Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми се оказа извратен
Сблъсках се с голям проблем и имам нужда да го споделя с някой. Преди 2 години се запознах с един прекрасен мъж, в когото се влюбих и започнах сериозна връзка с него. В началото всичко вървеше по мед и масло - секса фантастичен, подкрепял ме е, помагал ми е, споделяла съм му какво ли не, пасваме си като характери и интелектуално. Заговорихме и за съвместно съжителство (брак) и тогава той ни в клин, ни в ръкав най-спокойно ми обясни, че си падал по БДСМ.

Понеже бил хлътнал по мен, не ми бил казал в началото, за да не го взема за ненормален и да избягам от него. Е сега съм го познавала добре и съм му имала доверие, та защо да не съм пробвала нещо различно. Онемях, но все пак му обясних, че не мога да приема любимият ми да ме изтезава. Заформихме си спор по темата - не било така, говорела съм без да съм опитала, то това се практикувало по желанието на двете страни и им носело еднакво удоволствие. Казах че не искам да правя подобно нещо и да не говорим повече на тази тема.

Мислех че с това се е приключило, но в един от следващите пъти, когато правехме секс ме върза с колана на халата ми. Развиках се какво прави, но ме увери, че нямало да направи нищо повече от това. Казах си, че не е кой знае какво и нищо няма да стане, ако му направя това удоволствие. Продължихме, беше малко груб, нашляпа ме леко, но ми хареса като преживяване. Реших че с това ще се приключи, но почна да настоява и за други неща, твърдейки че ще ми харесат и те. Пак се скарахме, но го очаквам отново да повдигне темата. Вложих много в тази връзка, все още съм влюбена и просто не знам какво да правя.

Коментари

51-100 от 114

52.   Ели, в Етиката може и да има "норма" Но дори там тя само задава рамки. Това не означава, че ако излезеш от тези рамки си ненормален в смисъла на побъркан, а че просто си излязъл от рамките, определени в нормата.
Занимавам се с Източна философия, повече, отколкото с Психология, но имам познат психолог и специално заради теб ще го попитам за "отклоненията в сексуалната практика"
Но виж само как звучи!!! Сексуална практика... т. е онова, което се практикува обичайно, разбира се, че има отклонения, но те не се дължат на "проблеми"

Плам

53.   От Авторката. Прочетох доста различни коментари, искам все пак да благодаря за съветите. Някои от пишещите са ме изкарали много консервативна, което ме изненада. Изобщо не се оплаквам от аналния секс, няма подобно нещо. Бях пробвала преди време с едно гадже и той подходи много припряно, заради което аз направо умрях от болка. След това не исках и да чуя да опитам пак. Приятелят ми ми предложи да пробваме, но аз не можех да се отпусна. Тогава ми каза зарежи коте, дай само с пръст да видиш колко ще ти е хубаво. Така постепенно стигнахме и до аналния секс, сега го правим доста често и ми харесва много. Иначе историята с колана, която я споделих, не знам защо сте останали с впечатлението, че съм го избутала от мен и съм вдигнала скандал. Явно не съм обяснила достатъчно добре. Тръгна да ме връзва буквално в най-големия ми екстаз и докато разбера какво точно прави ми пристегна китките, от което аз почнах да протестирам, питах какво прави, казах и не, не искам. Само ми шътна тихо коте, нищо лошо няма да ти се случи. Както вече писах, казах добре и сменихме позата. Това е. Сега го чакам да се прибере от една командировка и ще поговорим пак по темата. Искам да ми обясни някои неща. Освен това намерих докато подреждах едно нещо, малко прилича на бърсалка за прах с пера, но е някакъв изчанчен камшик. Не ми харесва, ще му кажа да го прибере някъде. Ще видим какво ще излезе от предстоящата беседа по въпроса. Трябва да постигнем някакъв компромис, но аз искам да поставя и някои условия. Има нужда да определим някакви граници все пак.

П.П. Казал ми е по-късно, защото така е преценил. Говорели сме за секс, но само в рамките на това, което се случва в нашата връзка. А не кой какво е правил с партньорите си от предишни връзки и да си разказваме историики. Т.е. да си пълним харда с ненужна информация. Един път ми е показвал някаква с която се разминахме на улицата и толкова. Е и той е виждал бившото ми гадже, защото като се запознахме бях обвързана. Вярно че се харесахме от пръв поглед, но аз не направих нищо, не съм по изневерите просто. Той обаче ми тръгна по петите и не ме остави на мира, докато не дойдох да живея у тях. Не съм предполага че има такива интереси. Не са проличали. Вярно че е със силен характер, сериозен и отговорен и с него можеш да спориш само с точни аргументи, но винаги проявява разбиране и е склонен към компромис.

54.   Мацка, имаш супер връзка и супер мъж... а и май, май малко по малко ще си се поотпуснеш.
Разбира се, задай си границите! Това, както каза някой по-горе си е Вашия секс, разберете се... а както го описваш човека, първо личи, че го обичаш, второ личи е готин пич и няма да те насилва, за каквото и да е. Ще се съобрази с границите ти, сигурна съм!! 1
Когато на мен ми предложиха подобен род игри, аз първо казах: "Съжалявам, но въпреки, че ми се иска все още ти нямам доверие, защото ти не можеш да се контролираш" Ставаше дума за една кожена маска на главата и високи латексови ботуши и каишка, а аз да съм завързана за масата. Ок! Признавам, че ми се искаше, но кат си представих, че под това чудо и с тези токове ще изгубя страшно ориентацията си и няма да мога да контролирам ситуацията.. а той наистина не умее да се контролира... може би няма опит, не знам или се отразяваше това, че се виждаме рядко...
Но когато казах, че му нямам доверие, той веднага каза: Спокойно, ще го направим, когато си напълно сигурна в мен.. може да започнем само с превръзка на очите...
Задай си границите, питай да ти обясни какво иска, какво очаква, кажи си от какво се страхуваш, от какво се притесняваш.... и ще си намерите някакъв вариант, в който хем ще ви е страшно гот и на двамата, хем няма да се почустваш уязвена и няма да се стряскаш..
Успех Плам

55.   Ели, права си, имах предвид психологически. Знам разликата, но в момента така ми е дошло на езика. По въпроса за нормалното, понеже не съм сигурен дали си ме разбрала правилно, правя последен опит: Ако дефинираш нормално като нещо, което най-малко определен процент Х от населението правят - да, може би БДСМ не е нормално нещо, както и хиляди други. За мен нормално е всичко, което даден човек прави без да пречи на останалите, ако ще и да е единствения в света. В този смисъл ми беше примера с боба със захар и канела - нещо, което може би е странен вкус, но не ми пречи, тъй че си е в рамките на нормалното. Гаранция има някакви психологически причини човек да харесва боб с канела, но след като не ни пречи, кво от тва? Затова и те питах какво те бърка какво правят хората в спалната си - в смисъл, защо това ти е критерий кой е нормален и кой не? Иначе ясно, че не те бърка...

Кубрат

56.   Плам, не мога да си обясня при всичкото ти увлечение, а и в някаква степен познания, свързани с психологията защо смяташ, че поддържам мнението, че хората, практикуващи БДСМ са ненормални психически? ! Патология означава отклонение в, но не всяко отклонение си е болестно състояние, хайде стига вече! Ще ми е интересно да чуя мнението на твоя познат, определено.

