Споделена история от Секс и интимност

Въпрос само към жените - анална стимулация при мъжа?
Искам да попитам как ще реагирате ако разберете, че приятелят ви се възбужда като се докосва по ануса и че си е вкарвал разни неща там. В случая не говорим за привличане от мъже а а строго хетеросексуален мъж! Бихте се включили в играта му или бихте го зарязали заради това? А може би ще бъдете безразлична към това, чакам мнението ви!

Коментари

1.   Не мисля че за по опитните жени, е тайна че мъжът харесва да го докосват по ануса, по време на секс, дори и да се вкарва пръстче в него, това му действа адски възбуждащо. Не да го чукаш с юмрук, просто леко с пръстче. При моят също е така. Друг е въпроса, че ние сме вече на едно друго ниво секс, при което нямаме задръжки, правим опити да му масажирам простатата, правим опити за фистинг... абе изобщо неща, непонятни за една прясна връзка, и едно младо запознанство.

Не се безпокои ако на теб ти харесва да ти галят анусчето. Не си гей.
Просто си мъж. И е нормално.

Keity

2.   Не бих го заразяла, но би ми станало малко неудобно... с времето може би бих свикнала, но не бих искала това да се случва системно.

3.   Мъж съм и ми се случи жена да иска да ми бръкне в г. за, защото мислела че ни харесвало много. На мен не ми ерогенна зона, но... Оставих я. После споделих какво на мен ми харесва и се получи много приятно.

4.   №1, на мен пък не ми харесва да ме докосват по ануса, независимо колко е опитна жената, която го прави.

5.   Автора:към номер 4: Аз си мисля, че както има жени, на които там е ерогенна зона и жени, които не обичат да ги докосват там, така е и с мъжете и това няма нищо общо със сексуалната ориентация.

6.   Здравейте.
не мисля че има някакъв проблем във Вашите потребности.
Не би трябвало това ни най-малко да притеснява.
Сексът е доверие, което би трябвало да е взаимно.
Опитайте се да говорите с партньорката си. Сигурна съм че при подобен разговор и тя ще сподели свой желания за който и не предполагате.
Специално мен, много от мъжете са ме питали дали съм имала друг, който е искал масаж на простата-Да, всеки трети/дори втори/ го желае. Единствено наложеният псевдо морал ни спира да изживеем всичко както на нас ни се иска.
нека Вашето момиче докато Ви прави фелацио проникне във Вас! Гарантирам че оргазмът ще е бърз и мощен.
И стига сте мислили че това е гейско!!!
Забравете хилядите ограничаващи убеждения, който ни пречат да правим това което наистина искаме!
Успех!

8.   Преди време приятеля ми ми призна точно това, възбужда го и дори си играе с придмети. Първоначално се притесних, но всеки си има своите странностш той не държи аз да очаствам а аз нямам против да го прави когато е сам. Просто сега знам малко повече за него. Радвай се, че ти е споделил, очевидно ти има доверие.

9.   Моя съм го научила, че ако иска от мен отзад, после и той трябва да даде. Чукам го с вибратора ни и понякога имам чувството, че му харесва, но мрънка