Споделена история от Секс и интимност

Не мога да изпитам вагинален оргазъм
Здравейте на всички! Моят проблем е че не мога да достигна до вагинален оргазъм! Имам приятел от година и нещо и без стимулация на клитора не мога да свършвам даже и това не е всеки път. Бих искала да знам дали е възможно да не съм достигнала полова зрялост на 20г. съм, защото някои хора казват че едва след 24-25г. започва половото озряване при някои жени. Чудя се дали е така или е до отпускане и в главата на човек. Мн искам да изпитам това удоволствие и то точно с този човек защото мн го обичам, но за съжаление и с предишни партниори не ми се е случвало. Ако някоя жена е била като мен и в последсвие е започняла да свършва нека ми пише на какво се дължи и има ли възможност никога да не мога да достигна до вагинален оргазъм? Моля пишете ми как сте и какъв вид от двата изпитвате! Благодаря предварително на всички!

Коментари

51-65 от 65

54.   Радвай се, че изпитваш клиторен. Пробвай и анален секс. Повечето жени са като теб.

55.   Първо предлагам да разделим вагиналния оргазъм от оргазъм свързан с G-точката и маточния оргазъм. Това са три различни оргазма.

Вагиналният оргазъм протича като леки спазми на вагина, толкова леки, че понякога жените не ги броят за оргазъм. Той се получава при 30% от жените по време на половия акт.

Оргазмът, свързан с G-точката, е всъщност женската еякулация, която се получава следствие на натискане на тази точка с пръсти (тя се намира в началото горната част на влагалището). Самият оргазъм малко прилича на напишкване - отделя се течност и следва приятно отпускане.

Има и маточен оргазъм, който е по-дълбок и който често се приема за т. нар. “истински” оргазъм, понеже той е забележителен и за жените, и за мъжете.

Това е същият спазъм, както при вагиналния оргазъм, само че на по-дълбоко ниво. Не във влагалището, а в матката. Самото усещане е много по-силно. Този оргазъм се получава, когато по време на секс членът е вътре, на максимална дълбочина, а жената започва да го избутва с матката. Процесът прилича на напън по време на раждане.

Понеже се усеща как работят мускулите на корема, е хубаво по време на оргазма мъжът да сложи ръце върху корема на жената и лекично да натисне яйчниците - това стимулира интензивността му.

По време на достигането до оргазма шийката на матка се отваря (това се случва и по време на мензис и на раждане). Членът прониква доста надълбоко, матката започва да се съкращава и се получава маточен оргазъм.

Мъжът по време на този оргазъм е важно да спре. В резултат се получава отделяне на секрет от самата матка.

Скъпи жени, оргазмът не е някаква измислена наука, той е абсолютно естествен процес като просто имайте доверие на тялото и партньора си.

56.   Най-после едно компетентно мнение! Евала 55!!! Не съм толкова анатомично запозната, мога да споделя за своите усещания. Мога да свършвам по 3 различни начина, които не знаех как да ги опиша. Ето че 55 се справи!! Елементарния е, разбира се клиторен, той се достига най-бързо, следва вагиналния, който ми идва отпускащо, блаженно и мокро и накрая е този маточния, за който както вече каза имам чувството, че получавам адски контракции, като при раждане. Мъжът ми казва, че е невероятно, защото много силно бил притискан члена му, за мен също е невероятно. Няма по-силно усещане и по-разтърсващо!! Но доколкото съм чувала много малко жени могат до толкова да стягат влагалищните си мускули, което обяснява и странните коментари по-горе :). Само има едно нещо, за което не беше споменато, според мен за маточния оргазъм. Говоря за моите усещания, казах че не съм компетентна. Първо има едни контракции, които сякаш "засмукват" още по-навътре члена, и при по-дълбоко проникване следват тези, които го "избутват" Дали съм го обяснила, не знам, някой може да го дообясни. Но нищо не може да се сравни с това усещане.