Ели

57.   ааа, Ели не си честна, не се отмятай сега от собствените си думи.
Цитирам те:

"моето мнение е, че точно на хората с комплекси им допада всичко това. "

"Съвсем определено хората, които си падат по този вид секс си имат сериозни психологически проблеми. Не се занимавай с него. "

"Не мога да бъда убедена, че в секса е нормално да се изпитва удоволствие и да ти въздейства сексуално това, че някой е завързан с въже например или потупван, драскан, хапан, мръсни думички в ухото, господар, роб, осъзнато доминиране, подчинение, може би унижение и т. н"

и тук е кулминацията:
"но същността на БДСМ за мен си е доста сбъркана поради гореказаното. Няма как да ти въздействат такива неща, ако си в час. "

"определено си говори за нещо, което не е съвсем читаво пък макар и дремещо мноого на дълбоко. Питай психиатър, може и психолог"

Сега последно къде ни пращаш - при психиатър или при психолог!??

и продължавам:

Все пак класическата психиатрия на Запад е определила садо-мазохизма като патология.

и накрая:
"защо смяташ, че поддържам мнението, че хората, практикуващи БДСМ са ненормални психически? ! "

Еми, Ели, ти говориш за психиатри, патологии и комплекси... пък после на мен ми хрумнало ех така да си го изсмуча от пръстите.
Нали според теб, който се възбужда от грубости, не е в час и да отиде на психиатър, а може и на психолог, защото явно е комплексар.
(това са само твоите думи)

Плам

58.   Ели, именно защото съм посетила навремето психолог ( както и сексолог), поради същите съображения и бидейки поставена в ситуация, подобна на тази, на авторката, си позволих да те помоля за аргументи ( каквито и не получих). Та, аз съм си абсолютно в час, съвсем стабилна психически и въпреки всичко, продължава да ме възбужда БДСМ, независимо дали го практикувам, или не. Дълги години не можехме да имаме дете с мъжа ми, кандидатствахме за осиновяване и минахме през няколко много сериозни прегледа при психолог и психиатър. Одобриха ни. И все пак, БДСМ ми харесва. Единственото обяснение ( отчасти) получих на въпроса си "Защо ми харесва да бъда доминирана, а не доминираща?" и то бе свързано с работата ми.

Наисатина не мога да разбера, защо хоата, с различна сексуалност, биват заклеймявани като ненормални!

Не си убедителна, никак даже!

Х.Г.

59.   Плам, Философия ли си завършила?

60.   не

Плам

61.   Такаам да си изкажа скромното мнение и аз. Сексуалността на човека се формира под влияние на много фактори като семейната среда, религия, приятелски кръг, сексуални партньори, медии, порно, еротични материали, подсъзнателни желания, характер, светоглед и т. н. Самото общество с неговите оценки за нормално/ненормално също играе голяма роля. В доста случаи заради едни или други наложени ограничения, табута, предразсъдъци се стига и до подтискане на сексуалността. Имал съм гадже, която не искаше да правим френска, защото духали само проститутките, а тя била порядъчно момиче. Хах. Лично аз не разбирам как нещо, което се прави по взаимно желание и се харесва и на двамата партньори трябва да се класифицира веднага като отклонение от нормата. Коя я задава тази норма и защо. Хората са различни и по различен начин правят секс. Хайде да не се месим като Инквизицията в него. С моите извинения, но за един садо-мазо плей си трябват двама. Иначе си има Наказателен кодекс за действия извършени пряко волята на партньора и в него психическа и физическа вреда. А и садо-мазото е само част от БДСМ, той включва и много други практики и е много обемен като цяло. Най-общо това е секс без табута. Както вече писах Мастъра се съобразява с възможностите на роба, така че авторката няма как да стане "жертва" на някакво "хард извращение". Маги го каза вече, че в разсъжденията си по въпроса някои сте много далеч от това, което правят хората, когато се обичат. Да не говорим, че ако не и хареса първия плей на мацката, втори просто няма да има. Всичко е в ръцете на пича, ако се представи на ниво тя сама ще си поиска пак. Сега се сещам за едни мой много близки приятели. При тях забавленията обаче са много хард. Запознават се, когато една Домина преотстъпва за наказание роба си на моя френд. Праща го у тях с едно писмо в което пише - не ползваме спасителна дума, проведи плея без такава. Е направо го е побъркал меко казано. Само дето после роба не искаше да си тръгне. Заедно са вече от няколко години влюбени, та загубени. Стават и такива неща. Не виждам защо трябва да ги съдим или да им лепим етикети ненормални, извратени, психопати и т. н. Аз лично не бих направил някои неща никога, имам си мои вкусове, но не бих тръгнал да ги налагам като общовалидни. Не може да сме всички еднакви. Не може и да заклеймяваме различните от нас.

Фил

62.   Значи, както обещах попитах психолог и отговора му (поне за мен) беше много интересен.
Сега съм го попитала за разрешение да го цитирам и ще споделя с вас ако получа такова.
Ако не - ще преразкажа ;)

горното е специално за Ели, че обещах

До авторката - не е извратен човека, поне не според научните обосновки за това.

Плам

63.   Кубрат, съгласна съм, че щом едно нещо не пречи на някой друг, не е от значение дали то е нормално или не. В случая с тази история за мен е по-важен въпросът този вид секс може ли да бъде приет за нормален или не. А май и за автораката, и за всички участващи в дискусията. Тук наскачаха, че щом се практикува значи е. И едните, които го смятаме за переверзия, и другите, които го смятат за нормално, излизаме от собствената си, субективна преценка за това, както и от незнанието си. Не затова какво представлява БДСМ, а какви са причините да се харесва това., защото то е класифицирано като перверзия. Не от мен или от вас. Обективната преценка е дадена само в научна литература от хора, занимаващи се и разбиращи от тези неща. Макар, че няма да се учудя ако и там има разнобой по въпроса. Така че май трябва да приемем, че всеки е прав сам за себе си. Най-трудно ще й бъде на авторката, разбира се.

Плам, психологията и психиатрията са тясно свързани и много често едното не може да се справи без другото. А с тези неща, за които става въпрос тук мисля че се занимават психиатри сексолози. Така че, ако някой трябва да ходи някъде, то е там стига да открие такъв... Последното го казвам, въпреки иронията ти.
Благодаря предварително за изпълненото обещано!

Ели

64.   Перверзия или парафилия означава отклонение от нормалното сексуално поведение. Дели се на няколко категорий като най-разпространени са-геронтофилия, педофилия, ексибиционизъм, различни видове фетишизъм и т. н. да не изпадам в подробности. Но, Ели, БДСМ не е перверзия. Както Плам и Фил ти обясниха това е игра на роли-Господар и роб. Може да бъде перверзия, ако е насилствено, но тогава ще бъде просто изнасилване, а не БДСМ, защото там задължително има доброволност и разумност. Обикновено желанието за БДСМ се корени, в това, че някой обича да доминира, а друг да бъде доминиран. Когато се спазват правилата и двете страни изпитват удоволствие. Мисля, че бях доста изчерпателна.
Маги

65.   Ето и обещания цитат от психолога.
накратко, обясних спора и му предложих линк към тази тема, ето какво ми отговори:

"От клинична (психиатрична, психоаналитична и психологична) гледна точка, която е единствената релевантна, когато говорим за психични отклонения, описаният от теб случай не може да се определи като патологичен.

Сексуалният садо-мзохизъм има дигностични критерии, на които задължително трябва да отговаря, за да бъде приет като нечия диагноза. За да бъда по-ясен ще ти нахвърлям в основни линии как стоят нещата от научна гледна точка.

