Споделена история от Секс и интимност

Дълбочина на аналното поникване
Умирам си да правя анален секс. Направо припадам като чувствам влизането и излизането на целия пенис от мен. Всъщност почти целият каф е в преминаването на главичката през халкичката ми, тоест проникването и излизането. Не че не ме впечатлява и дължината на пениса, но когато е по-дълъг усещам неприятно чувство, бочти болка. Когато ми го вкарват по-бано някак си си намира правилната посока, но тогава липсва пляскането на хълбоците на партньора о бузките на дупето ми. С дебели пениси нямам проблем, никога не ги меря. Да си призная, понякога си вкарвам и бутилка от Кока Кола 6см. Въпроса ми е към жени и мъже практикуващите анален секс пасивно. Нормално ли е да не издържам по-дълъг от 18 см или ми има нещо? На вас колко ви влиза без проблем?

Коментари

1.   ха-ха.. ти ме уби направо. Аз също обожавам този вид секс... луда съм бих казала по него. Практикувам го почти всияка вечер.... За дълбочина не мога да кажа, но ми е много готино лично на мене, като е целият вътре и се притиска в мен още повече, имам чувството че ще се пръсна, уникално е чувството. За болка не мога да говоря или за някакво неприятно усещане, но и приятеля ми не мога да го похваля с 20см желязо, не че е прекалено малък, но не е и голям, тъй че може би заради това е. Мисля си че е нормално да не издържаш на мнооого голям член отзад. Не се притеснявай. Не мислия че точно по този въпрос мога да бъда компетентна, но.. все пак изразявам мнение. Ще следя темата. Поздравления. До скоро. Keity

2.   Въпроса ти има решение!
просто си слагай отзад по-късите, а останалите във вагината!!!

5.   Здравейте и аз много обичам аналният секс, не ме боли никога, а оргазмите са несравними. Правя го почти всяка вечер, за дълбочината и моето мнение е подобно, обаче проблемът ми е в ширината. Нямам контакти с много надарени партньори, но не може да ми влезе нищто по дебело от 4см. отзад. Ако имате някакъв опит с разширяването или някакви методи с разни предмети споделете ми опит, много искам да ми влизат по дебели пениси и предмети, още по голямо удоволствие ще изпитвам. Споделете как се разширявате и скакво тренирате. Благодаря предварително за отговорите на по опитните!

6.   Това е написано от някое 13 годишно лапенце с ръка в гащите и сега ви чете смешните коментари

7.   От автора до 5 ами точно преди секса се разширявам с пръсти. Иначе екстремни резултати най-лесно се постигат, като си пъхнеш нещо с максимало поносима дебелине, а след това се разходиш малко. След като ти свикне халкичката можеш да продължиш с нещо по дебело. Аз си купих и използвам спекулум. Имаги и в секшоповете но са по-скъпи, не купувай евтин пластмасов.

10.   При мен нормален около 15 см. влиза целия, но и аз имам проблем с по-големите и особено с по-дебелите, когато е дебел влиза до някаде или само главичката. Много ми се иска точно като е дебел да влиза целия, защото удоволствието ще е несравнимо, виждам погоре че и други имат като моят проблем, а авторката е дала малко напътствия. Ще се радвам ако и други пишат с какво се заширяват и да ли е възможно с подръчни предмети и методи.

11.   до №10. Ами обикновенно външният сфинктер е по-податлив, а и външен натиск не е така болезнен. Вече писах, че много добър помощник е спекулума. Той се вкарва свит и започва да се разтваря когато е вътре. Разтвори се малко и след това като се поразходиш ануса привиква и можеш да продължиш с разтварянето. Хубавото при спекулама е, че е като чофка и не изпада за разлика от останалите предмети. Също така натиска върху вътрешния сфинктер е в природната посока от вътре на навън, което облекчава разтягането. Ако някой критик, пита защо е нужно предварително да се разтяга ануса отговарям веднага. 1) Проникването и триенето са без напрежение и мога да се съсредоточа на усещането на всички наравности на пениса. 2) Триенето не е толкова силно и партньора издържа по-дълго в мен. 3) При напъване ануса се отваря и много пъ дабре си изпразва при клизма. 4) Когато халкичката е охлабена е лико нацупена, хемероидите излизат навън и са в страни от акта, така че не се претриват. Авторката

12.   Зависи от много неща. Например ако си много пълен всичко е натиснато надолу и наистина по-дълъг пенис ще те убива. Аз съм 175/65 доста слабичък и до сега не съм имал проблем нито с дължината, нито с дебелината на това което ми влиза в ануса. Е разбира се преди да се поотпусне халкичката съм имал болки, но с пръст, лубрикат всичко върви гладко. Имам един 48 см. изкуствен пенис и когато съм в настроение си играя с него. След 2-3 опита се научих да си го вкарвам целия.

