Споделена история от Секс и интимност

Той нормален ли е?
Здравейте,

От скоро имам нов приятел, по-точно от 4 месеца. Той е доста по-опитен от мен - аз съм на 20, а той е на 43. Страхотен е! Много е внимателен и сякаш винаги ме разбира. Не съм имала много връзки преди него и не съм особено уверена в този тип отношения. От както сме заедно се чувствам все по-добра в сексуален аспект и сякаш придобивам самочувствие. Той със сигурност усеща това и всеки път, когато съм с него той прави нещо ново, често неща, който много ми харесват. Забавляваме се страхотно, докато го правим. Дори в този миг усещам, че едва ли бих говорила така свободно за сексуалния си живот, ако не беше той.

Всичко беше наред... или е на ред, не съм сигурна, защото се миналата събота се случи нещо, което ме стресна.
Той реши да ме заведе на море. Беше запазил страхотно бунгало на самия плаж. Мястото е вълшебно!
Направихме си лека вечеря и си отворихме бутилка вино. Не си падам много по алкохола, но се отпуснах и изпих 2 чаши. Отворихме още една бутилка, която той изпи почти цялата. Всичко беше наистина страхотно, до сега никой не ми е отделял такова внимание!

Както и да е, след вечерята поседяхме на плажните хавлии без да говорим, просто се наслаждавахме на хармонията.
Не след дълго той се изправи пред мен, направи няколко крачки към водата, свали си банския и се отправи към морето, като леко се обърна и ме подкани с поглед. Малко се притеснявах да се съблека гола, защото можеше да има и други хора на плажа. Потопих се в морето с банския и отидох при него. Понатискахме се във водата няколко минути, след което пребягахме до бунгалото.

Там бързо се хвърлихме на леглото и започнахме бурна любовна игра. Първо той ми правеше френска, след което се сменихме. И точно тук се случи! Той ми хвана дясната ръка, накара ме да си оближа пръстчето и после ми каза нежно да го пъхна в ануса му!!!

Това много ме стресна, но не окопитих и направих каквото поиска той! Личеше си че му е приятно и сякаш го е правил преди. Не ме разбирайте грешно - не съм ревнива и знам че е имал много жени преди мен, но наистина тази случка буди въпроси, може би глупави въпроси, но все пак - той дали е бисексуален, или гей с някакви проблеми?

Наистина ще съм благодарна на всякакви отговори и съвети!
Знам че това не е кой знае колко сериозна и дълга връзка, но много го харесвам и постоянно мисля за него. Просто това което споделих с вас много ме притеснява и ме е страх да не се окаже, че не е нормален!

Коментари

1.   На много мъже им харесва това. Така се стимулира простатата и това им доставя голямо удоволствие. Всичко е наред - мъжът е нормален.

2.   Не виждам какво толкова има за да се притесняваш, и как може от това изобщо да си помислиш че може да е гей или бисексуален? Доста от мъжете обичат това... това е много чувствителна зона и при тях, и като си пъхнеш леко пръстчето вътре, усещането за тях е уникално.... естествено не да се мъчиш да вкарваш по 2, 3 пръста надълбоко, просто леко едно пръстче и да го движиш вътре.... С моя го правим често това, а на него най му харесва докато му правя френска, да му пъхна едното пръстче на лявата ръка отзад, с дланта си на същата ръка да му натисна топките надоло, с другата ръка да му галя члена а след нея да минава устата ми... получава се чудесно.... френска, плюс чекии, плюс пръстче отзад... Пробвай го. Гарантирам че ще му хареса. Поне не знам мъж на които да НЕ му :-) KeiTy

3.   кххх останах без думи... ама ддз на всеки човек различни неща ми харесват

6.   аз съм момче и никога не бих направил такова нещо. Най-вероятно е от алкохола. единствения начин да разбереш дали е бисексуален е да се опознаеш по-добре с неговите приятели ... но да не вземеш да ги питаш такива въпроси, просто то ще си проличи.

7.   Всичко е наред. Напълно нормален си, и означава, че ти има голямо доверие.

8.   Пробвай освен с пръстче и с езиче леко да проникнеш там
Да, нормален е човека, просто те е насочил към една от ерогенните си зони

Плам

9.   Здравейте,
Случайно видях написаното и искам да призная макар и анонимно за моя т.н. фетиш. Той е почти същия като на твоя приятел, само че аз изпитвам истинско удоволствие когато тя ползува показалеца на лявата си ръка. В началото тя ми каза, че няма нищо против, но на мен ми се струва, че вече наистина и харесва, понеже го прави с хъс и голямо старание. Важното е да се обичате въпреки различията и странностите ви. Ние например понякога за разнообразие правим вагинален секс, макар че аналния се харесва повече на приятелката ми. ПРОСТО ГО ПРИЕМИ ТАКЪВ КАКЪВТО Е!
С уважение Ас. П. с.Р.

10.   Сигурно си е наред - нямам идея. Аз не бих направил подобно нещо. Но се чудя защо 20 годишно момиче е с 43 годишен та това са23 год. разлика - не ми се вижда нормално. Извинявай ама аз съм на 36 и ми изглеждаш твърде малка.