Сексуалните разстройства се делят на две основни групи: Разстройства на сексуалното влечение (парафилии) и разстройства на половия идентитет. Садо-мазохизмът е представителна първата група. Според определението, възприето от Американската психиатрична организация (DSM IV-TR) и Световната здравна организация, парафилиите се характеризират с редовно търсене на сексуално удоволствие или на генитално дразнене от странен или необичаен „обект" или ситуация. За да може да се постави диагнозата парафилия, сексуалното удоволствие трябва да е ВИНАГИ подчинено на абнормното действие и субектът да осъзнава девиантния характер на своята сексуалност. В нашият случай, това ще рече, че болният от садо-мазохизъм (F 65.5, МКБ-10) не би трябвало да е в състояние да общува сексуално по друг начин, освен по садо-мазохистичния. Конкретните диагностични критерии според DSM IV-TR за сексуален мазохизъм са:

1. Наличие, за период от поне 6 месеца назад на повтарящи се, интензивни сексуално възбуждащи фантазии, сексуални импулси или поведения, /включващи реален, а не симулативен полов акт (проникване)/, на унижаване, бой, връзване или причиняване на страдание по някакъв друг начин.

2. Фантазиите и сексуалните импулси или поведение причиняват клинично значим стрес или нарушават социалните, професионалните или други важни области на функциониране на личността.

Диагностични критерии според DSM IV-TR за сексуален садизъм са:

1. Наличие, за период от поне 6 месеца назад на повтарящи се, интензивни сексуално възбуждащи фантазии, сексуални импулси или поведения, /включващи реален, а не симулативен полов акт (проникване)/, в които психичното и/или физическото страдание (включва унижаването) на жертвата е сексуално стимулиращо за личността.

2. Лицето реализира тези свои сексуални импулси върху несъгласно с тях лице или реализирайки ги причинява на партньора си силен стрес и проблеми в общуването помежду им.

От изложеното дотук би трябва да става ясно, че садизмът и мазохизмът по принцип са съвсем отделни клинични категории от сексуалният садизъм и мазохизъм. Това първо. Второ, на практика във всеки сексуален акт има повече или по-малко изразени садо-мазохистични елементи (някой в дискусията беше споменал хапането, което е типичен пример или пък пошляпването по задника, което е широко разпространена практика в „нормалния” секс). И трето – всяка перверзия, която не е основен начин на задоволяване на сексуалния нагон, а спорадичен елемент от любовно-сексуалната игра, се приема за нормално сексуално поведение.

Надявам се, че това ще ти е достатъчно като отговор J

Психолог (BG-RP 0180): Д.Димитров"

66.   Благодаря за отговора на психолога !

Ели

67.   Разгледах темата, тъй като получих линк от нея. Не мисля, че заформилият се спор ще донесе реално някаква полза на госпожицата, която иска съвет. Аз и препоръчвам да се вгледа внимателно в себе си и да си отговори на въпроса в сексуалните си фантазии като доминираща или подчинена се определя. Също така по време на секс кое и доставя по-голямо удоволствие - да е водещата страна или да се подчинява. Нещо не е достатъчно наясно със себе си и скритите си желания. Не знам до колко надълбоко са разговаряли за сексуалните си отношения, но реакцията и след споделена фантазия не е от най-добрите.

Лично аз съм скептичен до колко една ванила партньорка може да стане bdsm такава. От прочетеното ми се струва, че имат големи различия в сексуалността. По далече от някаква имитация на плей не смятам, че могат да стигнат. Ако господинът се задоволи с това добре, иначе ще си зароби някого и с връзката им ще е до там. Не знам какво очаква да чуе от непознати госпожицата, но предполагам нещо близко до собствените и мисли, свързани с извратените според нея желания на приятеля й. Намереният от нея bdsm аксесоар е бич с пера, които се ползват за гъделичкане. Това не е bull whip. При положение, че е против дори това се чудя как ще се навие да изпълни задължителните условия за един плей. И след като е такава драма едно елементарно връзване на китките какво остава за разни други практики... Causa perduta.

П. С. Господинът с гръцкото име, нещо много обичате да разказвате чужди истории. ;)

S. N.

68.   67, коментара ти беше полезен за мен, а предполагам и за много други.
Авторке, порното, което гледаш няма много общо с реалния живот. Ако искаш отиди в някой секс-шоп и разгледай изложените атрибути за БДСМ. Така ще добиеш по-ясна представа за това дали желаеш нещо от тези аксесоари да се включи между вас. Също така ти препоръчвам да хвърлиш един поглед на темата "Да споделим най-мръсните си секс фантазий", мисля, че нещо от там би могло да ти бъде полезно. Все пак мисля, че е добре да споделиш(след като не си пробвала), кое точно в БДСМ те притеснява, за да ти дадем по-точен съвет. Ако те интересува анализ на поведението му, пиши малко повече и ще ти задоволя любопитството. Но запомни-щом не му е постоянна практика(за БДСМ ), то тогава не може да определи като перверзен и извратен. Дано прочетените коментари те донесат някаква полза.
Маги

69.   Към 68. За мен е безсмислено да чете чуждите сексуални фантазии при положение, че няма начин да няма собствени. Въпросът е дали може да говори за тях с приятеля си и дали иска да ги осъществи. За един плей трябва да е много наясно какво иска, какво би опитала и какво не и да е в състояние задълбочено да направи анализ на чувствата и усещанията си, за да знае гаджето й как да подходи. Нещата трябва да се казват директно и без увъртания, за да не се появят проблеми после. Аксесоарите не са най-важното в случая, а психологическата нагласа. Може ли да се подчини на желанията на този човек или не. Много качествен плей може да се направи и с подръчни материали в крайна сметка. А и по мое мнение с подхода на приятелят й на час по лъжичка до никъде няма да се стигне. Или става или не става, разбира се веднага и се слага една дебела черта. Толкова е просто. Друг е въпросът той самият на какво казва голям опит и какво точно иска от нея. Филко хубаво е обяснявал теория, но е пропуснал да отбележи, че има разлика между роб и подчинен. Като не е ясно какъв е точно случая, и ако тя самата не знае, да се концентрира върху това има ли му достатъчно доверие или не. Стига да му има не виждам от какво може да се страхува. Какво значи това ще вдига летвата до безкрай, това да не е вдигане на щанги. Отстъпки, граници, etc. Или можеш да направиш нещо, или не. Ако на 25 години не се е научила да казва твърдо не, то много жалко. Тръгне ли да прави плей без желание и едва ли не насила като едното нищо може да намрази приятеля си и да почне да го обвинява в какво ли, включая психически тормоз. Лично аз си имам мой съображения да не се занимавам с обучение на току що прохождащи в bdsm. Всеки с разбиранията си в крайна сметка. Няма да седна да възхвалявам bdsm отношенията и да обяснявам, че при тях партньорите са интимни по начин, по който никога няма да бъдат в една ванила връзка. Госпожицата не трябва да търси съвети за нещо, което само тя може и трябва да реши. Ако установи, че сексуално не се допълва с приятелят си най-добре да си намери друг. Повечето проблеми в една връзка или тръгват от леглото, или в него се лекуват. Не става ли, правиш услуга на себе си и на другия, слагаш край и започваш да гледаш напред. S. N.

70.   Авторке, не забравяй да доразкажеш... тука яко се "настървихме" покрай твоята история.
Човека като се върне от командировка и като поговорите... сподели да видим как се е развила историята.

