Споделена история от Секс и интимност

Абсолютно никакво удоволствие от секс-а
Здравейте аз сам жена на 23г,
Водя полов живот вече 5-години, сменяла сам всякакви партньори и досега никога не сам изпитвала нищо, никакво удоволствие нито от секса, нито от оралната. Опитвала съм какво ли не, всякакви пози, всякакви играчки, всякакви партньори, всякакъв секс... вече сам отчаяна..
Имам приятел от година и половина и всеки път когато правим секс виждам как той изпитва пълно удоволствие, чак му завиждам, той е толкова чувствителен само да го докосна по интимно и се възбужда, но вече дори нямам желание да правя секс защото това ще е поредното разочарование..

Гинекологът ми, ми каза че след като родя нещата могат да се оправят... "МОЖЕ"!!! това изобщо не ми вдъхва доверие...

Не знам с кого другиго да споделя освен с вас драги читатели и ви моля отчаяно за съвети...

Коментари

1.   Здравей.
Самозадоволяваш ли се и изпитваш ли оргазъм при това?
А порно гледаш ли и харесва ли ти?

2.   Най-вероятно трябва да се консултираш с психиатър-сексолог.

3.   Бих ти предложил да опитаме, но после си представям отговора ти:

"Аз да не съм курва да ти пускам... "

4.   Номер 1 всичко сам пробвала не помага
Номер 2 и психиатъра няма да ми помогне ще ме попита дали съм под напрежение в работата в семейството и от там ще си направи заключенията
Номер 3 Жената в леглото трябва да е курва за да задоволя сексуалните желания на партньора си, а в обществото трябва да е дама

6.   А гинекологът ти обясни ли ти на какво може да се дължи това, че и аз съм така но водя полов живот от 7 месеца и... се отчайвам вече, а ти за 5 г не знам. Но наистина ако сама не можеш да се задоволиш, ако мастурбираш никой друг няма да може... А аз например даже желание и за мастурбация нямам.

7.   Здравей, аз имам сходен на твоя проблем, е не е чак толкова засилен, но пак си приличка. Мисля, че всички идва от главата. Всичко ти е в главицата. Не си се отпуснала. Може да правиш всички акробатични стойки, които можеш да ти роди фантазията, да ползваш секс тойс и тн, но ако в главата си не си настроена да се отпускаш, да се кефиш, може би няма да се получи. Не знам какъв съвет да ти дам, може би трябва да се влюбиш... Влюбвала ли си се ама истински?
Или само им се кефиш на тея мъже, но не е в никакъв случай нещо силно?
Ако си отговориш сама пред себе си на този въпрос, може би там е разковничето..
Като казах, че имам сходен проблем, моят е следния : в главата си се изживявам, за истинска жар, страстна любовница и силна полово. Истината е, че всичко това е докато не постигна по някакъв начин мъжа. А ми падне в мрежата и губя интерес. В леглото ставам пасивна и не ми пука. Да възбудена съм, но не като когато желая мъжа.
Абе лудница. Та просто трябва да си попаднеш на човека. Явно не си попаднала все още. Явно и аз не съм...
Успех

8.   Здрасти!
И аз съм така. Аз също съм на 23г., също имам известен опит в сексуално отношение. При себе си забелязвам, че изпитвам удоволствие от това, че му доставям удоволствие и че аз го карам да полудява, от това, че ме желае като жена. Но.. дотук! Повече - не. Също съм се чудила, като теб, какво не ми е наред. Мислех си, че сигурно съм сбъркана, асексуална или скрита лесбийка (колкото и нелогично да звучи).
Ако мастурбирам мога да свърша клиторно и стимулирам само клитора си, отнема ми буквално минути. Ако той ме стимулира, не се получава или се получава, но много слабо и рядко. Вагинален оргазъм не съм имала никога.
С предишните партньори не сме имали кой знае какъв опит в секса, но не беше лошо, въпреки че удоволствие от секса като такъв аз нямах. Хубаво ми беше, че съм обичана и желана. Случвало ми се е да стена, за да засиля техните усещания.
Със сегашния ми партньор сексът е много лош, говорили сме за това, но решение няма, тъй като като дете е имал фимоза, която отстрани чак на 34 години. От това пенисът му е останал закърнял. Опит преди мен не е имал, а с мен беше чак на 33. До ден днешен не може да ме възбуди и, честно казано, като мъж не го желая, което той знае.
В заключение: Ще следя развитието на темата, тъй като вълнува и мен. Знай, че не си сама, а предполагам, че има и други като нас двете. Вероятно ако имаме проблем, то той е в нашите глави и се корени във възбудата от партньора в комбинация с любовта, неговите умения и общите ни усилия. Приеми поздравленията ми за това, че си попитала гинеколога си - чудесна идея! Друго каза ли ти той?
Възможността за разговор със сексолог също ми се струва разумна.
Надявам се да пишеш отново тук.
Деси

9.   Авторке, прегледай си женските хормони и нивото на тестостерона (може да е твърде ниско).
Започни да правиш редовно спорт, но и да мастурбираш сама.
Чети литература с еротично съдържание, може дори порнографско. Женският мозък не реагира толкова добре на визуално дразнение (затова и няма Плейбой за жени), но реагира много добре на вербалното.
Може да ви се струва странно, но жените, които четат розови романи имат 3 пъти повече секс от колежките си, които не четат такава литература. Успех

10.   Имаш енергийни блокажи. Сексът не е само търкане на два епидермиса. Трябва ти биоенерготерапевт. №9 може и да е прав/а за хормоналния баланс, но това е по-скоро последствие, отколкото причина за състоянието ти.

11.   Номер 6 и аз като тебе желание нямам, а генеколога не ми обясни нищо
Номер 7 в момента си имам сериозен приятел и наистина мога да кажа че го обичам
Номер 8 от една страна се радвам че не сам само аз с тези проблеми от друга те съжалявам защото знам какво е и не е никак хубаво.. а за сегашният ти партньор не знам какво да те посъветвам освен да си намериш някой друг.. и да търсиш собственото си удоволствие
Номер 9 чела съм какво ли не, изгледала съм сумати и порно филми :D тренирала съм Вумбилдинг и не помага колко и да лъжат насам натам
Номер 10 това с биоенерготерапевта звучи ама повече от измислено от сега съм скиптично настроена