Споделена история от Секс и интимност

Нека споделим изцепките си :D
Здравейте, писна ми да чета трагедий, затова нека споделим изцепките си, свързани със секс, мастурбация и всичко от този род.. такаа да започвам аз, започвам по хронологичен ред, тоест първо с мастурбацията :D

Понеже живея само с майка ми, чакам първо да легне да спи и тогава пускам порното. Но един път бях на палатки и не бях лъскал 3 дена и като се върнах бях жаден за злобарки. Та чакам аз майка ми да легне и даже си изтеглих филм а не да гледам от интернет, за да може да е с по-добро качество и да се изкефя повечe (devil) та свалил съм си гащите, пуснал съм доволно високо звука, така че да не чуя, че по коридора минава някой и яко лъскам. Влиза майка ми след 10 минути да ми кажела, че по btv action давали хубав екшън и да съм го гледал.. аз съответно пробвах да си вдигна гащите, ама бяха от ония тесните с гадните ластици и ми дадоха контра. женицата се направи, че нищо не е видяла ама още срам ме хваща като се сетя.

Друг път майка ми бачка нощни смени и аз се прибирам към 12 здраво почерпен и незнайно защо реших да лъскам през прозореца, а живея на четвъртия етаж на центъра на града. Свършвам си аз работата, вдигам си гащите и тъкмо затварям прозореца и обърнах глава и видях някви от съседния блок ме гледали през цялото време, ама изобщо не ми пукаше.

Един път в 11 клас идва една студентка по някаква програма да ни замества по български, ама много секси мацка, нещо започна да вдига всички един по един на дъската, и като доиде моя ред бях със 110% ерекция направо щях да гръмна и яко личеше, защото бях с тесни дънки. Яко смях падна, ама кво да се прави като видя такива и не се издържа. После ударих една злобарка в училищния кенеф, защото в противен случай направо щях да се побъркам.

Айде ваш ред е :))

Коментари

51-81 от 81

53.   51, еми праи си сметката, аз всичко разбрах от историята на 50... и си е много яка даже. Демек спечелил служебно човека :-)

54.   Преди години... правим секс с мъжа ми на един разтегателен диван, обаче след секса не си откривам червените прашки. След известно време по някакъв повод брат ми ни дойде на гости и взе да си разтяга дивана да спи. По едно време мярва нещо червено и го развява питайки какво е това... сещате се какво беше :)))

В студентските общежития... Приятелката ми отива в банята да мие чиниите, за да ни остави насаме с приятеля ми, като ми смигва да и се обадя като приключим...само дето се залисахме доста време, а чиниите за миене отдавна бяха свършили :)))
Промъкваме се с едно гадже у тях тайно да правим секс, а майка му е в другата стая. Почваме, обаче тя чула че се е прибрал и влиза в стаята. Успях да се скрия под завивките, но тя като се разприказва, щях да си умра от задушаване отдолу.

55.   Преди доста години играех футбол за един столичен клуб! Имахме лагер преди сезона да започне, но лагера ни съвпадна с лагера на атлетите. Та така всеки ден се срещаш с разни хора, лафче ала бала. Имаше една гюлехвъргачка, не беше много едра, но изключително здрава. Зарибихме се нещо с нея и така един ден се разбрахме да отида в тяхната станция след полунощ. И отивам аз с целия си акъл, знаех коя стая е, но нямаше да ме пуснат. Затова заобиколих отзад и тя ме чакаше на терасата. Изкачих се по улука до нейната стая на 2рия етаж и се награбихме. И двамата бяхме зажадняли за секс след 2 седмици тренировки и беше доста грубо. По едно време съм я подхванал на ръба на леглото, а тя ми стиснала задника с ръце и ме дърпа на всеки тласък все повече и повече. Мацката беше подивяла, само викаше "чукай ме" и на един от виковете и аз изпищях. Тя така силно ми дръпна бузите на задника та ми сцепи гъза :D Представете си сега какво унизение, изнесоха от лагера на носилка и с линейка, за да ме зашият по-късно. Да не говорим после какви разговори си имах с тренъора и наказания и прочие :)

56.   От Автора на темата--->

:)) е това беше целта-да стане забавно!
както казах първа част бяха чекиите, сега е време за сексуални изцепки, имал съм "само" 2 засега..