Плам

72.   От Авторката. Приятелят ми се прибра, поговорихме. Т. е. обясни ми какво горе-долу представлява една такава игра. Нещо не съм очарована, намирам го... как да кажа някак унизително. Играхме си само на "връзванка", не беше лошо. Донесе някакви ленти от сатен, овърза ме с тях много интересно, с едни панделки. Малко некомфортно, че са ти ограничени движенията, но пък той се справи чудесно. И накрая се поскарахме за този бич с перата. То и аз малко остро и категорично подходих. Пита ме, защо ровичкам и скандал ли искам да направя. Оказа се, че явно е разчиствал разни джунджурии и тази не я е прибрал, не я е видял явно. И е решил, че съм ровила из тях, в личното му пространство едва ли не. Зададох въпрос това лично пространство дали го споделя с някой друг. Много се ядоса, мен ме чакал, а аз съм се дърпала за глупости и пак старите приказки. Казах че много бърза, да го дава с по-бавно темпо. Това до тук, което правихме ми допадна. Но имам нужда от време, не съм уверена достатъчно в себе си, не че му нямам доверие. Накрая каза, че нямало проблем.

П. П. Интересувам ме подчинените как са се определили като такива. Как се чувстват след такъв вид секс и по време също? Много ли е различен доминиращия по време на играта или не? Какви са отношенията между тях извън играта? Питам, защото от препоръките на S. N. не успях да установя почти нищо. Единственото което е, че категорично не се виждам в образа на строга господарка. Ох, много объркано стана.

73.   От всички коментари до момента, тези, които биха ти били най-полезни са на психолога, защото дават информация от научна гледна точка и тези на S. N. , защото очевидно е занимаващ се сериозно с това, а не аматьорски. Той е казал нещо, което е най-близо до истината, а именно, че е скептично настроен, че ванила партньор може да стане истински бдсм такъв. Ако ти имаше увлечение към това досега щеше да си го разбрала. Това не може да се прави и да бъде истинско, без да ти идва отвътре. Всичко друго е любопитство, елементи на разнообразие в конвенционалния секс и част от него в леките си форми, но не истински бдсм секс. Това разбрах аз, след като се порових малко повече. Хората, предпочитащи основно този вид секс си намират такива като тях. И ако твоят приятел не е от аматьорите, които си мислят, че правят нещо, ще продължи да си търси точно такъв вид секс. Нещата изглеждат доста обезкуражително за връзката, поне отстрани. Има информация в нета, доколкото може да се разчита на нея, порови се и ще си изясниш в известна степен нещата. Определено си мислещо момиче и съм сигурна, че ще вземеш правилното за себе си решение. Ели

74.   Не виждам нищо еротично и възбуждащо в това да си овържа половинката като наденица и да я окача на простора. Мацко, и да пробваш, в даден момент ще ти писне от тия тъпотии, и пак ще го зарежеш.

75.   не се знае 74.. не се знаеДоколкото успях да схвана някои неща й харесват... просто са и нови, странни, некомфортни.. но това е човека, който обича... Той е казал "ок... време има, не бързаме" - значи малко по малко ще си се напаснат. ---Ще ти кажа аз как съм се чувствала в ролята на подчинен (въпреки че не беше супер хард изпълнение)Ние нямахме нужда от спасителна думичка, защото той постоянно следеше лицето ми и както прекалеше с нещо, веднага ме галеше и ставаше супер нежен. Веднъж без да иска ми натисна крака и аз леко изписках. А всъщност като ме щипеше по зърната, ме е боляло повече, но пустия ми крак се схвана. Той 10 мин после ми е целувал крака. Та.. в тази роля аз се чувствах сигурна и защитена. Той многократно ми беше доказал, че ме обича и че се притеснява ако ме нарани и аз си се отпусках. А момента с "унижението" супер много ме възбуждаше, защото гледах него в този момент, а не себе си. Изражението му ставаше едно такова супер мръснишко, почти жестоко.. излъчваше някаква аругантна сила, а в същото време я съчетаваше с много контролирани ласки. Чувствах се прекрасно. Не се е отразило по никакъв начин на взаимоотношенията ни. Даже.. някак беше точно обратното. В секса той беше доминиращ, завладяващ и силен, а иначе се слушаше повече "моята дума". Даже много пъти се е допитвал до мен за съвети и мнение относно работа примерно. И после усещах как е премислил нещата, които съм му казала и се е вслушал в съветите ми. А и друго, когато кажех "не" това значеше "не"... никога не е дръзвал да направи нещо, което аз не искам. Бил е винаги много внимателен и добър с мен. Но в секса беше звяр и аз се чувствах прекрасно от това ;)Плам

76.   В отговор на въпросите на авторката. За да се занимава човек с bdsm трябва да има влечение към такъв вид секс. При едни е съзнателно, при други не толкова, но те лесно и бързо достигат до него. Напоследък на почти всичко се казва bdsm, което е груба грешка. Използването на едни пухени белезници за Saint Valentine’s Day няма нищо общо с истинския плей. При положение, че авторката намира за унизителни само условията за плей, не виждам смисъл да се насилва за нещо, което просто не е за нея. При липсата на желание след плея тя ще се чувства унизена, наранена, употребена, отвратена, etc., а приятелят й най-вероятно виновен и засрамен от себе си. Нека да доизживеят чувствата помежду си и да се разделят приятелски, не си пасват напълно, даже имат съществени различия, които ще се превърнат в язва за тяхната връзка. И за да не съм голословен ще дам един пример на госпожицата за разликата между нея и жена, харесваща bdsm.

Как би реагирала, ако приятелят ти се прибере, разсъблече те грубо и насила, метне те на пода на колене и те накара да му правиш фелацио, примерно с думите „духай, кучко“, и като протестираш те зашлеви и ти го натика в устата, после те върже? Това е само интро, едно нищо. Отговора си го запази за себе си. Една жена, която харесва подобно нещо, ще се възбуди от това. Ето тук е съществената разлика между теб и нея.

Има жени, които харесват груб секс и биха могли да станат bdsm партньорки, но пак не е напълно сигурно до колко ще могат и дали няма да те засипят с обвинения после. Лично аз не бих обучавал такива. Предпочитам хора, които са наясно със себе си. При тях има смисъл да показваш, да обясняваш, да наказваш... По мое мнение приятелят на госпожицата в самото начало е видял, че тя не става за такъв тип секс, но човек все пак не избира в кого да се влюби и затова не и е казал. Само че с минаването на време и навлизането на връзката им в едно по-рутинно ежедневие логично се е появила и потребността му от bdsm. А тя е като наркотична зависимост. Опитите му да я удовлетвори с госпожицата просто няма как да се увенчаят с желания успех. Това е истината за съжаление.

Да, връзката dom/sub е специална, чувствата са дълбоки, привързаността силна, разбират се буквално от поглед и всичко е чудесно, но при партньори на които им харесва bdsm. И понеже питах госпожицата за сексуалните й фантазии ще и дам все пак пример с такива на моя Зайо – отвличане, взимане за заложник, арестуване/обискиране, принудително лечение (разбирай в усмирителна риза), изнасилване. Отделно има разни практики в bdsm, които също са вид фантазии или част от такива – forsed-bi, strap-on, pissing, асфикация, бастиандо и т. н. Както и класическата шведска тройка, която на мен ми харесва във вариант с роб и строга господарка. Фетиши много и най-различни. Само медицинските са цяла купчина. Но всичко това се прави само при положение, че с партньора ти сте много сигурни, че го искате и двамата. За да няма сълзи и сополи после, а удовлетворение и удоволствие от преживяното.

