Споделена история от Секс и интимност

Без удоволствие
Здравейте! Правя секс от около два месеца, почти всеки ден с единствения голям интервал от 3 седмици в който не правихме, да не говорим че не го правим само по един път.... дотук всичко изглежда перфектно... НО мен все още ми боли, не изпитвам НИКАКВО, ама никакво удоволствие.. незнам вече какво да правя, проблема не е в гаджето ми, пениса му е с нормални размери не е нито твърде малък, нито голям възбужда ме, но в момента в който го вкара мен ме поразява ужасна болка ии си е просто едно чукане, не знам това на психична основа ли е и не съм възбудена, голям ли му е за моята вагина.... Споделете ако имате или сте имали подобно състояние! Важно ми е :)

Коментари

1.   Пробвайте в различни пози. Възможно е и да не си достатъчно възбудена.

2.   оф и при мен е така, някъде тук четох и друго момиче да се оплаква от същото, и тя като нас от скоро го прави. Започвам да си мисля, че е заради това, че нямаме опит, макар че при мен месеците са 6 и си е все същата история :С. Имам чувството, че съм бъгава нещо.

3.   Аз съм авторката
Пробвали сме всякакви пози, поне 10. Правили сме го даже пияни, да речем че е от някакво притеснение но не! Нямам удоволствие аа най-странното е че гаджето ми ми каза че последния път съм свършила с течност, може ли това да стане без да усетя, и как по дяволите свършвам като нямам удоволствие?

4.   Хей а когато мастурбираш изпитваш ли удоволствие? Той лижи ли те или направо ти го вкарва? Ако не те предлазполага и възбужда ще е така. Ама и вие младите нямате никакъв опит. Той си мисли, че като ти го вката от рас и всичко е наред, свършва и толкова. А ти къде си в цалата работа. Секса не е само ръгане и свършването на мъжа. Смени го този. Трябва ти нежност и разбиране. Успех а този го разкарай. Да ходи да се учи някъде другаде.

5.   пробвай с овлажнител. може би си по суха