Споделена история от Секс и интимност

За мъже! Какъв е вкусът там долу?
Момчета опишете какъв е вкусът и миризматъ на „котето” на една жена и предпочитате ли тя да се мие с интимни сапуни и гелове или само с вода?

Коментари

51-83 от 83

65.   Зависи от жената. Понякога приятен, а понякога ОТВРАТИТЕЛЕН!

66.   За мен е много важно вагината да не се мие искам тя да мирише много на сирене, сиренясала габясала путка и да е обрасла със много косми да е заразена да има голям мирис ще я лижа само така естественна не искам да се мие със сапун или нещо друго искам да е мръсна да мирише естественно на пор и пикюч да си я лижа винаги

67.   Бе ти ме накара да се замисла бе!
Начи мойта има яко кисел вкус, и смърди на кържа! А най-любим докато я лижем да ми се изпръди (ама яко на боб) близо до носо!
Преживяването е неповторимо. Натурално едно такова. Опитайте и няма да съжалявате!

68.   уникален ;)

70.   Добре, не мога да се стърпя, та ще се включа и аз. И аз съм се опитвала - ей така, просто от любопитство /било то когато съм мастурбирала или от пръстите на приятеля ми/. Много странно... Аз се самоопределям със солен вкус и миризма на... според мен, на кроки. :D Какво да направя, с това го свързвам! И сега да не чувам нападки относно личната си хигиена, защото си ми е супер! И не, не съм болна - просто явно такъв си ми е вкусът.

71.   Ееее, то направо сте я обърнали тзаи тема на подигравка, не пишете глупости...

72.   До 70!!! Вкусът ти е уникален и го знаеш! Радвам се, че с приятеля ти се обичате и той те побърква от кеф! Кара те да се отпуснеш, възбужда те на макс и има търпението да те докарва до оргазъм с мануална и най-вече орална стимулация! Напред и все така... , правете страхотен секс и се обичайте!!!

73.   Като искате ние (жените) да ви лапаме онази работа, да се празните в устата на една жена и да я карате да го гълта, трябва и вие да направите нещо, че и тя да се почувства добре!!
Все още не съм правила секс, но като му дойде времето, или и той ще си изпълнява процедурите на котето ми, или аз няма да му правя на х*я!!!!

74.   Вкусът там отдолу отначало е никакъв, чистичка е в началото, но след френската любов става мускусен с подмокрянето.

76.   73, с такова мислене - дано никога секс да не видиш.
Сексът е израз на чувства, а не война, още по-малко пък - доминация или някакво задължения. Нито е търговия - танто за кукуригу.
Не е ли за теб по-важното и приятното да даваш, вместо да получаваш, винаги ще се чувстваш пре*бана в живота. Ще пре*баваш и другите. Въобще ще си отбягвана от хората и извън класациите.

79.   Има жени, които натурално имат хубав вкус.
Има такива, които имат лош вкус.
Изглежда, че зависи най-вече от храната, бельото, поемането или не на алкохол, дроги, никотин и др. отрови в тялото. Всичко това се отразява на вкуса на една жена.
Възрастта също има значение. Не може да се сравни вкусът на едно младо момиче с това на зряла жена, примерно.
Не разбирам защо едно момиче пита, щом може само да си го опита. Ако се срамуваш от тялото си, как ще го отдадеш на любимия си???