Сега Филко може да твърди, че това и онова е много хард, но за мен хард плей се провежда с партньор с висок праг на болка. Като си дойде от почивка, ако иска да спори. ;) Почнеш ли да махаш елементи от играта си става чиста ванила. Както и да го погледнеш доминиращия не се държи като ангел, точно за това се казва bdsm. Няма да се повтарям за железните правила. Схемата е за добро поведение/изпълнение на заповед – награда, за лошо – наказание (унижение, игнориране, причиняване на болка). Играта протича по преценка на доминиращия, разбира се при съобразяване с възможностите и желанията на роба. Щом на госпожицата не и допада дори само като звучене, то народът си е казал, че на сила хубост не става. Да казва basta и толкова.

S. N.

77.   Добре след като толкова те е кефело защо не си с него? Нека пробва, лошо няма. За да не си каже някой ден аз не опитах. Но по това което чета, тя е жена която обича ласките. Галене, целуване, гушкане и др. В някакъв момент ще и писне, гаранция. Номер 74 с други думи Анди :)

78.   Ако знаеш колко жени си мечтаят за мъж като него... Жалко, че е попаднал на скучна жена с предразсъдъци.

79.   Нито е скучна, нито е с предразсъдъци - просто е различна от него.

Ели

80.   Ели, скучна е за всеки, който не е с нейните разбирания. За което тя не е виновна разбира се, но скучното е субективно. За предразсъдъци - донякъде съм съгласен, ако не беше, нямаше да реагира като ощипана на цялата история.

Кубрат

81.   Кубрат, поспри се малко, бре...

82.   Съгласен съм с Ели. *Анди

83.   От Авторката. Не смятам, че съм скучна или дърво в секса и т. н. Винаги съм открита за нови неща, не ми липсва и инициатива, но подобни искания след 2 години в които дума не е отваряно за тях, нормално е да доведат до притеснения. Най-малкото до колко познаваш човека до теб. Както и да е. Успяхме да стигнем до игрите и изникнаха нови проблеми. Първо, приятелят ми вече не иска да правим никакъв друг секс, ако не е bdsm или няма елементи от него. Като протестирам ми се измъква с обяснението ми коте ти и така и така стигаш до оргазъм какво значение има. Второ ми се струва, че нещо не е достатъчно удовлетворен заради ниския ми праг на болка, няколко пъти ме пита дали не се лигавя или наистина не ми е комфортно. И трето започна да се държи доста собственически с мен, пробва да менторства и нещо ми демонстрира някаква ревност. Сумти като се прибера по-късно от работа, че отидох на едно служебно парти и разни такива дребни неща. И за капак се карахме за това, че не съм сготвила онзи ден. Прибрах се, стана ми лошо и полегнах за малко, заспала съм. Той си дойде от работа, гладен като вълк, и като разбра, че няма нищо за ядене буквално позеленя. Предложих да му изпържа яйца, изсумтя че няма нужда и демонстративно яде сух хляб и кашкавал. Не ми стига дракането с него за разни глупости, а имам и проблеми в службата. Сложиха ни за началник отдел един парашутист, връзкар и натегач и той ни побърка буквално. Товари ни със задачи, задържа ни и след работно време, успя да нагнети атмосферата, валят дисциплинарни наказания за какво ли не. Чист цербер. А имах глупостта да кажа какво си мисля за неговата персона в столовата и някой му е цитирал дословно думите ми, та се заяде с мен. Миналата седмица ми върна един доклад и за едно изтървано членуване и две запетайки ме направи луда. Не бил длъжен да коригира моята неграмотност и т. н. После ме засече в асансьора и ми препоръча да си отнеса забележките към него на по-висока инстанция и за по-драматично да добавя, че освен психически упражнява и сексуален тормоз на подчинените си. Просто като се сетя, че от понеделник ще го виждам всеки ден лошо ми става. Казах на приятеля ми, че имам проблем да ме посъветва и той ми изтърси че е време да помислим за бебе и да съм спряла да се натягам за тази работа, без друго като изляза по-натам в майчински и то кариера и деца не се съвместявали. Казах, че не виждам нещата по този начин и ми сви рамене. Това да си имаш проблеми с шефовете било нещо обикновено, какво толкова. Въобще отвратителна история - проблеми в службата, проблеми вкъщи... Не знам кои да почна да решавам по-напред...

84.   Миличка, от това което прочетох виждам, че твоето гадже е завършен егоист и манипулатор. Еми мъже какво да ги правиш, за да топнат чушката са готови на всичко, а в твоя случай за да си задоволи перверзиите с теб момчето доста зор е видяло. Сега, за да не му спреш кранчето е захапало кокала и не пуска. Ти явно си емоционално зависима от него и готова да му угаждаш и той го използва това с пълна сила. Не зная дали осъзнаваш мила, но цялата тази история е за твоя сметка.

Солидарна съм с Ели, не си скучна, просто харесвате различни неща в секса. След като никога не си искала да бъдеш неговото лошо момиче и да направите нещо по-перверзно не мисля, че трябва да се насилваш и да се убеждаваш, че ти харесва. Каквото и да си говорим тук миличка този модел секс си е отклонение от нормата, перверзия. Струваме ми се, че и ти го знаеш и гаджето ти го знае. То затова са и тези малки сценки на ревност. Ревността е страх в крайна сметка. Него го е шубе, след като е разбутал отношенията ви да не го зарежеш, мила.

Не го слушай какви ти ги говори за работата ти. Тя ти е много важна. Иди и направи мили очи на шефа си, извини се и му се подмажи малко, ние жените ги умеем тези неща. И си помисли готова ли си за семейство и дете с твоето гадже, не прибързвай, защото после връщане назад няма както се казва. Ако ти стане съпруг според мен съвсем ще ти се качи на главата мила, той отсега е започнал. Аз на твое място не с две, с четири очи ще се оглеждам за някой друг, който да ме носи на ръце и да ми угажда. Ти нещо си се вкопчила в него, все едно е единствения мъж на земята. Може да си залагала на тази връзка, да искаш сватба, бебе, но видно е, че не се получава. Не ми се иска да ти го казвам, мила, но ти сигурна ли си, че за тези две години той не ти е кръшкал, за да си начесва някъде крастата. Нали знаеш, че незаменими хора няма и да скъсате ще си намериш друг, млада си. Животът е пред теб, живей си го с кеф, да не съжаляваш на стари години. Успех миличка и пиши какво е станало.

Една жена

85.   Случва се това, което съм го написала още в първия си коментар - започва да иска само такъв вид секс, защото му харесва точно това. Другото е някакъв заместител, няма как да го изкефи. И да ти кажа изобщо не съм сигурна, че през периода до сега не си е удовлетворявал необходимостта от такъв секс някъде навън. Той така си е направен и няма как да избяга от себе си. Спасение няма - трябва да избереш дали да продължиш или не. При положение, че си наясно,че това не ти допада защо продължаваш? Замисли се дали наистина не си емоционално зависима от този човек. Всякакви зависимости говорят за сериозен дефицит на определени неща. Вгледай се в себе си и не търси опори извън теб - ти си единствената си опорна точка.

Ели

86.   Намери си друг партньор, с нормални сексуални желания!

