Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми е БДСМ
Проблема ми е напълно сериозен и искам без подигравки, защото се усещам достатъчно шантаво и без това! Накратко влюбих се в едно момиче е тя е по скоро жена, аз съм на 17 тя е на 25 и всичко си беше страхотно, тя е много умна, страшно секси, луд съм бил по нея каквото ми кажеше го правех, даже в клубовете я хващах че прави нарочно понякога да я занасят други мъже само за да се сбия заради нея и после ми е казвала че това я възбужда, обаче мислех че е нормално нали всяка мацка си пада по такива неща. Секса също беше сyпер, е да доста по-hard от другите ми две връзки които съм имал, смисъл тя обичаше да ме връзва да ме язди да ми говори мръсно ок няма проблем и аз съм див в секса и ме кефеше. Обаче. Почна се с това че напримерно както ме целува и ми забива шамар и когато я питам защо тя се смее и казва-ами кефиш ме готино пишлеме си и адски ме възбуждаш и си казвах пак ок много е страсна мацката и това е супер яко обаче тя почна и в секса да прави неща дето ме болеше, да ми мачка зверски ташаците да ми бърка в задника да ми бие шамари където и скимне на лицето, на задника, връзваше ме и ме биеше с колан и то силно, не нещо да се лигави, а здрави белези ми е оставяла, казах и много пъти, че ме боли, обаче тя казваше че я възбужда това и после ме е къртила от секс, затова и търпях. После почна и от един пръст дето ми вкарваше отзад станаха два, викаше ми че искала да ми разширява дупката отзад за да си личало че съм ебан от нея, това са нейни думи, а ме болеше зверски нищо че ме мажеше с някакъв гел после започна да ми завира и вибратор и да ме чука много брутално с него, казваше ти ме чукаш и аз те чукам това е нормално. Даже не съм знаел какво е това БДСМ просто търсих в нета дали има такива жени като нея да ги кефи това и дали е нормално и видях че това нейното е същото май. Съжалявам че съм казал всичко както е, аз я обичам наистина такъв секс какъвто с нея правя след тези неща е невероятен, знае как да ме свърши няколко пъти, обаче първо иска да ми скъса задника от бой и ебане и тогава се дава, а ми става по бавно сетне заради болката, тя и на това се кефи. Не знам, обичам я, в компания винаги се кефя че тя ми е гадже, защото е супер готина, танцува страхотно, и наистина е хипер страсна, завиждат ми заради нея, а и тя ме ревнува от всяка, иска секс постояно с мене, това е едната страна обаче от друга страна си боли мамка му, и ме е страх защото ми е казвала няколко пъти че много ще и кеф ако сме правили тройка с друг мъж, обаче той да чукал мене докато аз я лижа вързан, и после тя да ме чукала отзад докато съм му духал, когато и казах че е луда се смее и ми казва, че прекалено ме ревнува, за да го направи и че още нищо не съм видял. Наистина съм много объркан, затова искам съвет може ли да стигне още по далеч, смисъл да ми направи нещо да стигна в болница и нашите да разберат какво ми е правила, тя не е болна нали? Малко ме е страх от нея но и ме кефи когато ми завиждат, не знам какво да правя.

Коментари

51-84 от 84

58.   Оле оле ама ти си се продал бе мъжки! За едните цигари и това че те прибрала в тях си даваш да те правят на нищо, на педал! Ти си свикнал на бой като гледам от баща си, и не мислиш за боя който ти хвърля тая а за секса после, че си топнал чушката и вече си щастлив докато тя те мачка и трепе, че и те поебва. Ти вярно си се привързал към тая пача като кyченце и сакън да не те изостави, да нямаш любов и се даваш! Ти си мъж бе, как се оставяш да те бие жена, Господарки глупости, такива Господарки така ще ги разпоря, че няма да смеят да посегнат на мъж повече, егати гнусните гадини!

60.   хахахахах, 58 супер си!!!