57.   Може да ми се смеете, но едва около 30 започнах истински да се наслаждавам на секса и да изпитвам вагинален оргазъм и скуирт. Преди това го правех предимно заради мъжът до мен, но аз не изпитвах чак такова удоволствие. Явно на нас жените наистина ни трябва повечко време за да почнем да се наслаждаваме на това, което става между чаршафите. Така, че спокойно. Колкото повече мислиш за това как трябва да свършиш вагинално, толкова по-малък е шансът да се случи! Просто се отпусни и се наслаждавай на случващото се и ще видиш как само ще си дойде в един момент.

58.   Хора вие сички казвате различни неща според мен и вие сами не знаете аз също не получавам искъм да знам какво е чуството но не се срамувам и че не съм по хубаво да си различен от колкото еднакъф ценете това което имате и стига мислехте за това с мисли няма да си помогнете сичко с времето харесва ли ви да правите секс правете и да ви не дреме.

59.   Изпитвай редовно клиторен оргазъм при анален секс - дори е по хубав от вагиналния - и оргазма и секса

63.   Здравейте,
темата ми стана интересна и реших да драсна 2 реда :).
Има 3 оргазъма без аналния!
Единия е клиторен с който сте наясно.
Другия е Г точката която е в началото на влагалището може с пръст да напипате грапавината е като небце със пръст когато притиснете и ще ви стане ясно дали сте там.
3 ТИЯ и най- важен е дълбокия вагинален оргазъм!
Може да го достигнеш на по дълбоко зависи вече какъв размер ви задоволява.
За да го изпиташ половинката ви трябва да е целия във вас и да го мърда внимателно и навътре.
При много жени не се получава просто от размера.
Тогава когато се съмнявате за да не засегнете приятеля си вземете вибратор и пробвайте смело.
Аз за първи път така разбрах, че съществува изобщо такъв оргазъм!
Положете малко старание и успех дами!

64.   При една доста голяма част от жените оргазмът е рядкост или избщо го няма. Причините за това са доста, но една от най-честите е анатомична- конструктивна. Клиторът е
този които ви докарва до оргазам, той е с размер около 11 см, структурата му е същата както при пениса, но няма урета и се вижда само така нареченият 'GLANS". Клиторът е хванат с коренчетата си към влагалището. Колкото по-близко е толкова по- лесно пенисът или подбна играчка го стимулират и се стига до оргазъм. Така наречената "G" точка не е доказано, че съществува. Но клиторът е наситен с ерогенни точки, зони и колкото по близо са те, толкова по-чуствително е стимулирането. При някой жени, аналното проникване е по стимулиращо. Съветът на специалистите е вие самата да работите в/у себеси и да разкриете къде сте най- уязвима за вагинална стимулация. Което ще рече, без да се притеснявате и да страдате от скруполи и предрасъдъци, направите проучването с пръсти, ръка, играчки и други помощни материали. Когато опознаете добре най-чувствителните си места, тогава ще можете да коригирате и вагиналната игра, като насочвате партньорът си. Видимо не си фрегидна, така че търси и не се срамувай от този вид заигравки. Те носят и много приятни усещания.

65.   Аз съм Но40, с пост от преди 4 години.

УОУ! Достигнали сме ера, в която жената най сетне започва да разбира сексуалноста си. Браво! Само, че май това става само с вибратор... за съжаление. Не знам причината. Ама е много жалко... трагично е дори...

Имам някакво съмнение, че един път като сте почнали на вибратори, после трудно можете да превключите на мъже.
Но63, браво и ти си разбрала от де иде сичко, но все пак Но55 го е казал много добре с 3 уточнения:

1. Това за леките контракции болшинството го наричат клиторен оргазъм, а не влагалищен. И да, всички които го изпитват си мислят че всичко свръшва там. Милите жени, ако знаят колко още има след това.

2. Вагинален оргазъм се стига лесно с пръсти, но това далеч не значи, че може да се стигне САМО с пръсти. С моята приятелка, всъщност никога не сме пробвали, друго освен моя член.