87.   От Авторката. Не смятам, че ми е изневерявал. Не ми е давал повод за подозрение. Единствено се бях подразнила, когато се разрових в нета какво е bdsm и на настолния компютър попаднах на един форум, в който той има рег и е споделял опит. В пощенската кутия имаше разни писма от момичета, които му се предлагаха да са му робини и т. н. Ядосах се и питах какво е това, каза че били глупости, триел ги и ми показа, че в инфото специално е написал, че си има жена и да не му предлагат секс, защото не отговаря на такива съобщения. Ако имаше да крие нещо, нямаше да ползва автоматично запомняне на паролата най-малкото. Имаме си доверие, все пак ходим и в командировки. Сега не са лоши тези игри, оказаха се много по-различни от това, което развинтеното ми въображение беше измислило. Но напоследък съм много изнервена и имам нужда от нещо по-романтично. В службата става все по-зле. Имам чувството, че само ми ходи по петите, за да ми прави забележки моят началник отдел. От понеделник всеки божи ден влиза за нещо в стаята и почва да прави забележки наред. Не стига това, ами застава зад гърба ми и ме гледа как работя. Няма нужда да обяснявам как започва да ми бие сърцето. Не издържах и му казах, че не мога да свърша нищо като хората, докато ме гледа някой в ръцете и дали има някакъв проблем. Отговора беше към всички колеги в стаята - не си вършим задачите, за да си чатим в социалните мрежи, но на това щяло да се сложи край и ме погледна многозначително. Трябвало ли да се прави на пъдарин. После иронично ни разказа виц за българския стил на работа, при който шефа, като е на линия всички работят, като го няма нито един. И други разни дребни случки имаше, не е нужно да ги пиша. Иначе още в асансьора се извиних за думите си и опитах да обясня, че някой ги е извадил от контекста и друго съм имала в предвид. Ефект никакъв, само иронично ме изгледа с поглед в стил прозрачна си ми. Ужас просто. Явно си е наумил да ме уволни и сега си търси повод. С това негово огромно его, студен характер и комплекси, нищо чудно, че се има за безгрешен и не търпи критика, била и основателна. Но когато точните хора са ти роднини или приятели така става. А в началото така се бяхме зарадвали, че ни е началник отдел толкова млад човек, чак се чудехме как е успял толкова бързо да направи кариера (е после стана ясно как). Направо ни излезе през носа. Вече си носим материали да работим и вкъщи, защото ни е даден краен срок да се разчисти "заварения батак в отдела". И нали оставаме и до късно в службата, та се скарах пак с приятеля ми. Този път му се развиках и аз, обясних му каква е ситуацията в работата ми, извини ми се. Взел си бил бележка, нямало повече да прави такива сценки. Ще видим..

88.   87, донякъде е прав приятеля ти, няма нужда да го занимаваш с проблемите в работата. Всеки има служебни проблеми и ако тръгнем вечер като се приберем да си ги разказваме и да се натоварваме допълнително един друг, кога ще имаме време за себе си и за позитивни емоции? Трябва да се научиш като затвориш вратата на офиса, проблемите да ги оставяш там вътре, просто дърпаш шалтера, забравяш всичко и си мислиш за личните си неща. На другия ден в 9 може пак да си припомниш какви проблеми си имала предния ден на работа. Знам че е трудно в началото, но се налага, иначе животът ти ще стане ад, ще направиш и живота на хората около тебе ад. В един момент като трябва да съчетаваш деца и кариера (което според собствените ти думи е възможно - за което те поздравявам), как мислиш дали детето ти ще го вълнува кво ти е казал шефа днеска в асансьора? И дали ще е честно да си изнервена и раздразнителна спрямо него заради служебни проблеми? А дали шефа ще го вълнува, че снощи бебето е ревало до 3 през нощта? Научи се да разделяш, няма друг начин.

Не мога да се съглася с номер 84, че трябвало да се подмазваш на шефа. Подмазването никой не го гледа с добри очи, това че някои жени се имат за големите майсторки в кокетстването като са си изпросили някой друг комплимент или придобивка не променя факта, че никой мъж не гледа с добро око на това. Като видиш, че ти се подмазват си викаш "Ооо, така ли, я да те видим докъде ще стигнеш" и ставаш все по-нагъл и нагъл, а тя все повече се подмазва и подмазва... и си мисли, че е на правилен път. Това дето са те изпортили какво си казала в столовата е дело точно на някой такъв подмазвач, дето е решил да си изпроси дивиденти на твой гръб и си мисли, че ще стане големия любимец на шефа като му клюкари кой кво е казал. Мега наивно. Напротив, спри да се извиняваш, като ви прави иронични подмятания, затапвай го и ти, не му оставай длъжна. Заяви му директно в очите мнението ти за него и послушай съвета му да споделиш мнението си и на по-висока инстанция, като допълниш, че не е само твое това мнение. Запомни, че винаги си личат хората, които си отстояват мнението, дори да търпят негативи от това. Те будят уважение, другите будят презрение.

89.   Ах мила, много си наивна. Та ти си го хванала в крачка твоето гадже и не си разбрала даже. Какво има да търси в този форум и да обменя опит уж непрактикуващ дълго време. Ами че той си е търсил там момичета да си направи кеф с тях. Пишеш, че ходи и в командировки. Ами то работата е ясна мила. А това, че е написал, че е обвързан за някои жени е като магнит. За да се покажат, че са по-добри от теб и дупето и краката му ще лижат. Не е трябвало така директно да го питаш, а да го следиш известно време и да го изпиташ. Нищо мила, ще се научиш какво да правиш като се опариш веднъж-дваж.

А сега за твоя шеф. Изобщо не го слушай 88 какви ги говори. Оплачеш ли се ще си изядеш хляба, мила. Твоят шеф си има гръб, ама ти си нямаш. Недей си игра с огъня. Не се заяждай с него, не спори и да не те интересува какъв е и от къде е. Може ли така дръпнато да се държиш. И да седи за теб мила, дръж се естествено, любезно и възпитано. Питай добре ли се справяш, искай съвет, усмихвай се. А не да се мръщиш и да му правиш забележка. Като си разбрала, че е с голямо его и не обича да му противоречат го използвай това в твоя полза. Тебе мила някой те настройва срещу него, имате си някоя лисица сред колегите, дето се крие за вас и ви ползва за пешки. От това, което пишеш, може и да не ви харесва стилът му на работа, но и да се оплачете няма да го уволнят заради това, я. Всеки нов шеф иска да се утвърди и да го слушат. Доста често това води до брожения сред персонала от което си патят глупавите, а не тези дето се постараят да му се харесат. Не ти казвам мила да се държиш сервилно, но спри с тези глупости и не кълви на дребно. Разказал виц, разказал. Ще се позасмееш, а няма да го гледаш на кръв шефа ти. Не се прави така. Пък щом си младичка и той е млад, може и за друго да ти ходи по петите. Позамисли се малко.

Една жена

90.   До 88; Добре де, ако не си споделиш проблемите с любимия човек то тогава с кой. Аз почти всяка вечер питам моето момиче как е минал денят и. 10 минути като отделиш на човека до теб, нищо няма да ти стане. Пък ако щеш давай акъл. И жените в повечето случаи споделят не за да ги поучаваш и тн, а защото им олеква. Сега опитай пак.