Вярно се е продало момчето.... Жалка история направо. Анти-мъж, откъдето и да го погледнеш :)

Друго си е да почувстваш силно, мъжко рамо. На този пич, авторът, няма да може да се разчита за нищо...

61.   :) Ами прати ми я на мен, аз такава търся, че те спася от нея моментално, но при мен ще е от желание:)
А относно проблема ти, прояви малко характер, покажи и, че така не те устройва, обърни ролте, защото в БДСМ това си е женска доминация, явно на мацката и харесваш но те въаприема като нейно момченце, пак повтарям "момченце", което няма лошо, но при положение че ти не си ОК с това трябва да деистваш мъжки, иначе тя може да те вкара в по-голяма беля, и да съжаляваш след време, че си допускал такива работи да ти правят. Ти не си узрял за такива отношения, и си малък още, затова намери начин да обърнеш нещата, ако неможеш недей му мисли ами спирай да се виждаш с нея, мацки колкото искаш! Поздрави!

62.   Егати сбъркания свят, да получаваш удоволствие от причиняването на болка на любимия, до степен на нетърпимост...
Викторе, хвани с нормалка приятелка, а тази си я избий от главата, защото утре като те върже за леглото и извика 2-3-ма приятели мъже и те опънат, ще пееш друга песен(не обичам я).

67.   Подкрепям напълно 62! Брат, сам знаеш, че е болна, какво искаш положителен отговор ли от коментиращите в сайта?
Имаш го-напълно е луда, а и ти не я обичаш, просто ти вдига самочувствието! ;)
Когато обичаш някоя разказваш за черти от характера й, а не "приятелите ми завиждат! " :)
Бягай докато е време!

68.   И моята приятелка е Хард, нещото което аз харесвам, но мен ми харесва да доминирам, да стои на колене и прочие, уви аз съм в подобни ситуации. Драска ме, хапе ме и докато има орален контакт към мен съм подложен на изтезания, но и когато аз и правя тя също, не ми дава да съм над нея когато получавам орална любов, от което лично аз страдам. Борба за доминация е при нас постоянно. Обрава ми задника, но не смее да ми вкара пръст, сигурно ако и дам и това ще направи.. аз и вкарвам отзад пръсти, доминирам я когато я лижа отдолу и когато трае любовната игра, но когато аз получавам орални ласки аз съм доминирания, а винаги съм обичал в подобна ситуация аз да съм водещата фигура, уви борбата е безмилостно жестока, но не колкото твоята. Аз харесвам крайностите и понякога ми харесва да ме скубе, душе и драска, но като цяло трябва аз да доминирам повече и вече я уча повече да ми се отдава, защото аз това харесвам

69.   Отново съм аз 68. Приятел, води борба, но не е приятно все ти да си отдолу, все ти да си доминирания, особено да иска да викна някой да те чука и подобно, ако историята е истинска, просто е брутална и рано или късно някой ще разбере и ще се изложиш тотално. Аз с моята приятелка правя откачени неща, иска тя да е водещата, но й давам примерно няколко минути да ме души, скубе, драска и да ми казва какво й как да правя, но след това я хващам за косата, връзвам и ръцете и нали се сещаш как я мандръсам, не че не й харесва, но просто й показвам кой е шефа, въпреки че постоянно ми повтаря, как тя трябвало да ме води, да ме командва и прочие и постоянно сме в борба за надмощие, което аз печеля и или се подчинява или се сърди, ако не да си намери някоя подлога, аз няма да й бъда роб, мога да й дам частично за малко време доминация над мен, но не й подобни неща, които теб са те карали. Пипа ми дупето понякога, но едва ли ще посмее да ми завре пръст отзад, аз съм извратен понякога в доста аспекти, но не и гаджето ми да ме чука, това е смешно, та нали аз съм мъжа и водещата фигура във връзката, иначе ми го е споменавала как щяла да ми завре пръст, даже един път нещо се лигавехме и аз по гащи и тръгна да ми завира пръст през гащите, ама после и заврях аз разни неща и спря хаха, с каквото ти отвръща с това й ти и двойно повече, налагай инат, ако има някакви претенции я остави, казвам ти, това не е живот, не допускай жена да те води, моята борба е такава и искам това момиче, защото е честно, открито и поради други качества, иначе отдавна щях да съм и бил шута, но смятам, че кротките жени, които се оставят изцяло в ръцете ти, са там за да те използват по един или друг начин или пък в един момент ще те наранят по някакъв начин, за това предпочитам огнена жена, а не тиха вода, но това разбира се ми коства много усилия и нерви за надмощие :)