14.   Аз преди анален секс си вкарвам пластмасово шише от бира (ни си спомням каква беше бирата, защото махнах етикета мисля че от ариана 0,5 дъното е по- дебело като на шише от кока кола) Което пълня с вода така се отпускам и като правим секс с приятеля ми триенето по не се усеща и е по приятно, а болка има когато прониква през вътрешния свинктер, но това е за кратко до като се отпусне той е от надарените и с дължина и дебелина

15.   А аз преди анален секс прочитам тая тема и коментарите и :)))
Става ми някак по-благо ;)

16.   На приятелят ми му е 14 см и влиза целия без да ме боли нищо .

17.   Вчера си вкарах краставица анално. Не можах да повярвам колко влезе. Цели 23 см. До сега повече от 14-15 см не бях си вкарвала. Един съвет от мен. Като го вкарвате посоката трябва да е към гърба. Не към корема или централно.

18.   Темата е измислена от някой подрастващ шегаджия.

19.   Аз съм мъж и също изпитвам болка от по-дългите.Мога да поема неограничено дебел, бавно и нежно обаче. Обяснявам си го с простата си ,която явно е по-чувствителна. За жените нямам логично обяснение да ги боли от по-дълги...

21.   Мен пък много ме е страх от анален-честно. Изпитвам паника само като си помисля. Направо не мога да си представя как ще влезе това нещо отзад... И като говорите за някакви бутилки и краставици направо настръхвам! Един път съм пробвала много отдавна и влезе 3 см някъде и ме болеше. Може би защото ме беше страх и го направих насила. А тези, които правят всяка вечер анален, всеки ден ли си правят клизма??? А това пък ми е много гадно, въпреки, че е здравословно.

22.   Хора, ползвайте анални разширители и лубриканти - всичко става много по-лесно, отколкото с разни... шишета. И не забравяйте, че с пръсти, разширители... шишета - влизате сравнително плитко, по-плитко, отколкото ще влезе големият пенис.

Предишният ми приятел беше с нормален пенис и го правехме редовно без никаква болка (с лубрикант и достатъчно игра преди това, разбира се). Сега мъжът ми има голям пенис и макар, че правим анален секс вече 10 години - всеки път си ме боли в началото при проникването, въпреки разширителя отпочваме бавно. Но с достатъчно гел и внимателно "разработване" можем да стигнем и до много буен завършек.

23.   Всичко ти е наред и моето гадже издържа горе-долу толкова.

25.   Ясно е, че си от мъжки пол - жена не би си вкарала сама бутилка или най-малкото не би я премерила. Ясно е и, че си пасивен гей, и то с "плитко" черво. Само не ми е ясно защо искаш да си по-дълбок? Защо 18 см не ти стигат? Каква е тая лакомия? С кон ли ще се сексиш?

26.   Малеее, къде ги тия дашни жени бе, със моята сме женени от близо 20 години и още се прави че я боли. Мисля си че се срамува повече, отколкото я боли... На мене ми е хубаво, и се опитвам и на нея да и е хубаво но като се дърпа още повече ме дразни и в повечето случаи свършвам за две три минути отзад и това е. Почва да ми опява, колко голям бил, как боляло :) а виждам тук че не е точно така. Ще я пратя да чете тая патка :) Желая ви приятни занимания, нека ви е хубаво!!! Иска ми се жена ми сама да си го слага отзад след като свърши по нормалния начин но за сега след 20 години борби, не виждам светлина в тунела :) :) :)

27.   след прочитта на кометарите направо им завидях на мъжете с такива жени

29.   26, що мислиш, че се прави? Аз пък изобщо и не ща да чуя за анален-отврат. Не си мисли, че не съм пробвала. Просто на всеки му харесват различни неща. Аз мисля, че ти дава, заради теб, а не защото иска и тя. Колко си егоистичен. И само да добавя, ако сте забравили случайно, че предназначението на ануса е друго и това, че някой някога е решил да го ползва за друго, не значи, че на всеки би му харесало и че трябва да е масова практика и едва ли не си задръстен и ненормален, ако не го правия или се "правиш", ако не ти харесва.

