Споделена история от Секс и интимност

Използвам вибратор
Читатели на сподели нет,

Много съм затворена, стиснителна, срамежлива, тиха и ми е трудно да общувам с мъжете, затова от две години използвам вибратор. Как възприемате това? Добре ли правя? Или е осъдително. Не мога да се отпусна достатъчно с мъжкия пол и след първата среща всички ме зарязват. За това отидох в един сексшоп и срам не срам си купих вибратор. До някъде решава проблема, но аз мисля, че човеакът си е човек и никакво изобретение не може да го замести. Знам, че се самозалъгвам, но нямам друга алтернатива. За вибратора човек не може да се омъжи, нито да споделя с него, нито да има деца от него. Но като съм затворка, какво да правя?

Коментари

1.   Много бих искал да съм Вашия вибратор! Обещавам, че ще се държа точно като него - нито ще Ви притеснявам, нито ще задавам въпроси. Имам и много допълнителни функци - език, пръсти, топлина, нежност... Сутрин мога да приготвям любимата Ви закуска, вечер - да правя романтична кураса и да паля свещи, а като се върнете - да съм сготвил любимото Ви ястие от българската, европейската, японската или тайландската кухня (китайската и останалите още не съм ги овладял...). Мога да Ви посвиря на китара или да потанцуваме.
Дори батерии няма да се налага да ми слагате, или да ме зареждате в контакта. Ще имате и 2 думи с кого да си кажете, ако желаете...
Целувам Ви много нежно...

2.   Номер 1, дали ако не беше анонимно щеше да напишеш тази простотия...

3.   Благодаря за милия коментар!

4.   Номер 1, аз мъж си имам, но веднага бих го заменила за теб. Сега ако кажеш, че си красив и финансово стабилен, то ти си МЪЖА мечта!

5.   Евала No. 1! :)))Като прочетох излиянието на момичето и после твоята оферта, в главата ми изплува поговорката "Търкулнало се гърнето и си намерило похлупак" :)))Хайде, обичайте се! :)))

6.   До 1. Откога те търся. Но май количеството вече е изчерпано. И те няма на пазара. Криза... какво да се прави. До авторката: Зарежи го тоя вибратор. И се огледай за нещо истинско. За всеки влак си има пътници. Ще се намери някой който да те разбере и да не накара да се пресрамиш.

7.   Вибратора не зарязвай, но търси реален мъж. След като го намериш може пок да ползвате вече заедно вибратора. В смисъл - ти и той да го ползвате за твое удоволствие. Аз имам дългогодишен партньор, а вибраторът ни е за разнообразие и допълнение. Не е осъдително разбира се, да нсе е по-добре да правиш секс за една нощ само за да си като другите. Но не се страхувай да търсиш мъжа, защото наистина от нормален, нежен и приятен мъж, сексуален естествено, по-хубаво няма. Жена съм на средна възраст.

8.   Номер 1 -ТИ СИ СБЪДНАТ ЖЕНСКИ СЪН! Омъжена съм-иначе бих те грабнала и бих ти предложила не по-малко от това, което ти предлагаш... АВТОРКЕЕЕ грабвай момъка! :)

9.   Глупости на търкалета, номер 1 и номер 8 -
толкова е демоде вече тази игра на роб, прислужник, кученце, вибратор, масичка, столче :))
Аз не познавам нито един дръзнал да се предложи по този начин, който да не се е надценил силно. Едно е да го искаш, друго е да го можеш, трето да го правиш. Обикновено такива играчи са тотални егоисти и в един момент се оказва, че нямали предвид да бъдат ползвани ей така, безвъзмездно ;) Е, поне докато фантазират са добри на думи, де.

10.   О, а сега видях колко изстрадали женици са ти се вързали, номер 1. Те май са отскоро в нета, иначе досега да са се натъкнали на твои колеги по робуване, ахаха. А вие, жени, осъзнайте се. Сами виждате как на талази му кацате като мухи на лайно, с извинение. Той като е толкова всеотдаен - все досега да си беше намерил някоя, която да обслужва. Как мислите, къде е несъответствието, бедни, глупавички... Защо си няма дама, на която да слугува, след като на ден му връзват 10-20 като вас, а?

11.   Аз пък си имам 2 вибратора и не ме е срам.
Неприятното е че никога няма да успее да замести истински човекът, нито ще усетиш любов, топлина и нежност към вибратора, нито ще те гушне през нощта като ти е самотно.
Секс с човек когото искаш и без оргазъм е по хубав от оргазъм с вибратор.

12.   Авторке, зора е един път да го направиш с мъж и после няма да искаш да спираш. Ще видиш как ще се отвориш към мъжете като лотус. Ще забравиш и срам и всичко, сърбежа ще е водещ.

Номер 1 не е нито богат, нито красив, затова го е написал това. Богатите и красиви мъже не се предлагат по този начин на момиченца от анонимен форум. Около тях винаги е пълно с жени и дори не се налага да си мръднат пръста, за да ги притежават. Но е оригинално и приятно това, което е написал. Харесва ми.