70.   Гледам, че разни доминантни екземпляри и поклоници н маркиз дьо Сад са писали в темата. Далеч съм от мисълта, че това може да са нормални отношения. Стана ми любопитно - дали наистина 100% от почитателите на садо мазо са претърпели жестока травма като малки. Стана така, че преди време изпитах силно чувство на привързаност към една такава особа. Явно има някакви игри и трикове с цел да се привлече вниманието на потенциалния роб. Попаднах в мрежите на подобно на описваното от автора същество. Не бих казал, че това е жена в общоприетия смисъл. Интересно и какво става с автора - дали е успял да разтрогне тази 'любовна' връзка, която явно не му 'пасва'. Предвид на това, че става дума за непълнолетен човек - мисля, че е брутално и педофилско изпълнение - авторът и родителите му са в пълното право да заведат иск срещу извършителката. НА 17 години няма как да си с укрепнала психика и да си наясно със сексуалните си стремежи и предпочитания. Докато каката е много наясно и си пада по гаврите. По-големият от двамата носи отговорност за връзката - какво като е жена, та била тя и Домина. Защо всички си мълчат, че то това си е направо изнасилване на момче от жена - това не е секс. Дори има физическо изнасилване? Но по-страшното и достатъчното е психическата травма върху неукрепналия подрастващ индивид. Съжалявам ако звучи архаично - но това е голата истина. Има нужда от намеса на обществото, за да се спаси поне единия член от тази 'връзка'. За каката незнам дали не е късно, но поне момчето може да се коригира в пшсихическо отношение - има фондации, анимус, манимус и каквото там. Явно е, че не е доброволно участието на автора. Той просто е под силното психическо и емоционално въздействие на Домината. Какво да отговори - той е 'луд' от 'любов'?

71.   Автора съм и много неща се случиха, останах без приятели, ама те не ми бяха такива и без тва даже са писали преди време защото им споделях всичко, спяха в нас уж ми бяха като братя, майната им само искаха да ме разделят с нея, караха ми се даже, обаче те си отиват а тя остава с мене, всичко е което имам, да накара ме да го направя с мъж защото искала да съм по освободен да видя всичко в секса в живота, само заради нея го изтърпях това, много ми е струвало адски обаче тя ми вика- ти си момче направено за удоволствия ти не искаш някои неща защото сам си пречиш обаче тялото ти иска всякакъв секс, жaден си за секс целия щом свършваш значи всичко е наред. Аз свършвам обаче след след чикията която ми правят после или след секса с нея, става много добра, това е проблема тя като се ядоса вика даже ще ти навра шише в дупето, после пак се смее, като спим ми пъха възглавници под корема и ме чука с вибратора даже вика после ми бута главата между краката и да я лижа, има страхотна пичка мамка му, това е че забраям всичко което ми е правила или е карала други да ми правят защото я обожавам, тя ми казва през болката ще осетиш истинското удоволствие, не знам вече, всичко зарязах заради нея паднах много долу и не съм педал просто не мога без нея, не мога хора