1. Подобна е на тази която разказа пича, че не му станал. На кратко с една мацка се заиграваме и идва време да си свалям панталона, тя разлика от твоята история искаше да ми духа обаче, аз обаче 5 минути преди това усетих, че хуя ми не помръдва, а знам че не е от здравословен проблем-не пия, не пуша, нямам наднормено тегло и не съм имал никога проблеми с ерекцията. Момичето много ме привличаше и направо се побърках.. исках да я чукам здраво а хуя ми по мек от тесто за бюреци.. Е нямаше накъде и срам не срам и казах, че немога да го вдигна и трябва да отида да си купя виагра. Добре че мацето беше разбрано и изчака и си остана все така загоряла и след това правихме страхотен секс.. е всичко добре но от шибаното хапче хуя не ми спадна за около 20 часа :( най-накрая се наложи със леден душ да го поливам за около 20 минути и падна, но после имах оток 1 седмица.. :Д

2. Тази е по кратка с една друга мацка се чукаме и има една поза където сме прави и аз я вдигам и я нанизвам на хуя си и цялото и тегло се оказва върху ръцете ми. Е всичко ок, великия мачо(аз)си повярва и тръгнах да я вдигам за тая поза тъкмо си я слагам на хуя, правя точно 2 тласъка и супер много ми натежа на ръцете и я изпуснах, при което тьй като кура ми все още беше вътре в нея като падна на земята и зверски ми разтегна сухожилята на пишльока, после 1 месец мехлеми.. абе кофти изцепки ама си ги спомням със усмивка :)

57.   http://spodeli.net/1/story-22436.html аз съм го пускала като тема :) Заповядайте приятно четене! хаха

58.   Абе последните три истории мноо каръшки... Номер 55, как ше ти сцепят гъза ве, ти добре ли си? :-) Поне да те бяха ебали, пък то голехвъргачка те хванала за задника... иди обеснявай :-)

56, авторе, как ше пиеш виагра на тия години, ти добре ли си? Не знам на колко си, но да приемем, че си в 20-те, много ясно, че ще те държи цял ден... можеше просто да оставиш мадамата да си свърши работата, нали затва са свирките... A това за изпускането и на мен ми се е случвало, ама просто гледаш да се извадиш в последния момент или просто клякаш и тя си стъпва на краката, иначе ако долу е теракота може да се издрънчи много неприятно...

Номер 57, при тебе ти сама си си го направила като реагираш като ощипана... Трябваше просто да се преместите и да си продължите съвсем спокойно, и никой нямаше да се впечатли особено. Не искам да съм на мястото на гаджето ти, изгонила си го от вас само щото некви ахмаци гледали на прозореца? ! Еми ще пуснеш завесите и действаш, ако няма завеси, имате баня, кухня, все нещо дето се заключва... И на всичко отгоре после ги "убеждаваш" да не казват, много ясно, че колкото повече говориш за това, толкова повече ще те ебават...

59.   Бях граничар на една застава! По мое време заставите имаха сключени шефства с училища от съседни градчета или села и учениците ни гостуваха често за да ни разнообразят малко от малко сивия войнишки живот. На едно от тези посещения аз си харесах една Анета, готина и надарена! След импровизираната дискотека я поканих да излезем навън да и покажа граничарските кучета! Тя се сети какво искам, но не отказа. Отидохме към кучкарника и от дума на дума започнахме да се натискаме и опипваме страстно! Кура ми се надърви за 2 секунди ( нали знаете какво е войнишки кур! ) и без да чакам, свалих всичко от кръста надолу! Тя клекна пред него и аз помислих, че ще го налапа!!! А тя го гледа как пулсира и вика: Яяяяяя, ама той има вени!!! Хахахахахахахахах!!! А бяхме млади!!!

