Споделена история от Секс и интимност

Ще разбере ли, че съм девствен?
Аз съм момче на 23 години. Доста време бях сам, но накрая намерих подходящо момиче за мен. Вярно, че самочувствието ми се повиши, след като почнах да обръщам по-голямо внимание на външния си вид, а това е едно от първите неща, които се забелязват в човека. И аз дълго време правих само това, защото външната красота е видима. Сега приятелката ми е на 19, симпатично момиче с добър характер :) Говорихме веднъж за предишния й приятел, а аз за моята "предишна" приятелка, която всъщност не ми е интимна и имам дългогодишно приятелство с нея. Не ми е споменавала за нещо конкретно, което са правили с предишния си, но тя го е правила вече. Нещата вървят към това и ние да го направим, но не знам как ще се представя и дали няма да ме съжали или да се разочарова ако разбере, че ми е първата. :/ Не знам какво да правя?

Коментари

1.   Ще разбере със сигурност, но не мисля че апокалиптичните представи, които се въртят в главата ти ще се сбъднат ;D

2.   Просто се отдай и не мисли за друго. На моят приятел също му бях първата и да си призная в ума ми беше че или съм му първата или просто много се беше притеснил, защото и той като теб не ми беше споделил че не го е правил до тогава. Според мен няма нищо срамно щом момичето до теб е разбрано не разбирам какво те спира да и споделиш. Човек действа когато реши че е готов, явно и твоят момент е настъпил. Когато моят приятел ми сподели след известно време че аз съм му първата аз се усмихнах, защото за някои момичета първият път е специален момент и чувството че твоят е бил точно с нея е някак си сладко и приятно. По-добре и сподели, според мен няма да получиш неразбиране, а точно обратното. Успех :)

х. о-х. о

3.   не и казвай и проблема ти е решен

4.   Има си хас да не разбере пич - момичетата са хитри и наблюдателни, а ти със сигурност ще се изпотиш и разтрепериш първият път

5.   Как бе, знаеш ли какъв кеф ще и стане че тя ти е първата. Я по-спокойно, този момент ще го помниш цял живот, нали не искаш да го запомниш с лъжа? Голяма работа че си на 23, толкова си малък още че представа си нямаш. Жив и здрав.

6.   Номер 5 ти е дал супер позитивен отговор!
Аз обаче ще ти предложа друго, не и казвай, че ти е първата, свършете работата и ако не каже нищо и ти не казвай нищо /пък ако ще и най-големия глупак да изглеждаш/ ако пък реши да те зареже или те избъзика нещо, тогава чак си признай. Ама така си признай, че да те "съжали", да изглеждаш сладко /демек да мине номера/. Така и в двата случая оставаш с гадже. Но пък все си мисля, че з нея няма да е проблем! ;)))
Успех!

7.   как пък никой не му каза, че при момчетата няма девстеност. :)

8.   Автора: Благодаря, че ме окуражехте. Сега съм по - позитивен, пък и не извършвам криминално деяние, че да се безпокоя. :)

9.   Пич - действай по въпроса и по смело. На твоите години и аз имах приятелка с която така и не стигнахме до секс, а и не се срещахме и доста често де. Поради тази ли причина или поради какво не знам, се разделихме след около 10-15 излизания за около 2-3 месеца. Някой може да каже в случая, че съм пресилил, като съм казал приятелка, но както и да е. Сега 4-5 години по-късно аз продължавам да съм девствен и много съжалявам, че тогава не можах да се възползвам по-сериозно от предоставилата ми се възможност. Последно да уточня само, че тя скъса с мен и аз си мисля, че го направи може би заради прекаленото отлагане на най-интимния контакт, тоест секса.