73.   Точно приятели са ти били. Ако си мислиш, че животът е само секс - лъжеш се. И тук хората те предупредиха, но няма кой да слуша. Освен ако просто не си пишеш така с цел реклама на садомазото и не си това за което се представяш.
Както някои от посветените в тия неща ти споменаха - скоро твоята 'любима' може да те продаде на друга подобна с цел допълнителни мъчения и то най-вече духовни и психически. Това, че са ти разпорили задника няма никакво значение на фона на интелектуалната примка, в която си хванат. Сам каза, че вече нямаш приятели. Следователно - попаднал си в кръга на садомазохистите. А честито. Може да се сблъскаш с тая особа, която на мен ми се мерна по едно време, понеже аз съм номер 70. Да и пратиш много здраве и да и кажеш, че не всеки добър човек е мазохист или роб. И в заключение да ти кажа нещо - това не е секс и е скучно. Наистина, когато всичко се свежда единствено до побоища и изтезания изобщо не е интересно. Твоята 'любима' почти сигурно е безчувствена и студена и самата тя няма представа какво е това качествен секс. Може да ти се струва странно, но тя никога не е изпитала истинско удоволствие, защото има сбъркана програма - може като малка да се е ударила някъде по главата или да е преживяла някакъв стрес. Самата тя страда, но не го осъзнава и не може да й се помогне. Така че, ако случайно ти дойде акъла по някое време, в което искрено се съмнявам, разбери - че на тези хора не може да се помогне. Ако мотивът ти е, че си добър човек и трябва да помагаш - спри. Неспасяемо е.

74.   Няма да ти казвам, че си тъп или болен, просто ще ти кажа как изглежда отстрани и какво си мисли жена с повече житейски опит от твоя.
Буквално ти е промила мозъка. Тя е направила с теб, това което правят с теб сутеньорите пласьорите. Зарибила те е със секс и след като си си помислил, че си хванал Господ за шлифера (извинявам се на религиозните, но не ми идва друг израз), те е подхванала.
За да участва в такива игри, човек трябва да бъде наясно със себе си, човек на 17 е дете. От това, което виждам ти си наясно само с изтърпяването на унижението, което ти е причинила.
Знам, че на твоята възраст човек си мисли, че вече е голям и всичко може (повярвай ми, всеки от изказалите се преди мен ще го потвърди), но замислял ли си се, че тя си е търсила малко и лабилно момче, което да се подава лесно на манипулация и съответно лесно да бъде убедено да бъде под контрол и така погледнато ти си бил и си удобен улов. Връзката ви ми се струва повече от неравностойна, защото ти не си имал тези желания и сега ги търпиш, защото всички ти завиждали, имала страхотна п.. ка и т. н. На 17-18-18, че дори и на 20 човек си мисли, че всичко е секс и човека до него ще го обича вечно. Казвам ти това като човек имал подобни отношения, макар и без БДСМ. После разочарованието, от това което ти се е случило в комбинация с живота ти удрят ужасен шамар. Това ли искаш на 25 години да се окажеш с неудобно минало ( от което те е срам), без приятели, без бъдеще и с много комплекси. Дали след това, ако изобщо се измъкнеш, ще бъдеш способен на нормални отношения и секс без анално проникване? Не мисля. За мен си пропаднал, не защото намирам БДСМ за поквара или болестно състояние, а защото мислейки се за големия пич, си пропуснал да станеш мъж и за това има вина готината кака, която ти навира вибратори отзад. Ти си загубил уважението ?. Тя искала това, тя искала онова, а ти си нейната вещ за всичко. За разлика от други БДСМ, тя няма уважение към партньора си и надали ще те пусне да си отидеш, ако поискаш.
Ако си мислиш, че приятелите ти не са ти приятели и ти завиждат, много грешиш. Не се лъжи, защото сам казваш, че едвам си изтърпял третият в леглото. Това ли е за завиждане- да те карат да правиш нещо против волята си, защото си изпаднал в сексуална зависимост? Това, което са ти казали по-горе е вярно. Колкото и да не ти се вярва си неин роб и мисля, че ти харесва, това, че не ти харесва тя да прониква в теб и ти да се приемаш като жертва.
Има хора, които обичат да бъдат жертви. Проблемът е, че някъде дълбоко в себе си убеден, че това е нередно. От едната страна са отношенията в семейството ти и тя, от другата усещането, че нещо не е както трябва. От там идва тази ти несигурност. Може би просто трябва да отидеш на психоаналитик, да му споделяш всяка седмица и да се опиташ, ако не да промениш живота си, поне да приемеш ролята, която тя ти е натресла, а ти си приел, защото правила як секс, танцувала страхотно и между другото те изнасилва анално... ( а като остарее и ? виснат месата, да знаеш, че това отвън и секса са до време)
Но се питам, ако не я беше срещнал дали сега нямаше да си с някоя непрактикуваща БДСМ и дали тази ти страна щеше да се е развила.