60.   Моята любима изцепка. Купих си вибратор и реших да го пробвам в банята, обаче се възбудих доста и почнах да стена, ама в банята има акустика... и после се чудих защо възрастните ми съседи ме гледат странно. :))

61.   ААААА 55, скъсах се от смях!!! Извинявай сигурно е било адски болезнено...
Моята история е- с едно бивше гадже ходихме на палатков купон, понапихме се, разбира се, и решихме да отидем да се "усамотим" в колата. Всичко хубаво, но аз бях толкова пияна, че по едно време главата ми беше там където са краката на шофьора, а самите ми крака на задната седалка и за капак на всичко накрая заспах в тази поза, напълно гола. Събудих се от светлини от фенерче, приятелите ни решили да ни потърсят и сещате се на каква гледка попаднаха след като осветиха колата с фенерчето. А гаджето беше седнало на задната седалка и изглеждаше тотално омърлушен и отчаян... но разбирам го човека...
А ето и една по- прясна история- с годеника ми решихме преди няколко седмици да отидем на хотел, някъде извън града, да си купим вино, да пуснем готина музичка и много секс. Реши да ме навива да пробваме позата, в която сме прави (дето и Авторът си е патил от нея). Дърпах се, но в крайна сметка се навих... при което почти ме вдигна, но в този момент толкова здраво се изпърдя, че и двамата избухнахме в смях и ме изтърва на пода... и последваха още 15 минути смях.

62.   Бях сама вкъщи и не знам защо по едно време ми стана скучно и реши да се позабавлявам самичка. Легнах си аз на леглото на нашите, извадих си вибратора и си играя, ама да взема да се оказа скуиртърка и то като пръсна... цялото легло омокрих. После суших чаршафи и лъгах майка ми, че съм разляла вода. :))

63.   Пфф, те моите изцепки са толкова много, че мога да напиша книга.
И сигурно тогава ще се окаже, че са негодни за книга и това ще е най-голямата изцепка в живота ми.
Еми най-скорошната ми изпека е като се връщах от училище и се припознах в една жена и супер яко се изложих.

66.   В час по История се бях на*ървил ацки и даскалката ми вика да излизам на дъската и аз като някъв изрод излизам и всички ме гледат абе доста унизителна случка. :D

67.   Тя изпрати мъжа си и ме извика че и е самотно. Оставих си дъвката на нощното и шкафче, но незнайно как тя попаднала под главата ми върху възглавницата. И тя нали обича да е все отгоре, а аз нали съм с дълга коса... беше нещо, , страшно, , после.

69.   1. Отивам на гости на една мадама и, , тупа-лупа, , с всички екстри. Ставам рано сутринта, дрехите ни на топка, нахлузвам си дънките, абе нещо некомфортно в крачола ми ама аз изтощен, сънен, махмурлия... Качвам се на първия тролей по тъмно още, а контрольорката ме гледа странно... от крачола ми стърчат прашки.
2. След като на купон чух от домакинката, , къде е моят пич, , останах да, , преспя, , . На сутринта се наслаждавам на голото и младо тяло, наблюдавам я докато тя доволна спи, , Ейй голям е**ч съм, , . Оглеждам обстановката, снощи нямах време за това и гледам... вратата и касата на спалнята ама буквално на трески., , Аааа, това ли? Ми с приятелят ми вчера нещо се скарахме и той е един 120 кила... ама може нещо като се присети и сега да дойде, , . Усетих мравки да пълзят по гърба ми...

71.   Бяхме на хотел в Банско с бивш приятел и се бяхме награбили в банята още, и без да се замисли ме сложи на мивката, въпреки че бях 50 кг тази ми ти мивка като се изкърти и се свлече... на сутринта управители,обяснения.. що срам брах...
И друг стар случай правихме секс с приятеля ми за първи път и майка му нахлу в стаята ненадейно не я бяхме чули,че се е прибрала..много неприятна емоция... Случвало ми се е така да заваря и баща ми с приятелката му..