13.   Егаси - за пръв път жена в моето положение (с тази разлика, че съм мъж и не ползвам вибратор)

14.   Еее... осъдително каза... Глупости. :) Щом така ти харесва... продължавай. Но май по-скоро темата ти се отнася до това да ти дадем съвет как да се отпускаш пред мъжете, а не това, че използваш вибратор. :) То си е нещо нормално. :))

15.   №10, ти май завиждаш... На път си да се удавиш в собствената си жлъч. До там ли го докара животеца си, а?
И кой ти е казал, че си нямам дама/и? Единственото, за което съжалявам, е че нямам безкраен капацитет!
Относно авторката - исках да вдъхна вяра и надежда на момичето. За нея специално бих го направил - поне няколко пъти, докато вземе въздух. Не гарантирам, че ще е за цял живот ;-)
Ходи да избиваш комплекси на друго място с тия звездички... Една нула (която мисли само за себе си) се надула, но... останала си нула!

16.   Номер 15, ето това визирах ;)
Имам достатъчно приятелки, които са си напатили от такива скрити барутлии като тебе, за които е вид автотренинг да се правят на джентълмени в нета, а на живо - стой та гледай. За щяло и нещяло раздават шамари с опакото на ръката. Познато ли ти е, а, господин безкраен капацитет :)

17.   Авторке, всички понякога ползваме вибратори, но с мъж е по-хубаво. Дано да намериш някой с който да си щастлива и да ползваш вибратора само за разнообразие.
Номер 1, явно мъжете като теб са на изчезване. Поздравления за коментара.
Маги

18.   №16, не, не ми е познато, госпожице незадоволена мъжемразке. Пределно ми е ясно, че за такива като табе всичко и всеки в живота им е ясен, и няма какво повече да научат от него. Затова, единственото което им остава, е да ръсят мозък по анонимните форуми за това колко са наясно.
Животът обаче не прощава - помни ми думата.

19.   Номер 18, та какво разправяш за незадоволените жени, за които, уви, си нямал достатъчен капацитет? Не разбра ли, че единствения начин да задоволиш жена е да я задоволяваш постоянно, а не да се предлагаш за "поне няколко пъти, докато вземе въздух. Не за цял живот".
Така че прав си, ходи да си избиваш комплексите си в някой фетиш сайт и там припявай протъркани съб мотивчета. :) Че животът не прощава, нали знаеш, вимавай в картинката.

20.   N 1 e джентълмен.

21.   Мдааа. Аз съм точно като колегата №1. Даже и повече. Плюс всичко се грижа за децата - играя с тях, готвя им, водя ги на детска градина, общуваме ...., домакинствам, ремонти ... и на всички, който се прехласват по №1 ще им кажа, че това не ми попречи да нося с гордост рогата си! Недоволството последно ще напусне човека! Човек, когато намери и пренамери иска още и още ... няма насита!

22.   Да благодарим на номер едно за достойното мъжко представяне.

24.   И аз имам дългогодишен приятел който така да кажа прави всичко за мен аз съм на 16 от 3 години сме заедно даже сме искали да се женим вече (на шега разбира се) :Д и все още има такива мъже ;) а до темата вибраторът не е изходът за твоя проблем бъди по общителна с мъжете и не се срамувай от тях :)))

25.   Много ми е турдно, целият ни род е такъв срамежлив, без много контакти, стеснителен. Много ми е трудно да го преодолея въпреки многобройните ми опити. Благодаря за съвета;

26.   Опитай се да го преодолееш до колкото съм чувала има и такива терапии

27.   Дипломиран Ел Инженер ремонтира дискретно всички видове електронни секс играчки, вибратори. Работа със санитарни ръкавици в чиста среда. Доставки чрез куриер(Спиди, Еконт), с наложен платеж. Безплатна диагностика за установяване на проблема. Издаване на протокол с детайлна информация, за извършените ремонтни дейности и подменени части.
Инж. Андреев тел 0895 580 888

28.   Колко сладко и възбуждащо би било ако сега се прибера в къщи и видя жена си да се самозадоволява с вибратор.... ммммммммм.... ще изпадна в дискогърч

29.   Към авторката- ето ти едно нестандартно решение от мен.
Отдай се на мъж "кроманьонец" див, груб и без задръжки бих казала дори простак. Такъв мъж не е за дълготрайна връзка, но ще разчупи ледовете в теб и ще си готова за истинския.

До номер 28 аз използвам вибратор и дилдо не за да се самозадоволявам, а точно заради мъжа си.... това много го възбужда. И когато искам да му привлека вниманието вадя играчките, чорапките дантелките и започвам да си играя сама не след дълго и той се включва..

30.   Към авторката: НА колко си ако не е тайна?

31.   на 27

33.   Към авторката: проблемът въобще не касае вибратора. Освен ако той не те затваря в себе си.
Самооценката ти "аз съм смотла" показва изстрадал, но и стойностен човек /ако не е някакво оправдание за вибратора/. Непременно открий двама психолози- жена, защото ще ти съчувства повече и ще отнеме от болката ти, и мъж, защото ще ти помогне по-добре.
И не чакай много още- та ти си на 27. Успех.

34.   Иии това 21 май аз съм го писал! Авторке, не бой се. Ние с жената също ползваме вибратор, но това не пречи да се радвам на Коледата повече отколкото на секса, защото коледата идва по-често! При мен пък се получава, че дясната ръка е най-добрият приятел на мъжа! Това осъдително ли е? Всеки се оправя както може!