76.   Автора съм, ами 73 не не е безчуствена и студена, напротив цял пожар е, и в секса е такава, имам предвид когатo ме оставя да я чукам аз, много е страстна и ме побърква направо, никога не съм правил такъв секс както с нея направо е нещо невероятно, тя просто знае как да ме докара дотам да не знам на кой свят се намирам и да свършвам супер яко. Ами изпокарах се с тези които ги имах за приятели защото ми говореха постояно против нея дразнеха ме само ставаха скандали с тях и накрая ги разкарах, напсувах ги щяхме да се сбием даже. 74, няколко пъти ти прочетох коментара и може и да е така, в началото не беше такава започна постепено на майтап с шамари и после и другите неща но аз вече бях адски влюбен в нея, както съм и сега и приемах всичко от нея знам че е нередно, осъзнавам го но не се приемам за жертва чак, тя е толкова време само с мене, не иска други момчета не ги поглежда даже, ревнува ме жестоко, иска да излизам само с нея, не няма да ме пусне сигурен съм и за мен това означава че ме обича и тя по неин си начин. Не знам дали съм способен на други отношения, аз съм имам две връзки преди нея, и всичко беше нормално ама скучно, и момичетата не бяха много добри в секса бяха дървени и все едно и също лежат и чакат да ги изчукаш, докато тя е ненаситна, иска да го прави навсякъде даже и да ни видят обича да ми е отгоре да ме драска, хапе, удря целува се невероятно просто каквито и отношения с други жени да имам както казваш ще ги сравнявам с нея, няма начин просто! Как мога да спра да съм луд по нея? Ако не я бях срещнал щях да съм с други момичета сигурно, може би щях да се влюбя в друга, но това е нещо различно тя просто ме подлудява прави така че да не мога без нея разбираш ли? Не съм за парите и или за това че нашите са боклуци, просто вече съм адски хлътнал и не знам какво да правя! Не ми харесва това че ме бие и насилва, боли ме и е педалско знам, но иначе не ми дава секс!

77.   Приятелю, ще ти задам един въпрос преди да си изкажа моето мнение-това момиче казвало ли ти е някога " Обичам те ", говорила ли е за чувствата си към теб, защото аз оставам с впечатлението, че при вас двамата всичко се върти около секса? . Казваш, че си влюбен, но да си влюбен и да обичаш истински са различни неща. Аз не разбирам от BDSM, но според мен тя е прекрачила една много тънка граница-тази в която тя е престанала да се интересува от твоето сексуално удоволствие и си гледа предимно нейния кеф! Доста хора тук ти казаха именно това... не ти ли светна лампичката, не изпитваш ли крайна нужда вече да сложиш край на този садизъм или предпочиташ да загубиш мъжкото и човешкото в себе си! Аз си мисля, че държиш повече на секса отколкото на истинската любов и да знаеш, че няма да издържиш дълго така. Мисля, че трябва да си направиш една равносметка на живота, който живееш и на този живот, който искаш да живееш и запомни, че ако искаш да промениш нещата към по-добро за теб, ще трябва да наложиш волята си... ако ти е останала такава! И запомни, че тази мадама те е вързала в примката си за свое собствено удоволствие, но ти си заслепен и не можеш да го видиш отстрани, защото просто си влюбен, а тя се е възползвала от това и връзката ви се е превърнала в едно обсебване от нейна страна. Желая ти успех в живота! Геро.