72.   С приятеля ми бяхме в един клас и всяка сутрин ме взимаше от нас. Обаче въпросната сутрин решихме да правим секс и за 5 мин си свърши и тъкмо почвам да се бърша от с.. мата му и майка ми с радост влиза да поздрави приятеля ми понеже обувките му бяха в коридора и беше разбрала, че е у нас.. много кофти се почувствахме, но не е ставало на въпрос после.. С друго момче пък правим секс в банята, понеже бях в цикъл, някъде към 1-2 на обед на загасена лампа за да не гледа кръвта по мое желание и всичко си е по план докато не се чува, че баща ми се прибира... Направо умрях от страх как ще се измъкнем от банята, но момчето прибяга по голо дупе в моята стая.. Един път с приятеля ми правим секс и как ме тръшна на леглото не знам но ми тече кръв от носа бая време и беше мн тъпо, но сега ми е смешно като се сетя Ж. 22

74.   Ами да си кажа и аз :D Правим го с моя в изоставена сграда, но на последния етаж и едната стена разрушена наполовина и аз само съм се подпряла с крак тои си клати и изведнъж вдига гащите и вика "мило какво шоу направихме на един човек долу си нямаш представа " :D

Друг път пак в сградата легнала аз и краката ми нагоре на рамото му и викам пъшкам, но не се усещам какво правя, по едно време той спира и ми разправя как съм му набила три зверски ритника :D много се смяхме.

Друг път тръгваме си от едно място, но изморени от здрав секс и то беше височко, той слиза казва ми че ще ме хване, а аз скачам и директно с коляно в топките, свлякохме се и двамата на земята после :D

Друго, с един бивш се отдаваме на забавления на задната седалка на колата на усамотен(уж) паркинг, свършваме той поглежда напред и се вцепенява, поглеждам и аз, един човек седи пред колата и най-невъзмотимо си пуши :)

Феникс

75.   Хайде и аз да споделя по-интересни моменти:
- в детската градина си имах гадже, аз съм на 27 сега, та си правете сметка кога е било. И един ден си играем ние на двора и гаджето ми отива до тоалетната, и на мен ми се приходи. Засичаме се ние в коридора и тя почва да ме целува. Аз също. Явно и двата бяхме вече гледали такива сцени от филми. Отиваме ние на детското креватче, лягам аз, тя отгоре и си се целуваме. Завили се бяхме през глава, да не ни види никой. Да, ама по едно време идва чистачката, дига завивката и вика: "Кво правите вие тука? " После каза и на учителката ни, тя на родителите ни (татко беше много горд). :)
- друга случка - бяхме малки (на около 8) и си играем с браточедката на двора в една каруца. И по едно време тя вика: "Хайде да играем на родители". Викам как и тя ми обеснява - ще ходиш на работа, аз ще готвя и след това ще си лягаме. Ок, докато се стигна до лягането. Тя легна, целуна ме и ми каза: "Целуни ме по корема, по шията и по устата. " И аз действам. И по едно време баба й ни вика: "Какво правите вие там. Ей, ще ви утрепа" :)
- друга случка - бях вече по-голям и отивам у една да й оправям компа. Оправих й го и тя се съблече, искала да пробжа с мен, аз не бях виждал секс от 2-3 месеца и викам супер. Да, ама приятелчето ми не мисли така. Целуваме се, съблякохме се, той не може да стане. Отидох уж до тоалетната да си сложа презерватива. Бавих се 10 минути, но поне се надървих. Връщам се, на нея й минало. Дай пак възбуждане, целувки и се почнахме. Вкарах й го и почнахме мисионерската. Онази като откачи, обгърна ме с краката, взе да пъшка. Свърших за 3 минути. После ми вика: "Ти на това секс ли му викаш"... еми... така е, но поне си я минах.
- друга случка - с една мадама сме седнали на външни стълби на къща. Целувки, милувки и се награбихме. Вкарах й го и я почнах мисионерската. По едно време се светва лампата - дядо й да ходи до тоалетна (външна беше). За 5 секунди се облякохме криво-ляво. Дядо й отиде, върна се и загаси. И ние пак се почнахме. По едно време тя ми вика да изчкама малко и ми даде знак да погледна - отсреща комшията ни гледа. Имаше едни храсти и 1 дърво, не знам колко е видял, ама не ми и пукаше. Изчакахме го (както си бях в нея) да си влезе и я довършихме. Но си беше запомнящо - с 2 прекъсвания. Сигурно изхвърлих над 200 гр. сперма... :D

76.   Съпругата ми пръдна зверски на лицето ми докато и лижех ануса... и на нея и стана много тъпо и почна да ми се извинява, а аз без нищо да кажа си взех долнището на нощницата и отидох да спя на дивана и вече 3 седмици не си казваме нищо друго освен " Здравей! Как си? Как мина на работа? Ще вечеряме ли? " и дори не се целуваме... А за секс дори не сме си помисляли.. Но я обичам дори и след зверската изцепка!

