Споделена история от Секс и интимност

Не ми харесва секса с него
Приятеля ми харесва грубият секс. Аз също, но ми се иска поне 5% от сексуалните ни контакти да включват и малко нежност и целувки. Прекалено много бърза. Решава, че ме иска, слага презерватива и ме натиска в някой ъгъл и готово... А аз искам да има игра, целувки, не става само така... да го вкара и хайде, готово. Когато той иска трябва да се случи на 100%, а когато аз искам не ми угажда, казва, че не иска сега. Затова започнах да му отказвам и да не му давам винаги, но когато пожелая и отида при него след няколко часа, той казва, че съм си изтървала шанса... да съм му пуснала одеве, когато е искал. Като му кажа, че искам нежно, бавно, еротично, с целувки, той казва 'аз да не съм гей'.... няма нежен секс...
Напоследък нямам желание, защото нищо еротично не се случва между нас. Най - много обича да ме спипа след баня... или преди баня... само като ме види да се събличам и веднага идва и ме насилва... какво да направя... понякога го моля да пуснем порно за да се възбудя, понеже той не прави нищо да ме възбуди. Не се и интересува какво ще ме възбуди. Много държи винаги да свърша с ръка като ме пипа или да ме лиже преди секс... но мен това не ме възбужда... възбужда ме нежното търкане на телата, целувки, бавно докосване отдолу и т. н.... и вече като съм супер възбудена дас продължим по - хард... но той се сърди... 'Да, ти сега не искаш, ама довечера като искаш аз няма да искам... '
и някакви такива....

Коментари

1.   Ами какво мога да кажа - приятелят ти е пълен Бай Ганьо в леглото! Мисли само за своя си кеф и удоволствие, освен това се заяжда. Пълен глупак. Говори малко с него, ако не се промени нещо, просто такава връзка може ли да съществува?

2.   Откъде го намери тоя скапаняк?!

3.   Малко ми звучи всеедно една моя приятелка е описала интимния си живот с гаджето си...

4.   Номер 1, и аз точно това щях да питам. Само дето щях да използвам думата "пън". Един истински мъж би трябвало да се интересува дали на жената до него и е добре, а не да мисли само за себе си. Той направо те изнасилва, направо не мога да повярвам, че има такива мъже. На приятеля ми му бях първата и пак се старае от първата ни нощ заедно всеки път да съм възбудена и задоволена, а тоя пикльо, дето явно се има за големия мачо, не може да се справи с нещо елементарно като това да покаже грижа. Разкарай го, тук не става въпрос само за секс, а за отношение, уважение, за грижа към другия. Тези неща при него ги няма и има да се проявяват в безброй сфери на живота, не само в секса.

5.   И аз имах едно такова гадже, накрая го оставих. Нямаше почти никаква нежност, стискаше ме винаги много грубо, много избързваше. Аз също попринцип обичам по-грубото, но преди това задължително трябва да е по-нежно, за да съм се възбудила достатъчно, та да мога да продължа към по-грубото. Сериозно си поговори с него, все пак сексът е важен в една връзка, как така не му пука от какво се възбуждаш, нали и двамата трябва да изпитвате удоволствие?

6.   Ами продължавай да търпиш това. Няма смисъл да говориш с него, защото е толкова кух явно, че само ще си загубиш времето. И абсолютен егоист. И защо си с него? Не че сексът е най-важното нещо, но е много важен за една връзка. Той трябва да е удоволствие за участниците в него. Освен това в секса винаги прозира и отношението на партньора към теб. В случая отношението е ясно. Няма как да ти допадне. Така че -събирай се и по-добре сама, отколкото зле придружена.

7.   Попрекалил е с порното.... макар че дори там има качествена любовна игра.

8.   Аз съм мъж и въпреки това ти казвам: зарязвай го тоя олигофрен, какво още правиш с него? Толкова ли си закъсала?

9.   според мен не те обича. От колко време сте заедно??

10.   Сама си си виновна и така ти се пада като търпиш. ЗАРЯЗВАЙ го и това е!!! Какво има да се жалваш, просто го зарежи, ОЧЕБИЙНО не му пука за теб

11.   Виж, ако нямате деца и не сте семейни, и ако не го обичаш, потърси друг. Няма значение къде ще живееш, важното е, че ако се обвържеш с такова нещо до края на живота ти, ще ти се почерни живота...
Сексът трябва да ти доставя удоволствие, не само на него.
Ако искаш ми пиши от колко време сте заедно, ако връзката е в началото, има и други мъже, ще ти е по-лесно, разбира се и ако не го обичаш, не трай това... Или пък поговори с него сериозно...
Има и други мъже, други възможности.. Запознай се с друг, опитай се да изградиш нова връзка.. Не мисля, че в бъдеще се промени, това му е подхода... Просто ако не го обичаш, действай и не си причинявай това.

12.   Понякога мислим човека пред нас за друг човек, после виждаме че в секса, където е истинската същност, не стават нещата.
Ти коя зодия си, той коя зодия е, за да ти кажа има ли съвместимост между вас??? И колко години имате разлика с него???
Нещо силно спира ли те при него и може ли да го напуснеш, ако намериш друг, ще ти е по-добре, как ще търпиш това?? В бъдеще няма да е по-различно... то си е същността му... Ако не си пасвате??? И ти ще страдаш в бъдеще даже повече.. от неудовлетворение..
Според мен има и други мъже, потърси и друга връзка според мен.
От колко години сте заедно-по принцип в началото на връзката всеки секс е най-вълнуващ...

13.   Това е природата на мъжа - ебе и бега,
кой ще ви чака настройките ай фък офф

14.   Уж не ти харесва, а търпиш. Така ли трябва да бъде, ти избираш своя път, ако сега правиш компромиси със секса, то може в бъдеще това да се отрази на психиката ти, това че се разстройваш от тези неща малко ли е?
А друго-можеш да му заповядаш ти пък, защо все той да контролира?
И ако имаш шанс, и не сте семейство, не сте обвързани, бягай докато е време, после ако се родят деца, цял живот ще търпиш това.. Помисли колко време може да траеш това, като гледам няма шансове много да се промени той.

15.   "Да ти сега не искаш, важното е аз да искам"-защо си с този човек? Толкова ли няма други??? До кога ще търпиш?

16.   № 13-Да ти имам и природата.

17.   Явно просто имате различна сексуална нагласа и ако не го промените с разговори и разбиране, просто се разделяйте, това е. Аз съм жена и мен ме възбужда точно такъв секс, какъвто описваш, че харесва приятелят ти, по-младите си падат по повече ласки. Може би прост не сте идеалните секс-партньори, какво да се прави.

ж, 38