30.   Погледнете някоя страница с анатомията на ректума и дебелото черво и ще разберете защо след 16-17 см. аналният секс става неприятен. Дебелината на члена за мен е плюс, защото по-интензивно масажира простатата ми, но-по дълъг от 18 см. ми отвлича вниманието в търсене на поза при която да ми влезе целият и да пляскат бузките. Ако ме питате за идеалните размери бих си избрал(а) 14/6, хем достига до простатата ми, хем приятно разтяга халкичката ми.
Anallenka

33.   На мъж ми му е 15 см и не е критерии, но с двойното дилдо сме стигали до 19 см.

34.   Дебелото черво обикновено е пропорционално на вагината, като поема 3-4 см повече от нея. Т.е. ако вагината е дълбока 16 см, в червото ще влязат около 19 см.

35.   Не вкарвай нищо по-дълго от 20 сантиметра. Дотолкова е добре.

37.   Никога не ми е идвало на ум да премеря размера. Може би съм прекалено възбудена за да мисля за такива неща

38.   Темата намирисва

40.   М29. На партьора ми е 15 см. и ми е страхотно всеки път. Важното е да се нагодиш така, че да ти масажира простотата. А свършването няма да го коментирам:)

42.   Бивше гадже поемаше двойно дилдо с дължина 40 см. Е не цялото, но примерно 35 см влизаха. Навън оставаше, колкото да го държа. Още се чудя как го правеше... вероятно завива по червото, защото е гъвкаво...

43.   Здравейте, аз също правя анален секс не много редовно но по два пъти в месец ми се случва и наистина когато е по голям на дължина изпитвам вътрешна болка. Затова предпочитам по къси и дебели.

44.   Най лесно става с гроздено олио. Изобщо не боли.

45.   @42, няма как да влязат 35 см! Нещо си измисляш!

47.   Досега не съм имала случай, да не влезне целия, а съм с нормално телосложение. Правила съм го с 10-на мъже.

51.   Аз ползвам анален разширител , доста е комфортно , може да седи в теб с часове . с глейтгелен се получава много добре .след това анусане е отпуснат и няма болка . доволна съм от разширителите

52.   2, 3 коментара на жени, а всичкото друго мъже с развинтено фантазийки, че са жени.

54.   18 години съм омъжена и никога не съм правила анален секс до преди един месец някъде, от както се познаваме с него и все ме моли за това и от мен само откази, и от скоро имах нужда от него за нещо си и направо прозвуча като сделка или като проституция ...ако искаш да стане пускаш ме да те имам от зад анално ..и искам не искам нямах избор ..разбрахме се ако ме боли спираме и така след клизма в банята и подготовка той ме почна бавно леко масаж по клитора а после и на ануса, после мина с езика по ануса бавно и нежно и то взе да ми хареса и се възбудих яко както никога и колкото си пуска езика палаво в мен и аз искам още да бъде по на дълбоко в мен и по едно време намаза с много гел пениса си и ми го вкара леко до главичката и ми каза от там на на татък ти поемаш ,, бях си побъркала от възбуда, и го хванах и почнах да го вкарвам леко и да се наслаждавам на тези непознати до сега страсти и стигнах до края многократно , ама толкова оргазми едновременно не съм имала и не бях толкова възбудена , наистина нещо невероятно, плаках след това много и почнах да целувам мъжа ми и му викам моля те извини ме, а той ме гледа като невменяем ...казах му лиших себе си и теб от толкова страсти и емоции невероятни заради моите глупости ,,моля те прости ми,,той се усмихна и ме прегърна и вече го правим и анално всеки път .не знам за вас ама съм много радостна че запознах с това върховно чувство даже и да е много късно.