79.   Аз сериозни изцепки много не съм имала, веднъж с бившия ми го правихме в палатката, когато дойде една приятелка да ни пита спим ли. Точно бяхме свършили, и мислех да се отпусна блажено, когато тя връхлетя и се започна едно криене със спалните чували :)
А преди около 2 месеца съм вкъщи и реших да се самозадоволя. Чудесно, обаче малката в другата стая, гледа си детско и нищо не я вълнува. Аз спокойна си действам, но понеже беше много силно не издържах и изстенах. След миг се чуват стъпки и въпрос: "Мамо, какво ти е? ". Не ме питайте с каква скорост си хванах крака и започнах да охкам, че съм е ударила и да се разтривам по коляното

80.   При мен има няколко по интересни : Примерно супер всичко върви на задна, със стбилно темпо си я дъня Мацка... Накрая такъв оргазъм получи чак пръдна мошно.... Викай сигурно и дупвто си е искало неговото...

Друг път след баня пляскам една девойка по дупвто още както е гола... Емк направи почти задно салто, понеже още беше мокра... Много се смяхме тогава.
Още една : девойка толкова много искаше да ми прави орална любов че я оставих под одялото, докато съвартиранта се прибира.... Е сигурно човека се усети какво става, шом си седна на компютара и дума не обели. Само се подсмихваше.

Със последната девойка пак беше загоряла, че ми се метна още като излизах от душа, свали ми кърпата всичко точно, почна си играе и реших уж да я метна на леглото за самото действие... Само че бях забравил че има спукана дъска, резултата беше пропаднала. Девойка и двамата се смяхме доста. Прочие работи, все съм имал късмеъа всичко да е забавно.

81.   До Н. 9

Ти си имал късмет, идентична ситуация, но момчетата дойдоха с фенерите. Най- глупавото беше, че тя си беше окачила бикините на дръжката над прозореца :D

83.   И аз съм имал много изцепки от малък, хващали са ме нашите и да се обарваме с момичетата от квартала, бях ги изнудил, че като им пипам циците ще им станат големи, а отдолу като ги барам ще им поникне пишка като моята, щото аз наистина тогава вярвах, че щото съм съм си го дърпал и ми е порастнало, приемах ги зад един гараж и им правех терапия хах ама те зели че се похвалили на техните, че си чакат пишките и ядох аз боя, после чуках наред куклите на сестра ми и са ме хващали пак, даже се мъчех да си го навра в един мравуняк, защото бях чувал, че се завирало в дупки, най-кофти е дето ме хванаха да чукам размразен бройлер по съвет на един приятел, който ме светна че е много гот, така че преебах и вечерята на нашите, както и да е, после имаше по-сериозни изцепки, мотаех се гол из квартала само с една кърпа отпред, защото бях гледал някакви индиански филми, че всички ходят така и да не остана назад.. Вече като почнах да правя секс с гаджета, тогава бях на 15, първия ми път беше в една горичка до паметника на Шумен, където погребахме котката и, и нали да не и е гадно я натиснах там и и сцепих нейното коте, малко зловещо беше, обаче после сме го правили и в таванската им стая да не разберат техните, и в парка, където един дърт идиот помисли, че сме педераси, защото я бях налегнал а тя беше с къса коса тогава и сбръча се развика, нали е недоскив и тръгна да ме трепе с бастуна, много са простотиите, ако почна да ги изреждам..