78.   Моята приятелка колко й да е хард, аз и отвръщам с двойно повече хард. Забавляват ме подобни роли на доминация, но без това да ми бърка отзад с пръст, да ми вика чужди мъже да ме чукат и прочие, това е срамно, смешно и граничи с лудоста, такава връзка не може да бъде до толкова сериозна, че да бъдете едно семейство, ако мъжът не е мъж и не може да удари по масата! Аз обичам от време на време да давам сексуална власт на приятелката ми, като понякога ме връзва с белезници, бие ми шамарчета по бузите (на лицето разбира се), скубе ме, драска ме (това е от нея, мен не ме кефи), но обичам крайностите и после всичко и го връщам и я доминирам по сходни начини, но включвам и дупето и в играта (разбира се внимавам), и изцяло е под мой контрол, колкото и да не го иска (без някаква болка, щипки по зърната и подобни неща), лек bdsm, което е адски възбуждащо, всеки път си правим различни неща. И аз ако и позволява да ми бърка отзад сигурно ще го направи, тъй като и харесва да ми пипа задника, но естествено няма да й позволява и моята доминация винаги ще бъде с една идея по-изразена, по-груба, просто за да знае, че е момичето, ако и дам да ме контролира изцяло съм загубен, но пък ако аз я контролирам изцяло няма да ме търпи кой знае колко дълго, така че и давам власт, тя желае това :) Но всичко си има граници, това твоето приятел е смешна работа, ти се излагаш! Аз лично харесвам крайностите и са нужни, винаги да е разнообразно и различно, никога не можем да си омръзнем, имам богата фантазия

80.   Викторе,прочетох всички коментари, защото на мен ми се случва нещо подобно. Още ли си с това момиче?

81.   жена на 23

БДСМ се прилага само когато и двамата го искат
има хиляди страшно болезнени уреди които може да използва върху теб. Това с води ТАБУ
Не го казвам с ;лоши чувства то и аз обичам грубия секс но не толкова че да бръкна в задника на приятеля ми
Това трябва да го правите вие на нас, а не ние на вас.

82.   Ако си мазохист няма да ти е проблем но имайки в предвид, че не го понасяш или и кажи ако не разбира от дума и причини подобни работи да видим кой кого ! В най-лошия случай е раздялата а пък ако и хареса е твой ред да и го върнеш ама ТЪПКАНО !

84.   Слушай,приятел,тва,че си я търпиш,си е лично по твое желание и можеш да спреш когато си поискаш,но не го правиш,което говори,че ти всъщност харесваш да те унижава и въобще недей да отричаш,че е така,знаеш,го,затова бъди нейното послушно кученце,изпълнявай покорно заповедите й и недей много да лаеш,че на господарката ти няма да й хареса! Би трябвало да се гордееш,че имаш една такава готина мацка-богиня,която да те озаптява!

85.   Добре бе аз не мога да разбера какво му се вързвате на този на фантасмагориите :) Много ясно, че разказа е художествена измислица, която живее само в неговото въображение :) Искам му се на човекаааа, иска му се ама не му стиска :)

86.   И моята ми се прави на много активна в леглото, но всичко свършва там до където и позволя. Ако не съм мъж и се дам ще се изкефи и да ме изтреска отзад, но ще се почувствам супер нелепо после да се правя на мъж, ако това се случи, така че ти си си виновен приятел. 5-6 пъти за година и нещо се е случвало с пръсти да ме докосва отзад, когато ми е уморено и не ми се съпротивлява, но бръкне ли, после и го връщам, защото просто не ме кефи. Понякога си говориме така по телефона от разстояние и се случва да ми казва как щяла да ми завре нещо, не знам си какво, явно си има нещо извратено в нея, но аз няма и дам, че дори и да има потенциален шанс да ми хареса, пак не искам да го правя, защото просто е нелепо и едни прашки заради нея си купих да и правя стриптийз (мъжки прашки), обух ги веднъж, кефи се, ама ми беше тъпо и повече не ги сложих. И аз съм извратен с нея, но това вече е в друга посока и не е много приятно, просто няма да се чувствам мъж, така че сам си си виновен.

