Споделена история от Секс и интимност

Как да му покажа, че го искам сега и веднага!
Момиче на 17 години съм. С приятеля ми правим секс от скоро, но в началото на този период го правихме доста често и редовно (всеки ден). Имам чувството, че се пристрастих към секса и непрекъснато го искам и все не ми стига. В последно време започнахме да го правим по-рядко ( може би няма да ви се стори рядко, но за мен е ), през 2-3 дни, а понякога и 4-тири. Постоянно го искам и си го представям в различни пози. Всеки ден отивам с мисълта, че ще се разходим, ще хапнем и накрая ще правим чувствен и дълъг секс. Но вижте какво става най-често: Всичко върви нормално, разходим се с приятели, пийнем по едно кафе и накрая отидем в нас само двамата. Полегнем си на леглото и гледаме филм. Изчаквам първо да видя дали той ще направи нещо (напоследък нищо не прави, дори заспива :@), ако не предприеме нищо аз посягам към пакета му и започвам да го масажирам, усещам как члена му се пълни с кръв и в този момент той просто премества ръката ми. ЗАЩО?

Доста пъти ми е отказвал по този начин. Прави се, че не схваща, че го искам сега и веднага. Понякога ми се иска да му го върна, но когато има желание за секс и посегне към мен просто не мога да спра. Не мога да му откажа.

МОЛЯ кажете ми как да му ПОКАЖА, че го желая без думи, без да го притискам, но да не може да ми се измъкне като ми дръпне ръката и заговори за нещо различно? И още един въпрос: В последно време свършва доста бързо. Как да му ПОКАЖА, че това не ми стига и че искам още?

Моля модераторите да поставят червена точна ако има нужда от такава!

Чакам съветите ви в най-скоро време.
Поздрави: Г.

Коментари

1.   Проблемът ти не е, че не правите достатъчно често секс, а че оставаш незадоволена.

Ето как ги виждам нещата аз. Ако двамата имате еднаква сексуалност, например веднъж на 2-3 дни (нормално е в началото да е по-често), както казваш, той си прави секс, свършва си и после 2-3 дни не го търси. Ако те задоволяваше, и теб нямаше да те търси 2-3 дни и всичко щеше да е ок, т. е. нямаше да има проблем :)

Но понеже той не те задоволява, излиза, че ти все едно не си правила секс (за целите на това, което искам да обясня) и нормално - търсиш си докато не стане.

В тоя ред на мисли на друго място ти е проблемът, не в оределите контакти. Мисли в тая посока.

Д.

2.   Не мога да разбера защо си усложнявате толкова живота..Казваш му искам секс и толкова..

3.   Изкушавай го, казвай му искаш ли да ме оправиш отзад, да ми свършиш в устата, да ти гълтам и т. н. ако не е гей абсурд да откаже...

4.   Леле... същата работа бяхме.. само че ние живеем заедно.. в началото всеки ден - сутрин и вечер.. после.. я се сети я не.. ама аз си знам.. когато влезе да се къпе се вмъквам при него това го подлудява.. разбери какво му харесва и го прави всеки път когато искаш секс.. при мен е номера с душа или просто когато си легна се обръщам с гръб към него в момента в който ме прегърне за да заспи допира на кожата му с моята върши цялата работа хихих пробвай и ти :)

6.   За пръв път чувам момче да не иска секс. Много странна работа, обаче и аз сам в твойто положение. Досега 4-5 момичета са ме зарязвали под предлог че сам бил ненаситен, сексманяк и не знам си още какво, не било нормално и т. н. Да го изкушаваш с това, което най-много му харесва и според мен е най-правилната стратегия. Успех :)

7.   наистина е странно, че гаджето ти "ти отказва" така, в нашите случаи аз съм ТАЗИ, която понякога го отрязва лекичко :Dами аз имам предложение за твоя проблем:1. му обясни по-секси (така както ти си знаеш, че ще те разбере, че ще го убедиш) че го желаеш - но не да кажеш "искам те! ", а по-нежно да го направиш така, че да не устои.. облечи нещо по-привлекателно например2. опитайте първо да започне с пръсти (да проникне с пръсти) да те гали (на това лично аз не мога да издържа) и така продължете 3. първо ти му обърни повече внимание и щом той свърши.. да продължи да го прави с пръсти ;) и така ще разбереш дали е заради това, че не ти стига или може ни е просто заради периода ХОРМОНИ какво да ги правиш успех мила :)