Споделена история от Секс и интимност

Секс с чернокожа
Има ли тук някой, който е бил с негърка? Винаги съм бил привличан от тях и имам желание, да осъществя това нещо, ако ми се отдаде възможност. Ще ходя в Америка на обмен и се надявам да попадна на такава.

Коментари

1.   Това е извратено

2.   До номер 1
Нямам в предвид някоя с огромен задник.

3.   Много миришат бе човек, ама както искаш....

5.   Oк

8.   Мда, №3 е прав, имал съм възможност, наистина си имат специфична миризма, но се свиква :) Иначе имат невероятна кожа. Просто ти е кеф да си ги галиш.

П.П. - Не съм бил с проститутка :)

9.   Бил съм и миришат

10.   Автора не говори за циганка, а за мадами от типа на Наоми Кембъл - те не миришат. Щом не си расист що да не пробваш

11.   №8 съм - бил съм точно с мадами тип "Наоми Кембъл", не казвам че миришат, просто си имат спец. миризма, която е различна от на белите жени :) Никой не обсъжда циганките.

12.   От автора.
Е, ще ми се, да е с нормален външен вид, а пък, ако е като Наоми Кембъл още по-добре ;). А чудно ми е как става свалката, че съм чувал, че някои били по-резервирани, защото си бял, а други пък били доста лесни.. направо сами се предлагали(нямам в предвид проститутки).

13.   И ние си имаме миризма ама не си я усещаме, но ако ти се отдава възможност не се колебай, винаги е приключение, а ако и много екзотична и тя не си е подбирала партньорите, може да си лепнеш нещо и да го кръстят на твое име

14.   Защо в Америка, не трябва ли да идеш в Африка?

16.   До Номер 14: Човече, много си зле. Първо, пичът не отива до Америка специално, за да прави секс с негърка, ами е на обмен. Второ, в Америка живеят МЕГА много негри, откъде падаш?!?

Авторе, един живот живееш, пробвай, каквото ти душа иска. ;)

---Джеси---

20.   И аз искам да правя секс с чернокожа, но тук в София няма. Виждал съм две-три, вероятно туристки, но те бяха много грозни и дебели. Съжалявам за езика, но такива си бяха. Днес обаче видях пред Александър Невски някаква туристка, черна, беше готина мацка. Но как да стане свалката, те бяха с автобуси, вероятно само за няколко часа. Едва ли е в настроение за такива неща.

21.   Хм... Аз пък винаги съм си мечтал да бъда свидетел на лесбийски секс между негърка и бяла.

23.   Аз бях известно време в Африка и там... така. Като за свалка - нищо по-различно. Тя, свалката е нещо, което се получава от самосебе си. Не винаги и не с всяка. За секса - ами да, миришат по-различно, ама дали аз съм със слабо обоняние, или като се удървя ми се запушва носа, ама хич не ми пука. Интересното е, че при тях някак си... как да кажа, водеща е задната прашка. По принцип при първо лягане по дефолт бялата жена ляга мисионерски, а негърката се приготвя за изотзад. Не знам защо, някаква културна разлика. Но оттам нататък е еднакво. А, и розово на черно стои екста!

24.   № 20 За съжаление афринаците успяват да емигрират в Европа само поединично и първо младите мъже. Много трудно те изтеглят семействата си. В повечето случаи успяват да дойдат само младежи, за които цялото семейство събира пари и в повече случаи се женят тук за европейки. Затова по-скоро тук ще намериш хубави мулатки, отколкото негърки. Ако си твърдо решен - не се отчайвай, а потърси в чужбина.