88.   Автора съм и съм отговорил на 77 и 80, обаче не знам защо някой модератор ми е изтрил коментара!???? И то при положение, че не съм казал ама съвсем нищо нецензурно. Ако могат да обяснят как така трият неща които са важни за хората които споделят тук!

89.   Ако историята ти е истинска, е доста ужасна.
за мен приятелката ти е с болен мозък, но нали знаеш ''не е луд този дето яде баницата, а този, който му я дава''. уж се оплакваш, но излиза, че всъщност ти харесва да те унижават. и то толкова ти харесва, че си се ''влюбил'' в човекът, който се гаври с теб. на мен това ми звучи даже като изнасилване.
ти намираш ли поведението си за нормално? ако мислиш, че е-ок, не се оплаквай повече. ако обаче мислиш, че не е-действай, за да го промениш! и само не казвай, че мн я обичаш, това вече го разбрахме.... но явно ти не знаеш, че това всъщност не е никаква любов, а по-скоро някакво обсебване и лудост.
Ако някой ден имаш син и разбереш, че приятелката му се отнася с него по аналогичен начин и той страда от това, как ще реагираш?
Ако сам не се обичаш и уважаваш, не го очаквай от другите! твоята приятелка не те уважава, а от там следва, че и любовта й е една измишльотина!

94.   Авторът съм. Вие НЕ МЕ РАЗБРАХТЕ!!! Аз ОБИЧАМ тя да ме измъчва и я ОБОЖАВАМ!!! Аз ще й се подчинявам, ще й лижа кожените ботуши, ще търпя обидите й и ще понасям острите удари на камшика й по задника ми, защото ми ХАРЕСВА!!! Тя е моята господарка, моята богиня, и ще направя ВСИЧКО за нея, защото знам, че го ЗАСЛУЖАВА!!! Добре си ми е с хуй в гъза, вие какво знаете, я си гледайте работата!!! Майната ми, сега ще отида да й лижа гъза, защото тя иначе се ядосва, като чака!!!

95.   Ти си самовлюбен мазохист!

96.   Авторе, пиша ти следните редове с голяма грижа и не искам да ти прозвучат като упрек! Между това да правиш любов и просто да се чукаш има огромна разлика! В истинсото любене има грижа, нежност, желание да удовлетвориш другия и след това себе си! Тази твоята те унижава, не й пука за теб и страшното е, че тя чука теб! Тя страда от сериозни психични проблеми и ти не й правиш услуга, а само я караш още повече са затъва в девинатното си поведение. т. е. такова, което е в отклонение от нормалното. Жената чисто физически е по-слаба от мъжа, стремежът на тази твоята към господство и нещо повече към това да се гарви с теб е противоестествен!!! Тя ти нанася сериозна душевна травма и дори да не искаш да го признаеш сам пред себе си, подсъзнанието ти го осъзнава! И отговорът ти в коментар 94 е напълно неадекватен, защото сам си писал в историята си, че не ти харесва. Проблемът е, че не си прекъснал тази вредна за здравето ти (физическо и психическо) връзка и вече си привикнал. Час по скоро бяфай от тази откачена, приятелю.
Знам, че я обичаш, но бъди решителен. Бъди мъж!!!!