84.   Аз съм жена на 30:)))
Изцепките ми започват от ранна възраст.
1) Бях на 7 години, когато майка ми взе да гледа срещу заплащане едно момченце вкъщи. То беше на 3. От любопитство един ден си събух гащите да му покажа какво имам там и майка ми ме хвана. Още се сещам със срам.
2) С първото ми гадже правехме секс на леглото. Той имаше куче боксер. Докато бях отгоре във вихъра на нещата, кучето ме облиза отзад. Толкова смешно ми стана, че на приятеля ми му падна и не можахме да си довършим.
3) Когато бях студентка, посред нощ се разхождахме с друго гадже в един парк и решихме да се оправим на една пейка. Мислихме си, че няма никой по това време затова се събухме изцяло от кръста надолу. Тъкмо го бях яхнала, когато двама полицаи минаха и ми осветиха задника с фенерче..... Скокнах да си взема дрехите и да се покрия и така се спънах, че щях да се пребия.
4) Правя секс на голяма спалня с гадже. И както сменях позата паднах от леглото по гръб.
5) Имах един, който обичаше да му бъркам отзад. Не беше гей, просто го кефеше. Бях легнала, той клекнал над мен. И изведнъж скочи и хукна към тоалетната. След 15 мин се връща и ми казва "Лелее, такова разстройство имам, че сигурно щях да те насера, ако бяхме продължили"
6) Бяхме на един самотен плаж в северна Блгария, който има стръмен бряг. Чукаме си се ние, вече доста време, поглеждам нагоре. Един мъж стои и ни гледа и си извадил члена. Скри се като го видях и не се показа повече.
Ако се сетя още нещо, ще пиша пак:))))

86.   Аз, се сещам за историята с пъпеша. Бяхме на палатки с разни приятели и техни познати, запознах се с една дама, и тя сама като мен, другите легнаха, а ние си седим си до огъня и по едно време, решихме да прескочим официалната част и я натиснах, целувки, пръсти. За да не се откаже от секса, реших че ще я пренеса лично до моята палатката. Дамата беше едричка, но не дебела, около 65 кила, аз леко пийнал я вдигам и я понасям, викам си - Няма къде да бягаш душо, знам че се познаваме от няколко часа, но бате Сашо ще те пецка тази нощ. Нося я, леко ми тежи, последната бира ме разцентрира тотално и едва балансирам, луната едва осветява пътеката, палатката е все по - близо. Само че, някой от компанията беше забравил на пътеката малък, гаден, дребен, жълт пъпеш. Сексът се отложи за другия ден.

87.   Ще споделя и мойте.
Правя анален секс с приятелка, вада го целия беше кафяв, павърнах върху нея..
Пак такъв вид секс с друга вада го и със него излиза една буза не питайте...
Къпа се в банята с мацка, пъхам и маркуча от душа за клизма, вадя го и клизмата стана мигновено...
Студенски град, правя секс с момиче, искаше двойно проникване, пъхнах и свещ обаче свеща беше къса, влезна на вътре, едвам я искара.
Права секс с приятелка, тя на зядна. вада го и следва угасна прадня от нейна страна, аз не се засмях и тя пак се изреза брутално. Тогава се разсмях и неможх да спра.
Целувам се с дествено момиче-първо ме захапа, после ми оритна в устата.
Пак със същото момиче, прави ми урална нещо се засмях и пръднах, колко повече се смеех толково повече подпръдвах.

88.   Лагерфелд е верен, един приятел си вкара патката в шише а база от стклените от езно време и чука шишето, обаче после... хах викахме бърза помощ, рязали са шишето а той припаднал от страх. когато ви е станал много сложете, има едни силиконови пръстени, ще разберете, че по трудно пада. пада защото силикона е еластичен и кръвта макар и по малко се връща. А при шишето и лагера, няма връщане, които е кофти. аз съм си заклещвал пениса в кожен ринк. тази на магазина каза, че трябва да бъде спаднал, когато се нахлузва под главичката, след като стана си причиних нивероятна болка, махнах го с нокторезачка и много страх...

