Споделена история от Секс и интимност

Мек пенис
Здравейте :) Имам приятел от доста време и винаги, когато сме го правили му е бил твърд по време на секс, но напоследък се случва някой път по време на акта да му е по-мек или направо мек да си го кажа..., но въпреки това свършва... защо така се случва? А не му е твърд както винаги си е било...

Коментари

1.   От жегата е. :)

2.   След Европейско първенство и преди Олимпиада е така :) Човека иска студена бира и телевизор, ако може с бутона mute, да те накара да не говори, вероятно би било като бонус.

3.   Аз имам същия проблем с приятеля ми... Той е на 42 и му се случва от време на време да му омекне малко по време на секс. Понякога свършва така(с мек пенис) Говорила съм с него и той казва, че въпреки това изпитва удоволствие не по различно от това на надървен до пръсване и, че не било свързано с мен. Ще съм благодарна да прочета адекватни мнения, а не тъпи и подигравателни коментари на големи "ебачи"

4.   Какви адекватни отговори - казах ти от жегата. Когато е горещо, всички кръвоносни съдове са разширени повече и кръвта се разпределя на повече места и за малкия Джон няма достатъчно. :) Сега ясно ли е?

5.   Благодаря за мнението на номер 4, но не съм толкова неука и тъпа, за да не знам какво говоря. Ако при теб жегата е проблем, добре, но аз съм била с този човек и през зимата и затова искам да знам на какво се дължи. Явно на теб не ти е ясно нещо...

6.   На колко години е той?

7.   Това е когато един мъж има проблем когато няма как да го каже на жената, дали е финансов или психически или от друг тип основа и за да не се изложи пред нея не го и няма как да го каже, мъжката психика е дълбока като на океана може би, егото му пред жената е червена линия за нея и много малко мъже застрашават да ги споделят пред жената понеже пове4ето жени реагират много емоционално я гневно или подигравателно и това направо съсипва мъжете.
Поговорете си и бъди много тактична и внимателна, мъжете обичат в жената да е приятелка преди да бъде майка или гадже или друго, изслушайте се един друг и решете проблемите които всеки крие в себе си докато са малки иначе после става много по трудно.
а до тогава не е срамно да се консултира с лекар за да се уверите че не е физиологически проблем.
успех

8.   Мен ми е мек, когато нещо не харесвам в ситуацията. Дали бельото на приятелката ми, дали нея в конкретната ситуация, дали позата и прочие. Ако е на задна ми е твърд и ще ми се спука от твърдост, но ако аз съм върху нея или тя върху мен, трябва да е много красива в конкретната ситуация за да ми е достатъчно твърд, аз лично съм си претенциозно момче и тези работи ми се отразяват

9.   Здравей авторке, случва се понякога и при мъжете да няма достатъчно възбуда и качествена ерекция, има периоди в които е така, зависи от много фактори, на първо място психологическата настройка, стресът е най голямият враг на ерекцията, в днешно време на забързан и динамичен живот изпълнен с трудности, зависи от честотата на половите актове, това дали той прибягва до самозадоволяване, възрастта също оказва влияние, с напредването на възрастта ерекцията отслабва и нуждата от почивка и възстановяване след половият акт се увеличава, либидото отслабва, но може да има и някакъв физиологичен проблем, ако това продължава по дълго време или след дълго въздаржание от секс пак се появи този проблем е възможно да има и физиологичен проблем, който налага посещение при лекар. Но по принцип при всички мъже след няколко минутна стимулация на пениса се наблюдава леко отслабване на ерекцията което не е притеснително. Дайте си известно време почивка и е възможно проблемът да изчезане. Всичко най добро ти пожелавам и дано всичко е било временно и отново да се радвате на пълноценно сексуално изживяване.

10.   това зависи от вас уважаеми дами дайте им нещо по различно пробваите да бъдете кучки всяка от вас може и да видим.

12.   Аз съм във същата сутиация, затова връзката ми се разпада. Изобщо не ми е приятно по време на акта, но не смея да му кажа понеже е доста тънкообиден и не искам да го карам да се чувства безполезен. Не знам какво да му кажа и как да му го кажа, без да се засегне и да вземе някакви мерки. Много го обичам, но във една връзка и особено във леглото и двамата трябва да са задоволени и щастливи.

14.   Аз съм мъж на 30 и при мен се случвава, когато имам много стрес и увеличавам цигарите или когато го правим много често, а също и когато съм изморен, но принципно намаля ли цигарите и когато съм отпочинал, съм много твърд и подържам тази твърдост по половин - един час. Също друг фактор е злоупотребата с порното, понеже качеството на ерекцията е свързана с производството на допамин от мозъка, нещо на което влияе порното.

15.   Не се притеснявай. И на мен ми се е случвало понякога, но не знам защо. Нито съм стресиран нито се притеснявам от нещо. Важното е накрая и двамата да сте доволни и всичко ще е 6 . Обаче ако всеки път когато го правите е така значи има нещо. Но чувството както някой по-горе спомена е абсолютно същото както когато е на макс.

16.   Ако пуши цигари е нормално.
Аз месец след като спрях забелязах, че ерекцията ми е много по-качествена от преди. Приятелката ми също го забеляза :-)

17.   здравейте всичко каквото писах ти е вярно но при мене се получава също но имам проблем с бъбреците това е оше един фактор на мекият пенис но въпреки всичко пак свършва.

18.   Нека да опита с Вигрикс Турбо, много е ефикасно, 100% натурален продукт и е на много добра цена. Ако човека си има някакви тревоги, то те няма да могат да повлияват зле на секса.

19.   След 8 годишна връзка, разкрепостен секс с много играчки и експерименти се сблъсках и аз с мекият пенис.

Имам нов приятел и с него имаме същия проблем. Той казва как постоянно го възбуждам, като правим секс иска да е винаги отгоре. Веднъж решихме да сменим позите и аз да мина отгоре и на него веднага му падна и трябваше да започнем всичко отначало. Казва, че не се чувства като част от секса в тази поза и с презерватив не чувства нищо. По време на секс не му е супер твърд, а по- скоро мек. Все още не сме говорили, защото се надявам да се дължи на притеснението, че аз съм много по- опитна в секса от него, поради дългите връзки които съм имала. Изчаквам да свикне и да се отпусне, но мисля, че този проблем няма отшуми и се притеснявам това да не повлияе на връзката ни. Той е невероятен човек и съм готова да търсим решение на проблема заедно.