Споделена история от Секс и интимност

Банан
Здравейте, с мъжа ми правим страхотен секс и обичаме експериментите. Само че е малко трудно постоянно да откриваме нови начини за разнообразяване, тъй като сме пробввали много неща. Преди време бях прочела в коментарите към една тема в този сайт, че по време на секс някаква жена си слагала във вагината банан и от това ставала по-тясна, а на мъжа й много му харесвало. Въпроса ми е дали е вредно за моето здраве ако й аз пробвам с банан??? И после как ще се искара? Предполагам трябва да е някакъв доста узрял, че да може много лесно да се мачка и да излезе поне половината докато правим секс. Ако някой е пробвал подобно нещо по време на секс, може да сподели.

Коментари

1.   Напротив може да е и по-твърдичък. Само че като се секси заедно с банан мъжа свършва много по-бързо. Ние обикновено си го хапваме след това.

2.   здравей, ами пробвай няма да ти навреди с нищо и аз съм го пробвала това и знам, само трябва да бъдете малко внимателни, айде и после да споделиш как е било)))

3.   Не знам дали правилно разбрах... да си вкараш банан във вагината и същевременно мъжа ти да проникне в теб... е ти да не си като кофа отдолу?
Пламс 21

4.   Сложи презерватив на банана да не те пишат и теб докторите по разни статии.

5.   искаш да пробваш нещо различно ли мога да ти предложа доста неща. За банан незнам но пробвай със соров грах да го изсипе в теб и после да те чука невероятно е и за мъжа и за жената.

Мъж 30 г.

6.   Има място което се нарича Секс шоп ако не знаете, има ги и в онлаин вариант, що не си харесате нещо от там вместо да си буташ някви плодове и зеленчуци и после да се чудиш как да идеш при доктора...

7.   Ние го правим с царевица, от тези консервите. Изсипва се 30гр. в влагалището и почваме. Успех

8.   Черният пипер също не е за подценяване ;-)

9.   Чета, чета си аз коментари и смея се, чудя се.. банани, грахове, репички, царевици, ананас, огладнях.
ХОРА, МОЖЕ ДА ОПИТАТЕ И С ТАРАТОР, АМА С ПОВЕЧЕ ЧЕСЪН.

dafuqman

10.   хаха вие манджа ли правите или правите секс, бе хора... я си се чукайте като хората, а не да правите зимнина с плодове, зеленчуци и т. н. :D

11.   Опитай с много люта чушка!

12.   Абе вие сериозно ли пробвате тези неща или се гаврите с авторката

13.   абе вие като не искате да пробвате новости не се обаждайте затова жените на такива консервативни къде цял живот правили секс в мисионерска поза като ги вкарат веднъж в секс маратона не искат да си поглеждат мъжете после. Много пъти съм го казвал на българския мъж му дай ракия боб и люти чушки после се празни за 10 минути и ляга да спи 4е и хърка на тва отгоре, па жената задоволена ли е не е ли не е техна работа

14.   До авторката пробвай с две лукчета в теб също е хубаво и свирка да правиш пак си е готино с две лукцета но пробвай във вагината супер е. Не се страхувай от това да не да идат някъде няма къде да потънат

15.   Абе хора, вие сериозни ли сте? Ако не - внимавайте, все пак и дечурлига четат тука, кой знае какви ще им дойдат на акъла

16.   Бате вкарваш вътре 2-3 маслини и после караш ролери.

17.   Да не ти пука пробвай и със зелка!

18.   ееее номер 10 ме изпревари :D радвам се че се е сетил... ама и аз да го подобря въпроса...

Вие ше готвите ли или ше са ебете?
Ако ше готвите, викнете ме и мене, се пак съм готвач ;)
Можем да почнем със путка бюрек, после ше земем да подфръгаме малко палачинки и накрая ше завършим със сос бешамел ;)

Едно Момче-20г.

19.   До 18 Ти не е зле да започнеш с граматиката, а като полея банана с бешамел може да дойдеш да го лапнеш.

20.   Разбира се че можеш да пробваш, но гледай банана да е по - твърд. Ако бананът е по-лек, можеш да направиш някоя сериозна беля.

-Максимум

21.   Хаха, хора, дотам ли ви стигат дъбоките размисли? Какво ново да си заврете отдолу (без извинение)? Ставаме свидетели на страхотна еволюция...

22.   Ако си пъхнеш мек банан, после с лъжичка ли ще си го изстъргваш? И тия с граха, боба и царевицата... че не ми стана ясно.. после като куршуми ли ги изстрелват? :D Помислете малко за това влагалище, има си киселинност, микрофлора, като го тъпчете със зарзават дали му е добре? Ужас... да ви имам и сексуалната разкрепостеност...

23.   Хаххаххах, номер 22 искрено ме разсмя!
xperia

24.   номер 19, нормално ли е тва бе, хората ше си развалят половите органи тизе ми прикааш за граматика, Я си я знам, ама не е тва темата ;) виж номер 22 е най-прав.

Най-много да си доведат некоя шибана болест. Даже да създадат нова болест с тия извращения.

Тва даже в порно индустрията не го правят.

От: Номер 18

25.   Аз съм пробвала и е много яко!!

26.   ако секса ви е станал банален, просто махнете "б"-то :))

27.   Мнението ми с една дума за тоя пост
ПОТРЕС !!!!!!!!!!!!!

28.   Хора! Спрете да затваряте консерви и да правите компоти. Вече всичко има по магазините. Не ми се мисли като дойде време да се слага киселото зеле какви теми ще се появят;)