89.   Една случка от децките години.
Бех слушал, че от млечка ти става голям, веднъж както си лъсках реших да пробвам. понеже незнаех от къде може да взема млечка, питах един познат. и той ми каза, че било сока от смокиня, намазах си патката обилно аз и казвам ви такъв сърбеж няма, ма така сърбеше. когато леко го почешех все едно свършвах. ужас. ходих на лекар. доктора ми каза, кое всъщност е млечката. после аз отидох при моя въпросен приятел. а той ме попита с лека усмивка, как е? ходих на лекар му казах аз, объркал си млечка е оново трънливото къде го ядът зайците. после той ме попита -пробва ли? Веднага казах, Да. доктора ме беше предупредил, че тава е най голямата глупост която моге да направа. пениса се възпалявал и изглеждал голям защото е възпален, много боляло и можело да се стигне до усложнения. та казах на оня пич. малко ме посърбя но, ако знаеш какъв секс правеих с истинската млечка... на другия ден отидох да го търса, майкаму ме изгони, само къде не ме би. онзи си го намазал, станало това което ми каза доктора, че и по зле отишли в болнцата да му слагат инжекция. накрая ми писна и викам на майка му-на мене беше ли ми добре когато заради на сина ви лъжите се мазах със смокиново млеко. знаете ли как няколко часа, постояно се чешех до полуда... и така

90.   Сещам се за няколко такива случая. Приятелят ми беше много готин, аз много влюбена, дойде време да му пусна. Бяхме у тях и той беше пуснал планета, на музика е по-добре. Понеже съвсем открито не съм фенка на Веселин Маринов, случвало се е да се бъзикам с творчеството му. Например че искам първата ми брачна нощ да е на фон на неговата музика. И така.. с тоя се награбихме, започнах да му правя свирка, той на седмото небе и.. пускат песен на Веселин Маринов :D Опитах да се сдържа, но не можах, и избухнах в смях.
Друга изцепка, пак с този човек, час по-късно. Свършихме си работата, след това минах през банята, след мен и той. И докато той е в банята, аз в спалнята - търся си дрехите. Всичко си намерих, само прашките не. И в този момент виждам на леглото едни зелени прашки. Викам си - колко е съобразителен, подготвил ми е чисто бельо! Няколко секунди след това усетих, че е странно и реших да го попитам дали ми е виждал бельото, показах му и зелените прашки на леглото. Оказа се, че това са прашките на майка му :D (бяхме в нейната стая), а моите били в кухнята. Още ми става смешно като се сетя, че без малко да си нахлузя майчините му прашки :D
Друг случай - с вибратора. Сама съм вкъщи, загоряла, и естествено се възползвам от момента. Вибраторът ми е с вакуум накрая и се залепва добре само на идеално гладка повърхност, а такава е в коридора, та съм го яхнала там, докато съм със слушалки и музиката е на макс. Кефя се аз, със затворени очи, пъхкаща от удоволствие.. и усещам леко поубтване по рамото. Поглеждам - приятелят на майка ми срещу мен! Прибрал се по-рано от работа.. Срам! :D

91.   На по 30 бяхме и двамата. Водя приятелката ми за пръв път в къщи и и казвам да бъде по дискретна, че баба ми спи в другата стая. Влязохме да се изкъпем в банята и излизаме голи и тя хоп, на баба ми в стаята... изтръпнах:)
в крайна сметка, маи нищо не разбра, или поне аз така си мисля :)

92.   Аз веднъж бях на обучение в друг град, вечерта както подобава се събрахме групичка и си купихме алкохол. Пихме пихме и като свърши едната бутилка решихме да играем на седем минути в рая ама всичките включително и аз сме много пияни. Та че към средата не играта стоим ние с едно момиче, което е с две години по- голямо от мене и се зяпаме, не знам толкова ли сме се харесали или просто сме били много пияни ама се награбихме по средата на стаята като едно момче ни избута извън нея. Не помня как но ме заведе в моята стая (която делях с още едно момче но него го нямаше) взела ми ключа и отворила но забравила да заключи. Събува ми тя дънките и ме просва на земята и започва да ме стимулира орално и както си върши работата там долу момичето половината, които бяха на обучението тръгнали да ни търсят, влизат в стаята и ни заварват, оная става и хуква на някъде а аз толкова пиян че гащите не мога да си вдигна :D Слава богу хората се оказаха свестни поукрепиха ми състоянието и ме сложиха да спя и на никого нищо не са казали :D

51-81 от 81