаш в часовете по биология в осми клас. Има си процес, при който се присвежда сперма при мъжа и леко си объркал половете - при жените яйцеклетките са ограничен брой и всеки месец по една (в редки случаи две) узрява и слиза надолу по Фалопиевите тръби. Ето ти нещо, копирано от Уикипедия >> Семенниците са два, с овална форма. Големината им е 4-6 cm. Левият семенник е по-голям от десния и е разположен по ниско в скротума. Това се дължи на излизащите от семенниците кръвоносни съдове. Покрити са с плътна обвивка и са богато кръвоснабдени. Скротумът обвива семенника, надсеменника и част от семеотводния канал. Кожата му е по тъмна и богата на кръвоносни съдове, нервни окончания и лимфни съдове. Температурата в него е с 2 градуса по-ниска от тази в коремната кухина. Семенниците са изградени от каналчета с обща дължина около 300 m. До раждането семенниците са разположени в коремната кухина. След това преминават в кожена торбичка извън нея. Това е важно условие, за да може с настъпването на полова зрялост в тях да се образуват сперматозоиди. По време на половата зрялост в семениците непрекъснато се образуват сперматозоиди в големи количества. За едно денонощие се образуват около 500 милиона. Чрез половия член сперматозоидите се внасят в женската полова система. Със самостоятелни движения те достигат до зрялата яйцеклетка. Един от тях се слива с нея — извършва се оплождане. Образува се нова клетка. Та, опресни си знанията за собствената си анатомия, преди да пишеш по форумите, защото е срамота момиче да те поправя по въпроса за собствените ти топки. А иначе по темата - Авторе, вземи си едноседмична почивка от ръчната или направо си легни с момиче и всичко ще се оправи :)

14.   Пич карай си на чекии че и без това конкуренцията е голяма

15.   Импотентност на пениса тва е.

16.   Евала на номер 13, напълни ми душата!

17.   Трибестан повдига самолета!

18.   не ми помагате с тези научни факти.. нямам нищо против но ви питам сериозно и някой ако знае нещо нека помогне, ако ли не по-добре да не пише тъй като не ме е до бъзици или факти с кофички...

19.   Аз съм момиче на 17 да осведомя само хахх... та когато се събрах с приятелят ми, свършваше супер бързо, разбира се не се оплаквах, за да не убия егото му. Да кажем че почнах да го забавлявам с различни неща и се оправи. Забелязвала съм и че като е пил му е по трудно да се задържи, ако пиещ може и от това да е или от някаква храна или лекарства.. но според мен проблема е че ти трябва момиче. Тогава ще изпитваш истинска възбуда и сичко ще е ок.