97.   Зарежи я защото може ще ти доведе някъв и може да изнасилят

100.   Здравейте, автора съм и не съм писал аз коментар 94, някой го е писал с цел да ме иронизира адски тъпо или направо да ми се подиграва, което е още по-жалкарско! Опитвал съм да се махна от тази жена честно, почнах работа защото се бях пренесъл да живея при нея аз наште вече не мога да ги търпя и бачках първо в един супермаркет обаче ме уволниха отам за да набутат една връзкарка на моето място както и да е, после бачках в магазина на един турчин и отам се махнах сам, бях си хванал друго гадже и с тази жена си пишехме само есемеси и чат пат се виждахме с нея по барчетата, и когато останах без работа се скарахме с момичето с което бях и пак се върнах при нея, ето тва се получи нямаше къде да ида просто. И не знам тя още си е такава и иска само мене, накара ме да се татуирам с нейното име и още 3 татуса имам щото я кефи, ама тва и мене ме кефи а в секса тя си е такава само съм и казал че от нея всичко приемам аз съм и свикнал, обаче не да ме чукат мъже щото не съм скапан педал, тя един път се напрай на луда и докара некви двама нейни познати каза че са, и те пред нея почнаха да ме обарват и аз бях пиян и всички и тя и ония, не съм позволил да ми праят нищо скочих им на бой , а на нея и беше смешно както и да е, обаче на рождения и ден се бях напил наистина зверски имаше много хора, някои даже не съм ги виждал преди, и жени други имаше, омешах алкохола и като ставах до тоалетна съм паднал в коридора и не помня нищо, само това че се напиках и ми е кофти даже да го казвам и после се събудих в леглото гол и имах синини навсякъде, всичко ме болеше, кървях и отзад обаче спря тя каза, че съм бил в неква времена кома заради пиенето, иначе тя е карала курсове за медицинска сестра. Само нея я интересува как съм аз, никой друг не му пука!
Виктор

101.   Съжалявам, че ще ти го кажа авторе, но не дей само от пиенето да допускаш, че си припаднал!
Може да са ти сипали нещо в чашата онази вечер.
От къде знаеш? !
А за след това 100/100 са те ебали.
Тъй като тя е знаела, че ти пак няма да се съгласиш, е решила да си постигне целта само по този начин.
Зарежи я!
Вярвам, че си по-готин и свестен човек от нея!

102.   До автора - ясно е, че тази жена те издържа финансово и си прави с теб каквото й кефне. Колко й пука и защо е съвсем друга тема. Докато си финансово зависим от нея ще си караш така. Те повечето проститутки и педали така са започнали. Само че времето си минава, а повярвай ми, че няма начин да караш така до безкрайност. Вземай се в ръце и или учи нещо, или си намери работа, която да ти носи средствата, чрез които ще се откъснеш. Ако не си станал зависим и към нея и извратения секс. Тогава пътят е ясен. Макар че три години вече си е доста време, а ти още си висиш там.

106.   Мой човек повечето мъже си плащат за такава господарка а ти ми се оплакваш лично на мен много ми харесва унижението това с шамарите страп он а това да те чука и да лапаш на мъж адски ме възбужда така че бих дал всичко за да съм на твоето място

107.   До аватара
Много мъже желаят момиче като твоето но не изкат да си го признаят. Аз ти завиждам повярвай ми. И дваматаа сте напълно нормални щом изпитвате наслада и взаимно се привличате. Взаимно можете да правите каквото си искате. Радвам се за вас. Вие не нарошавате закона. 100 процента нормални хора няма. Всеки има недостатъци просто хората не си ги признават. Не слушайте хорските мнения.

108.   107, ама ако беше обратното - мъжът да е в активната позиция, а жената в пасивната и не тя на него, ами той на нея да й прави всичко, което е изброено в историята, веднага щеше да ревнеш за насилие над жените, нали? ! Ама тук нали мъжът е потърпевшият, а жената си прави кефа, и значи вече няма страшно - няма никакъв проблем, не нарушавате закона, готини сте, либерални, широкоскроени, хора всякакви, всеки как си иска и т. н. заучени шаблонни простотии. Женското лицемерие и двойни стандарти нямат край!

109.   До аватара
Пази си приятелката за да не ти е вземат. Много мъже си мечтаят за момиче като твоето. И аз съм имал такава фантазия. Не се страхувай тя знае како ще ти хареса. Просто и се довери.

110.   До 108 щом е по взаимно съгласие насилие няма. Много е важно доверието и да има граници. И да се познават и да знаят какво искат. И най важното да изпитват и двамата наслада.

51-84 от 84