Споделена история от Секс и интимност

Мръсни думички
Смятам се за много разкрепостена и с доста мръсно подсъзнание, но ми е трудно да говоря мръсотии, въпреки, че имам желание .
Въпросът ми е към мъжете - какво бихте искали да чуете от една жена /може да е и по-хард :)

Коментари

1.   Най-просто си пусни един американски порно филм и си преведи няколко от глупостите, които актрисите говорят измежду стенанията си ;)

*Syndrome

2.   Един мъж мисля,че всеки знае каква дума иска да чуе,а и тези думи ти ги изричаш,не някой друг.Ти избираш какви да са.А ако майка ти незнае,че употребяваш такива думи,запази го в тайна,но ако разбере,малко конско ама нищо.Не се притеснявай да ги използваш.Не знам на колко си години за това не мога да ти кажа още много неща.

3.   Аз съм момиче иии доколкото съм говорила с момчета за тея неща, сред любимите им са "искам те", "чукай ме", "искам го целия", "мокра съм". Ако са прошепнати на ухо и съпроводени със захапване/близване на въпросното ухо, мисля че имат голям ефект.

4.   Съгласна съм с номер 3!!!

5.   Предложения -
1. вкара ли го вече?
2. ако се казва Иван - О, Пешо...
3. ... не ти е като на Пешо, ама става ...
4. щтуцер, щтуцер...
5. о бейби, колко ти е голям .. ама къде ти е?
6. мокра съм, .. или съм потна...
7. (това е особено мръсно) ах, как ти миришат краката (варианти - задника, подмишниците)
8. искам да ме чукаш кат подкова
9. искам го целия.... какво стана, къде е останалото?
10. хайде свършвай, че гледай кое време стана

6.   5 ти си УникаТ :Д

7.   Н0мер 5 ме кефосва яко :Д

8.   1. Тигре, дай да се чупим някъде на саме... и да видим на какво са способни двама диваци като нас! :D

9.   Преди да започне акта хвани му пениса и му кажи искам го много изчукаи ме бързо...

10.   Искам да ти бъде дълъг, твърд и релефен, като мозъка на Слави Трифонов!!! Няма как да не се възбуди здраво и да тръгне да го търси в БТВ------------------------------------------------------------------------------

11.   Хей *бачо (орачо) *еби (ори) таз рунтава (бръсната) *утка (слива) разшлякана. Охх как орееш!! *би*бии!! Аз съм кучкаа. *би ме като *урва. Харесвам да ми го набивааш, аах набий ми го здравоо, охх до края, точно такаа, още искаам, не свършваай, искам го още многоо, не спираай, не, не, нее, даа, дааа, ощеее... ахх какъв е червеен, искам да съм *урваа, охх харесва мии, охх колко ти е кораав, тъпчи ми гоо, натъпчи ми гоо, в таз мойта...
и все така в тоя дух.

*Hump*

12.   "Ужасни" сте всички :))))))))))))Казвай свободно всичко, което ти хрумне. Осъзнах, че на всеки му се иска да ги слуша, ама някак ако може той да си спести изричането. Само, че някой трябва да е смелия. Ако ти е трудно да ги изричаш, пробвай с въпросителна интонация:"Какво ще кажеш да ме изчукаш супер брутално до стената? ""Защо не провериш с езиче колко ми е мокра""Нали съм твоята мръсница? "иначе предложения:Искам теИзчукай меили с "обичам"Обичам като ми го вкаращ целия отзадОбичам да усещам топлата ти сперма по менОбичам като ми лижеш котенцето (сливката/путката)още, които ми хрумват:Страшно ме възбуждаш, толкова съм мокра, че цялата тека. Аз съм лошо момиче, напляскай ме/накажи меС подходящ тон и поглед... всичко върви. Дори някакви по-безобидни "коментари" могат да се разтълкуват като мърсотии. Умалителната форма също ще ти помогне да се отпуснеш:Мушни си пръстче в дупенцето ми. ""Я пробвай това путенце"Иначе по-хард.... и аз не смея още да се отпусна, защото чакам той да започне, за да му отговарям. Фантазирам си само как ме пита:"Харесва ли ти така, а, малка кучко? Обичаш да те чукат така, нали. " и аз отговарям "Да! Моля те, не спирай, скъсай ми котенцето от секс. "в други варианти е:"Разцепи ми сливката от ебане" "Да! Набутай ми го в дупето, искам отзад, искам да ми пръснеш задника";) За последните не знам реакция... другите знам, че се харесват.. поне от моя любим де. не зная за другите мъже.

13.   Диалозите са важни. Като не е важно да са истина, а просто въздействащи, като примерите по-долу стават такива (въздействащи), като се повторят няколко пъти за макс кратко време

"Чукал ли те е някой с по-голяма пишка от моята? " и тя "НЕ! " (стенаща)

"Ти моята курвичка ли си? " тя: "ДА, аз съм твоята курвичка! "

тя: "Плюй ми в устичката"

"Хубаво ли му е на малкото путенце" тя: "да, хубаво му е"

като се сетя други, които употребяваме с госпожицата, ще добавя

14.   Той"мокро ли ти е котенцето, ммм да, ще ти скъсам котето, искаш ли? ", тя"оххх да, искам те, тигърчето ми, давай, давай още, не спирай, ммм да, оххх, люби ме, искам да ме чукаш бясно, страстно, желая те, побъркваш ме, ммм да, точно така, продължавай, скъсай го това коте"и т. н. Може и така:ммм, тази вечер съм само твоя, прави с мен, каквото искаш, искам те мръснишки див и готов да изпитаме невероятни оргазми, а ти искаш ли да съм твоето сладко и да ме опиташ цяла без пропуск? Твоето шоколадче, ще се разтапям от кеф в силните ти ръце, хайде чакам те, какво ще ми направиш? , ммм кажи де?

15.   Радвам се за вас че се отпуснахте, особенно за жените. Ето ви и още нещо - Ехх морякоо от Багдаад, ако трява вземи ме и отзаад ;)

*Hump*