А относно проблема на авторката; мацко, както казах и по рано, този не е твоята игра, бий му шута. Някой беше написал, че ходи да си търси развлечение извън къщи. можеш да си сигурна, че е така. Имах гадже което много ми пилеше като ходя по пещери и карам мотор. Повярвай ми, такива упражнения правех невероятни, само и само да не ми пили. И пак не ме хвана. Така, че човек когато иска ще намери начин. А т'ва за бебето, ако се навиеш ще е голяма глупост според мен. Ще мине малко време, за теб детето ще е по важно от него. Пак ще му биеш шута, само че ще бъдеш сама с дете. Една от многото такива. Аз нямам деца, приятелката ми има едно момченце. Да ти кажа честно, на моменти ми е терсене, че не е мислила когато трябва. Защото е много готин човек с нея бих искал дете. Но в тази ситуация не съм сигурен. Мисля, че ще разграничавам двете деца. Дано разбираш какво искам да кажа. АНДИ

91.   Номер 90, разбира се, че като имаш нещо да споделяш най-напред ще го споделиш на любимия си човек. Но трябва да има някакъв баланс, не може само единия да приказва, другия да слуша, а обратно не. Също така когато искаш да разкажеш нещо, е добре да прецениш дали по този начин ще натовариш слушателя си, или ще го разтовариш, развеселиш и т.н. Ако мислиш, че ще го натовариш трябва да прецениш дали твоята нужда от споделяне точно в този момент е по-голяма от натоварването, което ще предизвикаш у другия, или може би той в момента има по-голяма нужда от спокойствие, отколкото ти от споделяне. И аз често искам да разкажа това и онова, но ако виждам, че на жена ми не й е до това в момента, не го изстрелвам в първия момент, който ми падне, а изчаквам по-удобно време. Нарича се тактичност.

Освен това както казах в предния коментар, не става дума само за споделянето, става дума, че авторката явно като цяло твърде много "се пали" за дреболии. Има неща, които човек просто е най-добре да игнорира или да гледа по-отгоре на ситуацията, вместо да го приема твърде навътре. Тогава и по естествен път ще отпадне нуждата от споделяне. Защото партньора ти може да се напъне да те изслуша, но децата ти като се приберат вечерта им е през оная работа кви проблеми е имало днеска на работа, те искат ти да им обърнеш внимание, а не те на тебе.

Номер 89, твоето изказване няма какво да го коментирам изобщо, явно си от ония хора дето са толкова мазни, че чак са хлъзгави, и като се здрависаш с тях после бягаш да си измиеш ръцете от мазното.

92.   Здравей, мила авторке, виждам че си объркана и бих желала да ти дам съвет или не точно, ти сама ще прецениш как да приемеш думите ми. Мисля да карам на право без да овъртвам. Прочетох историята, както и част от коментарите, някои с интерес, а на други просто хвърлих по един поглед. Дали са ти доста точно съвети, обаче ти някак се опитваш да застанеш срещу тях не приемайки съветите им, макар че уж ги търсиш/Поне такова мнение съм си изградила за сега. /. Не казвам да прочетеш какво е написал някой и да го последваш като безмозъчен червей, не нищо такова, но не би ли било добре, ако поне се опиташ да помислиш над мненията им. Ще е много хубаво да направиш това, защото ти си в ситуацията и не мислиш трезво, доколкото те са извън нея и мислят рационално. Ахх, отделих се от темата, макар че казах че няма уж да го правя, но какво да се прави...
Та така, някой по-отгоре беше писал че една ванила никога няма да ? хареса БДСМ и има защо. Сега ще ти дам и примери, за да ме разбереш по-добре.
Ние се раждаме и имаме определени неща които харесваме и неща които ни интересуват. Например едно малко момиченце ако трябва да избере между кола и кукла, би избрало в 75% от случаите куклата, макар че никога не си е играло с колички. Тъй че то има вече някакво предпочитание макар че то всъщност никога до сега не си е играло с кукла или пък с количка. Ако някога обаче му се наложи по някаква случайност да игра с количка съм убедена на 99%, че няма да ? хареса много и пак би предпочела играта с куклите, да прави манджи в пясъка и т. н.
Ще дам и още един пример който ми идва на ум, една жена на име Маргарита вижда 2 рокли. Не ги е пробвала, но харесва едната и решава че само нея ще пробва и тя и седи наистина добре и си я купува. Но ако беше пробвала другата рокля щеше да види че тя ? стои мн. по-добре, обаче сигурно тя пак не би я харесала, защото просто през нейните очи другата е по-красива и т. н.
Ти се чудеше защо той иска вече само така да правите секс. Ами ако на теб ти предложат най-вкусното ястие, което някога си яла, опиташ го и всички твои рецептори са задоволени и представи си имаш възможност да го опиташ пак, хмм няма ли да настояваш за него? А сега си представи, че можеш оттук нататък винаги да го получаваш, не би ли отказала всякаква др. храна, като може да имаш този деликатес? Така и той си настоява да получи това което иска, след като след малко убеждения и молби от негова страна, може да го получи. Затова не очаквай вече да иска нормалния, скучен секс, след като може да има това за което той жадува в продължение на 2г. /Нали от толкова време бяхте заедно горе-долу? /, освен ако не ти е изневерявал и не е потърсил това от което се нуждае на др. място.
Забелязах че беше казала че той е почнал да се държи странно от няколко дни/седмици. Ами освен ако ти не си въобразяваш и не превръщаш от обикновени жестове/разговори големи проблеми и мелодрами /Което си мисля че е. /, то тогава той може да има и желание за 24/7 за което съм убедена че ти няма да се съгласиш на 100%. Но това са само мои предположения и те могат да бъдат напълно грешни.
По-добре е да се разделите, защото ти заслужаваш нещо по-добро от него, както и той заслужава нещо по-добро от теб. Защото тези проблеми които за сега са само дрязги, скоро ще станат рутина да се карате за тях. Накрая връзката ви ще ви се вижда като някакъв Ад или кръст, който едва ли не носите. Защото той винаги ще иска това, защото е в неговата същност и ти не може да я промениш, както и той не може да промени твоите желания. Наистина любовта е хубаво нещо, но колко време ще може да издържи на несъответствията в леглото? Аз лично мисля, че няма да е много. Или единия ще почне да кръшка. Така че единия вариант е ти да приемеш неговите наклонности и да правите секс вече по този начин. Да го наричаш Господарю и т. н. Но не вярвам да успееш да се чувстваш комфортно и да се чувстваш щастлива от това което правиш. Да може да изпиташ накрая оргазъм, но дали ще ти харесат ограниченията, наказанията, униженията…? Другия вариант е той да се откаже от БДСМ или поне да го практикува в най-леките му форми, което дори не е БДСМ. И разбира се третият, който е да се разделите.
Сега ще ти дам и пример с мен и защо смятам че няма да ти хареса. Аз съм на 15г. и не съм правила секс, до сега. Това обаче не означава че не знам каква съм и какво ще искам за в бъдеще и какво искам и сега. Аз от малка кажи-речи да съм била 5-6г., когато дори нямах и на понятие що е секс, а камоли що е БДСМ. Аз имах въже за скачане и се връзван с него за различни предмети, които са по-тежки от мен и няма да се разместят, ако ги дърпам и се зъвръзвах от тях и след това се опитах да се освободя чрез дърпане. Абе детска му работа, както и да е. След време като почнах да чета любовни романи ми харесваше когато как да се изразя, мъжът хмм имаше доста власт над жената, а тя бе как да кажа подчинена на него, без избор. Мисля че ме схвана. После попаднах по случайност на това какво е БДСМ и разбрах какво всъщност искам аз. Та дам. Аз съм девствена и ще си остана поне още 2-3г. такава защото в момента на преден план ми е ученето. Бих опитала разбира се като за пръв път ваниля, но после и БДСМ. Разбира се говоря за мн. напред в бъдещето, а до тогава мога да се променя и то много. Но лично аз не вярвам защото доста от отдавна имам тези интереси, но кой знае може да опитам и да не ми хареса. А пък за сметка на това ванилата за мен да бъде върхът. Тъй че аз вече имам изградени желания, без да съм правила секс. Както и ти нямаш желание за БДСМ, макар че не си опитала реално какво е наистина дори.
А и още нещо /Съжалявам че поста ми става толкова дълъг и сигурно уморителен за четене. / ти писа че си имала нисък праг на болка. Сигурна ли си в това? Не може ли това да бъде в следствие на това че ти просто не искаш да правиш това /да участваш в плея/ и така в твоята фантазия всичко да е много по-страшно и от там да изпитваш уж много болка, а всъщност да не е чак толкова голяма. Сега пак ще ти дам пример, за да ме разбереш, ако все още не си ми схванала мисълта.
Бях чела статия някъде/Не си спомням точно статията, но е горе –долу такава, каквато ще я напиша, но най-важното ще бъде със същия смисъл. /, където направили изследване над дадена група хора, като я разделили на 2 по-малки групи. Експеримента бил такъв че и на 2 групи било пуснато еднакво напрежение ток. На едната обаче било казано че ще изпитат по-голямо количество болка след някакво си хапче, а на другата точно обратното. Но всъщност били дадени някакви витамини/бонбони. Та на тези които било казано че болката ще бъде по-голяма наистина изпитали по-голяма болка, а другите точно обратното пак. Така че прави си сама изводите, дали ти просто сама не правиш нещата по-болезнени, като с това може да се оправдаваш да не участваш в секс в който може да има елементи на БДСМ. Не казвам че го правиш на съзнателно ниво, а може би на едно подсъзнателно… но разбира се това са само мои предположения отново, които могат да бъдат напълно грешни.
Това беше от мен. Извинявай за дългия пост отново, надявам се да съм ти била поне мъничко полезна. И все пак това са разсъжденията на едно 15г. момиче.
ПП Забелязах че статията е от преди 6 месеца горе-долу, но мисля че и едно закъсняло малко мнение, може да е от полза. Особено ако ситуацията не се е променила особено.