81.   ИМАМ ГОЛЯМ ОПИТ С ЖЕНИ,И СЪМ ПРОБВАЛ ВСИЧКО ! ТРЯБВА ЖЕНАТА ДА СЕ И ИЗМИЕ ПО ВЪЗМОЖНОСТ С ДУШ,КАТО ПРОМИЕ ВСЯКА ГЪНКА НА РОЗИЧКАТА КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО НАВЪТРЕ....! МНОГО ХУБАВО СА ГО НАПИСАЛИ ПО ГОРЕ,ЧЕ ПРИ БЯЛО ТЕЧЕНИЕ ИЛИ ДРУГИ ПРОБЛЕМИ ВОНЯТА Е ОТБЛЪСКВАЩА ! ИМАЛ СЪМ СЛУЧАИ,КОГАТО ВКУСА Е ПО КИСЕЛИНЕН,НО ПО ПРИНЦИП Е СЛАДНИКАВО-ТРЪПЧИВ,И ВЪЗБУЖДАЩ ! ...ЕДИН ПРИЯТЕЛ ПОПАДНАЛ НА ЕДНА,КОЯТО СИ НАПАРФЮМИРАЛА ПУТКАТА...ПУСНАЛ СЕ ПОД ВОДА,И ВЗЕЛ ДА И СЕ КАРА...,,АМИ АЗ ИСКАХ ДА ТИ МИРИШЕ НА ХУБАВО,, , А ТОЙ,,СЕГА ЩЕ ТЕ ЕБА,АМА ДРУГИЯ ПЪТ ТЕ ИСКАМ С ЕСТЕСТВЕНА МИРИЗМА,,:) ! АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ МЕ ПИТАЙТЕ-ПАЛАВНИК Л

82.   76, аз съм 73! А ти замислял ли си се, че за НЯКОЙ МЪЖЕ, ние (ЖЕНИТЕ) сме само секс играчки??? Какво ще кажеш дето ги затривате в улиците и ги изнасилвате?? Ние да не сме ви играчки?? Не искам да съм с някой подобен индивид! Не искам да ме използват само за секс! Ако ще го правя, ще е с любов! Но разбира се искам и той да ме обича, а не само да ме лъже и накрая като му писне да ме чука, да ми тръшне вратата и аз да си седя гола в студа, чудеща се откъде ми дойде сега пък това...

Ще обичам и ще ме обича. Щом има чувства, ще се получава и секса! Ще има и ласки, ще има и френска и всичко, което му е нужно!

Държанието ми е такова, понеже съм отвратена от вашите любими филмчета - ПОРНО... и то ХАРД.... -_- Ако има емотинка за повръщане, тя ще е ТУК!

83.   73, аз изгоних мъжа си и сега л. пам млад 40 годишен член. Не допускай да бъдеш жертва!

84.   73, подкрепям те напълно, една връзка се създава тогава, когато всеки един от партньорите търси неща, които ги има в другия - иначе всичко е един егоизъм и незачитане на нуждите на другия. Когато искаш нещо от любимия, той трябва да е готов винаги да ти го предложи и в замяна да получи това, което иска и което можеш да му дадеш. Края на една връзка настъпва тогава, когато единия или двамата партньори вече нямат изгода да съжителстват взаимно или когато единият/двамата вече не открива/т това, за което е/са заедно. Примери в природата за взаимно съжителстване (симбиоза) има и при други видове, това е природна даденост. В моята връзка (М34) се раздавам на 100% във всяко едно отношение към половинката си, особено в секса и чувствата, давам с пълни шепи това, което се иска от мен и съответно получавам по същия начин онова, което ми е нужно на мен, връзката ми е перфектна.

Относно темата, на мнение съм че винаги трябва да има чистоплътност, харесвам и натурално (окосмено) и фризирано коте. Харесва ми вкуса на соковете на желанието, пия ги с удоволствие и възбуда.

