Споделена история от Секс и интимност

Секс по време на бременност
Въпроса ми е към нежния пол. Когато дадена жена е бременна до кой месец може да прави секс? Да кажа че съм момиче и не съм бременна просто искам да знам от любопитство... Моля пишете

Коментари

1.   Ние с мъжа ми го правихме до 6 месец, след това само анален и разбира се френска всяка вечер му правех, защото не исках да отиде при някоя друга само защото е незадоволен в секса. Ако съм много уморена дори за френска го облекчавам с ръка, да съм сигурна, като го изпразня 1-2 пъти на ден няма да си помисли за друга.

2.   С жена ми правихме секс почти до края. последно беше няколко дни преди да роди.

Питахме наблюдаващия лекър. Отговорат беше: "ако на теб(нея) не ти пречи, правете"

но по принцип не е препорачителен секса при проблемни бременноси примерно при опасност от преждевремено раждане

Но ако бременноста ви върви нормално без никакви проблеми и усложнения проблем за секса няма.

3.   постоянно. само че с напредването на бременността трябва да е по - внимателен секс. Дори при раждане се практикува, защото израждането става по - бързо

5.   С мъжът ми правихме секс за последно ден преди да родя, накрая малко пингвински секс в 9 месец, но пак беше хубаво. Само не успях да си намеря подходяща поза да ме задоволява, понеже по гръб бебето притиска кръвоносните съдове и оргазмът е слабичък.

6.   Аз имах изключително лека бременност. В началото, до 3тия месец доста внимавахме и най-често правехме френска един на друг. След това правехме секс всеки ден, включително и в деня, в който родих - по-точно около 2 часа преди да родя. При проблемни бременности не е препоръчително.

7.   Аз съм съгласна с намер 1

8.   Да страхотно е аз получавах много яки оргазми

9.   Последно май беше седмица преди раждането с първото дете и буквално предния ден преди раждането с второто. Да, с позите трябва малко повече фантазия, особено от 7 месец нататък...

10.   Към номер 9 Mила ще извиняваш за не удобния впрочем м като го правеше по време на втората ти бремнст в тебли свършваше или не?

12.   Към номер 10 че какво пречи и в нея да е свършвал няма лошо аз като бях бремена могъщи се в мен свършваше????

13.   Да правихме, дори често. Жена ми има редовна нужда от секс. Странното беше, че наблягаше на аналния секс. Тя поначало предпочита отзад, уж да се пази от забременяване, но когато вече беше бременна, пак искаше анален. Започвам да мисля, че не е го прави само за превенция.

14.   до 13 Няма нищо лошо, че на жена ти и харесва отзад. Аз също практикувам анален секс. А през двете бременостти правех само такъв. Лъжех мъжа ми, че гинеколожката ми е забранила секс отпред.