Споделена история от Секс и интимност

Бременна ли съм?
С приятелят ми се опитваме да имаме бебе. И тъй като той трябваше да замине този месец, направихме само един опит, и той беше два дни преди положителния тест за овулация. Възможно ли е човечетата му да са живели два-три дни в мен и бебето да се е получило?

Коментари

1.   Всичко е възможно, но бебе не се прави с тестове за оволация и с един опит, а с кеф. Колкото повече човек се гибсира, толкова по-трудно става работата.

2.   Да възможно е. Дали си бременна, чакай да хвърля един боб.

3.   По принцип на теория може и да са живи но да знаеш че номер 1 е прав деца не се правят с планове а с любов, опитите доказват че жена получила оргазъм спомага за заплождането и насочването на малките сътезатели към яйцеклетката.

4.   Откъде да знам дали си?

5.   Възможно е, поради факта, че сперматозоидите могат да престоят в маточните тръби няколко дни и ако след това настъпи овулация, (както в твоя случай)яйцеклетката може да бъде оплодена.

д-р Анонимна.

6.   Аз съм най-великата гадателка на света, да бременна си с петзнаци. Абе вие хора нормални ли се? Има си тестове, лекари какво се занимавате с форуми.. не сме гадатели.

7.   Не се казват човечета, а сперматозоиди. Чела ли си нещо за тях? Колко живеят във влагалищна среда? Ей направо ме вбесявате колко сте плиткоумни. Амам иначе тръгнали да създават поколение. И на какво ще го научите, като вие не знаете елементарни неща?

8.   Сперматозоидите живеят до 72 часа във вагината. Да кажем, че преди да видиш, че си в овулация, сперматозоиди са престояли около 48 часа в теб без да е настъпило оплождане поради липса на яйцеклетка, но те са били все още живи когато се е появила яйцеклетка годна за оплождане, така че шанс има.