85.   Моят приятел казва, че вкуса е сладко - соленикав и много възбуждащ.. Твърди, че е най - хубавия вкус.. :)

88.   Начетох се на какви ли не глупости моя приятел редовно си ме лиже и ми казва че имам вкус на нишесте там долу :D въпреки че не ям а и при всяка жена си е различно там долу

89.   На първо място е най-важно жената да поддържа добра лична хигиена. Колкото до вкуса, хм.. вкуса е като вкуса на виното. При всяка е различен, при по-узрелите жени, вкуса е плътен, кара те да полудееш, отключва всеки животински инстинкт, който е скрит в теб. Това е една съвсем нормална и приятна част от любовната игра, а мъжете, които казват, че им е неприятно да 'лижат' жените там долу, не са никакви мъже, и вероятно дори и не знаят как да задоволят една жена. Просто им липсва фантазия и въображение. Аз лично, дори съм срещал жени, които не харесват да ги задоволяват орално, след което са си променяли мнението. Всичко зависи от вас, мъже. (:

90.   Не знам, обаче моята приятелка обича много яко да я лижа... Като ми хване главата и направо си потрива клитора в мен. На мен езика ми изтръпва и хваща мускулна треска от лизане. Ама само около клиторчето, надолу не ми се иска. :)

91.   аз обожавам да лижа там долу много ме възбужда а вкуса на всяка е различен интимните душове не ми харесват после не мога да и усетя истинския аромат но хигиената си е важна

92.   Вкусът е приятно кисел. Хигиената е важна, но не държа на интимните гелове и прочие. Държа да е гладка и измита.

93.   Аз имам фетиш към храна в путката,така,че пробвай да си завреш един саднвич в путката,и да видиш как ще те подсгони като див бизон!!!

94.   Ти пък сандвич! На мен ми е кеф да ми завират плодове и зеленяуци, ама със сандвич не си го представям...

95.   Солен вкус

Една мацка смело веднъж ме попита,
когато езика ми вече путката ù опита:
дали били солени на жените пичките,
казах, че не съм ги целувал всичките…

Така дадох отговор съвсем откровен,
макар и да се чувствах малко набеден,
всички, с които съм се ебал бях лизал
и със езика си вагините им пронизал.

Бяха еднакви на вкус приблизително
и ме привличаха доста съблазнително,
някои от останалите бяха и по-солени,
независимо в каква степен навлажнени.

Но как ли бих могъл отговора да узная
без всички мацки по света да опозная? !
Невъзможно е един мъж сам да ги ебе
и във вагините им с езика си да снове…

Едно нещо твърдо може да се установи
и независимо от всичко да се постанови:
дори мъжете с езика си да не ги излижат,
после пичките винаги солено им излизат.

96.   На солено-пушена скумрия с лимон.
Втори път го пиша и не разбирам защо се трие?

98.   първия път винаги е отблъскващо но после свикнеш ли ти се иска още и още, става много приятно и за двамата

99.   Много зависи какво е ял човек два часа преди това. И за мъжете и за жените. Ако е риба или нещо с много лък, не е особено приятно. Но ако си яла ананас, манго или шоколад е супер. За мъжете ягоди ;)

102.   Като жена само ще кажа че с мъжете с който съм била са ми казвали че съм сладка, там долу. Дори бащата на големият ми син казва че все едно мед тече от там и на повечето мъже им е приятно да го правят заради сладкия сок

103.   На здрава жена....
И вкуса и мириса са невероятно хубави и възбуждащи...

104.   Почти никакъв, ако спазва хигиена и е здрава. Може да има една нотка солено, но е почти незабележима. Ако харесвам жената, вкусът и долу е уникален и е супер мега възбуждащ. Мога да седя с глава между краката и с часове и няма да ми омръзне. Няколко пъти съм свършвал, само докато лижа някоя дама, без дори да се докосна по члена.

105.   За мъж който харесва и желае дадена жена би му харесало мирисът и вкусът на жена.
Обожавам когато жена ми се празни многократно докато я лижа, случвало се е и когато не се е мила цял ден но за мен аромата и вкусът на желаната жена не би трябвало да са проблем

106.   Като във вица:Какво да ти донеса от командировката??? Нещо, дето се лекува!!! Посмях се искрено с вашите публикации...

108.   Много обичсм. Даже всеко месец в дните на овулация я лижа обилно всяка вечер. В началото малко се дърпаше. Но разбра, че го права от удоволствие. М38г

51-83 от 83