2. Маточния оргазъм е още известен и като "анален оргазъм". Нямам наблюдения върху него - признавам си. Просто съм чувал, че се достига по-лесно откъм ануса.
При всичките ми приятелки стигам до дъното на влагалището, но колкото и да съм викал "сезам отвори се", пустия сезам хич не ще... Даже момичето изпитва неприятно усещане като съм до дъното. Тука ако ми кажете някакви съвети, какво да правя (питам и мъжете), ще съм много благодарен!
------------------------------------------
Но30, не е до време. До доверие е. Партньора е важен тук, кой ще е. Прочети ми пак поста. Моята приятелка беше на 18 когато скуиртваше.
--------------------------------------------------------------
Обобщение - има само два оргазма - Вагинален и Маточен. Вагиналния се достига със стимулация на клитора и Г точката (понякога само второто стига), при който жената еякулира. Ако не е еякулирала, значи течноста при оргазъм е отишла в пикочния мехур, вместо да излезе навън. Този вариант хората наричат "клиторен", което за мен е отклонение от нормалното.

Относно маточния оргазъм на мога да коментирам наистина. Мисля, че е взаимносвързано всичко, но идея си нямам как се стига там. Май ще трябва да пишем по темите за него.

67.   Хайде сега № 65, като си такъв добър познавач на оргазма, кажи ми моят какъв е - при продължително стимулиране на клитора и само на него, без проникване с пръсти нито във вагината нито в ануса, свършвам мощно и разтърсващо със скуирт оргазъм. При стимулиране на Г-точката, никога не ми се е получавал оргазма, какво остава за скуирт. Оргазъм с проникване не съм изпитвала, единствено само със стимулация на клитора, и всеки път скуиртвам. А сега, клиторен или вагинален е оргазма ми?

68.   Аз съм на 18 и започнах полов живот преди 6 месеца. Беше идеално, харесвахме се страшно много, пихме по чаша вино за а се отпуснем, беше внимателен и нежен с мен. От 6 месеца го правим, поне по два пъти на седмица, до сега не съм свършвала. Единствено и само с вибратор мога да достигна клиторен оргазъм, дори не знам какво е чувството при вагинален. Ходих на гинеколог, обясних му проблема си. По принцип съм комплексирана - притисната от родители и хора около мен да изглеждам добре, слаба, и когато кача някое кило всички ми натякват. Винаги съм остана с мисълта, че е от това. Приятелят ми знае за проблема, споделих му, няма какво да го лъжа. Какво ли не е опитвал, ако не използва вибратора, не мога да свърша. С ръка, абсурд. С душа, понякога, но отнема адски много време. Ще чакам, млада съм, сексуалният ми живот те първа започва. На теб, успех!

69.   Да при някои жени се случва да скуиртнат и при продължителна стимулация на клитора.

70.   67, Щом еякулираш значи е вагинален. По принцип ствола на клитора не е свързан с влагалището и е наистина странно, че така свършваш. Кое ще е стимула, дали Г точката или клитора обаче няма значение, обаче. Оргазма си е вагинален.
Явно самата ти физиология е такава. Виждам съм жени в порно (аматьорско), които скуиртват също като теб, без стимулация на клитора не могат да скуиртнат.
Но пък от същото това порно, както и мой опит болшинството жени ако скуиртват, то е от Г точката. Ти си от мацинството.

Забелязал съм нещо друго обаче - малко храна за размисъл. Виждал съм често как мъж довежда жена до скуирт, чрез пръсти и стимулация на Г точката. Жената обаче след 2-3-4 пъти само с клитора свършва. Т. е. Г точката е само за първия оргазъм... може да има някаква връзка. А може и да е от позата. Например на задна никога не ми се е случвало да доведа приятелката си до скуирт.

При всички положения обаче мисля че въпрос на навик. Има много мюсюлманки например, които за да са девствени за сватбата започват само анално. Стигат до маточен оргазъм и после даже след като се омъжат, по друг начин не могат вече. Анално си им прави кеф и това е.
Така че Но67, мисля че просто така си свикнала вече. Важното е, че си от щастливките, с този скуирт :)

71.   #70, не пиши глупости! Нямаш си понятие от тези неща! Пълен профан си!

72.   71, и кои са твоите аргументи? Кое точно не ти хареса? Или ти просто имаш навика да обиждаш хората?

51-65 от 65