Споделена история от Секс и интимност

Да му вярвам ли?
Здравейте, напоследък се чувствам много объркана, не знам, може би трябва сама да си дам отговора, но ми е трудно, става въпрос за едно от онези интернет запознанства.

Случи се преди около месец, той ме намери (по скайп) започна разговор, запознахме се, почувствах се приятно, не беше с цел-дай да се събличаме, както повечето момчета, знаете как си го искат. Продължихме да си пишем почти всеки ден, той ми споделяше неща от живота си, аз също, стана ясно, че и двамата нямаме половинки, не след дълго се видяхме на камери, много скоро ми призна, че май се влюбвал в мен, комплименти валяха непрекъснато от всички страни, всичко го привличало в мен, тяло, лице, усмивка, излъчване, сексапил, глас, всичко. Аз, естествено не можех да повярвам, а и още се съмнявам, че е така. Той обаче си настоява, че е истина, че ме обича, че иска някой ден да се видим на живо, да поговорим, да се опознаем още по-добре. Окей и на мен ми се иска, харесвам го, допада ми, но винаги се притеснявам, дори му споделям, че е така. И ето от какво-може би той си е такъв, не знам, но всеки път разговора ни е и от интимен характер, в смисъл говорим си за нещо и ето пак за секс, не че има нещо лошо, но всеки път той ми казва, че много го възбуждам, привличам и дори, че иска да ме види гола.

Наскоро му се обидих, той разбра, започна веднага да ми казва какъв глупак бил, дори че се разтроил, че пак ме кара да се чувствам неудобно. Да, общо взето, между нас има сексуално привличане, но не мога да съм сигурна, дали пък не го прави с цел да ме види просто гола, eй така от любопитство. Знае и други неща за мен, че съм нямала гадже досега, че не съм спала с момче, казах му, нали си обещахме уж да не се лъжем, той също ми сподели, че е имал две сериозни връзки. Не е много по-голям от мен, но е опитен, в смисъл в секса. Сега не е тук в Б-я, иначе сме от различни градове, малко далечни, но много искаме да се видим, като се прибере.

Не знам хора, дали е влюбен или иска само секс, правела съм му намеци, че иска само секс, разбира се по-заобиколен начин, отрича, винаги ми повтаря, че ме обича, но този секс, притеснявам се, дали няма да го поиска още на първата ни среща, говорели сме си и за това, казва ми, че не знаел, ако и двамата сме го искали силно, но само ако и аз го желая, иначе не крие, че на него му се иска-какво да правя, какво да си мисля, наистина, объркана съм.

Дайте някакво мнение, някакъв съвет, какъвто и да е, а това да се съблека пред камера гола, как мислите, дали е изнудване, или наистина е влюбен, ами това, че бързо ми призна, че ме обича, също ли е лъжа? Всеки път е толкова мил, толкова нежен, когато си говорим, също ми се струва искрен, когато чуя гласа му, някакво особено усещане има в мен, че е искрен, но тази негова сексуалност, все ме притеснява, този сексуален апетит, разбирате ли, той всеки път е възбуден, дори само като си пишем и ми го споделя.

Знам, че сега му липсва секса, работата му е такава, че 6 месеца ще е на сухо, казва ми че сега бил само на самозадоволяване и може би затова толкова му се иска да ме види гола, на мене обаче разума ми не ми позволява, досега ме е видял един път само по сутиен и поличка, срамувам се дори и да остана по бикини, камо ли гола, знам че много го желае, но не мога. Да, адски съм объркана и в последно време само за това мисля, какво да правя, да продължавам ли да си пиша с него, а когато не си пишем страшно ми липсва, трудно ми е да го изтрия и да го забравя и само се измъчвам с въпроси. Помогнете, МОЛЯ ВИ!!!

Коментари

1.   Стига с тая наивност! Любов по интернет през камерата! И не искал секс! Айде стига, че после тия наивни момиченца пищят по форумите-"ама аз си мислех, че е влюбен, пък той искал само секс! "

2.   на 100% съм сигурна, че ще спи с теб и ще те зареже

3.   Ще спи с теб... а после... един Господ знае! Любовта е в крайна сметка процес на опознаване и напасване на характерите. А да те види гола... не е голяма работа. И говори за секс, защото за мъжете "желая те" е равносилно на "обичам те"... понякога... абе виж, слънчице, просто трябва да го усетиш и толкова. Вижте се, излезте на кафе... не си лягай веднага с него. опознай го на живо... после си решавай! Плам

4.   От авторката-благодаря ви за отговорите, знам че е рисковано и то доста, но какво да се прави, много ми се иска да се видим, но както казвате, няма да бързам, да си лягам с него, при положение че още не съм го опознала, на живо си е друго, но имам някакво особено усещане за него, в смисъл, че си струва да му дам шанс, а пък каквото има да става ще става, без доза риск е невъзможно, но ще го подложа на изпитание и още как... ако издържи, супер, ако пък не, да си заминава, това е, нали така? , ще трябва малко да се потруди, докато ме спечели:))

5.   Абсолютно не, просто му изглеждаш лесна мишена, тъй като нямаш опит. Дори не е добър играч според описанието ти, но те е преценил. Ще съжаляваш и това ти го казвам със 100 % увереност. Ако ще си с него, по-добре го карай лежерно и си пази чувствата. Прочети "Опасни връзки" на Лакло или направо гледай филма, няма да изгубиш нищо освен доза нездравословна младежка наивност.