11.   Ама че работа. Преди около 20 години бях 20 годишна и приятелят ми поиска същото, а аз нито за миг не помислих, че е ненормално, хем времената бяха по-други, а ние по-задръстени. Защо ли нищо в мен не се разбунтува, а? Защото искаше моя пръст, разбираш ли, а не пръста на Мишо или Пешо :)

12.   11, може да е почнал първо с твоя пръст, а после направо с пишката на Мишо или Пещо. В сексуален план не бих правила нищо с партньора ми, което ще компрометира неговата мъжественост в моите очи.

13.   Доказателство, че и от филмите може да се научи много - който е гледал "Последно танго в Париж" още като тинейджър, не се мъчи с подобни въпроси по-късно. :DМоргана

14.   Здравей на мен ми се вижда малко странно, но съм чувала, че на много мъже им харесва това. Така, че споко нормално е. Не съм човека, който ще те съди, щом ти харесва да си прекарваш времето с него прекарвай го, правете любов наслаждавай се на мига, но не забравяй, че някой ден ще искаш и деца и семейство атой все пак е с 23 години пред теб. Дали той ще поиска това? Сега като четеш няма да ми обърнеш внимание и ще кажеш таз пък за какво я питам за какво ми отговаря, но наистина е така. Рано ти е да мислиш за такива неща едва на 20 години си, едва от 4 месеца си с него, но понякога, нещата се усложняват като мине повече време и стават по-трудни. Успех в любовта

15.   Здравей, не смятам че това е нормално поведение за хетеросексуален мъж. Щом изпитва нужда от подобни анални ласки, има си дума за това - педерастия. Според мен не е хубаво да лъже себе си и околните за своята сексуалност! Успех!

16.   Ами, не било нормално... Какво по-нормално от това да бъркаш в гъза на приятелят си? ! Следващият път просто бъди подготвена и го изненадай с вибратор отзад, накарай го да цвили като магаре...
баба Пени

17.   аз съм мъж и ми харесва това

18.   Пък аз изобщо не бях чувал за подобни практики, но веднъж една приятелка ме изненада. Опита се да ми бръкне с пръст, на което реагирах като ужилен. Беше мед сестра, с 8 години по-стара от мен и беше страшно учудена на реакцията ми. Беше опитно момиче и ми обясни кое що за ануса и секса. Е трябваше и доста време докато ме навие, но затова пък след като започнахме не спряхме до един пръст. Имах късмета да си намеря още два пъти подобни жени, с които стигнах и до фистинг. Мъж не ми го е правил, но секс без анални игри не ме задоволява, след като познах, че ануса не е само за ако.

20.   Човекът си е абсолютно нормален! Това, че ограниченото ви мислене не позволява да разберете за какво става дума, не значи, че може да заклеймявате този или онзи напълно безпочвено. Големи ''мъже'' май имаме тук. Убедена съм, че половината от вас, където наричат това педерастия, редовно практикуват това с приятелките или жените си (дали пък и сами не го правят) ама нали са чували, че било гейско... как ще се издадат... моля ви се :) И още - едно нещо, без да си го пробвал няма как да знаеш хубаво ли е, не е ли. Гейско ще е мъжа да иска да му пъха пръстче (даже пръстче ще е малко в такъв случай) друг мъж, не жена, разбирачи такива. Как закостенялото ви мислене не може да допусне, че това място може да е източник на възбуда. Веднъж предложих на сегашния ми приятел докато му правя свирка да си пъхна малко пръстчето в ануса му (защото преди това го бях правила с още 3ма и никой никога не се оплака) отначало се дърпаше, но после много му хареса и няма причина да не го правя - първо защото знам, че му доставям още по-голямо удоволствие и второ, защото знам какво изпитвам аз, когато той го прави на мен. Между другото, изказвания от рода на номер 12, 15, 16 показват единствено ниска обща култура в това отношение и това, че явно освен мисионерската всичко друго според тях е извратено (естествено, ако имат с кого да я практикуват, че от думите им едва ли не биха се погнусили от половинките си). p. s. към дамите пуританки специално - по-уверени в мъжа до вас ли щяхте да бъдете, ако не знаехте, че в миналото или в настоящето си примерно е имал заигравки с мъже, а в леглото с вас не дава и думичка да се обели за ануса му? :)

22.   20, моля приеми моите най-сърдечни извинения! Аз написах единия от коментарите, които така те засегнаха. Извинявай!

Разбира се мога да се опитам да позная, защо си толкова докачлива, но нека остане мистерия.

Логиката за пробването преди заклеймяването не може да се употребява без изключения. В противен моля пробвай анален секс с кухненски нож и сподели с нас, защото аз лично съм сигурен че не е кой знае хубаво.

В заключение бих добавил, че всеки е различен. Това че твоят мъж, любовник или приятел би си избрал да имаш пенис, ако беше възможно не бива да те кара да се чувстваш така засегната. Това не е срамно, познато е от древната история на човека, вече ти казах как се нарича.

Поздрави
Козодойчето