Споделена история от Секс и интимност

Свършване вътре без презерватив - за и против?
След всякакъв вид свирки, анални и други засукани техники ни се прииска чисто и просто да не мислим за нищо освен удоволствието. Какво мислете за този вид секс - всичко на 100%, без презерватив, със свършване вътре? Уточнявам, че дете не искаме за сега.

Коментари

1.   Ами мисля си определено за безотговорност към собственото ти тяло, нежелана бременност и аборт. Как така съвместяваш желанието си за 100 процентово удоволствие без контрацепция с идеята, че няма да има последствия като една бременност?

3.   Чакай, че чак си помислих, че нещо аз не съм в ред. Труден за схващане въпрос. Как без предпазни мерки, а пък и без да искате дете... :))) И за жената, и за мъжът удоволствието от свършването вътре е най-голямо, поне в нашата двойка това е мнението. Но - или с цел дете се е случвало, или със съответните обезопасителни мерки, в момента противозачатъчни. Всичко останало е незряло. Но пак да кажа - страхотно е в този момент - тласъците стават още по-силни, още по-навътре, пълно сливане на две в едно..

5.   Номер 1 и 3 - в темата не пише без предпазни мерки, а без презерватив. Според мене с противозачатъчни, добра хигиена и при постоянни партньори няма никакъв проблем.

Аз също съм против гумите и за свършването вътре - в нашия случай само по време на цикъл (и малко след това).

Кубрат

6.   Кубрат е напълно прав!
И аз съм за 100% вътре. Всичко е до хигиена и контрол.
М36

7.   Абе, то е ясно, че няма мъж, който да не е за 100 процента вътре и без гуми! Всичко е до постоянни партньори и 200 процента доверие между тях, както и до чувство за отговорност, ако кръшнеш, да ползваш презерватив. Не че последният предпазва от всичко. Освен това жената поради анатомията си и е много по- податлива да обира всевъзможни мизерии, докато мъжът основно си ги пренася...

Ели

8.   За свършване вътре без презерватив ще се съглася с другаря Кубрат, с който в друга тема не съм съгласна с него. Но преди да приложиш схемата противозачатъчни-добра хигиена-един партньор направете пълни изследвания и двете страни. Живеем във век, в който това не е нито срамно, нито обидно. Човек може да си е закачил нещо, за което дори не подозира и като нищо да го лепне на партньора (например някакви бактерии, да не говорим за по-сериозни неща). Ако при изследванията се появи нещо, следва лечение и после пак изследване. Отрицателни изследвания на двете страни - почваш противозачатъчните и си караш по тази схема. Хайде и умната :)

9.   Съгласен с номер 5 и 6
Ако тя пие противозачатачни или е със спирала или друг женски начин за предпазване от бременност проблеми няма.
Разбирасе добре е и да ти е постоянна партньорка :)

10.   Ели, е аз не знам и жена дето да не е за 100% без гуми. Е, някой ги е бъз или пък нямат доверие на партньорите си, за да си го позволят, но не знам жена, която да не ИСКА без гума. За свършването вътре е въпрос на компромис кой да е преебан - дали жената да се тъпче с химия или мъжа да свършва вънка. Както казах, при нас е среден вариант - няма химия, през повечето време свършвам отвън, а има и около 1 седмица, в която може да си позволим вътре.

A що се отнася до кръшкането, мисля че използването на гума е най-малкото, което може да направи човек...

Ели, не знам на какво е податлива анатомията, но единствения път, когато съм хващал "мизерии" си ги усетих много сериозно по себе си, и не ми е хрумвало да ги пренасям другаде. На всичко отгоре тая имаше наглостта да ми твърди, че не са от нея и че съм ги хванал от някоя друга. Както и да е, върнах се 10 години назад...

Та в това отношение и аз ще се съглася с номер 8 за изследванията, с която иначе не знам дали съм съгласен в други теми или не... :-)

Кубрат

12.   Съгласен съм с 10, с приятелката ми от 7 години го правим по този начин е не е имало нежелани последици.

13.   Аз си ги "лупкам" и си се празня вътре! Последния път дамата вика:ех коте неможа ли да го изкараш? -Писе бързо ми дойде-и казах аз! разбирасе, че я излъгах! Няма по хубаво от това да се изпразниш вътре! Опасничко си е, аз така като бях на 17 изчъках на комшията жена му и свърших в нея! И хоп след тва ми сервира, че била бременна! Викам и, па раждай го, тъкмо ще си е близо до мен:Д Не се бъзикам, но най хубаво си е вътре, чувството е неуписуемо!

15.   и коя е точно тази една седмица??? :)

16.   Аз съм за, и винаги свършвам вътре. Чуството е трипъти по готино от кадето и да е.. Женен съм от три години и съпругата ми не отказва на това удоволствие. Противозачатъчни и секс докато не и напълниш дупката която поема и удвоява твоето удоволствие и семе както и нейното докато не ви омалеят крачетата от оргазми. Там е мясътото което е определено за семето на мъжа и не напразно е най готино там, стига да не е уличница и да ти лепне нещо по гадно от бебе. За бебето може да спасиш положението но за болестите по добре си слагай дъждобрана че сега жените са като кошнички за болести долу. Само с твоята и да си имата доверие. Иначе не бих отказал на комжиката например. като знам че е омъжена и здрава и чиста. Но с някоя парцалка не, мерси по добре чикия от колкото спин или най малкото сифилис.

18.   12 - една седмица след като ? свърши цикъла, между другото нямаме проблеми с плодовитостта защото в момента е бременна - планирано разбира се.