Моргана

7.   От авторката-значи според всички съм просто една лесна мишена? , откъде сте толкова сигурни? , нищо не разбирате, изкарахте го най-големия перверзник, какво толкова като се запозная с него? , аз да не съм вчерашна пикла, на 26 съм, а той е само с една година по-голям от мен, и като че ли веднага ще му позволя да си легне с мен, ама моля ви, помолих ви за съвет и ето какво чета, само отрицателни коментари, да, признавам си, че имам доза страх и недоверие, но освен за секс ние си говорим и за много други неща, за всичко и мога да ви кажа, че момчето не е някакъв глезльо, много трудности е преживял, живота му не е бил розов и сега не му е розово, там където работи, май сте твърдо против връзките по интернет, така ли да разбирам? , но аз знам за много такива със щастлив край. Да, секса му липсва, но не ме кара да си лягам с него още на първата ни среща, говорели сме си за това и да, сигурно съм наивна но искам това момче и нищо няма да ме откаже, дори и да сгреша, никога ли не сте се влюбвали? , никога ли не ви се е искало да направите нещо лудо? , нещо рисковано? , заради любовта? , кажете?

8.   Нещо май не искате да ми отговорите, ами ок, какво ли въобще ви питам... нали съм само едно глупаво и наивно момиче... отговорите си ги знам, нали? , авторката

9.   Не. Казах, че изглеждаш лесна мишена, а не че си. Доколкото помня беше написала, че си девствена, а сега и че си на 26. Нищо по-нормално няма от това човекът да си помисли, че имаш непълноценна представа за отношенията между половете и да се възползва от невинността и от любопитството ти, казано в най-добрия смисъл. Но какво ли обяснявам, от написаното се вижда, че ти вече си взела решение, ("искам това момче и нищо няма да ме откаже") просто си се надявала и тук да го потвърдим. Обидчивата ти реакция обаче е наистина незряла. А връзките започнали в интернет са с шанс като всички други (стига да не си останат там) и съвсем не са някаква особена авантюра или риск. И Изобщо не съм те посъветвала да прекратиш общуването с него, не съм го изкарала и перверзник, напротив, средностатистически мъж е. Всички преувеличения и истерични извъртания на думи в изказа ти са собствените ти страхове. Просто ти подсказвам да се забавляваш повече и да нямаш прекалено големи очаквания. А виждам, че имаш такива. Както и да е, успех.

Моргана

10.   От авторката-благодаря за съвета моргана, да, така е поведението ми наистина е незряло, да, веднъж в един разговор с него, той ме попита за неща от интимния ми живот и стана ясно че съм девствена, искаше да сме откровени един с друг, не желаех да го лъжа и така. Попита ме"ама вече имаш желание да го направиш, нали, иска ти се... ", ами и тук беше прав, иска ми се и му казах, че когато дойде подходящия момент, с подходящия човек, ще го направя, когато го попитах"ама ти само заради секса ли се интересуваш от мен? , той ми отговори"честно да ти кажа в началото си пишех и с други и беше предимно за секс, не казвам, не знам как се случи, но аз се влюбих в теб", попитах го"и какво? , като правим секс ще ме зарежеш, нали? , а той"няма да те зарежа, обичам те, влюбен съм, ще се виждаме, ще споделяме, няма да е заради единия секс"За това съм объркана, в началото той не знаеше, тези неща за мен, пак си говорехме за секс и затова сега не знам как да постъпя, как да се видим, така че да не се притеснявам че ще има секс, а иначе много ми се иска да се видим, какво ще кажеш моргана? , ако още четеш темата, дай съвет, моля те, виждам че си по-зряла от мен:))може би ще имаш отговор, а на мен ми е супер необходим... благодаря предварително

11.   На 26 си, а разсъжденията ти са като на 16 годишна.

12.   От авторката-ок, а ти номер 11 на 16 ли си, че знаеш, не ми казвай като каква мисля, да не ти кажа и аз някои работи, хайде без да се заяждаме моля...

13.   Естествено, че иска секс, като описа разговора ви по темата, очевадно стана. А тия глупости, че бил вече влюбен /само по нет-а/ са с цел да ускори процеса до леглото. Подпитва те деликатно, за да види дали има шанс при теб, т. е. дали да си губи още времето, ти си му дала положителни сигнали и той настъпва, вече е "влюбен".

п. п. : не съм жена.

14.   Не, пак не сте ме разбрали-той ми каза преди това, че е влюбен, но да и аз си мисля че повече е за секса, доскоро, авторката:))
п. п. :ще споделя с вас и какво съм решила в крайна сметка, защото още доста се двоумя, благодаря за отговорите:))

15.   Преди това, след това, няма значение. Имаш два варианта. Да се насладиш на момента и да се впуснеш по-лекомислено в тази авантюра, а каквото стане. Най-малкото ще придобиеш сексуален опит. Другият вариант е да признаеш пред себе си, че няма да преживееш евентуално любовно разочарование и изобщо да не опиташ. Няма да си наранена, но и няма да се случи нищо. Риск има навсякъде и във всичко. Ако много те привлича - давай. Ако просто бързаш, защото сега ти е паднало и ти се струва, че е сериозен - не си заслужава.

Моргана

16.   От авторката:благодаря за отговора Моргана, м да привличаме и още как:)), но пак казвам ще си помисля, за сега не го вземам толкова на сериозно и ще го"поизмъчвам", още доста:)), поне да ти кажа се забавлявам доста с него, горкия влюбен:))