Искам да чувствам че съм обичана и искам малко нежност.
С моя приятел сме от 2 г. и 2мс. заедно, живеем заедно.

От началото всичко беше прекрасно чувствах се като принцеса която е открила нейния принц, чувствах че ме обича, но вече НЕ вече половин година се чувствам САМА въпреки че съм с него, нямам никаква подкрепа от негова страна няма нежност и внимание.

Той работи в Румъния и си идва на 3 дена, но като е тук все едно не е тук, в момента не работя и само ми държи сметка колко харча и колко съм пушила, като излизаме на кафе даже и не ми говори толкова мой познати даже и не можаха да разберат че сме гаджета ''така се държи с мен''студено.

Той ми е казвал че бил сигурен че никога няма да го оставя и че вечно ще го обичам за това и се държал така.

Не знам какво да правя, искам да чувствам че съм обичана и искам малко нежност. Много ми е зле, баща ми се разболя от рак, имам проблеми, нищо не ме прави щастлива. Обичам го много но чувствам че сама се боря за нашата връзка. Само на смс казва че ме обича, но по никакъв начин не го показва.

Коментари

1.   Хм, понякога такива са мъжете - покажеш ли им, че винаги ще бъдеш до тях, докажеш ли им любовта си, те приемат за даденост, сякаш никога няма да ги напуснеш, защото осъзнават, че не можеш без тях.
Съвета, който ще ти дам е - защо не се отдръпнеш за малко от него? Казваш, че имаш проблеми, че баща ти е болен (за което съжалявам и се надявам да се оправи! ) - защо не се върнеш при вашите за известно време, докато се нормализират нещата? Ще имаш повече време със семейството си, ще останеш сама със себе си и евентуално - ако човекът до теб наистина иска да е с теб и те обича, ще те потърси и ще иска да бъде в компанията ти. Според мен това е най-добрия вариант - да го оставиш той да те търси за известно време, да му докажеш, че не си даденост, а уверена жена, която няма да се моли за любов на мъж.
Искрено ти пожелавам много късмет и скорошно оздравяване на баща ти.
Поздрави,
усмивка :)

2.   Накарай твоя приятел да се чуди какво става с теб. Изглеждай щастлива и почти безразлична към него, срещай се по често с приятели. Когато е в България излез и без него. Възбуди интереса му и събуди ревността му. Обичай го, но не му позволявяй да си мисли, че си му сигурна. Възроди ловеца в него и нека има за какво да се бори и да знае какво може да загуби.

4.   Покажи му, че си личност, независима от него. Тогава искай да те уважава. Ако не може - не е правилният човек.

5.   Съгласна съм с номер 1. Трябва да се отдръпнеш малко от него, да усети, че може да те загуби. Любовта трябва да се подхранва и да се показва.

6.   Мерси да отговорите :)) така мислех и аз да направя да се отдръпна от него да види че не съм му била толкова сигурна както си мисли той.. Успех ви пожелавам и късмет в живота :))