Споделена история от Секс и интимност

Той обича да гледа MILF
Здравейте,
Имам приятел от 1 година и няколко месеца. Двамата сме на по 24 години.
Преди няколко дни му отидох на гости и седнах на компютъра му за да му покажа един сайт и видях, че е гледал порно тъй като беше забравил да го спре, а и папката с въпросното порно беше отворена. Знаех, че гледа порно, а и знам, че няма мъж който да не гледа. Стана ми любопитно и го попитах какво порно обича да гледа по точно (темата за секс я водим много открито и спокойно), тогава той ми каза, че въпростното порно е MILF и точно такова обича да гледа. Казах си "добре, щом му харесва". Прибрах се вкъщи и реших да видя за какво става дума и се изненадах, че точно такъв тип порно харесва - възрастни дами, но доста добре изглеждаши за годините си.

Та въпроса ми е - това нормално ли и има ли хора тук който обичат да гледат MILF? Дамите какво мислят за това също ще ми е интересно да чуя.

Коментари

1.   Лично на мен не ми харесва, но мислиш ли, че ако това не беше нормално, щеше специално да се прави въобще порно от този тип само една малка бройка на "извратеняците".

2.   MILF всички харесваме ;))))

*Syndrome

3.   Разбира се, че е нормално. Всеки си има различни предпочитания в това отношение. За него този тип порно е най-възбуждащо.

4.   Подкрепям Синдром, няма млад мъж (а твоят е такъв), който да не си пада по запазени и добре изглеждащи какички на средна възраст. Като одъртеем вече гледаме младо. С една дума, който квото няма, това си търси. Не виждам какво се притесвяваш, нормално е, ако само на порно ги гледа, всичсо е точно.

5.   MILF-а му е майката! :)))

6.   Хах, и на мен ми е любимо МИЛФ, а съм на 13. И съм момиче.

7.   М 19. Лично според мен няма нищо по-секси от една добре изглеждаща зряла жена, която само с поглед може да те накара да си скъсаш панталоните. Дори на мен това ми е най-силната сексуална фантазия.

8.   На колко години са долу-горе тези жени MILF?

9.   №8, от гледната точка на 15 годишен, MILF може и да е 30 годишна. За 40 годишен - MILF може и да е... ми по-голяма :)
Бе важното е да забиеш нещо, което е над твоето ниво, поне на години - това е повод за гордост сред комплексарите.

10.   Аз постоянно гледам MILF и ми харесва явно и на твоето момче му харесва! :)

11.   На номер 8 и 9 да разясня, че съкращението MILF идва от Mother I Like to Fo..k. Tака еч технически една жена може да е MILF и на 18 години. На български би се превело като МКБЧ (Майка Която Бих Чу...л). Иначе най-общо в тази категория попадат жени между 30 и 50 години.

12.   От авторката
Благодаря за отговорите на всичи :)))

13.   MILF MILF MILF !!!