Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е от мъжете, с които съм спала.
НА 27г съм. Имам връзка от 5 години, сексът ни е супер.
Преди това съм спала с 3ма.
И сега след години като ги видя какви са, толкова ме е срам. Изглеждат ужасно и са простаци. С какъв акъл съм ходила с тях..
Не ме разбирайте погрешно- не съм с голямо самочувствие, но с годините смятам, че се изградих като нормално момиче.
Сега като видя с какви хора съм общувала в тийнейджърските си години, ме е срам от самата себе си.
Приятелят ми познава единия от тези 3ма, с него съм спала като бях на 17, ама така да ме е срам, че нямам думи.
Сега ако го видите, ще ви догнусее.
И досега приятелят ми не ме е питал откъде го познавам. Ако ме пита, ме е срам да кажа истината. Надявам се никога да не разбере.
Срам ме е от миналото ми в известен смисъл, както разбирате.
Била съм в среди, в които не бяха стойностни хора, и сега ме е срам да ги поздравя дори :(

Коментари

1.   Еми нормалнo е донякъде. в тийнейджърските си години всички смятат, че" всичко, което хвърчи се яде". Всеки има някакви такива "изцепки" и всеки има познати, които нне иска да помни. И аз като теб се чудя с какъв акъл съм била преди години и като видя с какви смешници съм ходила (и съм твърдяла че ги обичам) ми става смешно и ми иде да си шибна един шамар сама на себе си :D

2.   ... и как ефектно сте "отсвирвали" "зубърите" и смотаняцияте...

Помнете го и се опитайте да го обясните на децата си, за да не им се изпълни живота с грешни решения.

3.   Дай боже момичетата да се осъзнават по-бързо като теб и да обърнат повече внимание на пичовете, а не на кретените простаците и прочие :)

4.   Нормално е, и аз имам ученически изпълнения по купони и тук-там дето се надявам никога да не се разчуват :-) Има един кръг хора, които ги знаят, но доколкото знам не са излизали от този кръг. Ефектът "будиш се до крокодил" го е имал всеки, в буквален или в преносен смисъл.

Като се замислиш няма как да е другояче, все пак с времето човек пораства (на акъл) и е нормално да му се струват наивни и глупави решенията, които е вземал по-рано. А и не забравяй нещо - това че някой от бившите ти сега е пропаднал, не значи, че и тогава, когато си била с него, е бил такъв. Имам познати, които за съжаление доста деградираха с времето, а бяха наистина стойностни хора преди. Така че може да има много причини да се стигне до тоя резултат...

5.   Може и него да го е срам

6.   Аз едно само не разбирам. Как така приятелят ти познава човек, с когото ти си спала, но ти не му казваш това, за да знае. ОК за другите не си длъжна да даваш обяснения, но за общ познат не мислиш ли, че е редно да му кажеш. Нали утре може да ти го доведе на гости да пият по бира. Как ще се чувства ако след време разбере приятелят ти? Егоистка си!

7.   Изключително отвратително е одобно презрение, поставете е на тяхно място, ако някой си просто ей так отстрани ви се смее, че сте деградирали и вместо да ви подаде ръка, ви тъпче, при положение, че сте имали нещо повече от връзка с тях - о, или извинете, но сте спали с тях само за една вечер? Ако не е така, то ТЕ би трябвало да се срамуват, че са били с вас ;) нищо лично колежке, но се замислете!

8.   Абсолютно съм съгласна с номер 7.

9.   Хахаха, не се притеснявай, именно затова си се разделила с тях. И аз се срамувам от някои бивши, хората се променят с времето, може тогава да са си били ок, а и да не са, нали са минало, какво ти пука ;) Опитът си е опит.

11.   И номер 1, не ми говори, че всеки имал такива изцепки. Имат простите, но не УМНИТЕ!