93.   Аз съм била в обратната ситуация с приятелката ми (да, лезбийка съм). Винаги съм искала да пробвам нещо такова и съм и го казвала, но с ясното условие, аз да съм в ролята на подчинената. Е имахме някакъв опит... Просто не се получава. Тя не може да ме удари и това е. Мрази да удря хора. (виж, ако съм с дрехи да ме плясне с повече сила по задника - не се брои). Сега стигаме само до съвсем лека доминация, изчерпваща се с връзването на ръцете (или моите или нейните).
Въпроса бе принципен. Тя се съгласи да опитаме, макар че и беше ясно, че няма да и хареса. Важното е, че опита. Както и аз съм преглъщала факта да яде сметана от мен макар че не ми допада. Нищо няма да ти струва да опиташ, просто говори с приятеля си да пробвате нещата едно по едно и да не те притиска.

94.   Съгласна съм с Ели.

Не бих позволила никой да ми прави това, колкото и да го обичам.
Че той утре ще вземе да реши да те бие, за да му стане :-(
Това е гадно и извратено!

Моят приятел е нежен и именно това ми харесва в секса с него, освен другите неща, като любов и т. н. , а и размера му на "писалката " ;-)
Най харесвам нежността в него - страхотно е да те галят и любят нежно, а не да те скубят, връзват и бият.

Някои хора мислят това за нормално (БДСМ), но според мен не е.
Изразявам мнението си, но не осъждам никого, за фантазиите и това, което го възбужда - това си е ваша работа.
Правете каквото ви е кеф. :-)

Ема 24г.

96.   много си зле авторке, ходи при некой пенсионер, тоя пич не е за теб, ти си за некой манастир.

97.   Аз винаги съм си мечтала за партньор с такива наклонности. Но това явно си е до човека и сексуалните предпочитания. Ако никога не си допускала такъв вид секс и дори не си имала такива фантазии, просто това не е за теб и няма да ти достави удоволствие. От друга страна ако приятеля ти се задоволява пълноценно само така, значи рано или късно ще се стигне до раздяла. Просто не си пасвате. Още повече, че ти си подложена на унижения и притеснения в работата си, както спомена имаш нужда от романтика. А партньорът ти има нужда да доминира. При вас има явно несъответствие в сексуалната сфера. Тя се пренася и в ежедневието. Самият факт, че ти се тормозиш, притесняваш, търсиш подкрепа и съвет говорят, че не се чувстваш добре. Ти не можеш цял живот да правиш нещо, което не ти харесва и не ти доставя удоволствие, както и той няма да може да се задоволи само със стандартен секс. За жалост тази връзка върви към провал. Но както казват всяко зло за добро.

98.   Много се разглези напоследък българина, много се изварти, БДСМ му се искало. Я двама мъжаги да го хванат, да го вържат и да му се изредят отзад, като хубаво му напълнят дирника с бяло сладко, ще го видим тогава!

99.   До номер 98, мисля, че този ти коментар изобщо няма връзка с темата. Това което си написал приспада към графа "изнасилване", а не "БДСМ". Сексуалното образование много липсва в България. Всичко в БДСМ се прави по взаимно съгласие. Не с цел да нараниш или унизиш някого. Даже е точно обратното, за да го направи човек първо трябва да има 100% доверие на партньора си и второ да го иска. Насила хубост не става, както е приказката. Да аз правя "нормален секс" с мъжа ми, но и да има и моменти когато ме връзва използва играчки и ме подчинява, и двата варианта са страхотни, обичам го и му вярвам, а той никога не ме е наранявал. Няма синини, няма ожулвания, няма неприятни усещания въпреки, че ме и наплясквал защото не съм била послушна. Единственото до което доведоха тези наши игрички е още по-силна любов и по-голямо доверие. Никога не съм искала да съм доминанта защото така се чувствам по цял ден когато съм на работа. Така разпускам. За един определен момент не мисля за нищо, не се налага да контролирам нещо или някой, нищо просто спокойствие. Отпускам се, и да оргазмите са доста по-силни от при така наречения "нормален секс". Това което го има в порно филмите, вече е твърде крайно и не е за всеки, а и няма как да го направиш с човек който обичаш. Тук говорим за по-софт версията. Сигурна съм, че приятеля на авторката няма да извади камшиците на първия опит, а ще се опита да и помогне да разбере за какво става въпрос. Даже може и до камшици, нагайки (и други които няма да изреждам) да не се стигне, ако тя не желае съм сигурна, че той ще намери допустим и приемлив вариант и за двамата. Ако му вярва и го обича може да пробва, ако не желае да опитва може да му обясни. Но ще е хубаво да се разберат докато не е станало твърде късно, говоря за брак, деца или просто изминали години, вложени чувства и надежди.

100.   98, то по твоята логика и аз съм за психолог. Нали извратените ги пращат там? Ако ти правиш веднъж в месеца секс в мисионерската, някои от нас не са така.
99 те са се разделили вече. Мацката е тръгнала с шефа си, сигурно той не иска БДСМ.
Маги

101.   №100, мацката има право на избор, защото става дума за нея и как се чувства тя, а не някой друг. Така че опитът ти за ирония е много неуместен.

102.   БДСМ = 'Баси Дръвника - Само Мизерии (измисля)!

103.   Аз наскоро разбрах, как отговорил един мъж на любимата си, обаче става въпрос за аналния секс. Отговорът е: " Ако наистина ме обичаш, значи би трябвало да ти харесва! " Значи, ако авторката, наистина го обича, не би трябвало да и е неприятно. Вие, как мислите?

51-100 от 114